Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Paulucha

Paulucha

#6227591 Napisano: 11.07.2016 11:12:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
Parawan z Virtu,
Może ktoś by chciał się wymienić na leżak? Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6068014 Napisano: 06.09.2015 20:01:04 w SZUKAM....
Jakoś niedawno widziałam gdzieś konkurs, gdzie trzeba było wysłać zdjęcie mieszkania przed i po remoncie. Teraz nie mogę znaleźć żadnego info. Kojarzy ktoś z czego to był konkurs, albo ma gdzieś linka?
Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6035953 Napisano: 23.06.2015 23:01:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
liga100 napisał(a):

chcę dodać zdjęcie na konkurs instagramowy, ale mam problem ze zmniejszeniem zdjęcia tzn. instagram obcina mi brzegi zdjęcia a ja tego nie chce i nie wiem jak to zmienić. Ktoś ma jakiś pomysł na to?

 Ściągnij aplikacje instasquare, tam możesz wykardowac w kwadrat prostokatne zdjecie i zapisac jako kwadrat, zeby był cały prostokąt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6034212 Napisano: 19.06.2015 16:20:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onagra napisał(a):

polarniczka napisał(a):

dpd wozi koszulki dove...tyle zachodu z podpisywaniem dokumentów przez 1 koszulkę emotka

ja ciągle czekam na tą koszulkę, ale ja jakoś pod koniec akcji wygrałam może dlatego, a co tam trzeba podpisywać że tak dużo??

Ode mnie nic nie chciał xD Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6025701 Napisano: 01.06.2015 13:39:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elbowndg napisał(a):

Czy ekran zoom.me z konkursu t-mobile ma gwarancje?

ma, dostajesz przy odbiorze fakturę, która jest gwarancją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6020172 Napisano: 20.05.2015 23:06:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogaliczek napisał(a):

elbowndg napisał(a):

elbowndg napisał(a):

rogaliczek napisał(a):

Czy ktos dostał dwa smsy z rmf o wygranym zoom me na jeden numer telefonu? Czy to oznacza dwie nagrody czy jedna?

Na logike to dwie wygrane.

Btw. Piszesz tu pytanie czy to oznacza dwie wygrane a godzine wczesniej piszesz ze masz juz odebrane dwa ekrany. WTF ?

Tak ja odebrałam dwie nagrody emotka ale z innych numerów. A co do logiki to się nie zgodze bo siostra miała dwa smsy i dali jej jedną nagrode.

Ja dostałam 3 smsy na ten sam numer i jedną ramkę. Ponoć jedna osoba może otrzymać jedną nagrodę. Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6015872 Napisano: 11.05.2015 19:49:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

Nagrody z T-mobile, czy któraś z Was odebrała już nagrodę ?
Bo nie moge dodzwonić się do najbliższego sklepu i nie wiem czy oni zadzwonią do nas aby podać adres sklepu ,czy sami mamy wybierać .

Wszystko jedno, który sklep, oni mają te ramki w regularnej sprzedaży. Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6014838 Napisano: 08.05.2015 12:35:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
W końcu, po ponad dwóch miesiącach dotarła nagroda od Pandory z tego konkursu : https://www.faceb...517526129867/?type=1 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6013120 Napisano: 05.05.2015 11:55:00 w Czy informują/ informowali?
A rmf i tmobile informowali o ramkach i smyczach? Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6005567 Napisano: 15.04.2015 22:18:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nouvelle napisał(a):

giulietta napisał(a):

napisał(a):ondine napisał(a):

napisał(a):napisał(a):elbowndg napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):ondine napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):Paulucha napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):napisał(a):ondine napisał(a):Co do T-Mobile, oni wydają te hasła na kartkach, z datą i pieczątką salonu, wie ktoś czy to jest potrzebne do okazania przy wygranej? Bo jeśli tak to te hasła nic nam nie dadzą emotka
P.S. Z dzisiejszego dnia już smartfon przekazany laureatce. Koło 12, bo akurat słuchałam.

Czyli oni wybrali osobę tylko z tych zgłoszeń dokonanych do 12. A Ci co zgłosili się po to już nie mają szansy na smartfona? Słaaabooo

Ja nie mam pojęcia, nie ma nigdzie regulaminu  emotka  faktycznie słabo by było. Raczej to mało prawdopodobne. Ale wydaje mi się, że karteczkę z hasłem trzeba mieć emotka

Mi kolezanka sle codziennie haslo na telefon. Nic raczej nie trzeba. Swoja droga ciezko bez tego regulaminu.

To po co by wydawali te hasła z datą i pieczątką na specjalnym druczku?  emotka

data w sumie nie ważna, bo widać jaka była po wpisanym haśle, mi dziewczyna powiedziała, że muszą to wydawać z pieczątką, ale ksera tych kuponów nawet nie są numerowane, więc... 

Po prostu wybrali hasło koło południa i już.

Na pewno nie są numerowane bo koleś przy mnie drukował i dał mi całą kartkę A4 z 4 "kuponami", bez pieczątki i bez wpisanego hasła. Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6005505 Napisano: 15.04.2015 19:22:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

elbowndg napisał(a):

napisał(a):ondine napisał(a):

napisał(a):napisał(a):Paulucha napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):ondine napisał(a):Co do T-Mobile, oni wydają te hasła na kartkach, z datą i pieczątką salonu, wie ktoś czy to jest potrzebne do okazania przy wygranej? Bo jeśli tak to te hasła nic nam nie dadzą emotka
P.S. Z dzisiejszego dnia już smartfon przekazany laureatce. Koło 12, bo akurat słuchałam.

Czyli oni wybrali osobę tylko z tych zgłoszeń dokonanych do 12. A Ci co zgłosili się po to już nie mają szansy na smartfona? Słaaabooo

Ja nie mam pojęcia, nie ma nigdzie regulaminu  emotka  faktycznie słabo by było. Raczej to mało prawdopodobne. Ale wydaje mi się, że karteczkę z hasłem trzeba mieć emotka

Mi kolezanka sle codziennie haslo na telefon. Nic raczej nie trzeba. Swoja droga ciezko bez tego regulaminu.

To po co by wydawali te hasła z datą i pieczątką na specjalnym druczku?  emotka

Ja dostałam tylko tą karteczkę, bez daty i pieczątki, a hasło "ustnie". Więc co salon to inna "procedura". Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6005502 Napisano: 15.04.2015 19:20:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośniki z #sprytnerozwiazania od @mbank rozwozi siódemka. Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6005430 Napisano: 15.04.2015 16:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

Co do T-Mobile, oni wydają te hasła na kartkach, z datą i pieczątką salonu, wie ktoś czy to jest potrzebne do okazania przy wygranej? Bo jeśli tak to te hasła nic nam nie dadzą emotka
P.S. Z dzisiejszego dnia już smartfon przekazany laureatce. Koło 12, bo akurat słuchałam.

Czyli oni wybrali osobę tylko z tych zgłoszeń dokonanych do 12. A Ci co zgłosili się po to już nie mają szansy na smartfona? Słaaabooo Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6005358 Napisano: 15.04.2015 13:46:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A jakie były hasła z poprzednich dni z rmf? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#6004929 Napisano: 14.04.2015 15:34:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy ktoś znalazł może regulamin tego konkursu z T-Mobile i RMF? Wyświetl w wątku >>
0 0

Paulucha

#5984181 Napisano: 24.02.2015 12:35:36 w SZUKAM....
Hej!
Szukam osoby, która ma numer w plushu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0