Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wiesia30

wiesia30

#6074811 Napisano: 16.09.2015 16:59:15 w Informują
Troszczymy się o wyprawkę szkolną Twojego dziecka-Kaufland sms Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6074754 Napisano: 16.09.2015 16:17:20 w Biedronka
ksantypa napisał(a):

dysia napisał(a):

luko922 napisał(a):

dysia napisał(a):

i można odsyłać wypełnione "komputerowo" oświadczenia z mocy nagród? macie jakieś potwierdzone info? emotka

Nie wiem, ale najlepiej w tej sprawie zadzwonić na infolinię emotka

nie jestem z tych co z każdą pierdołą biegną do organizatora/na infolinie. myślałam, że może ktoś już pytał. no nic, chyba zaryzykuje emotka

ja mam wypelnione komputerowo tylko wpisuje datę i oczywiście sie podpisuję -moim zdaniem to dla nich ulatwienie jak nie musza odcyfrowywac bazgrołów

ja też mam wypełnione komputerowa,tylko wstawiam datę i się podpisuję Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6074634 Napisano: 16.09.2015 14:51:40 w Biedronka
szczupak napisał(a):

renatak0 napisał(a):

asante napisał(a):

taalvikki napisał(a):

trampek napisał(a):

a w biedronce trzeba pisac o zakupionym produkcie emotka ?


moim zdaniem z polecenia i regulaminu jasno wynika, że można o jakimkolwiek, byle był to produkt z tych konkursowych. owszem, jest napisane "wymyśl hasło dla produktu konkursowego, kupionego w biedronce", ale nigdzie nie jest napisane, że produkt ten musi być kupiony konkretnie tym razem, kiedy zgłaszasz się do konkursu.  :)

O logiko ludzka emotka  W regulaminie jest mowa o produkcie zakupionym w Biedronce, na jakiej podstawie twierdzisz, ze można ten produkt kupić kiedykolwiek i jak to udowodnisz, ze na święta go kupisz? Oprócz tego była mowa o tym "dylemacie' i w agencji powiedziano, że należy pisać o produkcie z paragonu. Ja wiem, że zawsze piszesz "swoje zdanie", ale w przypadku konkursów akurat regulamin jest zdecydowanie ważniejszy od czyjegoś zdania emotka

ładnie to mi parę stówek przepadnie...znowu nie dozytałam regulaminu pisałam o produktach z listy, niekoniecznie o tych z paragonu

przecież  z nr paragonu nie wyczytają co akurat kupiłaś

ja osobiście pytałam i dostałam odpowiedź,że tylko te produkty, które są na paragonie Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6074133 Napisano: 15.09.2015 22:22:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

w Biedronce wysterczy kupic obojetnie jaki produkt persil??? czy jakis konkretny by wygrac praleczką????

dowolny produkt Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6073875 Napisano: 15.09.2015 16:50:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jola_asia napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

zucchini napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

kapa26 napisał(a):

marzenier napisał(a):

marzenier napisał(a):

jokan napisał(a):

czy były może wyniki prince-polo?

Wczoraj było losowanie,mają 3 dni na info mailem emotka ,potem lista na str.
Nie widziałam wpisów,wiec póki co miejmy nadzieje emotka

a jak bym chciała wysyłałam tylko 2 zgłoszenia więc marne szanse ale może może emotka

ja wysłałam 1 zgłoszenie i to wcale nie zmniejsza moich nadziei na wygraną emotka

o które bony walczycie? Ja o empik ale się zastanawiam, na które jest najwięcej chętnych.

Bodajże Media Markt zaznaczyłam emotka

Też puściłam jedno zgłoszenie i dałam na media

ja media i empik Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6073839 Napisano: 15.09.2015 16:16:39 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Piwo z  Żabki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6072968 Napisano: 14.09.2015 16:19:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pisałam @ odnośnie konkursu L`Oreal Paris i już dzisiaj dostałam serum,szkoda,żeby nagroda przepadła,bo koszt około 60 zł,więc kto nie dostał jeszcze nagrody to piszcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071995 Napisano: 12.09.2015 12:02:09 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Ile kosztujd 4 pak tyskiego 0.55 l? mam zly paragon, kupilam promocyjna zgrzewke 4x0.5 l. emotka

A proszek Persil tez jest na promocji czy tylko kapsulki i zel? Wie ktoś?

proszek też Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071923 Napisano: 11.09.2015 23:31:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a skąd już się wzięła rezerwa tyskiego?, bo kilka wpisów widziałam że aparat z rezerwy?

może ktoś nie odesłał na czas skanu paragonu

ale było czas 80 godzin do wysłania (ja tak miałam do kufla, ) chyba, że na aparaty trzeba było szybciej odesłać

aparaty też 80 godz Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071840 Napisano: 11.09.2015 20:03:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jola_asia napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

toka napisał(a):

barszcz napisał(a):

lager napisał(a):

Czy wszyscy, którzy czekali na Lecha z Żabki otrzymali przesyłki? Ja nadal czekam hm..

Ja tez czekam:-)Może dopiero kupują po tym jak sponsor patrzył im na ręceemotka

ja tez czekam

i ja czekam, nic do mnie nie dotarło emotka

Też czekam

ja też czekam
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071327 Napisano: 11.09.2015 09:09:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Reni napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Na 

wiesia30 napisał(a):

czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie dostał nagrody z konkuru L`Oreal - http://www.loreal...nes2015/konkurs.aspx

Ja także czekam  zastanawiam się.czy.nie napisać do nich...

napisałam do nich na facebooku,zobaczymy-jak dostanę odpowiedź odezwę się do Ciebie

ja napisałam na @ z którego otrzymałam info o wygranej, po kilku dniach poprosili mnie ponownie o adres wysyłki a po kolejnych kilku dniach doszły zaległe nagrody - próbujcie dotrzeć do nich w ten sposób  emotka  emotka

a możesz podrzucić adres @ ?

jakgwiazda@bbcg.pl    emotka

dzięki serdeczne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071232 Napisano: 10.09.2015 22:06:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Na 

wiesia30 napisał(a):

czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie dostał nagrody z konkuru L`Oreal - http://www.loreal...nes2015/konkurs.aspx

Ja także czekam  zastanawiam się.czy.nie napisać do nich...

napisałam do nich na facebooku,zobaczymy-jak dostanę odpowiedź odezwę się do Ciebie

ja napisałam na @ z którego otrzymałam info o wygranej, po kilku dniach poprosili mnie ponownie o adres wysyłki a po kolejnych kilku dniach doszły zaległe nagrody - próbujcie dotrzeć do nich w ten sposób  emotka  emotka

a możesz podrzucić adres @ ?
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071188 Napisano: 10.09.2015 20:40:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

wiesia30 napisał(a):

Na 

wiesia30 napisał(a):

czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie dostał nagrody z konkuru L`Oreal - http://www.loreal...nes2015/konkurs.aspx

Ja także czekam  zastanawiam się.czy.nie napisać do nich...

napisałam do nich na facebooku,zobaczymy-jak dostanę odpowiedź odezwę się do Ciebie Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6071107 Napisano: 10.09.2015 18:11:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy oprócz mnie ktoś jeszcze nie dostał nagrody z konkuru L`Oreal - http://www.loreal...nes2015/konkurs.aspx
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6070667 Napisano: 10.09.2015 09:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzisiaj dostałam odpowiedź odnośnie konkursu Prince Polo-bo na paragonach mamy różne opisy: batony,landryny...


Jeśli na paragonie nie ma słowa lub skrótu pozwalającego stwierdzić, że został zakupiony produkt promocyjny czyli Prince Polo, proszę poprosić uprawnioną w danym sklepie osobę o pieczątkę sklepu, podpis i adnotację, mówiącą o tym, jaki produkt został zakupiony.Czyli wystarczy, że ekspedientka napisze na paragonie, że kupione zostały wafle Prince Polo, podpisze się przy tym i odbije pieczątkę. Taki paragon może wziąć udział w loterii. Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6069169 Napisano: 08.09.2015 13:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madziulka2434 napisał(a):

u mnie zakupy w osiedlowym sklepiku na konkurs prince polo  skonczyly się tym ze na paragonie widniało -BATONY-3x1,50zł-zorientowałam się dopiero w domu- juz chyba mogę sobie darowaćemotka

ja kupiłam jako LANDRYNKI,a pawilonie społem jako PRINESSA i bądź tu człowieku mądry Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6069089 Napisano: 08.09.2015 12:32:10 w Informują

wiesia30

#6068837 Napisano: 07.09.2015 22:14:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anet napisał(a):

fryteczka napisał(a):

anet napisał(a):

fryteczka napisał(a):

maryam napisał(a):

Noo dzis pani mnie cofneła z pojedyncza pepsi...ze nie można osobno kupować.

Mnie tez ale wyszło na moje ,ze jednak można  emotka  

Jak to zrobiłaś? emotka

Byłam w 1 Biedronce i weszlo bez problemu. W drugiej uslyszalam,ze tylko czteropak wiec mówie,ze dziś kupowalam i można na sztuki. W końcu przejechała kodem kreskowym po czytniku i cud! Wszedl produkt za 1.99 emotka  . oczywiście zawolala 4 inne babki na sklepie żeby poinformować,ze można pepsi kupić na sztuki . 

O, nieźle! Mnie niestety się nie udało, natomiast Pani poinformowała, że klienci notorycznie rozpakowuja te 4-paki  emotka

mnie też nie udało się kupić pojedynczej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6067736 Napisano: 05.09.2015 21:25:57 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

arya napisał(a):

Wiem, że pewnie temat był poruszany, ale proszę nie zjedzcie mnie, bo nie mam czasu czytać kilku stron wstecz emotka  Czy zgłoszenia z piątku, soboty i niedzieli są nagradzane osobno za każdy dzień, czy wszystko wrzucane do jednego wora i wybierają 500 zgłoszeń z tych dni?

Raczej osobno, bo konkurs trwa 60 dni x 500 nagród to daje 30 000 nagród i tyle właśnie jest w regulaminie emotka

każdy dzień będzie osobno nagradzany Wyświetl w wątku >>
0 0

wiesia30

#6067426 Napisano: 04.09.2015 21:23:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

forumowiczka napisał(a):

Witam, wczoraj wysłałam zgłoszenie z biedronki (z promocji 50 zł), kiedy mogę (przy odrobinie szczęścia) spodziewać się wyników?

Jutro, ale najprawdopodobniej beda dopiero w poniedzialek

w poniedziałek
Wyświetl w wątku >>
0 0