Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ktosiek1

ktosiek1

#7139679 Napisano: 16.11.2023 15:40:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koszulka od Jacka u męża - chyba przeczytali nasze wpisy i postanowili wydać nagrody emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7139596 Napisano: 16.11.2023 12:28:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
mrmax napisał(a):

awangarda napisał(a):

mrmax napisał(a):

u fortisa znowu wyparowało z jacka mnóstwo nagród? konkurs krótki i raczej mniej chodliwy towar niż browary, i jak zwykle nawet koszulki? ...

też jestem zdziwiona 555 koszulek gdzie to poszło ;/

oni chyba do marketingu używają mnożnika jakiegoś do prezentacji, niż faktycznie tych nagród jest, kolejna akcja, kolejny cyrk w kooperacji żabka x fortis

Ciekawe ile osób wzięło w akcji i czy jest na nich jakiś sposób. Może pisać do zleceniodawcy? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7139560 Napisano: 16.11.2023 11:27:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

radziosny napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka

Spróbuj otworzyć zdjęcie w paint i zapisać jako PNG. U mnie tylko to pomogło w orbit

No właśnie chciałem tego sposobu spróbować, ale zdjęcie z 3Mb zrobiło mi się 15mb po zapisaniu z painta.. ale może spróbuję je jeszcze później okroić z rozdzielczości.. ale szkoda, że takie cyrki robią.. plik do 5mb jest dla mnie plikiem do 5mb!!!!

też tak miałam, zmniejszyłam je wtedy i przeszło jako png Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

ktosiek1

#7139548 Napisano: 16.11.2023 10:45:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
radziosny napisał(a):

adriannaa napisał(a):

Od wczoraj próbuję wysłać zgłoszenie na konkurs M&Ms ale za każdym razem wyskakuje błąd, który każe upewnić się czy zdjęcia są w formacie jpg i czy posiadają krótkie nazwy. Czy komuś się udało wysłać zgłoszenie od wczoraj?

Mam ten sam problem, nawet pisałem do organizatora to mi powiedzieli, żeby upewnić się, że zdjęcie ma 72 DPI (cokolwiek to znaczy). Próbowałem zmniejszyć jakość zdjęcia, ale już doszedłem do takiego momentu, gdzie mi zaczęło odbarwiać obraz, a i tak formularz nie przechodzi. Z ich informacji niby wynika, że ciągle otrzymują zgłoszenia. Zaproponowali żebym podesłał im zdjęcie to oni mi to przerobią, ale nie chcę by przed posiedzeniem komisji pracownicy Brandcommu widzieli moje zdjęcie.. Jestem tak wkurzony emotka emotka emotka , bo poswięciłem dużo czasu na zdjęcie, które spełnia warunki (ma mniej jak 5mb), a cały czas próbowałem to wysłać.. a wczoraj miałem kłótnię, że zamiast zająć się domem to siedzę na kompie.. emotka

Spróbuj otworzyć zdjęcie w paint i zapisać jako PNG. U mnie tylko to pomogło w orbit Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

ktosiek1

#7139510 Napisano: 16.11.2023 08:52:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

liidzik napisał(a):

Kaufland stówki już poszły też 😪?

raczej nie

Może nie, nie ma wpisów że 💯

pewnie dziś pójdą maile ze 100 Wyświetl w wątku >>
1 deva 0

ktosiek1

#7139376 Napisano: 15.11.2023 16:32:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Gratisobranie 500 zł u męża  emotka  Telefon przed 16 Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7139300 Napisano: 15.11.2023 12:44:51 w Czy informują/ informowali?
mietowa napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

mietowa napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

alexandra_sasa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy informowali z konkursu w Żabce Wielka Gwara Lech Pils? Wg regulaminu był czas do 13.11.2023 🤔

A to nie Aspe organizowało przypadkiem?w konkursie foto Żubra w Żabce też nikt nie pochwalił się wygraną, nawet ma PW a agencja odpisała że laureatów poinformowała  emotka

Ja już odpuszczam, gdy widzę, że Aspe jest organizatorem. Mało profesjonalna agencja.


No kurde dobrze wiedzieć, następnym razem dwa razy się zastanowię czy wziąć udział! 👍


Ostatnio było z ASPE 500 biletów na mecze patałachów i chyba z 3 osoby na forum się pochwaliły xDD Tak, tak, wiem że się nie wszyscy chwalą, ale nikt mi kitu nie wciśnie że przy 500 nagrodach, chwalących było aż tak mało xD

Ja też w to nie wierzę. Zresztą co nowy konkurs, to podobna sytuacja. Szkoda na nich roboty.

To już drudzy do pary z Fortisem. Dziwne, że takie rzeczy to w konkursach Żabkowych chyba tylko? Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

ktosiek1

#7139237 Napisano: 15.11.2023 10:58:48 w Czy informują/ informowali?
alexandra_sasa napisał(a):

Czy ktoś się orientuje czy informowali z konkursu w Żabce Wielka Gwara Lech Pils? Wg regulaminu był czas do 13.11.2023 🤔

A to nie Aspe organizowało przypadkiem?w konkursie foto Żubra w Żabce też nikt nie pochwalił się wygraną, nawet ma PW a agencja odpisała że laureatów poinformowała  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7139189 Napisano: 15.11.2023 09:34:02 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
izak1000 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

Colgate Palmolive w Intermarche?

W ub.czwartek DPD..

Kurcze, a ja nic nie dostałam.... Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7139069 Napisano: 14.11.2023 18:15:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Colgate Palmolive w Intermarche? Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138943 Napisano: 14.11.2023 13:54:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

zof83 napisał(a):

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Paragon się wgrywa, bo to minimalizuje nadużycia (co jest dobre dla samych grających). Etap zgłoszenia to jedno, etap wyboru laureatów to drugie, a weryfikacja to trzecie. Tu można mieć pretensje wyłącznie do siebie, że się popełniło błąd. Równie dobrze, można by wgrać jeden paragon 10 razy i za każdym razem zmieniać detal, np jedną cyfrę nipu/kasy fiskalnej. Ale takie zgłoszenie nie przejdzie weryfikacji. Bez znaczenia jest z jakiego powodu pojawił się ten błąd, istotne, że paragon nie spełnia wymogów regulaminu. I to nie jest wina organizatora. 
Z drugiej strony jeśli organizator jednak przyzna nagrody na niepoprawne paragony, to czy nie zostanie posadzony o rozdawanie nagród królikom? Według mnie taka sytuacja jest niezgodna z założeniami loterii.

Moim zdaniem jak najbardziej nie powinien przyznać nagrody za błędny paragon, ale dyskusyjne jest dla mnie wysyłanie maila o wygranej jak nagroda i tak ma przepaść. To po co te paragony wgrywamy. Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

ktosiek1

#7138915 Napisano: 14.11.2023 12:57:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oomajonez1992 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zgloszę sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzór. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej, a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu i zgloszenia nie uległ zmianie, co zakrawa na działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia o ile nie ma rezerwy.

No ale jednak numer był błędny co by nie patrzeć, i nie wiem jakie organy chciałabyś doprawdy powiadomić i o czym.

To że numer był błędny widać już po wylosowaniu. Po co więc info o wygranej do laureata, skoro wiadomo że pozytywnej weryfikacji nie przejdzie. A no najprawdopodobniej po to, że wiadomo że kaska od sponsora zostaje u agencji jako dodatkowy bonus. Wyświetl w wątku >>
1 zof83 0

ktosiek1

#7138909 Napisano: 14.11.2023 12:27:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zgloszę sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzór. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej, a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu i zgloszenia nie uległ zmianie, co zakrawa na działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia o ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138908 Napisano: 14.11.2023 12:27:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zglosze sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzor. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu izgloszeni nie uległ zmianie, co zakrawa n działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia a ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7138907 Napisano: 14.11.2023 12:27:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zof83 napisał(a):

Majkii napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Magia napisał(a):

tereniagno napisał(a):

blanca napisał(a):

Magia napisał(a):

Główna
https://www.loter...nik.com.pl/#laureaci

A w tym Olewniku, jeśli dzienne nie zostały wylosowane, to będzie dodatkowe losowanie?

Było 2.11

Tyle ich wysłałam i nic nie wygrałam.Do kitu loteriaemotka

Ja na Dare wysyłałam codziennie, bo lubimy w domu i cena ok i też totalnie nic, nawet dziennej...

Wygrałam raz 200 zł., które przepadło(weryfikacja negatywna) ponieważ zamiast nr kasy fiskalnej wpisałam nr NIP w zgłoszeniu.emotka

To jest właśnie głupie podejście agencji bo wysyłając paragon mają przecież czarno na białym, ale jak widać tak dorabiają sobie bo nagroda zostaje u nich aczkolwiek trochę rezerw się zdarza.

I to nie jednej agencji, bo przyznają nagrody, pomimo błędnych danych na paragonie, a potem napiszą, że oni w trakcie wybierania laureatów  to nie zwracają uwagi na wgrany paragonemotka To po jakiego diabła ten paragon się wygrywa przy zgłoszeniu..., a potem weryfikacja negatywna i cyk nagroda zostaje u organizatora...emotka

Po takiej negatywnej weryfikacji to bym do Agencji odpisała, że zglosze sprawę do odpowiednich organów. Loteria to nie konkurs i podlega pod ich nadzor. A agencja mając u siebie paragon i pełną wiedzę o danych z paragonu najpierw wysyła maila o wygranej a potem prawo do otrzymania nagrody zabiera, pomimo że stan faktyczny odnośnie paragonu izgloszeni nie uległ zmianie, co zakrawa n działanie niezgodne z prawem i próbę wyłudzenia a ile nie ma rezerwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7137924 Napisano: 09.11.2023 22:15:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

W konku Orbit Biedronka dalej mi zdjęcie nie przechodzi, a słałałam z laptopa, kompa, zmieniałam format na jpg, jpeg, png, zmieniałam nazwy i nic...  Wciąż komunikat żeby było w jpg i żeby była krótka nazwa. Ale są i to nic nie daje.
Ktoś wiec co jeszcze może pomóc?

Też próbowałam wszystkiego, a pomogło tylko otwarcie w paint i zapisanie jako PNG. Jpg nie przechodziło w żaden sposób Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7136661 Napisano: 06.11.2023 16:46:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie wierzę - mail od Kiory w spamie. Zabawa z książeczkami Lego emotka  otwieram więc listopad emotka Wyświetl w wątku >>

ktosiek1

#7136380 Napisano: 05.11.2023 19:09:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ma ktoś pomysł jak dodać zdjęcie do konkursu Orbit? Próbuje z różnych przeglądarek i telefonu. Zmieniam zdjęcie żeby mało ważyło. Robię na białym tle. Nic nie pomaga. Na pewno jest jpg. Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135681 Napisano: 02.11.2023 11:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

kejm napisał(a):

A jeśli chodzi o tego żubra, czy ktoś się chwalił? Już dawno powinny być wyniki.
https://zubrijegonatura.pl/

Piszcie do agencji.

Agencja odpisała że laureaci zostali poinformowani w regulaminowym terminie

tu nie widziałam, żeby ktoś  się chwalił. Ale maaaaaaaasa osób się nie chwali.

Ja też nie, pomimo kilku wpisów w wątku czy informowali Wyświetl w wątku >>
0 0

ktosiek1

#7135668 Napisano: 02.11.2023 11:19:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
majonez1992 napisał(a):

kejm napisał(a):

A jeśli chodzi o tego żubra, czy ktoś się chwalił? Już dawno powinny być wyniki.
https://zubrijegonatura.pl/

Piszcie do agencji.

Agencja odpisała że laureaci zostali poinformowani w regulaminowym terminie Wyświetl w wątku >>
0 0