Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6165340 Napisano: 25.02.2016 22:45:18 w Wkurza mnie...
wkurza mnie brak możliwości do wkurzania na cokolwiek!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164843 Napisano: 25.02.2016 02:26:04 w Wkurza mnie...
michałek13 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

79magda napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Gdy facet po ślubie zaczyna pić, to głównie wina kobiety.

Dlatego należy szukać żony z płaską głową emotka by było na czym piwo postawić...

....ale tylko, gdy leży i śpi na wznak - korzyść podwójna, bo i płaskie, myślące czoło znajduje praktyczne zastosowanie, i milczenie wynikające z przejścia do fazy milczącego snu, zapewni spokój, wymagany dla przyjemności z picia tego piwa emotka emotka emotka

Nawet jeśli jest to ironia to żenująca !


Żeby nie było- mężczyzna powinien uszczęśliwiać kobietę. Tylko prawdziwych Kobiet (celowo duża litera) jest jak na lekarstwo. Większość to żabki z bajki o królewiczu, które czekają na pocałunek żeby się przemienić- przeważa egoizm, roszczenia. Takiej kobiety nie uszczęśliwi nikt ani nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164786 Napisano: 24.02.2016 23:04:41 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

79magda napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Gdy facet po ślubie zaczyna pić, to głównie wina kobiety.

Dlatego należy szukać żony z płaską głową emotka by było na czym piwo postawić...

emotka Icotynato dała odpowiedź, jeszcze przed tą konkluzją emotka
https://www.e-kon.../strona/274#p6164126


Znalazłem taki artykuł -http://kobieta.on...walka-o-corke/9frf7t
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164737 Napisano: 24.02.2016 22:00:24 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

staszek napisał(a):

Batistutek chyba bardzo lubi popcorn lub chipsy emotka coś napisze na forum, bierze powyższe, zasiada, czyta i się zaśmiewa do rozpuku emotka tak to widzę emotka


?? nie bardzo rozumiem.

Chodzi mi o to, że czasami prowokujesz emotka


Tak ale mam dobry cel, nie wiem o który konkretnie wpis chodzi żeby się wypowiedzieć.

Co do tamtego tematu, to Moim zdaniem gdy facet po ślubie zaczyna pić, to głównie wina kobiety. Jeżeli przed ślubem był dobrym i uczynnym. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164510 Napisano: 24.02.2016 14:22:40 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

Batistutek chyba bardzo lubi popcorn lub chipsy emotka coś napisze na forum, bierze powyższe, zasiada, czyta i się zaśmiewa do rozpuku emotka tak to widzę emotka


?? nie bardzo rozumiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164288 Napisano: 24.02.2016 02:06:21 w Wkurza mnie...
michałek13 napisał(a):

Mam koleżankę, którą mąż zostawił z trójką dzieci dla dziewczyny, która to by spokojnie mogłabyć jego młodszą siostrą, albo wczesną córką... Po prostu zmienił ją na młodszy model. Starsza córka postanowiła, że nie będzie się z tatusiem i lafiryndą spotykać, bo nie ma na takie spotkania ochoty. Tatuś przyjął do wiadomości i nie przymuszał. Skupił się na młodszych bliźniakach chłopcach, małych dzieciakach. Oj zabierał reguralnie... Gorzej było z powrotami, z 20 robiła się 24, 1, 2... podkreślam małe dzieci, nie wiem czy na balangi je zabierał, ale mniejsza z tym. Dodatkowo śmiał jej się w twarz, jak te dzieci przywoził, że może mu skoczyć. W końcu ktoś ja mądrze pokierował. Jeden raz nie było go z dzięćmi o 20.30 zawiadomiła policję, drugi raz, trzeci. Ja dokładnie nie wiem jakie on miał z tego powodu konsekwencje itd. Ale teraz przywozi dzieci przed czasem. Także każdego dupka "tatusia", który dzieci traktuje jak karty przetargowe w pokazywaniu, kto tu rządzi, można naprostować.


Dziecko jest obojga rodziców! Zapamiętaj to- ja mam w nosie "okupacyjne" prawo.
Facet jak odchodzi od kobiety, to głównym problemem jest uśmiech który znika z jej twarzy. Facet potrzebuję energicznej, usmiechniętej, pełnej radości kobiety. Niestety odnajduję to u innej młodszej, stąd takie decyzje. To co pisze tyczy się zdecydowanej większości, nie odnajduje facet tego  w kobiecie co widział jak ją poznał- nawet 40 (i starsza) latka może być atrakcyjna  i słowo daje tylko musi być szczęśliwa z życia (uśmiechać się). To chyba oczywiste, na co komu ponurak. Dzisiaj najłatwiej to znaleźć właśnie w młodych kobietach ( nie zawsze chodzi o urodę), nie zniszczonych życiem.
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164274 Napisano: 24.02.2016 00:58:51 w Wkurza mnie...
michałek13 napisał(a):

taalvikki napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak mnie wkurza mój były mąż,tyle razy mówiłam,że ma pisać SMS-a jak będzie chciał małego do siebie . a ten dalej nie rozumie tylko dzwoni do małego i mu mówi,że będzie np. jutro i powiedz mamie. Już nie wiem jak mu wytłumaczyć ,że ma sam mnie informować,a nie przez dziecko.


wybacz, ale nie bardzo rozumiem...  jeżeli ów mąż jest ojcem i nie ma odebranych praw rodzicielskich, to nie wiem, co dziwnego w tym, że dzwoni do swojego dziecka? oczywiście poinformować powinien i Ciebie, ale nie widzę nic złego w tym, że rozmawia też z dzieckiem..

taalvikki masz już dziecko, lub dzieci? Pytam z ciekawości, bo jeśli nie to nie zrozumiesz o czym Kaki76 pisze.


Mi bliżej do myślenia taalvikki. Trzeba uważać z kim się zadajesz, z drugiej strony gdyby tak każdy myślał prawie nie było by par, albo na chwilę.
Zastanów się czemu kiedyś związki były trwalsze, pewnie dlatego że czasy inne i trudniejsze. Życie jest takie, jakim chcemy żeby było, bądźmy kreatorami albo dajmy się dalej zwodzić. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164266 Napisano: 24.02.2016 00:39:17 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak mnie wkurza mój były mąż,tyle razy mówiłam,że ma pisać SMS-a jak będzie chciał małego do siebie . a ten dalej nie rozumie tylko dzwoni do małego i mu mówi,że będzie np. jutro i powiedz mamie. Już nie wiem jak mu wytłumaczyć ,że ma sam mnie informować,a nie przez dziecko.


Fakt dobrze że napisałaś, trzeba uważać na przypadkowe dziecko później płacenie 26 lat alimentów. Spotkanie raz w tygodniu co to za życie.
Jest więcej niebezpieczeństw niż korzyści!
Co robić i jak żyć?

Naprawdę czasami mógłbyś zamilknąć...emotka


Faktycznie trochę sprowokowałem tym pytaniem.. Z anialistopad sie zgadzam powinien również ją spytać. Pytanie jak to wyegzekwować. Może porozmawiaj z mężem o tym, bo inaczej nie puścisz dzieciaka i dziecku tez to wytłumacz. Bądź konsekwentna- powinno wystarczyć.
Mi chodziło bardziej o fakt, że dochodzi do takich sytuacji. Gdzie kobieta zostaję sama, a facet podąża inna drogą i w zależności od "relacji" spotyka się z dzieckiem. Dla mnie to tragiczne. Nie chciałbym żeby mnie coś takiego kiedykolwiek spotkało. Nie wyobrażam sobie aby syn czy córka, żyli osobno.
Zastanawiam się nad jakimś złotym środkiem- inna sprawa gdy dzieci dorosną i wtedy taka decyzja. Może warto przed "przespaniem się" pomyśleć i porozmawiać o tym. Jak to widzimy w przyszłości. Nie polegać tylko na popędzie seksualnym. Jak to widzicie w tych sprawach? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164242 Napisano: 23.02.2016 23:21:45 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Jak mnie wkurza mój były mąż,tyle razy mówiłam,że ma pisać SMS-a jak będzie chciał małego do siebie . a ten dalej nie rozumie tylko dzwoni do małego i mu mówi,że będzie np. jutro i powiedz mamie. Już nie wiem jak mu wytłumaczyć ,że ma sam mnie informować,a nie przez dziecko.


Fakt dobrze że napisałaś, trzeba uważać na przypadkowe dziecko później płacenie 26 lat alimentów. Spotkanie raz w tygodniu co to za życie.
Jest więcej niebezpieczeństw niż korzyści!
Co robić i jak żyć?

a czemu tylko 26 lat?

Wydaję mi się że się płaci na dziecko dopóki się uczy- 25/26 lat- czy dłużej póki nie zacznie pracować? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164207 Napisano: 23.02.2016 22:24:46 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Jak mnie wkurza mój były mąż,tyle razy mówiłam,że ma pisać SMS-a jak będzie chciał małego do siebie . a ten dalej nie rozumie tylko dzwoni do małego i mu mówi,że będzie np. jutro i powiedz mamie. Już nie wiem jak mu wytłumaczyć ,że ma sam mnie informować,a nie przez dziecko.


Fakt dobrze że napisałaś, trzeba uważać na przypadkowe dziecko później płacenie 26 lat alimentów. Spotkanie raz w tygodniu co to za życie.
Jest więcej niebezpieczeństw niż korzyści!
Co robić i jak żyć? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164199 Napisano: 23.02.2016 22:08:54 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

czy zapytanie "wprost" jest kulturalne i w którym momencie ?


Odradzam zapytania typu: "Ej, a Ty łazisz z kimś? Mosz jakiego gacha? Abo męża czy konkubenta?"

Absolutnie odradzam podsumowania: "No nie wierzę, że taka ładna i fajna dziewczyna jest sama i nie ma chłopaka!" -> to wbicie samurajskiego miecza w serce niewiasty, w której umyśle natychmiast zaczyna pulsować myśl "No k*, co jet ze mną nie tak?!"

Lepiej powiedzieć coś w stylu: "Miło Cię było poznać, chciałbym się z Tobą jeszcze kiedyś spotkać. Jeśli jest ktoś, kto miałby coś przeciw temu, niech przemówi teraz albo zamilknie na wieki."


ehh ale to wszystko skomplikowane, to już lepiej być samemu... Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164191 Napisano: 23.02.2016 21:51:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Dzięki:)
Jak myślisz jak poznać czy poznana dziewczyna ma chłopaka?


Teraz jest taki gender i unisex, że najtrudniej w ogóle poznać, czy obiekt Twoich westchnień to dziewczyna czy chłopak emotka Dziś w wiadomościach mówili, że nawet morderca ukrywał się przed organami ścigania ubrany w damską kurtkę emotka

Nie wiem, jak poznać, czy dziewczyna jest singielką. Jestem z gatunku ludzi starych, niecierpliwych i bezpośrednich, więc ja bym spytała wprost emotka

czy zapytanie "wprost" jest kulturalne i w którym momencie ? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6164185 Napisano: 23.02.2016 21:46:00 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

eh.. zawiodłem  się na was, liczyłem na jakieś wsparcie w trudnych chwilach!


Niełatwo było wykrzesać słowa wsparcia, ale krążyłeś w moich myślach - akurat wczoraj oglądałam nowe "Z archiwum X", a tam Mulder na cmentarz polazł i kwiaty z grobu zwinął emotka


Dzięki:)
Jak myślisz jak poznać czy poznana dziewczyna ma chłopaka?
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6163758 Napisano: 23.02.2016 00:49:35 w Wkurza mnie...
magdal14 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że randka się nie udała!

No widzisz, a moja ponad 3 lata temu się udała, a teraz żałuję, bo leży  koło mnie dziad, który znowu zawalił studia przez własną głupotę. To już wolałabym marną randkę emotka

U mnie kobita zawaliła nawet się nie umówiła, bo kogoś już ma:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6163750 Napisano: 23.02.2016 00:04:09 w Wkurza mnie...
katrin22 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że randka się nie udała!

Pewnie jakaś "dzika" była jak mieszka też w lesie.

eh.. zawiodłem  się na was, liczyłem na jakieś wsparcie w trudnych chwilach! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6163734 Napisano: 22.02.2016 22:59:14 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że randka się nie udała! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6162794 Napisano: 19.02.2016 23:32:58 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

elotta napisał(a):

Każdy już ma swoją forumową parę? Spóźniłam się? emotka


nie każdy, Magnus jest wolny emotka

Magnus z Mariolka kręci. ..ups cbyba sie wygadalamemotka

staszek napisał(a):

Nie wiem czy Ci wierzyć, ostatnio o Greyu sporo pisałaś, może stamtąd znasz jakieś sztuczki, ja nie oglądałam ani nie czytałam, więc nie znam emotka

Musisz! A Grey to sciema emotka

batistutek123 napisał(a):


Dam jakoś radę to błahostki, myślałem że o coś poważniejszego chodzi:)

Basti, z pokora u mnie na bakier emotka  Nie dla mnie arabskie klimaty emotka


Daleko mi do Araba:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6162789 Napisano: 19.02.2016 23:23:52 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

dolly napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

melisa napisał(a):

dolly napisał(a):

(...) Co do par to bym nie wyciagal zbyt daleko idacych wnioskow, aleeeee wiesz "co dwie glowy to nie jedna", raz waciki raz auto do podzialu i sie kreci emotka

dolly jesteś mężczyzną?  Wy ty taki gender na forum robicie, że zaczynam mieć zaburzenia tożsamości. emotka

To akurat pisał kot z avatara dolly, który dorwał się na chwilę do klawiatury, gdy dolly odeszła po waciki emotka

Dokladnie tak emotka

Zjadlam "a" emotka  ale Basti  to by sie chyba pochlastal jakby sie okazalo, ze  mężczyźnie randke proponował emotka
Choc z drugiej strony mialoby to sens (gender) , bo Staszek zagrozila, że sie do mnie nie odezwie, jak pojde na randke, a to kobieta emotka

Na randkę możesz iść, byle nie z Bastim.

Nie jestem taki straszny, tutaj tylko stukam w klawiaturę. Raczej jestem miło odbierany i ludzie często sami mnie zaczepiają- filtrują.
Dobrzę będzie miała dolly, jeszcze przyjedziesz zobaczysz i jej pozazdrościsz) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6162072 Napisano: 18.02.2016 22:40:48 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

staszek napisał(a):

staszek napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Hmm mi się wydaję całkiem odwrotnie, że to ja bardziej pasuję do Ciebie:)
Jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli się umówić na jakąś spontaniczną randkę, no i później oczywiście ślub dzieci i tak dalej...

No nie! Jak się umówisz z dolly, to nigdy się już do niej nie odezwę! emotka

Staszek! Nieeeee, ja serio nic, ani ust nie przygryzalam, ani nie spogladalam spod przymknietych powiek, ani kosmykiem włosów sie nie bawilam, no nic, naprawde nic emotka

Basti, ale ja rozpieszczona smarkula jestem, nie w głowie mi kapiel w beczce i spacery po lesie. Takie rzeczy to ja moge na zdjeciach poogladac.
Spontanicznie to moge nago do basenu wskoczyć emotka
No i sam widzisz, nie mogę takiego swinstwa Staszek zrobic emotka


Dam jakoś radę to błahostki, myślałem że o coś poważniejszego chodzi:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6162071 Napisano: 18.02.2016 22:39:52 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

Każdy już ma swoją forumową parę? Spóźniłam się? emotka


nie każdy, Magnus jest wolny emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0