Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lager

lager

#6360007 Napisano: 25.05.2017 13:10:48 w Informują
mrmax napisał(a):

SMS studio versus NIVEA w Super-Pharm / zestaw kosmetyków / 12:53

Lokówki z tego konka również Wyświetl w wątku >>
1 dorothy 0

lager

#6358660 Napisano: 22.05.2017 14:40:38 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

barcza napisał(a):

aurorcia napisał(a):

jasnoska napisał(a):

Wkurza mnie Pociąg do nagród , chyba jako jedyna nic nie wygrałam wrrrr emotka

Nie jedyna emotka

ja też nic nie wygrałam


i ja ;(

Wlasnie wszedłem sie tu wpisać po to samo.... ale widzę że nie tylko ja nic nie mam emotka  

Spoko na pewno będzie jeszcze rezerwa rezerwy-rezerwy.Ja dostałam dziś info o rzekomej próbie kontaktu z ich strony wcześniej, tylko że zawsze jak było info na Forum o wygranych z tego konkursu, to dokładnie sprawdzałam maila i nic nie miałam.

Tez myslalam ze jedyna wiec na wszelki wypadek 48x sprawdzilam maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6355791 Napisano: 13.05.2017 17:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziewczyny co Waszym zdaniem wyjdzie mniej wiecej tanio z Loreal do tego konka z Cannes? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6349690 Napisano: 25.04.2017 06:29:13 w Lay's
Orientujecoe sie moze na jakim dniu stanęła wysyłka koszulek? Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6341214 Napisano: 02.04.2017 14:01:24 w Kaufland konkursy
HOLLY napisał(a):

delvitto napisał(a):

nigdy nie zakładałam do żadnego sklepu żadnych aplikacji, dopiero wczoraj to zrobiłam, bo wybieram się do Kauflanda. I powiedzcie mi, jak to jest w praktyce, tzn wybieram coś z tej listy w telefonie i pokazuję przy kasie stronkę w telefonie? Piszecie o develey, a przecież jest tam wiele różnych artykułów, czy ma to związek jedynie z tym, że warto kupić develey dla drugiej, ogólnopolskiej loterii, czy właśnie ten produkt ma ten specjalny jakiś kod (PLU). Co to jest ten PLU, do czego służy, w tel, po kliknięciu w produkt, nie mam żadnego kodu:( jak to wszystko ugryźć, poratujcie mnie, niekumatą.

Gdy otworzysz aplikację klikasz na zakładkę oferty, trochę niżej pod czerwoną ramką z prawej strony masz trzy kropki, klikasz na nie i w ramce wybierasz szary kwadracik " Z aplikacją taniej".  Pokaże Ci się chrzan z kodem PLU 5117. Powiedz kasjerce, że chcesz skorzystać z promocji. U mnie kasjerka znała kod, ale musiałam jej pokazać, że mam zainstalowaną aplikację. W tym tygodniu można kupić z aplikacją tylko ten chrzan, paragon można zgłosić też do loterii Smolara.  emotka

Tylko najgorzej, ze Smolar loterie chyba szybciej rozwiąże, a oni chcą zawsze oryginały odesłane pocztą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6337598 Napisano: 24.03.2017 11:12:59 w Informują
streamline wysyła sms, konkurs walentynkowy Tesco, Colgate-Palmolive Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6337222 Napisano: 23.03.2017 15:08:49 w Biedronka
aurorcia napisał(a):

lager napisał(a):

Nie otwiera mi na kompie ani na telefonie regulaminu z garniera w biedrze. Czy ktoś pamięta co tam było napisane odnośnie paragonu kupionego np. w czasie trwania pierwszego etapu, a zgłoszonego w drugim? Mogę kupić dziś, zagrać już w 2 etapie? będę mega wdzięczna emotka

Moim zdaniem można, 2 razy czytałam regulamin i jest napisane, że paragon musi być zawarty w czasie trwania konkursu i powinien mieć datę wcześniejszą lub taką samą co wysłanie smsa zgłoszeniowego. 
Doczytałam też, że nie ma rezerwy emotka

To Ci zaufam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6337192 Napisano: 23.03.2017 14:26:09 w Biedronka
Nie otwiera mi na kompie ani na telefonie regulaminu z garniera w biedrze. Czy ktoś pamięta co tam było napisane odnośnie paragonu kupionego np. w czasie trwania pierwszego etapu, a zgłoszonego w drugim? Mogę kupić dziś, zagrać już w 2 etapie? będę mega wdzięczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6336967 Napisano: 23.03.2017 09:49:23 w Lay's
defed napisał(a):

40min. temu wysłałam zgłoszenie, teraz nie idzie... Co oni tam majstrują?  emotka

Wgrywają ulepszone blokady, a jeszcze teraz podobno ma się pojawić okienko na wpisanie nicku z e-konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6335939 Napisano: 21.03.2017 14:13:34 w Lay's
joan napisał(a):

lager napisał(a):

(...) Pani z allegro niestety tych produktów nie kupuje emotka


Myślisz, że je w jakiś sposób generuje? emotka

I tak Laysy/Pepsi mają w połączeniu z Avanti najlepsze promocje dla konsumentów emotka Gdy widzę te koślawe loterie Coli, gdzie nie ma zdrapek albo są przekręty z paragonami... żalpeel emotka

Wiem, że nie kupuje emotka  taaak zgadzam sie, pepsi i lays są absolutnie liderami i przede wszystkim to wszystko to kochane konkursy, a nie moje znienawidzone loterie emotka Wyświetl w wątku >>
1 luko922 0

lager

#6335926 Napisano: 21.03.2017 13:55:06 w Lay's
Do tej pory z tych konków na pewno Pepsi Lays odnotowały wzrost sprzedaży, a co za tym idzie, tworzą ciągle b. podobne akcje konkursowe, bo taka promocja marki po prostu się im opłacała, a teraz? Większość gra kodami z aukcji, sprzedaż produktów promocyjnych spadnie, oby to ich jednak jakoś tam nie zniechęciło, oby oby emotka   Pani z allegro niestety tych produktów nie kupuje emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

lager

#6335412 Napisano: 20.03.2017 13:41:59 w Wkurza mnie...
zacięła mi się poczta w pracy - Microsoft Outlook, uruchomiłam ponownie i nagle nie mam maili z około roku! Siedziałam 5h nad tym, przejrzałam co mogłam, obleciałam fora i dalej nic, nie zrobie tego, masakra, u nas każdy mail jest na wage złota, bedzie źle... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6334639 Napisano: 17.03.2017 17:51:34 w Lay's
yolka123 napisał(a):

lager napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czas poprosić męża żebyśmy zmienili nazwisko emotka  bo kolejne konkursy przeciez będą

taa zmieniać nazwisko ze zwycięzcą w treści, no wiesz co emotka  To ono Ci przynosi tyle szczęścia.. emotka

O Jezusie, nie mówcie że to co się działo ostatnio z nazwiskami (wg niektórych nic vemots/tongue.gif ) ma miejsce również teraz bo osiwieje emotka

Oczywiście, że będzie tak jak było na trybunach.Toż to modus operandi Avanti.
Plus to, co doszło przy usmiechnijsie czyli dostarczanie skanów dowodów.

Skan dowodu to pamiętam ze juz przy 1 ich konku wysyłałam. Aj... szkoda, kto to teraz bedzie wygrywał jak nie my emotka Apropo... wczoraj mąż grał na konsoli z lays na telewizorze z lays i mnie pyta czy nie dałoby rade mu wygrać auta z lays emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6334634 Napisano: 17.03.2017 17:41:09 w Lay's
stokrotka238 napisał(a):

Czas poprosić męża żebyśmy zmienili nazwisko emotka  bo kolejne konkursy przeciez będą

taa zmieniać nazwisko ze zwycięzcą w treści, no wiesz co emotka  To ono Ci przynosi tyle szczęścia.. emotka

O Jezusie, nie mówcie że to co się działo ostatnio z nazwiskami (wg niektórych nic emotka ) ma miejsce również teraz bo osiwieje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6334324 Napisano: 17.03.2017 10:11:13 w Wkurza mnie...
paula9891 napisał(a):

ondine napisał(a):

paula9891 napisał(a):

joasiajulia napisał(a):

joan napisał(a):

bc14 napisał(a): wkurza mnie,że ząb który miesiąc temu  dentysta plombował( nie bolał ale podczas przeglądu okazał się dziurawy) dziś jest do kanałowego leczenia koszt 750zł?!  wszędzie tyle ta przyjemność tyle kosztuje??
A na moje stwierdzenie,że " coś było źle zrobione". Facet  stwierdził ,że go obrażam i już nie był miły...


Nie kochana, u mnie to kosztuje równy 1.000 zł - teściowa była u dentysty w ubiegłym tygodniu...

Wg mnie mało profesjonalne działanie dentysty, powinien podczas poprzedniej wizyty zrobić zdjęcie i właściwie je zinterpretować, a potem leczyć ząb kanałowo. Byłabyś do przodu o opłatę za to pierwsze plombowanie emotka

Ja wstałam o piatej ,wystałam w kolejce 3 godzinki i zapisałam na leczenie kanałowe  na NFZ.Raz w miesiącu zapisy na cały miesiąc..Leczenie kanałowe kosztowało Mnie jedynie 30zł pierwsza wizyta znieczulenie+plus plomba w kolorze moich ząbków 100zł - emotka  Teraz dopiero doceniam ile zaoszczędziłam emotka  Mój dentysta nazywa się "Zioło " Polecam w Nadarzynie emotka

Powiem Ci tylko, że i tak przepłaciłaś, bo na NFZ powinnaś zapłacić 0 zł. Ktoś Cię oszukał emotka  Za znieczulenie się nie płaci, za wizytę tez nie, a plomba w kolorze zębów to również standard... No, ale... I tak dobrze, że się w ogóle dostałaś, bo zapłaciłaś przynajmniej sporo mniej niż prywatnie emotka

Refundowane plomby w kolorze zębów są tylko do trójek albo czwórek.

A skąd Wy macie taką wiedzę? emotka Pracuję z NFZ i nie ma ograniczenia na plomby... Każdy ząb może zostać zaplombowany "na biało" za darmo emotka  Są jakieś lepsze plomby (utwardzane światłem, czy jakieś) i za te ewentualnie możecie dopłacać.
Znieczulenie jest dobierane do pacjenta i nie powinno się za nie płacić, nie ma czegoś takiego, że jest słabsze emotka
Jeżeli chodzi o leczenie kanałowe, to kilku zębów nie można faktycznie rozliczyć na NFZ (dla dzieci i kobiet w ciąży wszystko jest bezpłatne, ich to nie dotyczy).

Byłam kilka miesięcy temu na NFZ u stomatologa i 20zł za każde znieczulenie, a 120zł za białą plombę. Musiałam płacić, bo tej szarej beznadziei nie chciałam. Może trzeba było najpierw poszperać w jakiś przepisach, a później bulić emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

lager

#6330932 Napisano: 09.03.2017 13:08:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izkak napisał(a):

lager napisał(a):

Jaki kurier rozwozi blendery ze Smolara? Ludzie piszą w wątku co dotarło, ale czym to już nie emotka

DPD  emotka

dzięki Izka! Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6330929 Napisano: 09.03.2017 13:06:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jaki kurier rozwozi blendery ze Smolara? Ludzie piszą w wątku co dotarło, ale czym to już nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6330916 Napisano: 09.03.2017 12:50:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iaziaz napisał(a):

Odbierał już ktos kosmetyki z RMF FM-u?

Podbijam, dajcie znać jak to wygląda emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lager

#6330403 Napisano: 08.03.2017 12:59:59 w Biedronka
trebor1 napisał(a):

Ze streamline nie idzie ni w ząb,
Bo łatwo tu w zgloszeniu błąd.
O tym się każdy łatwo przekona,
Gdy powie : ząb zupa zębowa.
Wyłożyła się na tym ludzi kupa,
Mimo dobrych intencji wyszła...
Ale my uczmy się na błędach,
Jeszcze stream line przyniesie
nam to auto... w zębach!

Uważaj, bo zaraz będzie w wątku "Plagiaty" emotka Wyświetl w wątku >>

lager

#6330382 Napisano: 08.03.2017 12:40:32 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

Ja też Strimlajna nie jestem w stanie rozgryźć - od głównych po wielkie 0 razy 12 emotka
Ale żeby im oddać sprawiedliwość - od strony organizacyjnej złego słowa nie mogę powiedzieć.

Oddam Ci wszystkie swoje pasty jak zamienisz się na to wygrane autko bodajże Nissan Juke (jak dobrze kojarze z wedla) emotka i jeszcze szczoteczki Ci nawet dorzuce emotka To jak? emotka emotka Wyświetl w wątku >>