Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika nelunia

nelunia

#6187012 Napisano: 21.04.2016 14:40:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wracając do kamisowego wątku. Odpisali mi, że jeśli ktoś wysłał paragony na adres Albedo Marketing Góralska 3 to przesyłka też dotrze. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186936 Napisano: 21.04.2016 12:55:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
Luiza12 gratuluję egzotycznego wyjazduemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186715 Napisano: 21.04.2016 08:01:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=cc_investigator napisał(a)

cc_investigator]Mam pytanie odnośnie Kamisa 25 lat i oświadczenia:
O jakiej zmianie adresu w oświadczeniu piszecie?
Albedo zawsze było na Tatrzańskiej, a tu nagle na początku oświadczenia Góralska czy coś w ten deseń. Dalej, że odesłać na Tatrzańska. Mam lekki mętlik w głowie.

Ja też mam mętlik z tym adresem, spróbuję to wyjaśnić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186579 Napisano: 20.04.2016 19:34:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Windomatic z paczki sprzątaczki Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186540 Napisano: 20.04.2016 18:30:21 w Gratulacje! Dla wygranych!
Edzia21 serdeczne gratulacje!!! Szerokiej drogi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186436 Napisano: 20.04.2016 15:53:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
Jest stówka z coliemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186395 Napisano: 20.04.2016 14:42:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

nelunia napisał(a):

estrelitta napisał(a):

nelunia napisał(a):

trochę się zakręciłam z konkursem piwka Kozel.
W jednym punkcie regulaminu jest taki zapis:
5.4. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie przez Laureata Nagrody pod adres mailowyobsluga@konkurskozel.pl, w terminie 7 dni kalendarzowych od otrzymania informacji o
wygranej:
danych osobowych, zdjęcia lub skanu paragonu, różnego rodzaju oświadczeń...

niżej jest taki zapis:
5.7. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską na adres Laureata podany w liście, o którym mowa w pkt 5.4. Regulaminu. Nagroda wysyłana będzie w terminie 14 dni od otrzymania przez
Organizatora listu poleconego Laureata Nagrody.

No to w końcu chcą maila czy list poleconyemotka

w smsie napisali wyślij maila emotka

właśnie, trzeba tak zrobić i nie wnikać w regulaminowe niuanse  emotka

jakie oświadczenie tam odsyłamy?

otwórz regulamin, w punkcie 5.4  napisali czego chcą. Chodzi o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, oświadczenia, że jest się osobą pełnoletnią, nie jest się pracownikiem ani członkiem rodziny pracownika Organizatora itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186333 Napisano: 20.04.2016 13:01:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
estrelitta napisał(a):

nelunia napisał(a):

trochę się zakręciłam z konkursem piwka Kozel.
W jednym punkcie regulaminu jest taki zapis:
5.4. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie przez Laureata Nagrody pod adres mailowyobsluga@konkurskozel.pl, w terminie 7 dni kalendarzowych od otrzymania informacji o
wygranej:
danych osobowych, zdjęcia lub skanu paragonu, różnego rodzaju oświadczeń...

niżej jest taki zapis:
5.7. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską na adres Laureata podany w liście, o którym mowa w pkt 5.4. Regulaminu. Nagroda wysyłana będzie w terminie 14 dni od otrzymania przez
Organizatora listu poleconego Laureata Nagrody.

No to w końcu chcą maila czy list poleconyemotka

w smsie napisali wyślij maila emotka

właśnie, trzeba tak zrobić i nie wnikać w regulaminowe niuanse  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186324 Napisano: 20.04.2016 12:50:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trochę się zakręciłam z konkursem piwka Kozel.
W jednym punkcie regulaminu jest taki zapis:
5.4. Warunkiem otrzymania Nagrody jest przesłanie przez Laureata Nagrody pod adres mailowyobsluga@konkurskozel.pl, w terminie 7 dni kalendarzowych od otrzymania informacji o
wygranej:
danych osobowych, zdjęcia lub skanu paragonu, różnego rodzaju oświadczeń...

niżej jest taki zapis:
5.7. Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską na adres Laureata podany w liście, o którym mowa w pkt 5.4. Regulaminu. Nagroda wysyłana będzie w terminie 14 dni od otrzymania przez
Organizatora listu poleconego Laureata Nagrody.

No to w końcu chcą maila czy list poleconyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186310 Napisano: 20.04.2016 12:19:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek napisał(a):

monkakk napisał(a):

Z jakich dni poszły wyniki Kozela? Wszystko już poszło jedną partią?

ja mam z 11.04

u mnie z 10.04. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186303 Napisano: 20.04.2016 12:18:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

nelunia

#6186226 Napisano: 20.04.2016 09:36:56 w SZUKAM....
adamaszek napisał(a):

Czy na te kamisowe młynki to jest jakieś specjalne oświadczenie, bo nic nie widzę takiegoemotka  czy wystarczy wysłąć tylko paragon + dane? 

w wątku dyskusje na str 3111, grzybekmalutki wkleił link do pięknie opracowanego oświadczenia. Można skorzystać emotka  i podziękować emotka

teraz zauważyłam, że jest w oświadczeniu inny adres Albedo, trzeba zmienić na ten podany w regulaminie. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186132 Napisano: 19.04.2016 21:13:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napisałam do Albedo prośbę o przesłanie zwycięskiego nr paragonu.Wyjaśniłam,że mam dwa nr i nie wiem, który połączyć z odpowiednimi danymi. Odpisali mi po godzinie emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186066 Napisano: 19.04.2016 18:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

nelunia napisał(a):

katrin1 napisał(a):

nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

Albedo raczej nie jest drobiazgowe, wielokrotnie wysyłałam słabo opisany paragon, zwykle dołączam oświadczenie co kupiłam i jeśli się da również opakowanie po produkcie. Nigdy nie było problemu, nagrody zawsze dochodziły emotka

a myślisz, że przejdzie u nich "przypr.do ziem." bo mam ponad 10 kilometrową wyprawę do tego sklepu

a czy w reg nie jest napisane
2.19.3 na liście zakupów na paragonie fiskalnym jest słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż
zakup dotyczył Produktów promocyjnych, bądź też na paragonie fiskalnym widnieje inne
oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktów promocyjnych. Jeśli
z treści paragonu fiskalnego nie wynikają jasno powyższe warunki, Uczestnik
zobowiązany jest potwierdzić to w sklepie (pieczątka sklepu i podpis jego
przedstawiciela);

właśnie o tym napisałam dużo wcześniej. Jadę do sklepu po pieczątki, o pustych opakowaniach nie ma w regulaminie ani słowa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6186057 Napisano: 19.04.2016 18:44:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

infatne napisał(a):

defed napisał(a):

infatne napisał(a):

nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

a po co te pieczątki ? ja mam z leclerka bez dopiskiem kamis ale to chyba nie nasz problem ze sklep tak koduje. ...

2.19 Paragon fiskalny potwierdza dokonanie zakupu Produktów promocyjnych zgodnie z pkt. 2.3.1Regulaminu, jeżeli spełnia następujące warunki:
(...)
2.19.3 na liście zakupów na paragonie fiskalnym jest słowo lub skrót pozwalające stwierdzić, iż
zakup dotyczył Produktów promocyjnych, bądź też na paragonie fiskalnym widnieje inne
oznaczenie pozwalające stwierdzić, iż zakup dotyczy Produktów promocyjnych. Jeśli
z treści paragonu fiskalnego nie wynikają jasno powyższe warunki, Uczestnik
zobowiązany jest potwierdzić to w sklepie (pieczątka sklepu i podpis jego
przedstawiciela);
(...)

o kurde.......... jak ja jeden paragon mam z zakupów 150 kilometrow od domu emotka

A pytał ktoś czy można opakowania dołączyć -zamiast latać po pieczątki ?

A czy w regulaminie jest napisane żeby przesyłać puste opakowania? ja nie wyczytałam. Natomiast jak byk jest zapis, że w razie oznaczeń nie pozwalających stwierdzić, że jest to produkt Kamis należy potwierdzić to w sklepie właśnie pieczątką. Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6185961 Napisano: 19.04.2016 16:11:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja wysłałam ponad 50 kodów z Grześków a wygrałam jeden raz bilety:( Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6185892 Napisano: 19.04.2016 14:44:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

nelunia napisał(a):

olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka

Albedo raczej nie jest drobiazgowe, wielokrotnie wysyłałam słabo opisany paragon, zwykle dołączam oświadczenie co kupiłam i jeśli się da również opakowanie po produkcie. Nigdy nie było problemu, nagrody zawsze dochodziły emotka

a myślisz, że przejdzie u nich "przypr.do ziem." bo mam ponad 10 kilometrową wyprawę do tego sklepu Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6185883 Napisano: 19.04.2016 14:36:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka napisał(a):

deva napisał(a):

dużo osób ma paragony typu: pieprz mielony, bez słówka Kamis?

ja tak mam

niestety  i ja mam beznadziejnie opisane paragony, choć robiłam zakupy w dwóch sklepach  na żadnym paragonie nie mam słowa KAMISemotka . Dzisiaj jadę po pieczątki do tych sklepówemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6185842 Napisano: 19.04.2016 13:49:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grzybekmalutki napisał(a):

Napisane oświadczenie do kamisa na szybko, może się przyda komuś http://wyslijto.p.../download/eeh9jp13nl

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

nelunia

#6185775 Napisano: 19.04.2016 12:53:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

dusia99 napisał(a):

monkakk napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy ktoś dostał mail o wygranej na onet? Mam równy podział nagród - na interię 100%, na onet 0%. 

u mnie ta sama sytuacja dziwne ....

i u mnie podobnie...

na wszystkie zgłoszenia jakie wysłałam, nie wygrałam tylko na JEDNO...właśnie na onet emotka

Edzia21 to może ja mam Twoje wygrane zgłoszenieemotka  z onetu wysłałam tylko raz, a przyszły mi dwie informacje o wygranym młynku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0