Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6153359 Napisano: 01.02.2016 19:03:50 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

ejeje ale skojarzenia- wam tylko jedno w głowie. Ja bardziej myślę głową.

emotka
Czytając to, co piszesz, czasem trudno uwierzyć. Podwójnie - że myślisz i że akurat głową...


Nie przyszło mi do głowy, że to co piszę może się wydać komuś sprośne.
Zawsze wole napisać prawdę to co myśle albo czuję w danej chwili.
Co do mycia w beczce też wam polecam- szczególnie w zimie nie będziecie chorowali.
Na wiosnę pamiętajcie aby zasadzić przy najmniej jedno drzewo dodaje sił kobieta lipa a facetom dąb.
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6153336 Napisano: 01.02.2016 18:27:37 w WC - rozmowy o wszystkim
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka

Jak by zaszła taka potrzeba to czemu nie:) nie traktuj tego tak całkiem poważnie, robie to z własnej nieprzymuszonej woli:)
zachęcający do czego?

Chyba NIE zachęcający - zapewne do ... kopulacji emotka


ejeje ale skojarzenia- wam tylko jedno w głowie. Ja bardziej myślę głową. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6153266 Napisano: 01.02.2016 17:11:21 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie.

I kobiete tez bys do tej beczki wrzucał?  Bo wiesz akurat  nam to służy,  ale mężczyzna po wyjsciu z takiej zimnej wody, to raczej niezbyt zachecajacy jest emotka

Jak by zaszła taka potrzeba to czemu nie:) nie traktuj tego tak całkiem poważnie, robie to z własnej nieprzymuszonej woli:)
zachęcający do czego? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6153250 Napisano: 01.02.2016 16:25:57 w WC - rozmowy o wszystkim
stefania7 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

 W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.

Beczka z wodą zimą staje się beczką z lodem - czy może do Twojej wsi mróz nie dociera?

Beczka jest w domu, stosuje tą metodę tak jak pewien Pan który żyje do dziś ma chyba coś ponad 95 lat i ma bardzo dobra kondycje i zdrowie. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152969 Napisano: 01.02.2016 01:15:03 w WC - rozmowy o wszystkim
yolka123 napisał(a):

Batistutek123 -weź Ty się ogarnij,człowieku.
Jesteś na forum konkursowiczów,a nie miłośników Odnowy Świata w Duchu Piasta Kołodzieja.
Dodaj choć ze trzy konkursy, bo babom zarzucasz, że wygodne,a to Ty jesteś leń( i obibok).
Czasem napisz co wygrałeś, albo nie wygrałeś, co dowiózł kurier, a czego nie dowiózł.
Może wtedy ktoś będzie traktował Cię poważnie, a tak to wszyscy tu z Ciebie - i słusznie -mają polewkę.
Przeważnie czarną.


Konkursy to taka odskocznia, lubie kreatywne- nie chwale się wygranymi nie ma ich dużo. Kiedyś było więcej.
Co do szukania konkursów nie mam szczęścia:) Postaram  się też w tym aspekcie zmienić- a forum chwalę bo przejrzyste i pozytywnie i miło mi się kojarzy. Wygrywałem już ciekawe rzeczy, i to dzięki tej stronce.
Co do traktowania- nikogo nie znam osobiście dlatego nie wyciągam żadnych konkretnych wniosków. To tylko kilka stuknięć palcem w klawiaturę. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152966 Napisano: 01.02.2016 01:01:44 w WC - rozmowy o wszystkim
haha śmiesznie piszecie, aż sam nie wiem co odpisać:)

Też kiedyś taki byłem i broniłem wszystkiego o czym piszecie jak wilk. Wszelkie "zmiany" nawyków które chcemy żeby wystąpiły muszą być realizowane pomalutku, czasem dobrze jest zrobić dwa kroki do tył by później tylko jeden do przodu. NA wsi już słyszałem głosy- od Cioci że ja to bym naprawdę przeżył nawet w najtrudniejszych skrajnych warunkach - bo sam czasem sobie coś takiego organizuje.
Gdy ktoś przechodzi koło mojego domu- zachwala to miejsce jako najcudowniejsze na ziemi- tak też czuję że jest. Najgorzej na pewno jest się wyrwać z miasta- "bo wszystko blisko". Dlatego nawet dla zdrowia róbcie przynajmniej raz w tygodniu wycieczkę po lesie, łące a nawet parku. Powdychajcie świeżego powietrza, aura człowieka w środowisku naturalnym wzmacnia sie od 1tys. do 1.5 jednostek- dlatego niszczą lasy.

Będzie dobrze!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152951 Napisano: 01.02.2016 00:21:34 w WC - rozmowy o wszystkim
Komputer i telefon z przymusu, to protezy.  Nasi przodkowi porozumiewali się za pomocą telepatii- pomyślisz o osobie i przesyłasz do niej obrazy. Myśmy to zatracili na skutek technologii- która nas niszczy..
Szpitale nie leczą, dzieci w szkołach wcale nie są mądrzejsze powiela sie wiedze która ktoś napisał- a siedzi w ławce wiele lat i notuje co ktoś mówi. To nie nauka. Max. 3-4 godzinny dziennie można siedzieć i się czegoś "dowiadywać". Popatrz na dzieciaka który dopiero co poszedł do szkoły i na studenta który jest na ostatnim roku- gdybyś dzieciakom zadał pytanie ile osób tyle odpowiedzi, na studiach każdy boi się podnieść rękę. Gdzieś po drodze zatracamy samych siebie- można dalej brnąć- po co tutaj jesteśmy i czym jest system w którym działamy niezależnie od nas bo sie w nim rodzimy, aż po prawo wolnej woli.
Na wsi często myję się w rzece, albo zwykłym rondelku - dobry jest też w lecie deszcz. W zimie wchodze do beczki z zimna wodą i wychodzę po kilku minutach.
Można z tego korzystać, ale można się też obejść od tego i kobiety będą miały jakies zajęcie. Nie będą musiały na to wszystko pracować.
Z lenem dobrze trafiłeś bo to nasz Słowiański materiał:)
Mam wszędzie kuchenkę gazową, ale na wsi nie szczególnie z niej korzystam i bez niej mógł bym spokojnie funkcjonować.
Nie przekonuje mnie co piszecie, bo to zbyt duży poziom "niewolnictwa"- przywiązania do systemu. A memy sa błędne, bo trochę wynika z niewiedzy.
Materiał zbyt obszerny, nie chce tłumaczyć przedszkolaki zadań z matematyki na poziomie studiów bo i tak ich nie zrozumie.
Czasem tak piszę coś "z głupa" sprawdzam świadomość ludzi. Trochę się przestraszyłem tych komentarzy. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152904 Napisano: 31.01.2016 22:26:06 w WC - rozmowy o wszystkim
magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


barcza napisał(a):

luko922 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ale zycie na wsi jest BARDZO tanie. Wielu ludzi ma jakieś dobra - niektórzy mają mieszkania. za sprzedane w mieście mieszkanie
można jeszcze w tej chwili kupić chałupę na wsi ( ja kupiłem ruinę do remontu)
i jakiś samochód. Opał jest prawie darmo. Bez wielu rzeczy można się
obejść  ale trzeba chcieć. jedną z przyczyn marazmu jest fakt, że żądzą
dziś kobiety w rodzinach a one nie chcą pozbywać się wygód jakie daje miasto.
Zostaną do tego zmuszone już niedługo- część po prostu zginie w odchodach bo w
mieście jest przecież coraz gorzej. Przyjdzie czas, że za jeden dom na wsi (
wiele pustych dziś stoi) będzie się płaciło 3-ma mieszkaniami w miescie.

No, kobiety to w ogóle produkują tylko odchody! Śmierdzące, brudne babska! emotka

Tak kobiety są straszne nie chcą się pozbyć wody bieżącej w domu łazienki,  ubikacji, ogrzewania w domu  powinna im wystarczyć woda ze studni, Ubikacja na polu, opał z lasu z takim podejściem to ja się nie dziwie ,że szukasz żony i jesteś sam


właśnie pewnie w tym tkwi problem, przez lata stałyście się za wygodne i trudno wam dogodzić. Mniemy nadzieję że to się zmieni, teraz jest tendencja i kończy się pewien okres. Lepiej żeby to było dobrowolne ale jak będzie z "musu" może dla części osób okazać się tragiczne.

co znaczy z musuemotka  wyrwiesz kobietę z mieszkania w miescie i do lasu zawleczeszemotka emotka


Wystarczy że system finansowo-kredytowy się załamie, a wielkie korporację zaczną się wycofywać z Polski. Przypomnij sobie lata 80 kiedy ludzie strajkowali- brakowało chleba nie tak dawno jeszcze.. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152865 Napisano: 31.01.2016 20:44:04 w WC - rozmowy o wszystkim

barcza napisał(a):

luko922 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ale zycie na wsi jest BARDZO tanie. Wielu ludzi ma jakieś dobra - niektórzy mają mieszkania. za sprzedane w mieście mieszkanie
można jeszcze w tej chwili kupić chałupę na wsi ( ja kupiłem ruinę do remontu)
i jakiś samochód. Opał jest prawie darmo. Bez wielu rzeczy można się
obejść  ale trzeba chcieć. jedną z przyczyn marazmu jest fakt, że żądzą
dziś kobiety w rodzinach a one nie chcą pozbywać się wygód jakie daje miasto.
Zostaną do tego zmuszone już niedługo- część po prostu zginie w odchodach bo w
mieście jest przecież coraz gorzej. Przyjdzie czas, że za jeden dom na wsi (
wiele pustych dziś stoi) będzie się płaciło 3-ma mieszkaniami w miescie.

No, kobiety to w ogóle produkują tylko odchody! Śmierdzące, brudne babska! emotka

Tak kobiety są straszne nie chcą się pozbyć wody bieżącej w domu łazienki,  ubikacji, ogrzewania w domu  powinna im wystarczyć woda ze studni, Ubikacja na polu, opał z lasu z takim podejściem to ja się nie dziwie ,że szukasz żony i jesteś sam


właśnie pewnie w tym tkwi problem, przez lata stałyście się za wygodne i trudno wam dogodzić. Mniemy nadzieję że to się zmieni, teraz jest tendencja i kończy się pewien okres. Lepiej żeby to było dobrowolne ale jak będzie z "musu" może dla części osób okazać się tragiczne. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152776 Napisano: 31.01.2016 15:07:09 w WC - rozmowy o wszystkim
slonecznik1309 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ale zycie na wsi jest BARDZO tanie. Wielu ludzi ma jakieś dobra - niektórzy mają mieszkania. za sprzedane w mieście mieszkanie
można jeszcze w tej chwili kupić chałupę na wsi ( ja kupiłem ruinę do remontu)
i jakiś samochód. Opał jest prawie darmo. Bez wielu rzeczy można się
obejść  ale trzeba chcieć. jedną z przyczyn marazmu jest fakt, że żądzą
dziś kobiety w rodzinach a one nie chcą pozbywać się wygód jakie daje miasto.
Zostaną do tego zmuszone już niedługo- część po prostu zginie w odchodach bo w
mieście jest przecież coraz gorzej. Przyjdzie czas, że za jeden dom na wsi (
wiele pustych dziś stoi) będzie się płaciło 3-ma mieszkaniami w miescie.

To na jakiej wsi Ty mieszkasz? Też mieszkam na wsi i nic nie jest za darmo ;( zwłaszcza opał emotka no chyba, że idziesz do lasu z siekierą i  nielegalnie "wyrąbiesz" pół lasu emotka węgla nie wykopię sobie w ogródku tylko muszę kupić, a tylko ekogroszkiem mogę palić...


chcieć to móc, wszystko jest w naszych głowach - ograniczenia też. System kredytowo- finansowy niebawem się rozleci. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152635 Napisano: 30.01.2016 21:00:31 w WC - rozmowy o wszystkim
wszelkie ograniczenia są w naszych głowach, dzisiaj pracujecie aby opłacić coś co możecie sami mieć bez pracy w systemie np. jedzenie, nauke dziecka  (wszystko co się na to składa), ogrzewanie itp. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152598 Napisano: 30.01.2016 18:54:45 w WC - rozmowy o wszystkim
Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo ale zycie na wsi jest BARDZO tanie. Wielu ludzi ma jakieś dobra - niektórzy mają mieszkania. za sprzedane w mieście mieszkanie
można jeszcze w tej chwili kupić chałupę na wsi ( ja kupiłem ruinę do remontu)
i jakiś samochód. Opał jest prawie darmo. Bez wielu rzeczy można się
obejść  ale trzeba chcieć. jedną z przyczyn marazmu jest fakt, że rządzą
dziś kobiety w rodzinach a one nie chcą pozbywać się wygód jakie daje miasto.
Zostaną do tego zmuszone już niedługo- część po prostu zginie w odchodach bo w
mieście jest przecież coraz gorzej. Przyjdzie czas, że za jeden dom na wsi (
wiele pustych dziś stoi) będzie się płaciło 3-ma mieszkaniami w miescie. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152592 Napisano: 30.01.2016 18:39:25 w skojarzenia
konkurs- znicze Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152461 Napisano: 30.01.2016 01:22:57 w Lotto i inne
monikar napisał(a):

Wygrał ktoś cokolwiek w Kaskadzie? Chodzi mi o loterię?

niestety nigdy nic, a kupiłem już w samym styczniu  z 30 kaskad. Nawet ciężko trafić 2 złote;) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6152370 Napisano: 29.01.2016 21:01:41 w Wkurza mnie...
wkurza mnie brak kreatywności.. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6151700 Napisano: 28.01.2016 20:07:31 w SZUKAM....
Szukam nie żony, a jakieś normalnej fajnej dziewczyny. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6150144 Napisano: 25.01.2016 22:32:57 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

szukam żony która lubi konkursy!


Jest tutaj kilku żonatych mężczyzn, ale chyba żaden z nich nie odda Ci swojej małżonki emotka


Wiesz że nie o to mi chodzi:)
Szukam bo co innego mam robić, wole napisać wprost że szukam a nie udawać i te wszystkie gierki. Związek będzie oparty na uczciwości, wzajemnym szacunku i rozmowie!
Czasem pomogę ewentualnej "przyszłej" żonie z konkursami, i postanowiłem zmienić znicze na świeczki.
Dzisiaj przypadkiem wyczytałem że kobieta została przyłapana na kradzieży zniczy i grozi jej od 6miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności- ich wszystkich w rządzie chyba mocno porąbało"!!

...idealna kandydatka na żonę emotka  na co czekasz?!


tak, ale to była starsza babuśka:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6150139 Napisano: 25.01.2016 22:26:21 w SZUKAM....
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

szukam żony która lubi konkursy!


Jest tutaj kilku żonatych mężczyzn, ale chyba żaden z nich nie odda Ci swojej małżonki emotka


Wiesz że nie o to mi chodzi:)
Szukam bo co innego mam robić, wole napisać wprost że szukam a nie udawać i te wszystkie gierki. Związek będzie oparty na uczciwości, wzajemnym szacunku i rozmowie!
Czasem pomogę ewentualnej "przyszłej" żonie z konkursami, i postanowiłem zmienić znicze na świeczki.
Dzisiaj przypadkiem wyczytałem że kobieta została przyłapana na kradzieży zniczy i grozi jej od 6miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności- ich wszystkich w rządzie chyba mocno porąbało"!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6149993 Napisano: 25.01.2016 18:31:15 w SZUKAM....
szukam żony która lubi konkursy! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6149220 Napisano: 22.01.2016 22:33:51 w Oddam za darmo
Oddam za darmo swój czas na wycieczkę jednodniowa po górach. Wyświetl w wątku >>
0 0