Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Elzunia1946

Elzunia1946

#6461839 Napisano: 09.02.2018 19:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoneface napisał(a):

katarynka-199 napisał(a):

stoneface napisał(a):

elhad napisał(a):

Czy Somat przewiduję rezerwę ? Czy można się jeszcze łudzić , czy ... znowu wielkie nic!

przeczytaj regulamin

I Ty powinieneś skoro chcesz kupić paragon  emotka

Wiesz co ci powiem, ja nikogo nie oceniam czy ktoś gra na kilka nr telefonu czy nie, i nie obchodzi mnie to ile kto wysłał i czy ma paragon czy nie i nikomu nie zazdroszczę kto i ile czego wygrał, w życiu są ważniejsze sprawy. Skoro Tobie to przeszkadza widocznie masz jakiś problem, ja sie takimi pierdołami nie przejmuję.  Jeśli organizator konkursu  pozwala na takie naginanie regulaminu to ja to mam w d.... Nie ja jeden na tym forum tak robię.
ps Śmiać mi sie chce z tych waszych łapek w dół (na pewny wszyscy jesteście idealni...)

Takich jak Ty na tym forum jest bardzo dużo....w pisie "MDW" czy "Informują" można o tym dużo poczytać...
Są konkursy w których w konkursie jedna osoba,jedno gospodarstwo może wygrac tylko raz a chwalą się wieksza iloscia i to jest nie uczciwe......Niestety na to się nic nie poradzi i to że szukasz paragonu jest sprawa normalna,skoro oni mogą to dlaczego nie Ty ..
Tu teraz chodzi o te wygrane ,na które wydalo się dużo pieniążków a nic nie wpadło,lekka zazdrośc i niska konkursowa samoocena ...
Wiadomo wygrasz-to czujesz ze jednak warto i wartość własna wzrasta emotka Wyświetl w wątku >>
1 stoneface 0

Elzunia1946

#6455708 Napisano: 23.01.2018 21:51:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
elotta napisał(a):

O tak, jedyna rzecz jaka mnie wkurzała to właśnie granie bez paragonu i potem próby kupienia go w przypadku wygranej...

Chwaląc się na forum np:wygrałam 2 lub 3 lub 4 miecze,czy to oznacza że się rozmnożyłaś ,czy grałaś nieuczciwie na inne osoby....
Zakupując produkty na konkursy i wysyłając smsy z twoich telefonów na jeden konkurs tez grasz nieuczciwie.....
Otrzymując smsy  o wygranej z jednego konkursu na kilka twoich numerów rezygnujesz z nagrody czy zgłosisz je na męża wujka ciotkę i inne osoby....
Więc nie mam pojęcia Co Cie tak wkurza.....skoro inni są tacy sami jak Ty emotka
Pamietaj że każdemu może zdarzyć się zgubienie badz uszkodzenie paragonu emotka Wyświetl w wątku >>

Elzunia1946

#6358151 Napisano: 20.05.2017 11:25:20 w Wkurza mnie...
Jestem wkurzona i to niesamowicie ,mój syn wygrał rower z Belvity,od rana tj: od godziny 7 walczył z odesłaniem paragonu,z różnych przeglądarek i na każdej wyskakiwało formularz nieaktywnyemotka emotka  Teraz minęły już 72 godziny i d...a  !!Powiem że takie miejsce miało pierwszy raz miejsce!emotka emotka Co w takim razie można zrobić????Czy któraś z Was też tak miał/miała????? Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6350004 Napisano: 25.04.2017 18:04:17 w Lay's
aurorcia napisał(a):

Odpoczęłam, telewizory sprzedane, więc wracam do gry!  emotka

Czasami nie należy być zbyt pazernym..... Wyświetl w wątku >>

Elzunia1946

#6317309 Napisano: 01.02.2017 22:22:10 w Auchan
zielona123 napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

eskel napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały. Czy w wygranym dniu słaliście na siebie tylko jedno zgłoszenie w jednym sklepie?
Bo chciałem puścić dwa na dwa sklepu (każde innej treści) i nie wiem czy to mnie od razu nie eliminuje.

W wygranym dniu puściłam zgłoszenia na trzy sklepy...dwa o tej samej treści i jedno inne emotka

Uważam to,za niesprawiedliwe ,że takie osoby dostają nagrodę!
Powinno się je od razu wyeliminować!!! emotka

Dlaczego wyeliminować? Regulamin dokładnie określa zasady, dlatego warto go przeczytać. Można wysłać zgłoszeń ile się chce, ale nagrodę otrzymać tylko raz. Jeśli ktoś ma ochotę to niech i po 100 zgłoszeń dziennie wysyła na każdy sklep, jeżeli ma tyle pomysłów. Sama nie mam tylu pomysłów i jedno dziennie dało mi nagrodę.

Nie chodzi o ilość zgłoszen !!!!Mnie wkurza ze jedno zgłoszenie na kilka sklepów!!!!emotka Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem.
Dla Mnie może i 1000 napisac ale siedzieć nad nimi godzinami,a nie jedno skopiować i wyslac do wielu ! Wyświetl w wątku >>

Elzunia1946

#6317297 Napisano: 01.02.2017 22:06:20 w Auchan
natamore napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

eskel napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały. Czy w wygranym dniu słaliście na siebie tylko jedno zgłoszenie w jednym sklepie?
Bo chciałem puścić dwa na dwa sklepu (każde innej treści) i nie wiem czy to mnie od razu nie eliminuje.

W wygranym dniu puściłam zgłoszenia na trzy sklepy...dwa o tej samej treści i jedno inne emotka

Uważam to,za niesprawiedliwe ,że takie osoby dostają nagrodę!
Powinno się je od razu wyeliminować!!! emotka

radzę przeczytać regulamin, który wyraźnie mówi, że można puścić nieograniczoną ilość zgłoszeń  emotka

ale nie te same na kilka sklepów!!!!!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6317285 Napisano: 01.02.2017 21:56:06 w Auchan
nataliarobert473 napisał(a):

eskel napisał(a):

Pytanie do osób, które wygrały. Czy w wygranym dniu słaliście na siebie tylko jedno zgłoszenie w jednym sklepie?
Bo chciałem puścić dwa na dwa sklepu (każde innej treści) i nie wiem czy to mnie od razu nie eliminuje.

W wygranym dniu puściłam zgłoszenia na trzy sklepy...dwa o tej samej treści i jedno inne emotka

Uważam to,za niesprawiedliwe ,że takie osoby dostają nagrodę!
Powinno się je od razu wyeliminować!!!emotka Wyświetl w wątku >>

Elzunia1946

#6315543 Napisano: 29.01.2017 12:32:52 w WC - rozmowy o wszystkim
rpk napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

rpk napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

Ile kart można zarejestrować w Plusie na jedną osobę????Pracownik poinformowal Mnie ze piec-czy to prawda?

Nie ma ograniczenia w ilości. Możesz i 100. Możesz z 5 bonusów skorzystać.

Co to znaczy 5 bonusów??

roczna ważność konta i gb internetu

dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6315529 Napisano: 29.01.2017 10:59:34 w WC - rozmowy o wszystkim
rpk napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

Ile kart można zarejestrować w Plusie na jedną osobę????Pracownik poinformowal Mnie ze piec-czy to prawda?

Nie ma ograniczenia w ilości. Możesz i 100. Możesz z 5 bonusów skorzystać.

Co to znaczy 5 bonusów?? Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6315525 Napisano: 29.01.2017 10:57:10 w WC - rozmowy o wszystkim
Ile kart można zarejestrować w Plusie na jedną osobę????Pracownik poinformowal Mnie ze piec-czy to prawda? Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6310850 Napisano: 14.01.2017 00:55:01 w PLAGIATY
Kurcze nie mogę znalezc ,czy ten konkurs byl dodany,ale na facebooku znalazlam konkurs marki Kiano,tam kilka plagiatow.....
Wejsc na ich strone nastepnie na post z 9 stycznia,pod spodem pewien Pan wynalazl kilka zdjec-moze wasze!
POST-Dziękujemy wszystkim za udział w naszym Świątecznym konkursie - otrzymaliśmy blisko 350 zgłoszeń! Zabieramy się do pracy i w ciągu 2 tygodni ogłosimy wyniki. I co tu wybrać?

Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

Elzunia1946

#6310149 Napisano: 12.01.2017 11:13:03 w Smolar
Elzunia1946 napisał(a):

giulietta napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

Witam
W loterii coca-coli wygralam karte coca-coli za 400zł.Zachowałam ją sobie na czarną godzinkę i taka nadeszła.Okazuje się że jest pusta.....Cofnełam się kilkadziesat stron do tyłu a tam przeczytalam, że trzaba bylo wyslac smsa pod dany numer?????Skąd o tym wiedzieliśie w mojej paczce nic takiego nie było....Co mam teraz robic....karta wazna ale zero na koncie.............
Proszę o pomoc.
Dziekuje emotka

była instrukcja aby wysłać sms na tej kartce z gratulacjami  emotka

Jedynie co dostalam to koperte zaklejona z karta i pinem emotka

O gratulacjach zapomnieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6310148 Napisano: 12.01.2017 11:11:17 w Smolar
giulietta napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

Witam
W loterii coca-coli wygralam karte coca-coli za 400zł.Zachowałam ją sobie na czarną godzinkę i taka nadeszła.Okazuje się że jest pusta.....Cofnełam się kilkadziesat stron do tyłu a tam przeczytalam, że trzaba bylo wyslac smsa pod dany numer?????Skąd o tym wiedzieliśie w mojej paczce nic takiego nie było....Co mam teraz robic....karta wazna ale zero na koncie.............
Proszę o pomoc.
Dziekuje emotka

była instrukcja aby wysłać sms na tej kartce z gratulacjami  emotka

Jedynie co dostalam to koperte zaklejona z karta i pinem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6310119 Napisano: 12.01.2017 10:46:01 w Smolar
Witam
W loterii coca-coli wygralam karte coca-coli za 400zł.Zachowałam ją sobie na czarną godzinkę i taka nadeszła.Okazuje się że jest pusta.....Cofnełam się kilkadziesat stron do tyłu a tam przeczytalam, że trzaba bylo wyslac smsa pod dany numer?????Skąd o tym wiedzieliśie w mojej paczce nic takiego nie było....Co mam teraz robic....karta wazna ale zero na koncie.............
Proszę o pomoc.
Dziekuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6185033 Napisano: 18.04.2016 09:49:08 w Wkurza mnie...
buka napisał(a):

Elzunia1946 napisał(a):

Jestem niesamowicie wsiekła-czy faceci sa naprawde az tak głupi?????????????


Jeśli zgłosiłaś fakt sprzedaży w towarzystwie ubezpieczeniowym oraz w swoim urzędzie gminy to nie ma obaw że kupujący ubezpieczy auto na twoje dane , prawdopodobnie ubezpieczalnia nie ma odnotowanej takiej zmiany w danym roku ubezpieczenia i z automatu wysłała Ci propozycję kontynuacji emotka  

Zadzwoniłam do nich dzisiaj z samego rana z pretensjami dlaczego tak zrobili-a towarzystwo do Mnie My nic nie otrzymalismyemotka emotka
Podałam im date wysłania faksem umowy kupna sprzedazy-a on niestety nie ma,musiała zaginac.......albo Pani niewysyłała!!!!!!!
Wysyłałam z firmy zajmujaca sie sprzedaza polis (znajoma wysłała-przy Mnie -potwierdzila ze doszło,wiec bylam pewna ze ok!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6184785 Napisano: 16.04.2016 18:42:58 w Wkurza mnie...
Jestem niesamowicie wsiekła-czy faceci sa naprawde az tak głupi?????????????
Rok temu w czerwcu sprzedałam mojemu byłemu samochód-zgłosiłam od razu ten fakt do ubezpieczalni,o czym go od razu powiadomiłam....19.04.2016 konczy się ubezpieczenie tego samochodu,wiec musi na siebie wykupic ,ale że na niego nowe kosztuje okolo 1000zł to wykupil dalej na Mnie!!!!!!-moje kosztuje 400zł..na rok.
Nosz k....wa mać....
Czy w ubezpieczalni nie poinformowali go ze ubezpieczenie przechodzi na niego juz za trzy dni?????(Wysłane było doubezpieczalni umowa kupna-sprzedazy)
emotka emotka emotka
Co mam w tej sytuacji zrobic???
Za....ć go to zamało!!!!!
Ten facet niedługo dobiegnie do 50 lat...... Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6183323 Napisano: 13.04.2016 08:29:36 w Sport
aguagu napisał(a):

Real emotka  Przypomniały mi się czasy podstawówki, jak przeżywałam każdy ich mecz w LM. Hajnekenie zabierz mnie do Madrytu! emotka

Haj Heineken emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6152336 Napisano: 29.01.2016 20:18:22 w Wkurza mnie...
elka napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):


doskonale Cię rozumiem, zgłosiłam fotkę interpretującą temat "w ślad za leszkiem" a tu mogę śmiało rzec że tandety wygrały raczej kurde a mąż miał też fajne zgłoszenie i nic, ja nawet koszulkę malowałam z Lechem i nawet tych gadżetów nie dostałam, ale cóż.... są
gusta i guściki, poza tym zdjęcie które wygrało wyjazd też nie powaliło,
lech na śniegu, lampki i ciemność

Te prace nie powinny wygrać-to masakra...gdzie ta kreatywność...emotka
Guściki dwie puszki nakryte ich rękawiczkami......kurcze.....zero pomysłu,co oni w nim nagrodzili????
albo puszka w opakowaniu żubrówki-nazwa przykryta nazwa kulką.....
To nawet nie zasługuje na obajrzenie a co dopiero nagrodzenie....emotka

W konkursie coca-coli na fb znalazłam zdjęcie które brało udział w konkursach coca-coli kilka razy jednej autorki,napisałam do nich a oni dwa dni pozniej nagrodzili je ogromnym misiem emotka emotka Ogromna nieuczciwość!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6152328 Napisano: 29.01.2016 20:14:18 w Wkurza mnie...
bamfarfe22 napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):


doskonale Cię rozumiem, zgłosiłam fotkę interpretującą temat "w ślad za leszkiem" a tu mogę śmiało rzec że tandety wygrały raczej kurde a mąż miał też fajne zgłoszenie i nic, ja nawet koszulkę malowałam z Lechem i nawet tych gadżetów nie dostałam, ale cóż.... są
gusta i guściki, poza tym zdjęcie które wygrało wyjazd też nie powaliło,
lech na śniegu, lampki i ciemność

Te prace nie powinny wygrać-to masakra...gdzie ta kreatywność...emotka
Guściki dwie puszki nakryte ich rękawiczkami......kurcze.....zero pomysłu,co oni w nim nagrodzili????
albo puszka w opakowaniu żubrówki-nazwa przykryta nazwa kulką.....
To nawet nie zasługuje na obajrzenie a co dopiero nagrodzenie....emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Elzunia1946

#6152308 Napisano: 29.01.2016 19:56:46 w Wkurza mnie...
Ukazały się dzisiaj wyniki konkursu na Fb Lecha-aż się popłakałam!!!emotka emotka

Zastanawiam się jak mogło wygrać zdjęcie np.Lecha w "futerku"wódki żubrówki.....emotka
Albo dwa zdjęcia wygrały,bo miały na zdjęciu szalik Leszka.....
Po co ktoś grał o gadzety Lecha,skoro już je ma.......
Bardzo Mi na nich zależało.....a wygrały niektóre zdjęcia tandetne,zrobione aby zagrać.....
JA wiem że konkursy mają swoje prawa,ale kurcze nie takie.....
Wejdzie na ich stronę i sami zobaczie nagrodzone.....
Proszę o wasze opinie...
Wyświetl w wątku >>
0 0