Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika baxter

baxter

#6652519 Napisano: 29.10.2019 16:44:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zwrot za ręczniki Mola - wczoraj zgłoszone a dzis juz przelew 15zł  Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6650174 Napisano: 21.10.2019 00:17:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

baxter napisał(a):

jokan napisał(a):

od której godziny formularz MOLA działa?

Powinien od 0:00 ale niestety, nie działa emotka  a specjalnie czekałam dzis do pólnocy

ja wlasnie tez, a moze cos zmienili, ze np. o 9 czy 10 rano? wie ktos moze?

chyba nie zmienili tylko cos im nie zadziałało, na peperku tez rozczarowanie Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6650172 Napisano: 21.10.2019 00:13:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

od której godziny formularz MOLA działa?

Powinien od 0:00 ale niestety, nie działaemotka  a specjalnie czekałam dzis do pólnocy Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6649333 Napisano: 17.10.2019 11:57:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Smolar puścił przelewy z loterii surf, na razie stówka dotarła do ING emotka Wyświetl w wątku >>
1 martunik3 0

baxter

#6649078 Napisano: 16.10.2019 14:08:39 w WC - rozmowy o wszystkim
asia575 napisał(a):

margobb napisał(a):

Czy miał ktoś kiedyś sytuację, że okulista dobrał złe okulary? Właśnie przyszły moje i świat mi wiruje... Zapisałam się już na kolejną wizytę, żeby wyjaśnić sytuację- tylko, czy lekarz uznaje reklamację? 

Nie wiem czy to kwestia złego dobrania ale ja tak miałam jak wymieniłam zwykłe szkła na progresywne .

Ja mialam parę lat temu własnie źle dobrane okulary, niestety skończyło sie tym, że musiałąm iść do innego okulisty i nowe okulary w pełni płatne z mojej kieszeni, a 2 miesiące temu zakupiłma pierwszy raz okulary progresywne i niestety,świat  nadal mi wiruje, jedynie lepiej widzę z bardzo bliska jak patrzę dolną częścią okularów (np. na telefonie), patrząc górną częścią w miarę widzę dalekie odległości ale odległości pośrednie, w tym przy komputerze ( na czym mi najbardziej zależało), idąc po schodach czy niormalnie patrząc na półki w sklepie to tragedia. Po prostu cała pośrednia strefa szkieł "nie obsługuje" żadnej odległości. 
Po miesiącu byłam u optometryski, u której kupowałm okulary to kazałą mi się przyzwyczajać ale nic z tego i właśnie na dniach wybieram sie ponownie i będę chciała w zamian jedne okulary do chodzenia a drugie tzw, biurowe czy do pracy w pomieszczeniach czyli do czytania i do bliskich odległości.Podobno przy szkłach progresywnych mozna progresy wymienic na 2 innych okularów. Zobaczymy, jak to w moim przypadku zadziała emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6648319 Napisano: 13.10.2019 21:24:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

anaesth napisał(a):

Bierzecie udział w loterii urodzinowej Lewiatana? Ciekawi mnie, jak często trafiają się w zdrapkach nagrody w postaci toreb na zakupy, a jaka jest szansa na wzięcie udziału w losowaniu Toyot. Jakieś spostrzeżenia? emotka

na 4 zdrapki 2 torby emotka

To u mnie i znajomych razem na 12 zdrapek - żadnej torby, 3 ekstra szanse i reszta "graj o toyotę" Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

baxter

#6647219 Napisano: 09.10.2019 18:41:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Dotarły zwroty z sierpniowej promocji "Promocja Wypróbuj Blask Finisha - zwrot za zakup produktu Finish" w tesco Wyświetl w wątku >>
2 jokan, madllen 0

baxter

#6645235 Napisano: 03.10.2019 08:34:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monia0303 napisał(a):

basku napisał(a):

  • o boziu znow limit dzienny wyczerpany w axe emotka emotka emotka

Nie wiem o której ten limit dzienny wchodzi. Po północy było info ze wyczerpany, o piątej rano ze wycZerpany wiec może koło południa się resetuje ? Dziwne to 

Dzisiaj ok 1 się wyczerpał limit ale sporo ludzi miało problem z wysyłką bo jak sie dodaje zdjęcie w duzym formacie to nie przechodzi ale też nie ma komunikatu czemu nie idzie dalej. DLatego od razu wstawiajcie małe zdjęcia albo skany Wyświetl w wątku >>
1 atyde25 0

baxter

#6645204 Napisano: 03.10.2019 00:45:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Victoria33 napisał(a):

baxter napisał(a):

rufus napisał(a):

Klikam w wyslanie formularza AXE i nic sie nie dzieje. Ktos ma podobnie?

owszem, u mnie to samo emotka

Ja próbuję już 2 dzień wysłać i nie przechodzi mi data 01.10.2019

załączyłam skan paragonu i poszło a ze zdjecirm nie chciało Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6645202 Napisano: 03.10.2019 00:25:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Klikam w wyslanie formularza AXE i nic sie nie dzieje. Ktos ma podobnie?

owszem, u mnie to samoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6641238 Napisano: 18.09.2019 22:02:20 w Visa Konkursy
xpac napisał(a):

Też jeszcze czekacie na kupony do Allegro - 20zł ?? Czekam od 29 Sierpnia i ciszaaaaa

Ja czekam z 3 września Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6641009 Napisano: 18.09.2019 11:57:35 w Czy informują/ informowali?
WIdzę sporo wygranych z tic tacow, jak informują? Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6640203 Napisano: 16.09.2019 13:09:50 w SZUKAM....
jokan napisał(a):

basku napisał(a):

prosze napiszcie czy w loterii lindt mozna zglosic 2 paragony na siebie tzn na te same dane? czy tam mozna wygrac 1 nagrode emotka   pewnie nie wygram nic, bo w zyciu w lindt nic nie wygralam ani w innej loteri ;0  ale wole sie upewnic emotka emotka

chyba zglaszac  mozesz ile chcesz, ale i tak jedna nagroda tylko


Jedna nie tylko na osobę ale i  na gospodarstwo domowe
"§ 15
1. Jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe”Organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników Loterii) może otrzymać w
ramach Loterii maksymalnie jedną danego stopnia. " Wyświetl w wątku >>
2 andii, jokan 0

baxter

#6639493 Napisano: 13.09.2019 13:17:40 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto nosi okulary progresywne 3 w 1 - do czytania, komputera i do dali, mam pytanie Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6627887 Napisano: 07.08.2019 13:46:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

baxter napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w KONKURSIE BLADE TOUCH AND FRESH na paragonie ROSSMANNOWYM opis GBB xxxxx wystarczy czy trzeba udać się po adnotacje na rewersie paragonu? Bez sensu to trochę! Mogę im przecież opakowanie produktu obok paragonu fote zrobić.

Niestety nie wystarczy. Musi być dokładna nazwa Glade touch and fresh, jeżeli nie ma trzeba prosić o adnotację i pieczątkę.

Ja dzis  uzyskałam pieczątkę z adnotacją, zaraz im wyślę i czekam na pozytywna weryfikację emotka

daj znac jakby co:)

Wszystko gra, dzis otrzymałam @:
"Witaj,
Dziękujemy za przesłanie skanu dowodu zakupu. Weryfikacja zwycięskiego zgłoszenia przebiegła prawidłowo.
Uprzejmie informujemy, że nagroda zostanie wysłana na wskazany przez Panią adres pocztowy w terminie zgodnym z regulaminem Loterii. 
Pozdrawiamy 
Zespół konkursu "Glade Touch & Fresh”
emotka Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

baxter

#6627725 Napisano: 06.08.2019 20:51:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henryczka62 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w KONKURSIE BLADE TOUCH AND FRESH na paragonie ROSSMANNOWYM opis GBB xxxxx wystarczy czy trzeba udać się po adnotacje na rewersie paragonu? Bez sensu to trochę! Mogę im przecież opakowanie produktu obok paragonu fote zrobić.

Niestety nie wystarczy. Musi być dokładna nazwa Glade touch and fresh, jeżeli nie ma trzeba prosić o adnotację i pieczątkę.

Ja dzis  uzyskałam pieczątkę z adnotacją, zaraz im wyślę i czekam na pozytywna weryfikację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6627406 Napisano: 05.08.2019 21:29:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
bezaczek7 napisał(a):

Kawa i dogs z circle, swietnie sie zlozylo, bo w momencie otrzymania smsa bylam jakies 500m od stacji emotka  i karta glade, lece rano po pieczatke do sklepu  emotka  oby uznali, bo opis od czapy, ale w koncu znalazlam wymagany produkt i nie moglam sie oprzec, aby nie kupic  emotka

No ja tez ide jutro do rossmana po pieczatkę, ciekawe z czym wrócę emotka Wyświetl w wątku >>

baxter

#6623462 Napisano: 24.07.2019 22:29:44 w Kupię...
Gdyby ktos miał na sprzedaz bony do IKEI zdecydowanie kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

baxter

#6622675 Napisano: 22.07.2019 22:31:48 w SZUKAM....
Monika11 napisał(a):

baxter napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na kartę z rossmana loreal?

Reklamowałam (dosyłałam skany dowodów, oczywiscie czesciowo wymazane) 3 karty i na nie czekam, chyba ze dzis dozsly ale to sie okaze jak wieczorem wroce do domu

do mnie wszystkie dotarły dzisiaj z reklamacji 

Okazało się , że do mnie też dzis dotarły emotka Wyświetl w wątku >>
1 Monika11 0

baxter

#6622527 Napisano: 22.07.2019 14:42:28 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na kartę z rossmana loreal?

Reklamowałam (dosyłałam skany dowodów, oczywiscie czesciowo wymazane) 3 karty i na nie czekam, chyba ze dzis dozsly ale to sie okaze jak wieczorem wroce do domu Wyświetl w wątku >>
0 0