Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika migi

migi

#6098607 Napisano: 21.10.2015 21:03:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewela83 napisał(a):

czy w Laciatym trzeba mieć jakieś oswiadczenie, czy wystarczy odesłać dane adresowe napisane na kartce?

można nawet same kody. ponoć dojdą po adresacie, ale nie zaszkodzi kody+ dane adresowe na kartce emotka

Oświadczenie tylko dla nagrody głównej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6098598 Napisano: 21.10.2015 20:56:50 w SZUKAM....
Finezyjna napisał(a):

Orientujcie się może w którym supermarkecie jest promocja na kawę?

w ITM na Jacobs jest promocja i dodatkowo konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6098434 Napisano: 21.10.2015 18:10:51 w Biedronka
monia24 napisał(a):

Czy macie maile z 16-ego? - chodzi mi o moc.

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6098402 Napisano: 21.10.2015 17:32:32 w Paragony
Ma ktoś jeszcze paragon Wawel do 11.10?  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6097799 Napisano: 21.10.2015 09:17:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

tusienka napisał(a):

migi napisał(a):

Wpisuje się tu idealnie filmik Cejrowskiego emotka
https://www.youtu.../watch?v=VY_noYyFmrc

 emotka emotka emotka
przypomniała mi się rozmowa moich sióstr w kuchni z mamą emotka
Każda zupełnie inaczej nazywa ten sklep. Jedna - uczyła się francuskiego to wie jak, ale mama i druga siostra emotka  każda swoją nazwę wymyśliła emotka I mimo wszystko ,że to taka wieża Babel każdy wiedział o co cho emotka

Moja mama na Leroy Merlin mówi Merlę, merlę, Auchan nazywa Oszołomem, a Leclerc-eklerką emotka

Moja mama "Lerła Ble ble" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6097782 Napisano: 21.10.2015 08:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tusienka napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

asante napisał(a):

polarniczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Jednak mam 1 zestaw Henkel z 26-18.35.Przeglądając zwycięskie teksty najbardziej poraziło mnie chyba słowo "SCHAŁMA" (pisownia oryginalna)

Nie wszyscy muszą być ą ę by wygrywać konkursy. Szałma to brzmienie fonetyczne i nie każda Pani Irenka uczy się englisz is fajny by poprawnie napisać, napisała co usłyszała i tyle. Z drugiej strony mnie by się nie chciało siedzieć i przegladać haseł no cóż ja na to nie mam czasu....

Ty tak serio? emotka
 Bo dla mnie to brak szacunku dla sponsora, który mi daje nagrodę.  Nie trzeba być ą i ę, żeby włożyć minimum wysiłku i sprawdzić poprawną pisownię skoro już się wyciąga rękę po nagrodę.   


Brak szacunku dla sponsora? Ale chyba sponsor czy też wyznaczone przez niego jury uznało, że warte nagrody , więc .... rada dobra dla wszystkich szukających problemów, próbujących wtykać nos tam gdzie nie są potrzebni -  wrzućcie na luz , bo te uwagi i tak niczego nie zmienią,a  wy za swą spostrzegawczość nagrody dodatkowej nie dostaniecie, więc chyba szkoda czasu na czytanie tylu tysięcy haseł... bynajmniej mi go byłoby szkoda na ten nonsens emotka

popieram. To nie jest błąd jak mój że zamiast WAWEL na konkurs wysłałam pracę o WEDLU. To się nazywa brak szacunku emotka Choć jestem ą i ę to z 5 razy musiałam sprawdzić jak się SZAŁMA pisze poprawnie. Może autor pisała po prostu tak jak mówi. Bo przecież  przynajmniej ja używam szamponu SZAŁMA a nie Schauma emotka  

Wpisuje się tu idealnie filmik Cejrowskiego emotka
https://www.youtu.../watch?v=VY_noYyFmrc Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6097590 Napisano: 20.10.2015 21:38:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
benasia napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

kunlunija napisał(a):

łaciate - za ile kupujecie mleko? ostatnio widziałam w c4 1,99 zł za litr. gdzie są jeszcze dobre ceny? (mowa o litrowych opakowaniach, ew. tych mniejszych w dobrych cenach) emotka

Od jutra będzie w Polo za 1,99 a w Caufland za 2,19 emotka

ile %?

w polo za 1.99 3,2% Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096821 Napisano: 20.10.2015 11:45:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gra Monopoly Avengers z Tesco  (DHL) i bon Decathlon Wedel Tesco (GLS) Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096621 Napisano: 19.10.2015 22:00:08 w Czy informują/ informowali?
gryszelm napisał(a):

migi napisał(a):

ktoś coś?
http://miastodzie...zny-tata-na-co-dzien

ja coś
tu są wyniki
http://dobryrodzi...rsu-tata-na-co-dzien

dzięki emotka  buszowałam tam przed chwilą i nie wpadłam na to  Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

migi

#6096613 Napisano: 19.10.2015 21:41:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

migi napisał(a):

Odnośnie łaciatego, pisałam w kwestii wysyłki większej ilości zgłoszeń, a tylko 1 maila. Odpisano mi, że 3-krotnie mnie nagrodzono, więc odsyłajcie wszystkie zgłoszone kody!

Napisali również, że laureat nagrody głównej " dowie się o wygranej dnia 23.10, kiedynastąpi też ogłoszenie listy zwycięzców na stronie www." 
emotka

Ale podali Tobie tak jak mi konkretne kody ? emotka Fajnie, znaczy się mam 2 kubeczki.

Tak, podali konkretne Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096607 Napisano: 19.10.2015 21:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Odnośnie łaciatego, pisałam w kwestii wysyłki większej ilości zgłoszeń, a tylko 1 maila. Odpisano mi, że 3-krotnie mnie nagrodzono, więc odsyłajcie wszystkie zgłoszone kody!

Napisali również, że laureat nagrody głównej " dowie się o wygranej dnia 23.10, kiedynastąpi też ogłoszenie listy zwycięzców na stronie www." 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096497 Napisano: 19.10.2015 18:25:00 w Biedronka
michałek13 napisał(a):

Napiszcie mi bo stwierdziłam, że na koniec spróbuję szczęścia w mocy nagród kiedyś to oni codziennie losowali, bo ludzie się chwalili a teraz jak to jest co oni raz na tydzień losują, czy jak?

Nie losują co dzień emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096496 Napisano: 19.10.2015 18:24:05 w Intermarche
ultrixx napisał(a):

migi napisał(a):

Bobovita ktoś coś wie czy I i II stopnia też już rozdali?  emotka

tak

emotka  mój sprzęt przyprawia mnie o depresję, w takim razie muszę kupić positivum!

Dzięki za odp. emotka

Edit.
Aaaa, mąż wrócił z pracy i dopiero mi o foteliku powiedział  emotka  Miał byc wózek dla synka, ale fotelik dla córci będzie emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096489 Napisano: 19.10.2015 18:05:18 w Intermarche
Bobovita ktoś coś wie czy I i II stopnia też już rozdali?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6096227 Napisano: 19.10.2015 11:52:41 w Biedronka
skarb888 napisał(a):

ilosto3995 napisał(a):

trebor1 napisał(a):

Jak sobie przypomnę że kiedyś z pewnego konkursu opublikowali teksty o marzeniach... to aż mi się nie chce na pedigree wymyślać

Poziom  aż tak wysoki czy raczej w drugą stronę? 

Poziom hmmmm... poniżej dna i 2m mułu, ale za to były to prace specjalistek "od opraw plastycznych"....

W takim razie jesteście bogatsi o wiedzę na temat gustu niektórych jury emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095819 Napisano: 17.10.2015 22:38:09 w SZUKAM....
mia napisał(a):

Zgłaszał ktoś dzisiaj Łaciate przez stronę i nie dostał zwrotki na maila? emotka

Tak, przyszło od razu. A zaznaczyłaś zgodę w 3-cim kwadraciku? Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095769 Napisano: 17.10.2015 20:28:37 w Rossmann
mczarna napisał(a):

taalvikki napisał(a):

mczarna napisał(a):

Czy za każdym razem dostajecie kod z konkursu? Kupowałam wczoraj pewien produkt, okazało się potem,że obecnie jest z nim konkurs. Wcześniej widziałam to ale w momencie robienia zakupów kompletnie mi wyleciało z głowy. Przy wydruku paragonu kasjerka wyjęła kolejny wydruk i po prostu go podarła, wtedy mi w głowie coś zaświtało.Po powrocie do domu oczywiście sprawdziłam stronę i konkurs jest. No żesz!!!Oczywiście wyslałam zdjęcie paragonu do obsługi rossnet po kod. Kiedyś mi tak przesłali. To już moja 2 taka sytuacja. Nie wspomnę, że jak świadomie coś na konkurs kupuję to jak czekam na kod to kasjerki patrzą na mnie jak na debila... Też tak miewacie?


kiedyś chyba zdarzyło mi się, że kasjerka zwyczajnie nie dała mi tego paragonu z konkursem, ale to było jakiś czas temu. teraz zauważyłam, że nie tylko ładnie podają, ale też mówią, jak wziąć udział. ale to pewnie zależy od danej osoby. myślę, że one mają przykazane informowanie, ale nie każdej się chce. w takiej sytuacji pisałabym do obsługi, upomniała się o kod i podała numer kasy i datę (może wtedy jeszcze raz przekażą danej kasjerce, żeby nie odwalała takich

Widocznie u mnie są jakieś inne...Do Rossmana oczywiście napisałam, po paragonie dojdą co i kto.

też już kiedyś pisałam do nich o konkretnej sytuacji i chowaniu kodów do kasetki, ale ich to chyba nie interesuje. Odpowiedzieli tylko na brak kodu, przekazując nowy i tyle. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095765 Napisano: 17.10.2015 20:25:37 w Intermarche
fino napisał(a):

anuska7 napisał(a):

ita1987 napisał(a):

Ja dałam z kropką. 

i przyszła odpowiedź zwrotna? Czy polskie znaki moga być, nie doczytałam się że nie mogą...

nie wysyłajcie z polskimi znakami, bo wam utnie odpowiedź konkursową, polskie znaki liczą się podwójnie lub potrójnie  emotka

w poprzedniej edycji konkursu wysyłałam z kropką i były zwrotki emotka

ja w tej edycji wysyłałam bez kropki, przykładowo "UNI.TAK sto lat" i przychodziła zwrotka, że wszystko ok, w smsach raczej nie ma nigdy sensu dawać polskich znaków. Wyświetl w wątku >>
0 0

migi

#6095670 Napisano: 17.10.2015 15:06:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
victorious napisał(a):

migi napisał(a):

na wedla też najpierw zjadasz wszystkie czekolady, a później wysyłasz zgłoszenie ? emotka  
Jeśli nie wypiłabym 1l mleka dziennie to nie mam prawa wysłać większej ilości zgłoszeń na dany etap? Trochę to bzdurne  emotka  Na FB widziałam, że ludziom na pytanie o zwycięski kod odpowiadali, żeby się kontaktować poprzez wiadomość prywatną to pomogą.

Z logiką u ciebie na bakier. W którym konkursie "Wedla" trzeba odsyłać opakowania po czekoladach czy ptasim mleczku? Tam jest wymóg odesłania paragonu, a produkty możesz zjadać przez kilka lat. Inaczej jest przy "Łaciatym". Oczywiście, że możesz wysłać nawet kilkadziesiąt zgłoszeń w danym etapie, tylko potem nie narzekaj, że nie masz co zrobić z 30 litrami mleka. A kod niestety jest na opakowaniu, co za pech.

Nie bój się o moją logikę. Jakoś sobie radzę. Z regulaminu jasno wynika, że należy przekazać zwycięski kod, nie trzeba wszystkich. Więc w te 10 dni, które są na odesłanie kodu mogę to jedno mleko wypić emotka  I wcale nie muszę wszystkich otwierać. 
Swoją drogą Panie/Pani dobra rada nie wszyscy mogą być tak "logiczni" jak Ty i czasem wystarczy grzecznie komuś pomóc, nie besztać emotka  I każdy na forum będzie zadowolony. Wyświetl w wątku >>
0 0