Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kasiulll

kasiulll

#6031825 Napisano: 15.06.2015 13:03:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kara896 napisał(a):

Czy tylko ja z niecierpliwością czekam na wyniki konkursu na styl.pl, gdzie do wygrania były perfumy? emotka

Też czekam i sprawdzam. Teoretycznie dzisiaj jest ten trzeci dzień roboczy na ogłoszenie wyników i poinformowanie laureatów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6024013 Napisano: 28.05.2015 12:53:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

Wie ktoś może czy promocja na kosmetyki do twarzy w Ross-ku jest aktualna czy już się skończyła?

Wydaje mi się że miała trwać cały tydzień Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6017917 Napisano: 15.05.2015 19:05:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

Wysłałam kilka zgłoszeń w loterii Kupca a dostałam tylko jedno potwierdzenie na maila (chyba od razu za pierwsze), czy ktoś też tak miał?

Ok dostałam maila od organizatora:
"Dziękujemy za zgłoszenia. Maile potwierdzające mogą dochodzić z 
opóźnieniem. Zależy to od obciążenia serwerów i szybkości połączenia internetowego.
Jednak wszystkie Pani zgłoszenia zostały przyjęte, więc maile potwierdzające na pewno dojdą do Pani." Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6017914 Napisano: 15.05.2015 19:03:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wysłałam kilka zgłoszeń w loterii Kupca a dostałam tylko jedno potwierdzenie na maila (chyba od razu za pierwsze), czy ktoś też tak miał?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6015472 Napisano: 10.05.2015 20:04:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

Lunka napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Czy ktos z Was dostal maila potwierdzajacego rejestracje po zgloszeniu kodow w Żywiole żywca? Jesli tak to po jakim czasie doszedł taki mail? pozdrawiam

No właśnie mi tez nic nie doszło. Kody zmarnowane, nowych bez logowania nie mogę wpisać, a dziś się kończy pierwszy etap emotka
 Jestem wkurzonaemotka  

Ja dostałam chyba mail od razu po zarejestrowaniu.

Pewnie ktoś to akceptuje ręcznie i w niedziele ma wolne czy coś, grrr. A zależało mi żeby załapać się na pierwszy etap! Bez sensu, mogli napisać że zgłoszenia np. do soboty skoro w niedzielę i tak nic nie przejdzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6015414 Napisano: 10.05.2015 13:32:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktos z Was dostal maila potwierdzajacego rejestracje po zgloszeniu kodow w Żywiole żywca? Jesli tak to po jakim czasie doszedł taki mail? pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6015111 Napisano: 08.05.2015 23:14:46 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

Pamięta ktoś do kiedy są ważne kody do Multikina z Guseppe?

Z tego co pamiętam do konca czerwca Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6014791 Napisano: 08.05.2015 11:44:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Kiedy Nivea powiadamia o tym testowaniu kremu? Na następny dzień, czy co? 

Ja wczoraj się zgłosiłam a właśnie 5min temu dostałam maila "... Twoje zgłoszenie zostało zakwalifikowane do przetestowania lekkiego kremu NIVEA Care. Wkrótce wyślemy do Ciebie nasz produkt..." Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6014666 Napisano: 08.05.2015 09:34:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalka napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Mam pytanie co do Góralków.

"...Osoby, do których zostały wysłane wiadomości e-mail z informacją o wygranej i trybie jej wydaniazostaną poproszone o prawidłowe wypełnienie formularza danych. Prawidłowo wypełniony formularz zawiera: b. numer Weryfikatora, który został wydrukowany wewnątrz opakowania Produktu dla
wygrywającego numeru Kodu promocyjnego. Dopuszcza się dwie próby podania prawidłowego numer Weryfikatora przez Uczestnika..."

Jeśli zgłoszę na raz kilka kodów to skąd mam wiedzieć, który został wylosowany, i który podać w tym formularzu?


Organizator przecież podaje nr kodu, który został wylosowany  

Dzięki za rozjaśnienie kwestii, jeszcze nie wprowadzałam kodów więc nie wiedziałam że tak to działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6014655 Napisano: 08.05.2015 09:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie co do Góralków.

"...Osoby, do których zostały wysłane wiadomości e-mail z informacją o wygranej i trybie jej wydaniazostaną poproszone o prawidłowe wypełnienie formularza danych. Prawidłowo wypełniony formularz zawiera: b. numer Weryfikatora, który został wydrukowany wewnątrz opakowania Produktu dla
wygrywającego numeru Kodu promocyjnego. Dopuszcza się dwie próby podania prawidłowego numer Weryfikatora przez Uczestnika..."

Jeśli zgłoszę na raz kilka kodów to skąd mam wiedzieć, który został wylosowany, i który podać w tym formularzu? Wyświetl w wątku >>
0 0

kasiulll

#6014203 Napisano: 07.05.2015 10:35:21 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
E-mail od Skody (czasnacosnowego) emotka  nie udało się... Wyświetl w wątku >>
0 0