Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6169332 Napisano: 06.03.2016 00:14:14 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

wkurza mnie moja  d e p r e s j a emotka


na czym dokładnie polega depresja?

U Ciebie jednym z przejawów depresji byłoby zaniechanie kradnięcia zniczy. Uznałbyś, że nie masz na to energii, nie masz na to ochoty, że nie ma to już sensu. Przestałyby Cię cieszyć rzeczy, które wcześniej sprawiały Ci wielką radość i przyjemność, czyli właśnie podkradanie świeczek 
emotka

(przepraszam wszystkich cierpiących na depresje)

Oj w moim życiu kilka razy przytrafiała mi się sytuacja kiedy można powiedzieć że miałem depresję. Na szczęście znam skuteczny i sprawdzony
sposób. Wybieram się w góry na kilka miesięcy wszystkie choroby
przechodzą. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6169326 Napisano: 05.03.2016 23:51:23 w Wkurza mnie...
slonecznik1309 napisał(a):

wkurza mnie moja  d e p r e s j a emotka


na czym dokładnie polega depresja? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6169314 Napisano: 05.03.2016 22:11:03 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

donia7 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

skowronek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Zniczego emotka

Też jestem za tym nickiem!
Kojarzy się...

Proponuję zapis w postaci ZNICZ-EGO co jeszcze podkreśli wyjątkowość EGO sutkabasi emotka

emotka

 
wkurza mnie że nie da się zmienić niku, jedyną opcją jest założenie nowego konta...

a może Znietzche

Znalazłem taki kawał:
"co stawia się na grobach filozofów? znietzsche"

Może się kiedyś spotkamy na jakimś cmentarzu i zrobimy taką spontaniczną akcję na wszystkich grobach pomieszamy znicze? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6169221 Napisano: 05.03.2016 15:49:37 w Wkurza mnie...
donia7 napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

skowronek napisał(a):

donia7 napisał(a):

Zniczego emotka

Też jestem za tym nickiem!
Kojarzy się...

Proponuję zapis w postaci ZNICZ-EGO co jeszcze podkreśli wyjątkowość EGO sutkabasi emotka

emotka

 
wkurza mnie że nie da się zmienić niku, jedyną opcją jest założenie nowego konta... Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6169126 Napisano: 04.03.2016 23:57:28 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

kosztelka napisał(a):

staszek napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie dzisiaj na cmentarzu obok grobu na którym byłem, nie było żadnych zniczy a swoich nie wziąłem.

Stary, dobry batistutek wrócił emotka  smutno było bez zniczy. I tutaj i na cmentarzu emotka

Wkurza mnie to, że ja nick batistutek odczytuję jako basisutek. Wkurzające to jak jasna cholera emotka

nie jesteś w takim odczycie osamotniona emotka


Może dla uproszczenia zmienić swój nick:)? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6168647 Napisano: 04.03.2016 03:19:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie dzisiaj na cmentarzu obok grobu na którym byłem, nie było żadnych zniczy a swoich nie wziąłem.. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166830 Napisano: 01.03.2016 01:00:25 w wątek bezrobotnego konkursowicza :)
Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni-
bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w
Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów
chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166829 Napisano: 01.03.2016 00:59:49 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni- bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv.

Zamieść to ogłoszenie tutaj:
http://www.e-konk...kursowicza/strona/45


Dzieki, nie sądziłem że jest coś takiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166811 Napisano: 01.03.2016 00:04:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Witam
Może ktoś będzie zainteresowany pracą w gastronomi na cały sezon letni- bardzo dobre warunki pracy. Zapewniam dojazd do pracy i zakwaterowanie.
Dobra płaca. Startuje z nowoczesnymi budkami z lodami- mam wyłączność w Polsce. Mogą być osoby z całej Polski. Potrzebuję również do kebabów chętnych. Mile widziane osoby z doświadczeniem, ew. mogę przyuczyć.
Wszelkie pytania- dotyczące ogłoszenia możecie składać tutaj bezpośrednio w odpowiedzi lub na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166788 Napisano: 29.02.2016 22:54:47 w SZUKAM....
Szukam osób chętnych do pracy w gastronomi nad morzem- Kołobrzeg. Mile widziane doświadczenie, istnieję możliwość przyuczenia. Więcej informacji, proszę pisać na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166765 Napisano: 29.02.2016 21:33:07 w Wkurza mnie...
jola29k napisał(a):

Ja  się dziś nie wkurzyłam ale wkur..... i to na maxa  mam córkę nastolatkę która choruje na AZS . Chodzi do 1 gimnazjum . Młoda chciała się zapisać na obóz sportowy  na wakacje  .  A nauczyciel  który jest sobą wykształconą  podobno  powiedział mojej córce  że to jest obóz nie dla niej  bo jest za chuda i wygląda jakby miała zaraz  zdechnąć  , jak tak można  chciałam  z nim sobie porozmawiać  , ale córka płacze żebym nie szła bo będzie się mścił palant jeden . Córka jeździła  już na obozy sportowe  bo trenowała taekwondo . Nie rozumiem nauczyciele się skarżą że młodzież jest nie wychowana  a oni co ? Córka jest bardzo nieśmiała i delikatna , a  tu taki ..... Najchętniej powiedziałabym co o nim myśle


radze  zachować spokój, czyli sprawdza się wszystko to co pisałem. Ludzie nie dowierzają jak się coś stanie to płacz... Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166524 Napisano: 29.02.2016 15:50:12 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Proszę nie strasz mnie:)
Liczę i bardzo pragnę poznać kogoś zbliżonego - https://www.youtu.../watch?v=Bqoc-S6VzrE

A Ty mnie emotka
Basti, czy Ty jesteś 100% Polakiem?


Rosjaninem - białym człowiekiem, w dalszej kolejności Polakiem:)
skąd takie pytanie?

Kobieca intuicja i łączenie faktów emotka   wlasnie takiej odpowiedzi sie spodziewałam. 


Przecież wszyscy biali ludzie to Rosjanie, stąd też pochodzi to słowo od białego człowieka. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166313 Napisano: 29.02.2016 00:31:26 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Proszę nie strasz mnie:)
Liczę i bardzo pragnę poznać kogoś zbliżonego - https://www.youtu.../watch?v=Bqoc-S6VzrE

A Ty mnie emotka
Basti, czy Ty jesteś 100% Polakiem?


Rosjaninem - białym człowiekiem, w dalszej kolejności Polakiem:)
skąd takie pytanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166310 Napisano: 29.02.2016 00:22:43 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

magnus napisał(a):

majonez napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Pierwszy raz słysze, dla mnie żadna inna poczta  nie istnieje poza polską. Jeszcze takie ceny- daj więcej rad.


Sendit.pl
Oferta DPD najtaniej, zawsze wybieram  emotka

https://www.sendit.pl/oferta

http://furgonetka.pl/kalkulator/


Dzieki wam za pomoc. Nie byłem tego świadomy- myślałem że na poczcie kupuje sie innych kurierów. A tutaj z tego wychodzi że każdy ma swoją siedzibę. SZOK!
Teraz to mam mentlik w głowie. Powiedzcie mi jak tam jest z terminem dostawy, czasem i przesyłkami w stosunku do poczty polskiej?

Wejdź w necie na np. furgonetka.pl lub sendit.pl,  zaloguj się, wybierz rodzaj przesyłki list/paczka, określ wagę paczki , wybierz kuriera i wysyłasz . Płacisz przelewem, drukujesz dokumenty przewozowe i naklejasz na list /paczkę. Kurier przyjeżdża do Ciebie , podpisuje ci dokument odbioru paczki i to wszystko. Odbiorca zostanie powiadomiony sms czy majlem (wybierasz) a Ty mozesz śledzieć drogę przesyłki. Szybko, tanio, bez dżwigania i stania w kolejce.


Nie chce mi się w to wszystko wierzyć- wygląda to jak z bajki! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166302 Napisano: 28.02.2016 23:25:05 w SZUKAM....
edzia21 napisał(a):

lola.lola napisał(a):

W jakim sklepie kupię Milkę Collage ? byłam właśnie w Żabce i nie było emotka

kupowałam wczoraj w C4 emotka

BTW jest doskonała  emotka


edzia tamto zdjęcie było ładniejsze:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166301 Napisano: 28.02.2016 23:23:42 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

majonez napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Pierwszy raz słysze, dla mnie żadna inna poczta  nie istnieje poza polską. Jeszcze takie ceny- daj więcej rad.


Sendit.pl
Oferta DPD najtaniej, zawsze wybieram  emotka

https://www.sendit.pl/oferta

http://furgonetka.pl/kalkulator/


Dzieki wam za pomoc. Nie byłem tego świadomy- myślałem że na poczcie kupuje sie innych kurierów. A tutaj z tego wychodzi że każdy ma swoją siedzibę. SZOK!
Teraz to mam mentlik w głowie. Powiedzcie mi jak tam jest z terminem dostawy, czasem i przesyłkami w stosunku do poczty polskiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166300 Napisano: 28.02.2016 23:20:35 w SZUKAM....
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):
szukam mądrej dziewczyny wygląd nie ma znaczenia- ja jestem przystojny dobrze zbudowany opalony brunet!!


Basti ja bym jednak postawiła na taką,  zycie bez wyzwań to brak emocji emotka

https://www.googl...oKHRk4D2sQMwgcKAEwAQ

Bo przy Twoich wymaganiach to Ci sie taka trafi, to Twoj ideal?

https://www.googl...rc=CiIhJqUnciH9AM%3A


Proszę nie strasz mnie:)
Liczę i bardzo pragnę poznać kogoś zbliżonego - https://www.youtu.../watch?v=Bqoc-S6VzrE Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166128 Napisano: 28.02.2016 02:27:39 w SZUKAM....
szukam mądrej dziewczyny wygląd nie ma znaczenia- ja jestem przystojny dobrze zbudowany opalony brunet!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166111 Napisano: 27.02.2016 22:14:25 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że dzisiaj sam rozmrażałem lodówkę i myłem, zamiast gaworzyć trzeba było mi pomóc. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6166110 Napisano: 27.02.2016 22:13:11 w WC - rozmowy o wszystkim
U nas jest jeden Auchan ale walczy o utrzymanie- powinien do dwóch lat upaść. Najlepiej się ma Kaufland, tesco i biedronki. Wyświetl w wątku >>
0 0