Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6330355 Napisano: 08.03.2017 12:28:10 w Biedronka
ja się właśnie czuję napastowana, wszystkie 3 nagrody to III stopień emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

lager

#6329892 Napisano: 07.03.2017 16:51:35 w Wkurza mnie...
agicho napisał(a):

Po 12:00 w Rmf fm w rundzie dodatkowej 6 tysięcy wpadło  kobiecinie,która  przyznała,że  jest rodziną Kamila Baleji, nawet szybki zagłuszanie prowadzącej nie pomogło emotka emotka

Tez to slyszalam. Staruszka potakiwała chyba sama do siebie, tylko czekałam kiedy jeszcze zacznie dyktować nr konta na antenie emotka  Nie ma co tu węszyć i robić szumu z takiego przypadku emotka  A prowadząca nie zagłuszała, sama zapytała: o to może pani rodzina z Kamilem? emotka Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

lager

#6329180 Napisano: 06.03.2017 10:58:30 w Informują
Potwierdzam, dzwnią z Durex, Tesco, informacja o nagrodzie 500zł o 10:56, zgłodzenie z 17 lutego. Wyświetl w wątku >>

lager

#6322764 Napisano: 16.02.2017 19:07:56 w Dyskusje o wynikach konkursu
marzena2210 napisał(a):

cb656 napisał(a):

marzena2210 napisał(a):

Konkurs "Adidas i Playboy" http://tescomagaz...y/konkurs-playboy-2/
Ciekawe wyniki 3 osoby ze Strawczyna i nazwisko na G.


Mnie bardziej niepokoi  emotka że jedna Joanna czterokrotnie zmieniała nazwisko i przeprowadzała się do róznych miast, byle tylko wziąć udział wielokrotnie. Rety, rety, co się wyrabia emotka

Ha ha nie ma jak dobrze kombinować  emotka

Pamiętacie ze 2 lata temu tez media contact organizowało te konkursy z magazynu tesco, jaja jak berety, 10 na 15 osób było np. z tej samej miejscowości, były zażalenia od uczestników i Tesco zareagowało, wydali oświadczenie na stronie, mieli zmienić agencję i obiecali się przyjrzeć sprawie. Chwile wydawało sie wszystko ok, teraz znowu wracają podobne zwyczaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6318483 Napisano: 04.02.2017 16:59:56 w Auchan
Ale ona napisała tak ogólnie, niepotrzebnie siejąc zamęt. Nie było zadnych maili za 1 luty, trzeba czekac. Ci co wiedzą to wiedzą, ale po spectficznych danych sie domyślili. Dajcie na wstrzymanie Wyświetl w wątku >>

lager

lager

#6317194 Napisano: 01.02.2017 19:41:49 w SZUKAM....
Skad te żele z mdw na Wizaz.pl? "Konkursy i testy" u nich na stronie nic nie widze, na naszym forum tez w bazie nie moge znalezc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6316955 Napisano: 01.02.2017 14:01:07 w Auchan
scrabble napisał(a):

bruce napisał(a):

lager napisał(a):

mattadore napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mattadore napisał(a):

Odebrał już ktoś bony ? Czy realizować można w dowolnym sklepie Auchan?

Bony do odbioru są po 24h od otrzymania maila. Nie wygrałam, ale było info w regulaminie.

Nie wygrałaś, to również nie miałaś maila z taką informacją emotka  i tu nie ma nic o 24h...

Może jak sobie to drukne i im zaniose to tez dadzą emotka

emotka Też mi to przyszło do głowy, ale pewnie mają listy i skrupulatnie wszystko sprawdzają... emotka

emotka  niestety, to tylko fragment i nie przejdzie nawet gdyby listy nie było  emotka  

Ale mój wpis był z ironią, spoko loko emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lager

#6316933 Napisano: 01.02.2017 13:45:08 w Auchan
mattadore napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

mattadore napisał(a):

Odebrał już ktoś bony ? Czy realizować można w dowolnym sklepie Auchan?

Bony do odbioru są po 24h od otrzymania maila. Nie wygrałam, ale było info w regulaminie.

Nie wygrałaś, to również nie miałaś maila z taką informacją emotka  i tu nie ma nic o 24h...

Może jak sobie to drukne i im zaniose to tez dadząemotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6316837 Napisano: 01.02.2017 10:48:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

Czy zakup Dove na zwrot w dowolnym sklepie? Bo już mi żądza bonu z Auchan wzrok przesłoniła  emotka

Tak w dowolnym. Jest lista sklepów, którą rozwijasz sobie przy rejestracji zgłoszenia i wybierasz nazwę, ale nawet jak nie ma Twojego to zaznaczasz "inne" emotka Wyświetl w wątku >>
1 elmo 0

lager

#6315541 Napisano: 29.01.2017 12:21:40 w Lay's
marla napisał(a):

Jeszcze mi się przypomniało. Czy w przypadku telewizorów samsung gwarancja działa na takiej samej zasadzie? Że wystarczy im numer seryjny? Chodzi mi oczywiście o tv wygrany z konkursu Lays. Chcę go sprzedać i może mi ktoś podpowie jak to jest z tą gwarancją.

Musisz mieć podbitą gwarancję, w przypadku Lays to Avanti każdą podbitą wkładali do środka pudełka z tv razem z innymi dokumentami. Wygrałaś w lays tv i nie miałaś gwarancji w środku, bo nie rozumiem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6314193 Napisano: 24.01.2017 22:00:04 w Czy informują/ informowali?
A był dawno temu konkurs w Kauflandzie z jego aplikacją, do wygrania bodajze 10 samsungów s7 czy to już pozamiatane? emotka Wyświetl w wątku >>
0 1 ika1

lager

#6314063 Napisano: 24.01.2017 16:40:20 w Wkurza mnie...
ktototaki napisał(a):

Jestem zła wysłałam sms do radia Eska na konkurs znając mojego pecha myslałam że i tak nie zadzwonią zostawiłam tel poszłam na zakupy,wracam a syn mówi mama jakis pan do ciebie dzwonił i mówił gratulacje wygrywasz wycieczke a ja sie rozłączyłem,jestem zł na siebie  emotka

Nie wydaje mi sie zebys wygrał... To automat mówi, po wysłaniu smsa na ten konkurs Eski z wycieczką dzwonią 2 albo 3x z numeru warszawskiego 22 873** ** ii gość nagrany gada: gratulacje zaraz wygrasz wycieczkę! Juz tylko 1 sms dzieli Cie od wygranej bla bla bla, do mnie 3x dzwoniło i za kazdym razem, że zaraz wygrasz emotka Na esce jest tak, że wybierasz 1 z 5 kokosów, długo z Tobą gadają na antenie i dopiero wtedy typujesz, oni odkrywają ten kokos i się dowiadujesz czy dobrze wytypowałaś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6303166 Napisano: 20.12.2016 16:11:40 w Wkurza mnie...
petryniak napisał(a):

 Nie wiem czy był juz taki post, ale mnie wkurza najbardziej że nie publikuje się wygranych haseł w konkursach.
Ludzie się starają, wymyślają , dwoją i troją a podaje się tylko dane osobowe i nr telefonu czy miejscowość.
Uważam to za dość nieuczciwe wobec nas konkursowiczów
A jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Nie chcielibyście wiedzieć z jakim hasłem przegraliście?

Tak chyba mogą chcieć tylko ci, którzy zasadniczo nic nie wygrywają. Wyświetl w wątku >>

lager

#6297844 Napisano: 08.12.2016 13:00:39 w Lay's
ktoskcies napisał(a):

A były już maile odnośnie wygranych konsol za 9 tydzień?

Tak, wczoraj Wyświetl w wątku >>
1 ktoskcies 0

lager

#6297174 Napisano: 07.12.2016 10:51:56 w Lay's
katrin1 napisał(a):

kammaro napisał(a):

Numer świata... 11.11 wygrałam piłkę (to był 2 etap). Piłka już daaaawno jest w domu. Konsoli nie wygrałam. Głównej nie wygrałam, a oni proszą o ksero dowodu? Jakieś jaja

U mnie to samo emotka

Chyba przyszła pora żeby tej Pani coś wyjaśnić, wielka agencja detektywistyczna się znalazłaemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6294495 Napisano: 01.12.2016 19:34:19 w Dyskusje o wynikach konkursu
U mnie podobnie jak już ktoś pisał z Elseve, smsa nie ma, a moje wygrane są na liscie. Aż mnie ciary przeszły na myśl, że z różnych konków do dziś jakieś esy nie doszły emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

lager

#6292032 Napisano: 28.11.2016 17:35:19 w Wkurza mnie...
ewikewik napisał(a):

Mnie wkurzają kurierzy. Dla mnie taka usługa oznacza DO RĄK WŁASNYCH. No ale w Polsce co kurier to nowe pomysły, zakusy na zostawianie paczek u sąsiadów, w kiosku na osiedlu itp. To nauczona złym doświadczeniem proszę nadawcę o dopisek: nie zostawiać u sąsiadów. I pomimo dopisku kurier proponuje mi namolnie zostawienie paczki u sąsiadów emotka   To, że za ścianą am melinę i skrzynkę na listy mam zdewastowaną bo ciągle ktoś z niej mi juma przesyłki to nie jest istotne. Istotne jest za co ja w sumie płacę????

To czemu nie zamawiasz sobie tych przesyłek do pracy? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6291984 Napisano: 28.11.2016 16:16:47 w Wkurza mnie...
carissma napisał(a):

Dzisiaj dzwoniła do mnie babka z jakiejś przychodni z zaproszeniem na badania czegoś tam w Warszawie. Spytałam skąd ma mój numer, bo ja z Warszawą nawet nie sąsiaduję. Wkręciła mi, że z marketingowej bazy danych z internetu i że jeśli sobie nie życzę takich tel, to mam zastrzec numer u operatora. Dodam, że już 3 raz do mnie dzwonią z takim zaproszeniem i za każdym razem mówię im to samo. Babeczka obiecuje, że sobie odhacza i dalej dzwonią. emotka

Dzwonili, dzwonią i będą dzwonić. Niestety agencje sprzedają nasze dane. Za kazdym takim zaproszeniem blokuje numer tel ale i tak zadzwonią kiedyś z innego, prędzej czy później emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6290930 Napisano: 25.11.2016 17:41:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Reni napisał(a):

lager napisał(a):

Kojarzycie moze jakim kurierem trnd wysyła przewodniki ambasadorskie do projektów?

GLS  emotka

dziękuję Reni emotka Wyświetl w wątku >>
0 0