Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6166109 Napisano: 27.02.2016 22:12:03 w PRZEPROSINY
kalka napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

kalka napisał(a):

Piszę do kogoś (nie zapamiętałam niku), kto napisał do mnie  na pw w sprawie opiekacza, a ja niechcący skasowałam tę wiadomość- PRZEPRASZAM -  nie mogę odpisać,więc proszę o ponowny kontakt    


Przepraszam kalke.

A za co konkretnie Batistutek? No chyba, że jako przedstawicielkę kobiet   emotka   emotka


Za to że nie spałaś kiedyś w nocy i Twój mąż był zły. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166103 Napisano: 27.02.2016 21:47:37 w PRZEPROSINY
kalka napisał(a):

Piszę do kogoś (nie zapamiętałam niku), kto napisał do mnie  na pw w sprawie opiekacza, a ja niechcący skasowałam tę wiadomość- PRZEPRASZAM -  nie mogę odpisać,więc proszę o ponowny kontakt    


Przepraszam kalke. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166101 Napisano: 27.02.2016 21:46:38 w WC - rozmowy o wszystkim
michałek13 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

michałek13 napisał(a):

kubki z duraleksu

Podobno Kaufland najtańszym sklepem, dziwna aż tak duża różnica cenowa.
Te kubki były na jakiś konkurs?

Nie na domowy użytek. A tak wogóle to w rejonie centrum najtańszy bez dwóch zdań jest Auchan. Sprawdzone. Mąż jest przedstawicielem handlowym i obsługuje centralną polską w tym sieci zachodnie, czyli markety i skoro po nich jeździ to zwraca uwagi na ceny i dokładnie tak jest. Tutaj u nas Auchan jest bezkonkurencyjny. Z tym, że często np.: w mieście ościennym w Auchan i tak jest taniej niż w Łodzi.

Chodzi o równoważne produkty jak w innych sklepach czy jakaś specjalna marka Auchan i dlatego najtaniej np. makaron? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166100 Napisano: 27.02.2016 21:45:02 w Wkurza mnie...
janek102 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

constanza napisał(a):

Wkurza mnie nowy cennik poczty polskiej emotka  paczka 2-5kg 20 zł???? Tragedia http://cennik.poc...nicznym_01032016.pdf


a ile przed zmianami kosztowało wysłanie takiej samej paczki?

Wysyłaj przez np.furgonetke lub szybkąpaczkę wybierasz paczkę kuriera /ja zawsze korzystam z dpd/ i za paczkę do 30kg zapłacisz 15zł bez wychodzenia z domu. Kurier odbiera i wszystko masz w kompie pod kontrolą

Pierwszy raz słysze, dla mnie żadna inna poczta  nie istnieje poza polską. Jeszcze takie ceny- daj więcej rad. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165912 Napisano: 27.02.2016 01:10:20 w WC - rozmowy o wszystkim
michałek13 napisał(a):

kubki z duraleksu

Podobno Kaufland najtańszym sklepem, dziwna aż tak duża różnica cenowa.
Te kubki były na jakiś konkurs? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165908 Napisano: 27.02.2016 00:55:08 w WC - rozmowy o wszystkim
evita napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Zgadnijcie z czego sa kolczyki?

Napisałam i jak chciałam edytować to wcisnęłam nie to i skasowało.
Jeszcze raz zatem.

Kolczyki są utkane z włosów obciętych pod pachami. Zdobi je symboliczne szare pióro z młodego łabędzia. Pióro w kolczyku stanie się białym, gdy kobieta dojrzeje mentalnie do schematu w/w rodziny. Kiedy zrozumie, że piewcą, orędownikiem i prawdziwym mentorem i opiekunem jest mąż a ona uszlachetnia swoim przyzwoleniem jego działania.

Dziękuję.
PS. Proszę podać prawidłową odpowiedź.

Mi też to się wiele razy zdarzało- kasowałem przez jakiś błąd. Obiecałem sobie chodzić spać o normalnych porach a tu znowu ciekawy materiał.
Poza początkiem- reszta rewelacyjna:) Jesteś dobrym materiałem na żonę!!
Dobrze, że jeszcze mężczyźni mają wybór. trochę sie martwiłem o te nasze kobiety. Ta na tym filmiku bez niepotrzebnego makijażu, włosy ładnie spięte. Ładna cera. Oby takich więcej!
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165896 Napisano: 26.02.2016 23:54:27 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie chce tam już kontynuować rozmowy- bo przybrała zły tor. Tak mniej więcej widzę kobiete i mężczyzne we wzajemnych relacjach. Nowy filmik- juz przetłumaczony na język polski. Jest czasowo średniej długości, bardziej proszę zobaczyc na role mężczyzny i kobiety. Zgadnijcie z czego sa kolczyki?
https://www.youtu.../watch?v=Bqoc-S6VzrE Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165874 Napisano: 26.02.2016 21:52:46 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

kadett33 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

constanza napisał(a):

Wkurza mnie nowy cennik poczty polskiej emotka  paczka 2-5kg 20 zł???? Tragedia http://cennik.poc...nicznym_01032016.pdf


a ile przed zmianami kosztowało wysłanie takiej samej paczki?

zmiana będzie od marca, więc aktualna cena jest na stronie PP.


to wiem, ale ile więcej nie chce mi się tego szukać. Może wiesz?

z 3,50zł-4zł mniej.

Dziękować:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165863 Napisano: 26.02.2016 21:35:13 w Wkurza mnie...
kadett33 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

constanza napisał(a):

Wkurza mnie nowy cennik poczty polskiej emotka  paczka 2-5kg 20 zł???? Tragedia http://cennik.poc...nicznym_01032016.pdf


a ile przed zmianami kosztowało wysłanie takiej samej paczki?

zmiana będzie od marca, więc aktualna cena jest na stronie PP.


to wiem, ale ile więcej nie chce mi się tego szukać. Może wiesz? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165859 Napisano: 26.02.2016 21:30:19 w Wkurza mnie...
constanza napisał(a):

Wkurza mnie nowy cennik poczty polskiej emotka  paczka 2-5kg 20 zł???? Tragedia http://cennik.poc...nicznym_01032016.pdf


a ile przed zmianami kosztowało wysłanie takiej samej paczki? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165603 Napisano: 26.02.2016 13:59:18 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

mia napisał(a):

Hm... nie śledzę pilnie Twego wątku chłopcze, ale na razie rozumiem, że: mieszkasz w lesie i masz tam Tesco, szukasz kobiety i potrzebujesz pompki, oraz czcisz włosy wszelkiej maści jako anteny.
Twe opowieści przywracają mi dzieciństwo, wakacje na wsi i opowieści babci. emotka Tylko jej opowieści były bardziej ku przestrodze, w rodzaju "Nie chodź sama do chlewa, bo u Kaliniaków to maciora zeżarła dziewczynkę" albo "Już niejeden chłop jak spadł z wozu z sianem to się na widły nabił". emotka
Edit:
Ziolko, ja już stąd wymiatam. Przynajmniej na dzisiaj. Nie bij. emotka

jeszcze ma blisko bloki bo dzieci z pobliskich bloków przychodzą śmiecić


Przecież pisałem, że przez zime jestem w mieście- miał byc wyjazd Norwegia (myślę poważniej teraz o Dani na dłużej), ale nie dotarł do pracodawcy list na czas. Teraz mam miesiąc wolnego, później zobacze. W góry nie jadę bo tutaj mam mase spraw, w mieście wszędzie bliżej i chce żeby od kwietnia (w jednym miejscu) dobrze wystartował nowy biznes od maja w 5 miejscach.  Może ktoś szuka pracy w gastronomii nad morzem? Teraz poszukuje pracowników- dojazdy i nocleg ja opłacam. Szukam kogoś na kilka miesięcy- kilka osób po dwie na jedną budkę lub ew. jak nie dasz rady wtedy kogoś na zmianę. Zależy ile chcesz zarobić. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165416 Napisano: 26.02.2016 00:27:35 w Wkurza mnie...
kalka napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Dzisiaj w Tesco mnie podrywała dziewczyna, nawet ładna ale niestety włosy farbowane. emotka

Starsze panie, czesto farbuja włosy emotka

Około 22 lat miała, nie lubię farby i makijażu na twarzy to mnie odstrasza.

Ale masz oko Batistutek, potrafisz przejrzeć na wylot już przy pierwszym spojrzeniu emotka  
I już chyba wiem, gdzie tkwi Twój problem w poszukiwaniach drugiej połówki emotka  Jeśli zdyskwalifikujesz każdą na wstępie za kolor włosów, lub szminkę na ustach, to w jaki sposób rozpoznasz, czy to ta wymarzona, która śmieje się non-stop, od rana do nocy? Ups, oczywiście od rana do rana!   emotka

 Może masz rację, wierzę że jeszcze jakaś normalna sie ostała. Szminka do ust może być i delikatny makijaż, nie znoszę farbowanych włosów- wolę już siwe. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165405 Napisano: 26.02.2016 00:18:49 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

Matko jedyna, o jaka pompkę pytales? emotka


eh kobiety kobiety, wam tylko jedno w głowie... Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165402 Napisano: 26.02.2016 00:15:42 w Wkurza mnie...
staszek napisał(a):

Laska w Tesco, którą domyślam się pierwszy raz widziałeś i ona Ciebie, podrywala Cie i dotykała po rękach? Może gdzieś jej grzebales, to dala po łapach emotka


przeciez pisałem że chodze często do tesco, ostatnio dostałem w kopecie z cartyclub bon na prawie 100 złotych. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165400 Napisano: 26.02.2016 00:14:48 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

po prostu lubię jak ktoś jest i zachowuję sie naturalnie. Może za dużo wymagam, zbyt wiele czasu w górach pośród natury.

ok, a co z natura kobiety, w sensie buszu na jej ciele emotka  


włosy to anteny chcecie rodzić zdrowe dzieci to nie golić nóg. Lepszy kontakt z Matką Ziemią.

Co do tego podrywania, chwilę rozmawialiśmy cały czas się uśmiechała- patrzyła w moje oczy i dotykała moje ręce. Może mi się to tylko wydawało, chodze często do tesco. I to już 3 kobieta w tym sklepie. Jestem tylko miły uprzejmy i zawsze uśmiechnięty i to dla kobiet kandydat. Smutne co się podziało z facetami.

...dotykała moje ręce...a później zadzwonił budzik emotka


kilka razy jakby bezwarunkowo mimowolnie podczas rozmowy dotykała moją ręke takie szybkie ruchu uśmiechała się- ale po co tak szczegółowo pytacie? Nie wiem może ja coś źle odebrałem, Tesco u nas jest bardzo duże- sporo osób tam pracuję. Ta kobita z działu obsługi- pytałem o pompkę.
jaki budzik edzia?

druga kobieta na 100%- aż się boje chodzić do mięsnego/sery. Po prostu wiem, że gdybym dalej pociągnął rozmowę to by mi nie dała spokoju.
Nie traktujecie poważnie tego co pisze robicie sobie jaja czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165393 Napisano: 26.02.2016 00:06:53 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Dzisiaj w Tesco mnie podrywała dziewczyna, nawet ładna ale niestety włosy farbowane. emotka

Starsze panie, czesto farbuja włosy emotka

Około 22 lat miała, nie lubię farby i makijażu na twarzy to mnie odstrasza.

Odstrasza, bo?

po prostu lubię jak ktoś jest i zachowuję sie naturalnie. Może za dużo wymagam, zbyt wiele czasu w górach pośród natury.

A reflektujesz antyperspiranty/nuty zapachowe perfum? 


Dawniej stosowałem, teraz mniej czasem, wiem że są złe szczegolnie te pod pachy- włosy pod pachami jak ucza nasi przodkowie to odnajdywanie w sobie wiedzy tajemnej. Dlatego nie radzę golić ruszać. Można ewentualnie podcinać. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165391 Napisano: 26.02.2016 00:05:35 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

po prostu lubię jak ktoś jest i zachowuję sie naturalnie. Może za dużo wymagam, zbyt wiele czasu w górach pośród natury.

ok, a co z natura kobiety, w sensie buszu na jej ciele emotka  


włosy to anteny chcecie rodzić zdrowe dzieci to nie golić nóg. Lepszy kontakt z Matką Ziemią.

Co do tego podrywania, chwilę rozmawialiśmy cały czas się uśmiechała- patrzyła w moje oczy i dotykała moje ręce. Może mi się to tylko wydawało, chodze często do tesco. I to już 3 kobieta w tym sklepie. Jestem tylko miły uprzejmy i zawsze uśmiechnięty i to dla kobiet kandydat. Smutne co się podziało z facetami. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165385 Napisano: 26.02.2016 00:00:11 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Dzisiaj w Tesco mnie podrywała dziewczyna, nawet ładna ale niestety włosy farbowane. emotka

Starsze panie, czesto farbuja włosy emotka

Około 22 lat miała, nie lubię farby i makijażu na twarzy to mnie odstrasza.

Odstrasza, bo?

po prostu lubię jak ktoś jest i zachowuję sie naturalnie. Może za dużo wymagam, zbyt wiele czasu w górach pośród natury. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165374 Napisano: 25.02.2016 23:51:19 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Dzisiaj w Tesco mnie podrywała dziewczyna, nawet ładna ale niestety włosy farbowane. emotka

Starsze panie, czesto farbuja włosy emotka

Około 22 lat miała, nie lubię farby i makijażu na twarzy to mnie odstrasza. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6165367 Napisano: 25.02.2016 23:43:38 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

dolly napisał(a):

magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie brak możliwości do wkurzania na cokolwiek!!

I tak trzymajemotka
Ciesz, że wiosna idzie, pączki już są na drzewach a dziewczyny to tylko dodatek............................

Jak Cie zaraz Mar..... dopadnie, to będziesz mial sliwke jako dodatek emotka

Damy sobie radę emotka emotka

Dobra , zmiana?


Dzisiaj w Tesco mnie podrywała dziewczyna, nawet ładna ale niestety włosy farbowane. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0