Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika baxter

baxter

#6479991 Napisano: 06.04.2018 22:05:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
a z  jakiego numeru przysylaja info o wygranej z visy? zmieniłam sieć, dziś chciałam wysłac zgłoszenie smsem i " sms nie może zostac wysłany" więc nie wiem czy ew. info o wygranje by doszło ? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6478059 Napisano: 28.03.2018 21:58:33 w SZUKAM....
Czy w konkursie Bajkowy konkurs \"NIVEA Fairytales\"  https://www.e-kon...tml#.WrvysH8uDDc   podawało się nr transakcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6477443 Napisano: 27.03.2018 12:51:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka napisał(a):

Czy ktoś z Was też nadal czeka na karty z konkursu Biedronki "Smak na jesienne nagrody" (Winiary)? Nagrody do 29.03 więc niby jeszcze czas...

Czy ktoś z Was też miał taką sytuację z loterią Luksja "Zniknął kolor? Zapłacimy!", że dostał 2 SMS z informacją o wygranych kosmetykach lub kartach a nagroda przyszła 1 i agencja się tłumaczy, że to wina operatora, bo zdublował SMSy? 

Nadal czekam na kartę z biedronki a jesli chodzi o luksję to miałam 3 smsy, odesłałam 4 paragony(bo tyle poszło zgloszen) i dostałam 3 karty Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6475215 Napisano: 21.03.2018 11:41:35 w SZUKAM....
ane123ta napisał(a):

czy ktoś jeszcze czeka na kartę Winiary loteria" smak na jesienne nagrody" w Biedronce

ja np. czekam,dzwoniłam w czwartek do nich to pani powiedziala, ze wysłali dopiero ok. połowy kart Wyświetl w wątku >>

baxter

#6470868 Napisano: 07.03.2018 20:01:27 w Kupię...
kupię kody do heliosa Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6467056 Napisano: 24.02.2018 19:38:03 w SZUKAM....
szukam info, czy są obecnie w jakiejs sieci bonusy za przeniesienie numeru? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6466897 Napisano: 23.02.2018 19:58:36 w SZUKAM....
szukam info czy mozecie wziąć udział w konku nivea https://www.e-kon...es.html#.WpBiI3wiFyk ?
u mnie nie chce sie otworzyć formularz Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6466117 Napisano: 22.02.2018 07:49:54 w Dziś cieszę się z.....
taalvikki napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Agnes napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

dziś spełniło się moje małe marzenie, pojawiłam się na planie filmu w  którym gra mój ulubiony aktor Robert Więckiewicz i udało mi się robić wspólne foto  emotka
czad

ojej az zazdroszczę uwielbiam Roberta ( a co to za film?)
a w temacie cieszę się że dziś dziecko wczesniej wstało i udało mi się dzięki temu przed pracą zaliczyć ITM

Agakaz zapewne statystowała w tym nowym serialu Holland dla Netflixa emotka Mi odpisali,że na ten dzień, w którym chciałam statystować (sobota),to mają już za dużo chętnych emotka


a ile zapłacili/chcieli zapłacić? bo za statystowanie się płaci. 

to super emotka rozumiem Twoją radość, ja pare lat temu spełniłam podobne marzenie, statystowałam w "Jack Strongu" z Marcinem Dorocińskim i nawet widać mnie w filmie, co prawda 2-3 sekundy ale zawsze coś emotka Wyświetl w wątku >>

baxter

#6464668 Napisano: 17.02.2018 00:07:24 w SZUKAM....
szukam konkursu na okolicznść dnia kota, gdzie trzeba wstawic zdjęcie z kotem
wczoraj gdzieś mi mignął na forum a dziś nie widze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6464624 Napisano: 16.02.2018 20:18:07 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

szukam kogoś, kto kupował dziś poprzez www.zrabatownai.pl
https://zrabatowani.pl/bonprix
mam pytanie, nalicza Wam zwrot ?

czyzby nikt dzis nie robił zakupów? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6464535 Napisano: 16.02.2018 16:18:28 w SZUKAM....
szukam kogoś, kto kupował dziś poprzez www.zrabatownai.pl
https://zrabatowani.pl/bonprix
mam pytanie, nalicza Wam zwrot ? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6463612 Napisano: 14.02.2018 13:43:35 w moje dzisiejsze wygrane :)
a u mnie tylko kolejny termosik emotka Wyświetl w wątku >>

baxter

#6462090 Napisano: 10.02.2018 22:09:55 w SZUKAM....
burza64 napisał(a):

Czy loteria Milka funkcjonuje w konkretnych godzinach? A w weekend-sobotę ,niedzielę też można próbować?

jak najbardziej mozna w weekend, właśnie dzis ok21 wpadł termosik a i  ciagu dnia tez, nie wiem natomiast jakto jest w godzinanch nocnych, czy jest duzo wygranych Wyświetl w wątku >>
1 burza64 0

baxter

#6461468 Napisano: 08.02.2018 20:48:47 w SZUKAM....
Szukam info w kwestii gwarancji do konsoli z konku "Słodkie Mikołajki" Lewiatan https://www.e-kon....html#.WnypYXwiFyk 
czy ktos może próbował ją jakos zdobyc od organizatora? Będę wdzięczna za info emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6460556 Napisano: 07.02.2018 07:38:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
shineoff napisał(a):

baxter napisał(a):

taalvikki napisał(a):

 U nas w grudniu tez był w galerii konkurs z samochodem do wygrania, trzeba było oszacowac ilosc bombek ipodac hasło reklamowe, na rozwiązaniu trzeba było być, były do wygrania 3 nagrody - gdy podaliilośc bombek jeden facet juz sie az wyrywał na scene po samochód, okazało się jednak że osób, które dokładnie oszacowały było kilka i komisja udala sie na narade aby wybrac najlepsze hasło - i kto wygrał? oczywiście ten wyrywny facet, hasła jakie wygralo nie podali  i co jeszcze? Okazało się że był z miasta oddalonego o ok. 200km a konkurs był w nieduzym mieście, żadna metropolia - z niesmaczonych lokalnych  uczestników konkursu było wielu, niektórzy próbowali dyskutować to zbyto ich ironicznym usmiechem, aha - własciele galerii prawdopodobnie nie sa z tego miasta gdzie ta galeria działa
Wniosek? takie konkursy z bogatymi nagrodami sa co najmniej podejrzane

A może ten człowiek wcześniej dostał maila, czy jakieś inne zawiadomienie o wygranej? No i dlaczego się denerwujesz, że był z innego miasta, w końcu mógł akurat w tej miejscowości mieć żonę, kochankę, teściową, przyjaciela, kogokolwiek i często tam jeździć? emotka

nie mógł wczesniej dostac bo liczenie bombek było na zywo na scenie , pewnie ze mogl miec kogos w tym miescie ale był taki pewny wygranej, ze to było podejrzane Wyświetl w wątku >>
1 lager 0

baxter

#6460543 Napisano: 07.02.2018 00:28:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
taalvikki napisał(a):

rozinio napisał(a):

Hej, ciekawi mnie Wasza opinia ;> W galerii handlowej w Legnicy zrobiono konkurs, w którym do wygrania jest auto.  Z regulaminu wynika, że do 14 lutego będzie ogłoszenie zwycięzcy (http://galeriapia..._zm_14_09_2017.pdf). Wynik również z niego fakt, że informacja będzie podana na stronie i na FB, a on ma się zgłosić w ciągu 14 dni po odbiór nagrody. Galeria zaprasza teraz wszystkich na ogłoszenie wyników na imprezę właśnie 14 lutego na "Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie samochodu". No i tu pojawia się zgrzyt - w regulaminie nie ma nic o tym, zeby garować na imprezie w Galerii i czekać czy się przypadkiem nie wygrało emotka  Z marketingowych informacji wynika, że trzeba (oczywiście, dopytałam ich o to i czekam na odpowiedź). Obawiam się jednak, że tu są jakieś krętactwa, bo wcześniej w regulaminie był zapis, że to oni sami poinformują zwyciężce mailem, a teraz się z tego wycofali. Co o tym myślicie? Co w sytuacji, jeśli hipotetycznie wygram (moje haśło jest super, a ma być używane to hasło jako oficjalny claim Galerii, więc biorę to pod uwagę:P) a nie będzie mnie na miejscu przy wręczaniu nagród.


a to skoro wiesz, że Twoje hasło jest takie super itd, to nie możesz zwyczajnie stawić się tam w dniu ogłoszenia wyników? co to za problem? no, chyba, że jesteś z Suwałk, ale za auto chwalisz galerię w Legnicy. nie wiem. w każdym razie może organizatorzy zrobili to po to, by pozbyć się kombinatorów z Suwałk czy innych Żelechowów (nie mam nic do tych miejscowości, to tylko przykłady). aha - w regulaminie zapewne było też stwierdzenie, że "organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie".

 U nas w grudniu tez był w galerii konkurs z samochodem do wygrania, trzeba było oszacowac ilosc bombek ipodac hasło reklamowe, na rozwiązaniu trzeba było być, były do wygrania 3 nagrody - gdy podaliilośc bombek jeden facet juz sie az wyrywał na scene po samochód, okazało się jednak że osób, które dokładnie oszacowały było kilka i komisja udala sie na narade aby wybrac najlepsze hasło - i kto wygrał? oczywiście ten wyrywny facet, hasła jakie wygralo nie podali  i co jeszcze? Okazało się że był z miasta oddalonego o ok. 200km a konkurs był w nieduzym mieście, żadna metropolia - z niesmaczonych lokalnych  uczestników konkursu było wielu, niektórzy próbowali dyskutować to zbyto ich ironicznym usmiechem, aha - własciele galerii prawdopodobnie nie sa z tego miasta gdzie ta galeria działa
Wniosek? takie konkursy z bogatymi nagrodami sa co najmniej podejrzane Wyświetl w wątku >>
2 jokan, rozinio 0

baxter

#6459620 Napisano: 04.02.2018 18:53:50 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

masza napisał(a):

baxter napisał(a):

masza napisał(a):

baxter napisał(a):

po zatwierdzeniu-powinny Ci się pokazać dane i   skan , i na dole jest napis  DRUKUJ

No właśnie jak wypełniałam formularz w czwartek to tak było a dziś - dziekujemy za podanie danych, jest opcja Drukuj  ale nie widac dodanego zdjęcia emotka
Czy dzisiaj wypelnialas formularz i bylo ok.?

tak -dziś wy[pełniałam i wszystko mi się na końcu pokazało/ sprawdż czy załącznik nie jest za duży, albo sprobuj z innej przegladarki emotka

foto zmniejszyłam, dwie przeglądarki używałam i to samo, no nic, napisałam do nich zapytanie, zobaczymy co odpiszą. Dzieki emotka

Poki co , nadal mam problem i co gorsza jutro z rana konczy mi sie czas na odeslanie, pewnie nie zdaza odpisac
czy tylko ja mam taki problem? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6459459 Napisano: 04.02.2018 00:27:07 w SZUKAM....
masza napisał(a):

baxter napisał(a):

masza napisał(a):

baxter napisał(a):

po zatwierdzeniu-powinny Ci się pokazać dane i   skan , i na dole jest napis  DRUKUJ

No właśnie jak wypełniałam formularz w czwartek to tak było a dziś - dziekujemy za podanie danych, jest opcja Drukuj  ale nie widac dodanego zdjęcia emotka
Czy dzisiaj wypelnialas formularz i bylo ok.?

tak -dziś wy[pełniałam i wszystko mi się na końcu pokazało/ sprawdż czy załącznik nie jest za duży, albo sprobuj z innej przegladarki emotka

foto zmniejszyłam, dwie przeglądarki używałam i to samo, no nic, napisałam do nich zapytanie, zobaczymy co odpiszą. Dzieki emotka Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

baxter

#6459457 Napisano: 04.02.2018 00:23:56 w SZUKAM....
masza napisał(a):

baxter napisał(a):

po zatwierdzeniu-powinny Ci się pokazać dane i   skan , i na dole jest napis  DRUKUJ

No właśnie jak wypełniałam formularz w czwartek to tak było a dziś - dziekujemy za podanie danych, jest opcja Drukuj  ale nie widac dodanego zdjęcia emotka
Czy dzisiaj wypelnialas formularz i bylo ok.? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6459440 Napisano: 03.02.2018 22:39:13 w SZUKAM....
baxter napisał(a):

dorotawysocka napisał(a):

A na jakiej przeglądarce nic nie było?

kalmia86 napisał(a):

jorunn2010 napisał(a):

pablo75 napisał(a):

Agnes napisał(a):

szukam info
czy o wygranej w milce ( termos) to się dostaje od razu jakąś wiadomosc?
wysłałam przez formularz i kompletnie nic mi się nie pojawiło

U mnie to samo  emotka

u mnie też, a jak wysłałam z innej przeglądarki to wyskoczyło że ten nr zakupu już wykorzystany, więc ni8by wcześniej zarejestrowało

i u mnie to samo.... emotka

a u mnie wszystko ok.udało sie trafic termos(nawet teraz przed 19) - od razu wyskoczył komunikat z gratulacjami i info na @

u mnie info o wygranej przychodzi ale mam problem z wypelnieniem formularza laureata, wstawiam zdjęcie, pokazuje sie nazwa zdjecia ale go nie widać tylko czerwony X, czy Wy tez tak macie? nie wiem czy doszło czy nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0