Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6085176 Napisano: 01.10.2015 17:20:18 w SZUKAM....
sylzab2294 napisał(a):

szukam, czy jeszcze ktoś czeka na walizkę ze sztućcami z Carrefura( konkurs Kamis)?

ja na 2 , swoją i męża Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6085170 Napisano: 01.10.2015 17:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alaalicja napisał(a):

defed napisał(a):

karkocka napisał(a):

luckymen napisał(a):

defred jaki to bank?  mi w mbanku chyba 46 groszy wzięli ale to chyba przez to przewalutowanie emotka

mi w PKO BP wzięli 5 zł

Inteligo - prowizja 11,99zł   emotka

jejku masakra jakaś emotka  tez mam inteligo i wrażenie, że za dużo tam za wszystko płacę emotka ...

Też miałam Inteligo i kiedyś przodowali, teraz niestety jedna z gorszych ofert..
Musiałam zmienić na inny bank i duużo rzeczy mam bezpłatnie... polecam porównanie ofert, bo nie ma co przepłacać Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6084949 Napisano: 01.10.2015 12:04:49 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rower z Nestle C4 Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6084493 Napisano: 30.09.2015 18:10:42 w Paragony
migi napisał(a):

Kupię paragon Wedel Topaz lub wymienię za Wedel Polomarket.

Kto mi kupi, kto mi kupi ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6084271 Napisano: 30.09.2015 13:53:25 w Paragony
Kupię paragon Wedel Topaz lub wymienię za Wedel Polomarket. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6084229 Napisano: 30.09.2015 13:27:08 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Teraz już jestem na sto procent pewna ,ze zbanowali moje nazwisko, no cóż odpuszczam .

U mnie tak samo, więc zrobiłam przerwę tygodniową i potem zobaczymy emotka

moje hasła nagle też sie przestały podobać emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083775 Napisano: 29.09.2015 18:25:30 w Biedronka
fiolecik2012 napisał(a):

benasia napisał(a):

brudny napisał(a):

visserarthur napisał(a):

luko922 napisał(a):

No nareszcie jakaś biedronka, na nowe nazwisko. PRZYPADEK? emotka

Właśnie po kolejnym dniu bez wygranej też stwierdziłem, że trzeba na znajomych grać. Swoją drogą trochę to dziwne, że mam cały regał ich produktów, a oni nie chcą dać nagrody "bo nazwisko się powtarza"... Kupiłem- mam prawo wygrać. Pomijam, że mogą być inne powody braku wygranej, choć wątpię...

ta, mam to samo, nie ma co wysyłać na siebie, bo pomijają ... trochę głupota, w końcu powinno im zależeć, żeby produkty z półek znikały emotka
czas zrobić przerwę.

Ja nazwiska nie zmieniam i jakoś idzie - jak to mówią czasem słońce, czasem deszcz     emotka

Ja właśnie się też zastanawiam na kogo by tu zagrać, bo od ponad tygodnia moje nazwisko pomijają emotka

zauważyliście, że sporo osób pojawiło się, które od około tygodnia mają pustki w mocy ? emotka  przypadek? :>  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083773 Napisano: 29.09.2015 18:23:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
viviean napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii Graal. Na plakatach pisze, że wystarczy minimum 1 produkt. W regulaminie, że na 1 paragonie 3 produkty...

w regulaminie jest aneks, że wystarczy 1.

W loterii prince polo ile laureatów się powtarza.... oczywiście nie brakuje aleksandrowa łódzkiego z Basiami ..
Czas odpuścić tą loterię emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083474 Napisano: 29.09.2015 13:13:54 w Informują
elmo napisał(a):

krzysiek1693 napisał(a):

Dzwoni Rexona z Tesco

z NUMERU 725,,,906

i z numeru 664xxx476 Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083141 Napisano: 28.09.2015 21:23:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karolinamat napisał(a):

Czy wam też FB umarło? Jak tu żyć?;)

http://www.sadist...jsbooka-vt380629.htm

:D  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083133 Napisano: 28.09.2015 21:17:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

migi napisał(a):

brudny napisał(a):

Ile udało Wam się w Cheetosach ugrać?

http://www.cheeto...ransylwania2/ranking

jak klikniesz na "ranking gry" taki mały obok daty to pojawiają się zwycięzcy, choć bez wyniku.

to nie zwycięzcy, a dopiero ranking, jestem ciekawy wyników, czy w ogóle się zbliżam ...

no szkoda, że na bieżąco nie pokazują.. traci się ducha rywalizacji emotka
Myślę, że jakoś słabiutko wykręcam, najwięcej miałam koło 900+  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6083126 Napisano: 28.09.2015 21:06:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
brudny napisał(a):

Ile udało Wam się w Cheetosach ugrać?

http://www.cheeto...ransylwania2/ranking

jak klikniesz na "ranking gry" taki mały obok daty to pojawiają się zwycięzcy, choć bez wyniku. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082872 Napisano: 28.09.2015 15:45:34 w Biedronka
aleks1983 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

mmika26 napisał(a):

Hej, a czy ktoś już dostał info o wygranej z konkursu Luksus, na który możesz sobie pozwolić? - wysłałam zgłoszenie 24, o ile dobrze pamiętam to w ciągu pięciu dni mają się kontaktować.... ale dobrze wiedzieć czy jeszcze jakaś szansa jest emotka

Ale chyba 5 dni roboczych? emotka

Tam informują dopiwro po zakończeniu konkursu i mają czas do 21.10 na powiadomienie o wygranej

Dokładnie
"Wyłonienie 7000 (słownie: siedem tysięcy) Laureatów Nagród nastąpi po zakończeniu przyjmowania Zgłoszeń w ciągu 14 dni roboczych, tj. najpóźniej do 20.10.2015 r.

Wyniki Konkursu będą opublikowane na stronie www.akon-mp.pl od dnia 21.10.2015r.Lista zawierać będzie zwycięską odpowiedź oraz dzień Zgłoszenia.

Uczestnik, którego odpowiedź na Pytanie Konkursowe została wyłoniona jako zwycięskazgodnie z pkt VII ust. 2 i 3 Regulaminu i którego Zgłoszenie spełnia wszystkie warunki Regulaminu, zostanie poinformowany, poprzez wiadomość SMS na numer telefonu, z którego Zgłoszenie zostało wysłane, w ciągu 5 dni roboczych od dnia wyłonienia." Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082791 Napisano: 28.09.2015 14:17:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

jokan napisał(a):

rutka napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Czyżbym wykrakała ? W Niebieskim Misiu widzę Aleksandrów ŁÓdzki? emotka

tak dobrze widzisz, oni hurtem chyba na wszytsko kupują....ciekawe czy zjedli już zapad goralkow emotka

i wysmarowali się Loreal Men Expert

Wierzycie w to, że oni uczciwie produkty konkursowe KUPUJĄ? Nie widzę logiki w kupowaniu hurtowych ilości np. Prince Polo, gdzie do wygrania są mało wartościowe nagrody. Ciekawi mnie jeszcze ten zbieg okoliczności, że mają tak niesamowite szczęście w loteriach organizowanych głównie przez IQ Marketing a nie widać ich na listach zwycięzców np. w Mocy Nagród gdzie jest większe prawdopodobieństwo wygranej.

może chodzi o konkursy, w których można kupić produkt promocyjny "gdziekolwiek" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082782 Napisano: 28.09.2015 14:07:45 w Czy informują/ informowali?
ignam napisał(a):

A Wielka loteria Lewiatana 1 etap, losowanie z 21.09 już informowali?

http://www.smolar...wanie_tygodniowe.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082779 Napisano: 28.09.2015 14:06:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Czy w odpowiedzi konkursowej (chodzi Luksus, na który możesz sobie pozwolić) można użyć znaku "&" ?

Ja pisałam i przyszła normalna zwrotka o przyjęciu zgłoszenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082718 Napisano: 28.09.2015 12:14:25 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

magdalena1020 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Od czwartku 1 października w promocji Lipton Ice Tea 2l  za 2,99 - na konkurs "Moc Nagród" oczywiście emotka

A masz gdzieś link do nowej gazetki Biedronki? emotka

http://www.opinio...dronka-zapowiedzi-i/

Bardzo Ci dziękuję emotka

wczoraj za tą samą cenę kupowałam go, więc promocja średnia, ale choć może zatowarują na tą okazję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082437 Napisano: 27.09.2015 20:10:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karola-00 napisał(a):

co jest nie tak z Loerią Graal ? Wpisuje NIP sklepu biedronka a mi wyskakuje cały czas ze NIP nie prawidłowy ;/ Poratujcie, czasu nie wiele ;/

przed chwilką wpisywałam i odrzucało bez myślników, z myślnikami przeszło bez problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082435 Napisano: 27.09.2015 20:08:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jolajolanta napisał(a):

A ja wcale nie jestem taka pewna czy to jest uczciwe ze strony Albedo. Co jeżeli "przypadkiem "wszystkie auta przypadną osobom które wpisały zły nr i organizator będzie zmuszony zostawić je dla siebie? Moim zdaniem to było bardzo celowe zagranie .  Sprawdzałem  zwrotnego maila  w którym także widnieje nr paragonu a nie nr systemowy. Coś czuje ze organizator zgarnie spora pulę nagrod przez to zamieszanie. Wystarczyło w formularzu napisać nr systemowy- i dla jasności we zwrotnej wiadomości także. Skoro są dwa różne nr na paragonie i noszą dwie różne nazwy, różnią się ilością cyfr to po co w formularzu wymagać jednego a w regulaminie drugiego? Moim zdaniem to spisek i jeżeli nie ma rezerwy to każdy z Nas będzie poniesie straty. Nie mogą teraz odrzucić zgłoszeń ze złymi nr bo przecież zostały zakwalifikowane z innymi ,poprawnymi....Dla jasności nie usprawiedliwiam swojej głupoty bo nawet jeżeli fizycznie nie mogłam przeczytać regulaminu mogłam poprosić kogoś aby mi go skopiowal  i przesłał   w innym                 formacie niż pdf. q

Problem w tym, że chyba na żadnym paragonie nie ma takiego określenia jak "numer paragonu", na biedronkowym napewno nie. Więc tutaj nie można się odnieść do nazwy. 
Największym "grzechem" jest brak rezerwy, więc może masowo napisać do sponsora o ustanowienie jej w regulaminie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6082324 Napisano: 27.09.2015 12:51:55 w SZUKAM....
lola.lola napisał(a):

lilu napisał(a):

lola.lola napisał(a):

emotka

Czy w marketach można kupić nasiona chia ? Ktoś się gdzieś z nimi spotkał i może podpowiedzieć gdzie emotka

emotka

Widziałam ostatnio w rossmannie emotka

Ouuu rewelacja! Bo tak czytam w internecie, że ciężko je gdzieś dostać i jedynie na allegro ale wolałam poszukać czegoś w stacjonarnych sklepach

widziałam też w gazetce lidla od jutra Wyświetl w wątku >>
0 0