Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6095660 Napisano: 17.10.2015 14:30:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
victorious napisał(a):

barszcz napisał(a):

Może Cię zaskoczę,ale czytałam regulamin! Niestety chodzi o to,że w regulaminie jest napisane, że trzeba odesłać kod na zwycięskie życzenia. Z odesłaniem wszystkich kodów, to nie taka prosta sprawa, bo mleko jeszcze nie wypite! ( U mnie w domu więcej schodzi mleka bez laktozy. To zwykłe kupuję raz na miesiąc zgrzewkę ) Byłoby prościej, gdyby w mailu podali kod, który wygrał, ale to moje zdanie:-)

W każdym konkursie trzeba odesłać ten kod, kupon, paragon, itp., który jest przypisany do wygranej. A wcale prościej nie byłoby, gdybyś wiedziała o który kod/kody chodzi. Bo jeżeli "wygrane" kody będą na nieotworzonych kartonach, to niczego to nie zmieni, prawda? Moja rada: trzeba zrobić ciasto na niedzielę, to wtedy mleka szybciej ubędzie. A najprościej jest najpierw zużyć mleko, a potem wysyłać zgłoszenie.

na wedla też najpierw zjadasz wszystkie czekolady, a później wysyłasz zgłoszenie ? emotka  
Jeśli nie wypiłabym 1l mleka dziennie to nie mam prawa wysłać większej ilości zgłoszeń na dany etap? Trochę to bzdurne  emotka  Na FB widziałam, że ludziom na pytanie o zwycięski kod odpowiadali, żeby się kontaktować poprzez wiadomość prywatną to pomogą. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095442 Napisano: 16.10.2015 21:21:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

mam pytanie czy w emailu od łaciatego macie sformułowanie " Twoje życzenia w konkursie zostały wyłonione......" czy pisze wam w liczbie pojedyńczej???? Twoje zyczenie??

Też mam liczbę mnogąemotka

Ale dalej jest "wygrałeś porcelanowY kubek."  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095417 Napisano: 16.10.2015 20:54:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

sylwia171009 napisał(a):

ja mam kubek! Ale tez nie wiem który kod a nie mogę wszystkich wysłać skoro część pisałam na drugi etap!

A ja się przygotowałam i mam koperty etapowe z kodami emotka Wygrałam 1 kubek i chyba po prostu odeślę wszystkie z I etapu.

ja mam opisane, który kod, ale nie wszystkie mleka wypite emotka

Rozumiem, że jak ktoś wygrał 3 kubki to dostał 3 maile, tak? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095394 Napisano: 16.10.2015 20:32:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
To co? pewnie już po głównej w łaciatym? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095371 Napisano: 16.10.2015 20:15:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
HOLLY napisał(a):

picola napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Czy z paczki sprzątaczki po wysłaniu paragonu przychodzi jakąś informacją o weryfikacji? 

przychodzi następnego dnia po wysłaniu skanu paragonu

Witaj,
Dziękujemy za przesłanie skanu zwycięskiego dowodu zakupu oraz danych do wysyłki nagrody.
Zgodnie z regulaminem Loterii „Paczka Sprzątaczka”
nagrody są wysyłane do Zwycięzców w formie przesyłki kurierskiej w terminie 14 dni od daty przesłania informacji
jednak nie później niż 11 lutego 2016 r .
Pozdrawiamy Zespół Loterii "Paczka Sprzątaczka"

Ja nie dostałam nic emotka

ja też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095357 Napisano: 16.10.2015 20:04:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

lady076 napisał(a):

HOLLY napisał(a):

2000  kubków z Łaciatego już rozdane?

też jestem ciekawa, jedna osoba się tylko pochwaliła

było 7600 zgłoszeń, więc nie możliwe by nikt z forum nie wygrał więcej

u mnie mail o 1 kubku na 5 zgłoszeń. Tylko nie jest napisane, które wygrało i co, 5 kodów trzeba przesłać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095290 Napisano: 16.10.2015 18:27:51 w Smolar
dysia napisał(a):

buncia88 napisał(a):

babariba napisał(a):

na zdanie o agencji ma wpływ nasze doświadczenie konkursowe z nimi - a ja tam Smolara lubię i uważam, że w loteriach da się u nich wygrać, bo grając jak zwykle 1 lub max dwoma zgłoszeniami wygrałam i główną, i parę takich "lepszejszych" nagród

Potwierdzam emotka Zauważyłam, że SMOLAR nie lubi masowych zgłoszeń. Zdarza mi się u nich wygrywać i zawsze (ZAWSZE) jest to tylko jedno zgloszenie z danego numeru.


Potwierdzam, jedno, dwa może trzy  zgłoszenia i super wygrana emotka
Trzeba cierpliwie czekać.... emotka

w takim razie będę cierpliwa.. od ok. 6 miesięcy wysyłam na praktycznie każdy ich konkurs i nawet nagrody pocieszenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095281 Napisano: 16.10.2015 18:19:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

zuczek napisał(a):

Szczerze mówiąc to regulamin czytałem, ale po pierwsze jest napisane, że uczestnik POWINIEN (nie musi)  kupić produkt Wawel, po drugie nie bardzo wierzyłem że wygram:) A ich odp. właśnie nie jest jednoznaczna bo napisali tylko, że paragon nie może być wcześniejszy niż 6.10 a nie że powinien być z dnia wcześniejszego niż udział w konkursie o co pytałem. Poza tym nie dostałem jeszcze oficjalnego potwierdzenia o wygranej więc teoretycznie mogę nie wiedzieć:)

dla mnie powinien kupić = musi kupić, a ewentualnie określenie może = nie musi

emotka  http://synonim.net/synonim/powinien emotka

emotka
Mnie tam zawsze prawnicy z pracy powtarzają, że powinien to musi! I że każdy sąd interpretuje to jako obowiązek!  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094885 Napisano: 16.10.2015 11:20:56 w Biedronka
https://turniejtyskiego.pl/galeria

Pan od murali wygrał autko w III etapie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094840 Napisano: 16.10.2015 10:34:50 w Biedronka
violetta napisał(a):

ryba6969 napisał(a):

monkakk napisał(a):

magisterek napisał(a):

anula81 napisał(a):

mundek2004 napisał(a):

lusienka napisał(a):

xxmarzaxx napisał(a):

składasz reklamacje i piszesz ze przesyłka zaginęła i zaznaczasz zwrot pieniędzy na konto, piszesz ze przesyłka była warta 100zł i masz zwrot za zaginiecie 100zł na konto. max do 110zł lub 120zł poczta oddaje za zaginiecie listu. zawsze cos

Nooo....dołożysz i będzie na tabletemotka

Art. 58. 1. Z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania powszechnej usługi pocztowej przysługuje odszkodowanie:

1) za utratę przesyłki poleconej - w wysokości żądanej przez nadawcę, nie wyższej jednak niż pięćdziesięciokrotność opłaty pobranej przez
operatora publicznego za traktowanie przesyłki jako przesyłki poleconej;

a więc przy przesyłce poleconej możesz dochodzić odszkodowania nawet do 275 zł, powodzenia

dokłądnie, nie odpuszczaj składaj reklamacje, ja ostatnio dostałam 190zł rzecz w liście była warta  mniej dużo mniej


Dzięki chyba faktycznie kupie ten tablet jak dobrze pójdzie bo okazuje się, że 2 przesyłki zaginęły... znalazłem drugie potwierdzenie i też TRÓJKĄT BERMUDZKI - przesyłka widmo! Na poczcie potwierdzili, że na 99% zaginęła, bo by już dawno wróciła do mnie.

5,50 x 50 = 275 razy 2 emotka i Tablet z UNICEFU dziecko MA!

czytam Was i mówię a sprawdzę moje potwierdzenie nadania i co......
2015-09-15  przesyłka nadana i dalej cisza ....
cz to nie za duży zbieg okoliczności ? 

miałyście jakieś potwierdzenie odbioru czy coś, że wiecie że zaginęła?

coś mnie tknęło i sprawdziłam czy prace moich dzieci dotarły na konkurs i na stronie poczty- wiadomość- nie znaleziono takiej przesyłki! Brak danych o przesyłce w ciągu ostatnich 9 miesięcy!! I co teraz? składać reklamację? czy można jakoś telefonicznie sprawdzić jeszcze raz przesyłkę i jaj status?

niżej jest taki przycisk szukaj dla przesyłek powyżej 30 dni czy jakoś tak Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094586 Napisano: 15.10.2015 18:28:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Się nie dziwcie, że nas organizatorzy uważają za psycholi emotka

Niech jeszcze ktoś zadzwoni z postulatem, by nie nagradzać haseł zawierających błędy, szczególnie interpunkcyjne. Byłoby to bowiem promowaniem zachowań niewłaściwych językowo i negatywnie rzutowało na marki promocyjne emotka

Nie podkładaj gotowych postulatów do agencjiemotka

Patrząc na pomysły niektórych to teraz się cieszę podwójnie, że oprócz zabawy przy wymyślaniu nowych haseł mam jeszcze spokój ducha, że mi nie odrzucą wygranych po weryfikacji emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094408 Napisano: 15.10.2015 13:46:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Wyniki paczka-sprzataczka za 14-ego kiedy będą? Bo póki co na stronie wyniki są za 12... a nie informują z dnia na dzień? 

jeśli powiadomią jak u mnie, to wyniki będą jutro, z opisem za 15.10. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094210 Napisano: 15.10.2015 10:33:48 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Czas pożegnać się z mocą nagród. Odwołuję wszelkie teorie o blokadach nazwisk. Zmieniłem nazwiska, ba - nawet miejscowości i nic. No cóżżżżż emotka

no cóż...słabe hasła piszesz w takim razie, bo napewno czytają... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

migi

#6094164 Napisano: 15.10.2015 09:25:09 w Paragony
Kupię (lub wymienię za zakupy na inny konkurs) 10 x Kaufland200  - po 2 na każdy etap do końca konkursu.Wysyłka skanem w każdym tygodniu + na koniec wszystko polecony priorytet. 30+5,5 zł wysyłka lub rownowartość w innych paragonach.  U mnie Kaufland za daleko emotka  

Edit. nieaktualne Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094039 Napisano: 14.10.2015 22:01:44 w Intermarche
ita1987 napisał(a):

Jak to jest z tym konkursem na 18naste urodziny. Mam kupić produkty promocyjne. Ale te przecenione czy mogę np też Sagę owocową, która przeceniona nie jest.

"Sprzedażą promocyjną objęte są wszystkie produkty marek:Saga, Lipton, Amino, Flora, Delma, Rama, Kasia, Planta, Knorr,
Tortex, Hellmanns, Dove, Rexona, Timotei, Axe, Signal, Cif, Domestos,
Coccolino należące do Unilever Polska Sp. z.o.o ..."
czyli wszystkie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6094014 Napisano: 14.10.2015 21:23:57 w Biedronka
targicola napisał(a):

dysia napisał(a):

wygrał ktoś z was na mocy króciutkim hasłem? tak ok 100 znakow? czy raczej dluzsze?

moje  kilkadziesiąt  jak do tej pory nagrodzonych "haseł"  reklamowych to raczej  dłuższe wierszyki(160-200 znaków) Bylo kilka pod 300 ale krótkich mi nie nagrodzili.Albo słabe albo dla nich "hasło reklamowe" to cos innego jak "cukier krzepi".Dlatego grzecznie ,codziennie się im rozpisuję.Z uczuciem miłości do cheetosów,laysów lub innych tropican  emotka

A ja zrobiłam ostatnio "rekonesans" i wygrywały hasła na 3-4 wyrazy i takie na prawie 300 znaków, choć głównie wpisuje takie do 100. Odnośnie pory dnia też nie ma różnicy czy produktu, o którym piszę.
Jedyna statystyka pojawia się u mnie w częstotliwości wygranych, czy gram co dzień, czy co drugi, czy w jeden dzień dwa zgłoszenia - wygrywam zawsze co drugie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6093749 Napisano: 14.10.2015 15:19:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lola.lola napisał(a):

Ciekawa jestem ile paczuszek ferrero rocher (na przykład) dostali dziś nauczyciele emotka

Ode mnie torciki wedlowskie i ptasie mleczka dostali emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6093726 Napisano: 14.10.2015 14:59:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek. napisał(a):

Z jakiego konkursu wygrywaliście jaieś nagrody dyrektora co to jest ? emotka

mogę się mylić, ale dziś dzień nauczyciela emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6093402 Napisano: 14.10.2015 09:44:18 w Biedronka
agamaty napisał(a):

mixik napisał(a):

a skoro miąższ, to i tropicana
i znów helikopter mocy z rana...
lecieć do biedry kupić duety
chyba, że wszystko wyszło... (nie)stety

I znów w szale półki przeczesuję,
I znów tylko Mirindę znajduję.
Co w parze z serowymi Chetosami
skończy się trawiennymi problemami

Szczęście, że jest ta Mirinda całkiem tania,
bo ja już mam dość półek przeczesywania.
Wszędzie widzę Pepsi 2-litrowe,
które ani nie jest opłacalne, ani zdrowe.
Z Mirindą i Cheetosami nieco ponad 3 złote zapłacę,
i się na tym zestawie więcej wzbogacę! Wyświetl w wątku >>
0 0