Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6090439 Napisano: 08.10.2015 20:41:08 w Czy informują/ informowali?
mariolakal napisał(a):

olunka napisał(a):

po jakim czasie informują z kiwi i z  paczki-sprzataczki?

Podpijam i dodatkowo "zapytowywuję": w jaki sposób powiadamiają i mniej więcej o której godzinie ?  emotka

u mnie paczka-sprzataczka po 2 dniach, mail równo o 14 Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6090327 Napisano: 08.10.2015 18:48:57 w SZUKAM....
gryszelm napisał(a):

kasiaw1431 napisał(a):

troyd napisał(a):

gryszelm napisał(a):

troyd napisał(a):

1.) Szukam informacji, czy do wszystkich laureatów Tyskiego przychodzą aparaty fotograficzne z nie podbitą gwarancją?
Jeżeli tak, to czy pisaliście w tej sprawie już do organizatora?

2.) Szukam informacji, czy pralki Bosch (Biedronka) przychodzą z podbitą gwarancją?

3.) Szukam informacji czy są osoby, które nic nie wygrały w Wedel (Biedronka) nawet biletu do Multikina?

3. Tak. Ja nie mam nawet biletów, a zgłoszenie było na temat i podałam numer taki jak chcieli w Regulaminie.

ad.3 Ok, sprawdziłem ile jest laureatów dla nagrody III stopnia (bilety) i jest mniej niż nagród (biletów było 5000, a zwycięzców jest 3561) a zatem raczej każdy musiał coś wygrać.
@ "Gryszelm" czy Twoje inicjały są na liście zwycięzców?

PS
Wciąż czekam na pomoc w sprawie pkt. 2 - czyli jak wygląda sprawa gwarancji w przypadku pralek Bosch (Biedronka)

Do pralek Bosch dolączony jest protokół przekazania nagrody oraz informacja w sprawie gwarancji że wystarczy pismo od nich bez konieczności paragonu. Takie dokumenty miałam pod folią którą ofoliowana jest pralka

Wysłałam 1 zgłoszenie - moje inicjały są popularne i widnieją przy Ipodzie i 6 razy przy biletach - trudno mi uwierzyć, że nawet przy biletach ani razu to nie ja...napisałam do nich @ przedwczoraj, ale nie raczyli jeszcze odpisać, jutro pracuje krócej więc będę dzwoniła jak nadal nie odezwą się do mnie.

Ja pisałam i z formularza i rano dzwoniłam, miał ktoś oddzwonić, ale oczywiście cisza... Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6090006 Napisano: 08.10.2015 12:13:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koko1000 napisał(a):

Czy ktoś z Was brał może udział w konkursie Tesco - quiz o zdrowym odżywianiu? Dostaliście jakieś potwierdzenie, że odpowiedź została wysłana? Bo mi po jej wysłaniu pokazał się ten sam formularz konkursowy do wypełnienia:|

Na mały i duży quiz przychodzi mail z linkiem aktywacyjnym (by zgłoszenie było ważne) - u mnie do 3 min pojawiał się  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6090003 Napisano: 08.10.2015 12:10:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kijki z Rexona Tesco  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6089878 Napisano: 08.10.2015 09:55:02 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

migi napisał(a):

bandit napisał(a):

witam 
w konkursie wedla było podobno ponad 50 000 zgłoszeń - stąd część osób nic nie wygrała,
nawet wygranie biletów okazało się być nie lada sztuką emotka

jakoś w to nie wierzę..nawet biedronka cola była daleka od takiej ilości, a wystarczyło kupić za nieco ponad 1 zł i tylko wysłać emotka
Ktoś ładny bajer wciska, żeby ludzi uciszyć emotka

w Biedronce Cola było ponad 300 000  zgłoszeń...

A może faktycznie coś pomyliłam, ale i tak przy takiej ilości zgłoszeń to tu powinno być mnóstwo osób co nic nie wygrały, a jest zaledwie parę.. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6089867 Napisano: 08.10.2015 09:37:59 w Biedronka
bandit napisał(a):

witam 
w konkursie wedla było podobno ponad 50 000 zgłoszeń - stąd część osób nic nie wygrała,
nawet wygranie biletów okazało się być nie lada sztuką emotka

jakoś w to nie wierzę..nawet biedronka cola była daleka od takiej ilości, a wystarczyło kupić za nieco ponad 1 zł i tylko wysłać emotka
Ktoś ładny bajer wciska, żeby ludzi uciszyć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6089604 Napisano: 07.10.2015 18:42:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mappet napisał(a):

Mappet napisał(a):

Pytanie do tych co znają Smolar:

numer dowodu zakupu - który to? Ten po lewej czy po prawej? Niestety nie mogę w regulaminie się tego dokopać ;<

Nikt nie wie? emotka

jeśli w regulaminie nie ma szczegółowe opisanego to przyjmuje się ten na wysokości daty (góra po prawej) Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6089598 Napisano: 07.10.2015 18:34:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

czy z tesco na te błyskotki rexony należy odesłać pocztą paragony?

tak emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6089223 Napisano: 07.10.2015 11:39:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
olimpica83 napisał(a):

Niespodziewany i praktyczny Silanek

I u mnie  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6088905 Napisano: 06.10.2015 19:47:49 w Informują
Sms o bransoletkach z rexona tesco Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6088870 Napisano: 06.10.2015 19:07:15 w SZUKAM....
czarnygreg napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Regulaminu do tego konkursu.
Ja chyba jestem ślepa, że nie widzę go na stronie emotka
http://www.rmf.fm/f/loreal.html

http://www.podroz...otProm(15-09-24).pdf
a teraz?

To regulamin loterii. Też szukałam regulaminu do tego konkursu i się poddałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6088612 Napisano: 06.10.2015 13:22:00 w Biedronka
dysia napisał(a):

jarko44 napisał(a):

dysia napisał(a):

Cytrusek77 napisał(a):

Mam pytanie odnośnie konkursu Wedla, czy jakaś Cecylia J. jest u nas i wygrła x-boxa?

jeżeli wydaje ci się, że to ty a nie dostałaś maila to zadzwoń i dopytaj. podaj imię i nazwisko oraz maila ze zgłoszenia. mi tak wczoraj pani w agencji potwierdziła, że jednak wygrałam pomimo braku maila.

Ten brak maila to jaki typ nagrody?

ja ipada tak miałam. inicjały były jedyne w tym konkursie. więc zadzwoniłam, bo nie wierzyłam, że nawet bilety mi nie wpadły emotka

Czyli co, jak moje inicjały były raz w ipadzie i kilka razy w biletach, a dostałam tylko na bilet to wypada zadzwonić? emotka  
Myślę, że jest tu sporo takich ludzi i teraz 100 tel czy to ja... mogliby choć wygrany numer albo miasto opublikować .. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6088477 Napisano: 06.10.2015 11:03:45 w Biedronka
witegz napisał(a):

izak1000 napisał(a):

marzennia111 napisał(a):

Jak odsyłacie skany tych oświadczeń (oczywiście z paragonem), drukujecie treść pogrubioną z e-maila i podpisujecie czy może coś jeszcze ma być?

skopiowałam treść oświadczenia, wydrukowałam ,podpisałam  ręcznie ,zeskanowałam i odesłałam  jako załącznik wraz ze skanem paragonu i pozostałymi danymi  w  wiadomości  zwrotnej.

Ale jaki skan?
Na WEDLA trzeba pocztą odesłać oryginał paragonu + oświadczenie na adres Albedo. Nic o skanach nie jest napisane.
??

na bilety Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6088261 Napisano: 05.10.2015 21:47:07 w TESCO konkursy
chochliczka napisał(a):

A myślałam, że tylko u mnie Wedel Tesco nie idzie przez żadną przeglądarkę emotka

czy już można zgłaszać paragony ? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087891 Napisano: 05.10.2015 17:16:10 w Biedronka
mail z biletami..ech na ipada tak liczyłam Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087477 Napisano: 05.10.2015 13:29:47 w Biedronka
ondine napisał(a):

tadziowa napisał(a):

Dorzucili ipady

A xboxów jest 102 ? emotka

też coś za dużo mi wyszło teraz emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087450 Napisano: 05.10.2015 13:14:55 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

migi napisał(a):

szprotka napisał(a):

A ja myślę że jednak ten kubeł zimnej wody był potrzeby Albedo, w końcu pojawiły się nagrody na forum z Wedel Biedronce, Tesco nawet kaufland nestle z 21.09 się odezwał, gdzie nie było rezerwy. Czyli wszystko wraca w Albedo do normalności, mam nadzieję że ten poziom pozostawią i wydadzą wszystkie iPody. emotka

dodali zapis nad listą laureatów
"PEŁNA LISTA LAUREATÓW
ZGODNIE Z PUNKTEM 4.3. REGULAMINU KONKURSU, PONIŻEJ PUBLIKUJEMY IMIĘ I PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA WSZYTSKICH LAUREATÓW.
WSZYSCY LAUREACI OTRZYMAJĄ W PRZECIĄGU KILKU DNI E-MAIL Z POWIADOMIENIEM O WYGRANEJ. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z JEGO TREŚCIĄ W CELU WYPEŁNIENIA FORMALNOŚCI UPRAWNIAJĄCYCH DO WYDANIA NAGRODY."

Więc chyba nie zamierzają nic dodawać. 

a to łudziliście się że coś dodadzą?

Szczerze mówiać to liczyłam, że jednak dadzą choć wszystkie nagrody I i II stopnia emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087440 Napisano: 05.10.2015 13:08:27 w Biedronka
szprotka napisał(a):

A ja myślę że jednak ten kubeł zimnej wody był potrzeby Albedo, w końcu pojawiły się nagrody na forum z Wedel Biedronce, Tesco nawet kaufland nestle z 21.09 się odezwał, gdzie nie było rezerwy. Czyli wszystko wraca w Albedo do normalności, mam nadzieję że ten poziom pozostawią i wydadzą wszystkie iPody. emotka

dodali zapis nad listą laureatów
"PEŁNA LISTA LAUREATÓW
ZGODNIE Z PUNKTEM 4.3. REGULAMINU KONKURSU, PONIŻEJ PUBLIKUJEMY IMIĘ I PIERWSZĄ LITERĘ NAZWISKA WSZYTSKICH LAUREATÓW.
WSZYSCY LAUREACI OTRZYMAJĄ W PRZECIĄGU KILKU DNI E-MAIL Z POWIADOMIENIEM O WYGRANEJ. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z JEGO TREŚCIĄ W CELU WYPEŁNIENIA FORMALNOŚCI UPRAWNIAJĄCYCH DO WYDANIA NAGRODY."

Więc chyba nie zamierzają nic dodawać.  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087402 Napisano: 05.10.2015 12:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

emotka w życzeniach na końcu miałam dodane "Wszystkiego Łaciatego!" skasowałam to i od razu przeszło zgłoszenie!

A widzisz, nie chcieli życzeń, które już sami sobie pożyczyli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6087394 Napisano: 05.10.2015 12:39:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

Czy miał ktoś problem z posłaniem życzeń z mleka Łaciate? Wszystko uzupełniłam gdy dotarłam do życzeń to musiałam nawet skrócić zaplanowaną wersję bo zwyczajnie dalej nie mogłam pisać a na koniec wyskakuje mi info, że moje życzenia są za długie! A tak naprawdę to są nawet krótsze... Zmieniałam również przeglądarkę i nic emotka Ktoś miał podobny problem?

Ja z 3h temu wpisywałam, ze znakami polskimi i prawie wszystkie wykorzystane i bez problemu przeszło. Wyświetl w wątku >>
0 0