Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6175563 Napisano: 21.03.2016 22:14:11 w WC - rozmowy o wszystkim
Proszę was nigdy nie sprzedawajcie swoich dzieci!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175213 Napisano: 20.03.2016 23:04:05 w WC - rozmowy o wszystkim
ankasss napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Natrafiłem przypadkiem na takie ogłoszenie, gdy miałem pisac swoje że oddam ludziom potrzebującym drewna na opał.
Może jest coś ze mną nie tak, ale bardzo mnie to wzruszyło że ktoś oddaje dziecko. To osobista tragedia, jak to czytam nie wyczuwam od tej matki żadnego smutku.
http://www.oglasz...ka-po-urodzeniu.html

Oddam niemowlaka po urodzeniu;)
Witam Oddam dziecko po urodzeniu czyli za 4 miesiące. W zamian Oczekuje danej kwoty pieniedzy.
Nie traktujcie tego ogłoszenia jako sprzedaży dziecka absolutnie nie.
Chce aby dziecko miało wszystko było w kochającej rodzinie.O rodzinach
zastępczych dużo sie słyszy np że biorą dziecko aby, dostawać na nie
pieniądze.
Rodzina która,zapłaci za dziecko musi go naprawde pragnąć i ja chętnie
pomoge...Wiecej informacji udziele meilowo albo na GG.
57921166.Zapraszam tylko zainteresowanych,



raczej nie oddaje, lecz sprzedaje


no ale to tak można handlować dziećmi, jak tam tłumaczy rodzina zastępcza? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175208 Napisano: 20.03.2016 22:53:06 w SZUKAM....
marek262 napisał(a):

szukam odpowiedzi co mam wysłać z nowej karty T=mobile aby wysłać smsy na konkursy? jakoś sie to odblokowywało...może ktoś pamięta


Masz zablokowane wysyłanie smsów na konkursy? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175207 Napisano: 20.03.2016 22:51:23 w WC - rozmowy o wszystkim

Natrafiłem przypadkiem na takie ogłoszenie, gdy miałem pisac swoje że oddam ludziom potrzebującym drewna na opał.
Może jest coś ze mną nie tak, ale bardzo mnie to wzruszyło że ktoś oddaje dziecko. To osobista tragedia, jak to czytam nie wyczuwam od tej matki żadnego smutku.
http://www.oglasz...ka-po-urodzeniu.html

Oddam niemowlaka po urodzeniu;)
Witam Oddam dziecko po urodzeniu czyli za 4 miesiące. W zamian Oczekuje danej kwoty pieniedzy.
Nie traktujcie tego ogłoszenia jako sprzedaży dziecka absolutnie nie.
Chce aby dziecko miało wszystko było w kochającej rodzinie.O rodzinach
zastępczych dużo sie słyszy np że biorą dziecko aby, dostawać na nie
pieniądze.
Rodzina która,zapłaci za dziecko musi go naprawde pragnąć i ja chętnie
pomoge...Wiecej informacji udziele meilowo albo na GG.
57921166.Zapraszam tylko zainteresowanych,



Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175145 Napisano: 20.03.2016 18:59:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Mysia napisał(a):

monikar napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale czytając tą aferę na FB pomyślalam "biedny kasjer"mimo, iż tekst go oczernia. Uważam, że windykator terenowy (nie każdy charakter nadaje się do tej pracy) głupimi odzywkami i zachowanie sprowokował chlopaka. No czuję w kościach:) Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie chce być poniżany, nawet kosztem utraty pracy.


Wydaje mi się, że klient nie był tak kulturalny za jakiego się podaje. Nie pasuje mi to do całej sytuacji. Druga sprawa, że znamy wersje tylko jednej ze stron.

Dokładnie emotka Poza tym wielu ludzi traktuje kasjerów z wyższością, jakby byli gorsi, nie mają pojęcia jaka to ciężka praca.. Ja wprawdzie na kasie nie pracowałam, ale pracowałam w punkcie obsługi klienta i też kiedyś doczekałam się skargi emotka Facet mnie wyzywał, klienci mnie bronili i sami zaczęli go wyzywać, no ale ja przecież gó*** wiem bo jestem smarkulą i się nie znam.. poszła skarga, przeprosiny dostał od kierownika i za co? Za to, że na mnie naskoczył a ja ze stoickim spokojem mu tłumaczyłam, że sprawy się nie da załatwić.. Całe szczęście było to dobrych parę lat temu i wtedy ludzie nie biegli z wszystkim na fb, bo mogłabym też zobaczyć swoje zdjęcie z fałszywą opowiastką takiego chama.. emotka


a pokazany środkowy palec?  Wszystko było by oki gdyby nie to.

No tak, ale sama nie wiem jakbym zareagowała gdyby facet wyciągnął komórkę i zaczął mi pstrykać fotki, pierwszy odruch zasłonić się ręką.. Może kasjer już stracił cierpliwość, masz rację nie świadczy to o nim dobrze, ale może jednak zachowanie klienta jest w stanie to w jakimś stopniu usprawiedliwić.. Wiele razy miałam ochotę nagadać klientowi, czasem trafiały mi się sytuacje gdy moja cierpliwość była już na wyczerpaniu, nie wiem jak było w tej sytuacji.


Naprawdę tak trudna sytuacja, że nie jestem w stanie nic dodać. Zdjęcie jest nietaktem i zachowanie kasjera. Patologiczna sytuacja kto ją zapoczątkował i w którym momencie to nabrało rumieńców, czy musiało do tego dojść? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175135 Napisano: 20.03.2016 18:36:24 w WC - rozmowy o wszystkim
Mysia napisał(a):

monikar napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Nie wiem dlaczego, ale czytając tą aferę na FB pomyślalam "biedny kasjer"mimo, iż tekst go oczernia. Uważam, że windykator terenowy (nie każdy charakter nadaje się do tej pracy) głupimi odzywkami i zachowanie sprowokował chlopaka. No czuję w kościach:) Jesteśmy tylko ludźmi i nikt z nas nie chce być poniżany, nawet kosztem utraty pracy.


Wydaje mi się, że klient nie był tak kulturalny za jakiego się podaje. Nie pasuje mi to do całej sytuacji. Druga sprawa, że znamy wersje tylko jednej ze stron.

Dokładnie emotka Poza tym wielu ludzi traktuje kasjerów z wyższością, jakby byli gorsi, nie mają pojęcia jaka to ciężka praca.. Ja wprawdzie na kasie nie pracowałam, ale pracowałam w punkcie obsługi klienta i też kiedyś doczekałam się skargi emotka Facet mnie wyzywał, klienci mnie bronili i sami zaczęli go wyzywać, no ale ja przecież gó*** wiem bo jestem smarkulą i się nie znam.. poszła skarga, przeprosiny dostał od kierownika i za co? Za to, że na mnie naskoczył a ja ze stoickim spokojem mu tłumaczyłam, że sprawy się nie da załatwić.. Całe szczęście było to dobrych parę lat temu i wtedy ludzie nie biegli z wszystkim na fb, bo mogłabym też zobaczyć swoje zdjęcie z fałszywą opowiastką takiego chama.. emotka


a pokazany środkowy palec?  Wszystko było by oki gdyby nie to. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6175017 Napisano: 20.03.2016 02:22:58 w WC - rozmowy o wszystkim
ankasss napisał(a):

snowflake napisał(a):

joan napisał(a):


Się nie zgadzam. Nie wolno fakju pokazać nawet innemu kierowcy, a co dopiero klientowi w miejscu pracy. Odzywki kasjera również niesympatyczne - miałam podobną sytuację, gdy ukradli mi pieniądze z karty kredytowej, omal nie dostałam zawału w sklepie. Dobrze, że kasjerka jakaś milsza była, bo głupie komentarze nie były mi potrzebne.

Ale wiesz - słowo przeciw słowu, nie poznamy jedynej prawdy o zaistniałej sytuacji. Po każdej stronie taśmy może być burak emotka

Zdjęć innym tez nie wolno robić. Sądząc po stanowisku pracy "poszkodowanego" ( windykator terenowy) i stylu, w jakim odpowiada innym w komentarzach, jestem prawie pewna, że ta sytuacja nie jest opisana adekwatnie do zaistniałej. Równie dobrze "poszkodowany" na informację o braku środków na koncie, mógł powiedzieć do kasjera "ku... na pewno są, naucz się idioto obsługiwać terminal". Żale w takich sytuacjach są często przekoloryzowane.

Wina jak zwykle leży pewnie gdzieś pośrodku, pewnie obu poniosły nerwy.   Wydaje mi się jednak, że robienie z tego afery, wrzucanie zdjęć na FB jest przesadą. Facet poczuł się urażony, zgłosił kierownikowi.  Kierownik mógł dać pracownikowi ostrzeżenie lub wyciągnąć inne konsekwencje. Niestety coraz częściej ludziom się wydaje, że inni powinni ich całować po d***, bo są nie wiadomo kim. A ich racją, jest jedyną słuszną. 


czyli jednym zdaniem- Trudno to skomentować w sposób rzetelny i kompletny bo niewiele wiemy o zaistniałem sytuacji, nie widzieliśmy jej na żywo i znamy relację tylko jednej osoby.
Lepiej niech sami to sobie ustalają, na pewno sa świadkowie a zdjęcie jest zawsze dowodem, podejrzewam też że są jakies kamery w sklepie. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174986 Napisano: 19.03.2016 22:58:53 w WC - rozmowy o wszystkim
zezowaty_kot napisał(a):

buncia88 napisał(a):

Ktoś zna kasjera z Gliwic? https://www.faceb...p;type=3&theater


Z ciekawości weszłam zobaczyć i mi ręce opadły... Dziwię się kasjerowi, że nie wstał i nie za... komunikował kolesiowi w sposób dosadniejszy, żeby się od... dalił.


Jesteś pierwszą osobą która tak reaguje, na ogół każdy tam pisał o tym że powinni go wywalić. Trudna sprawa sam nie wiem gdyby był kierownikiem jaką bym podjął decyzję. Chyba wywalenie, bo nie powinien pokazywać różnych znaków rękami. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174916 Napisano: 19.03.2016 17:47:43 w WC - rozmowy o wszystkim
tomniewkurza napisał(a):

size napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Nie rozumiem co masz na myśli pod słowem "świętować"?

Utopisz Marzannę i rozpalisz ognisko.


O, tak, tak! emotka Utopić jakąś kobietę, by ją ukarać za niewłaściwe zachowanie, zrobić ognisko z kradzionych zniczy - toż to ulubione zajęcia prawdziwego samca emotka


Takich rygorystycznych metod nie stosuje. Bardziej to ugościł bym kobietę a znicze bym wykorzystał do oświetlenia. Ja nikogo nie karzę za złe zachowanie, to nie moja rola. Od tego jest prawo karmy, mogę ewentualnie coś zasygnalizować. Nic na siłe. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174819 Napisano: 18.03.2016 23:56:46 w WC - rozmowy o wszystkim
size napisał(a):

batistiutek, świętujesz za 3 dni? emotka


Nie rozumiem co masz na myśli pod słowem "świętować"? Ja każdy dzień świętuje, bo jest wyjątkowy na swój sposób. Nie potrzebuje jakiś przymuszonych okazji do tego. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174813 Napisano: 18.03.2016 23:33:46 w SZUKAM....
Szukam do pracy z Kołobrzegu i okolic, kilku pracowników na stanowisko pomoc kuchenna lub sprzedawca kebab, kurczak z rożna itp.
Proszę o informację na priv. Podeślę numer telefonu i maila- proszę na maila kilka słów o sobie lub CV. Zarobki 3000 zł. Dobre warunki pracy.
Istnieje możliwość zatrudnienia na stałe.
Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174811 Napisano: 18.03.2016 23:32:02 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


  w domu trochę materiałów o Słowianach porządkuje w głowie.

Przykro mi, że Cię to spotkało. emotka A przy okazji chciałabym zapytać, czy Ty jesteś historykiem? Zajmujesz się Średniowieczem? emotka


Nie jestem historykiem, miałem z historii celujący. Na maturze zdawałem historię, wiem że na próbnej z całej szkoły jeszcze kolega zdawał. His Tora (księga żydowska)- obecna historia jest pisana przez Żydów na użytek okupantów min. Nas Polaków. Na studiach też miałem trochę historii ale w innym zakresie, dotyczącej prawa i różnych zawodów się z tego wywodzących.
Nawet na podyplomowe coś tam było:) Z doktorata zrezygnowałem. To jedna z najlepszych decyzji w życiu. Uwolniłem sie od tego steku kłamstw i bzdur.
Co dokładnie ze średniowiecza potrzebujesz? Mam wiedzę ale zdobytą z różnych źródeł, szukam i ciągle poddaje analizie. Okazuje się że internet jest ciekawa biblioteką wiele tutaj można znaleźć tylko trzeba umieć to przepuścić przez kilka sit:)
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174740 Napisano: 18.03.2016 21:32:30 w WC - rozmowy o wszystkim
kalka napisał(a):

tomniewkurza napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

Jutro mam w Urzędzie Miasta jakieś spotkanie, ale mam pytanie może ktoś wie jak się tam ubrać i co dokładnie trzeba robić.

Proponuję tradycyjny garnitur. Co robić? Dobre wrażenie oczywiście.

To podstawa, choć dla niektórych może to być niełatwe zadanie  emotka

batistutek123 napisał(a):
...Trochę żałuję że nie odmówiłem i nie wiem czy by kogoś znalazł na szybko.

Batistutek, nie rób niczego na siłę! Nie jesteś przekonany, że to miejsce dla Ciebie - zrezygnuj! Z pewnością chętni się znajdą 


Nie chodzi o to, lubię pomagać. Dzisiaj byłem tam w biurze w Urzędzie Miasta jakąś kartkę uzupełniałem z danymi. Tam było o dochodach, mowie że mam większe od 1850 i trzeba zakreślić tak czy nie, mowie że mam co najmniej kilkukrotnie większe. Tam było 5 osób, jedna z nich mówi młodsza ode mnie kobita że po co w takim razie ide do komisji jak mam kasę. Z takim żalem, powiedziałem jej że to niegrzeczne pytanie i kogos innego w takim razie niech znajdą. I wyszedłem. Wczoraj czytałem Twój komentarz, faktycznie to nie dla mnie. Jeszcze mnie przepraszała za nią zaraz szła jakaś kierowniczka czy naczelnik, ale nie mam czasu. Pojechałem do restauracji cos zjeść zakupy i w domu trochę materiałów o Słowianach porządkuje w głowie.
Dzięki za odpowiedź. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6174381 Napisano: 18.03.2016 02:01:15 w WC - rozmowy o wszystkim
Mam takie pytanie może ktoś pomoże.

Dziś rozmawiałem ze znajomym jest w radzie miasta, chciał mieć kogoś zaufanego i spytał czy bym się zgodził i 4 kwietnia siedział w komisji wyborczej.
Trudno mi było odmówić, bo widziałem że bardzo mu zależy na tym. A osoba która miała być zrezygnowała, z ważniejszych powodów.
Jutro mam w Urzędzie Miasta jakieś spotkanie, ale mam pytanie może ktoś wie jak się tam ubrać i co dokładnie trzeba robić.
Może akurat ktoś wie?
O zarobkach nie wiem nic, bo to najmniej ważne ale jest też sprawa ile się siedzi w takich miejscach, cały dzień?
Trochę żałuję że nie odmówiłem i nie wiem czy by kogoś znalazł na szybko. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6173525 Napisano: 16.03.2016 01:24:08 w WC - rozmowy o wszystkim
utropek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

maryal napisał(a):

utropek napisał(a):

Witam.
Wracam po latach do konkursów emotka

Pozdrawiam

miło widziec stary nick/avatar, gorzej z konkursami,jest do czego wracać ?

no właśnie... miałam o to samo zapytać....
Mimo to witaj emotka  na nowo emotka

jak miło ! emotka   jak nie będzie konków to przynajmniej pogadać zawsze można emotka


Dużo jest fajnych konkursów, warto wrócić!! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6170523 Napisano: 09.03.2016 00:05:28 w Wkurza mnie...
zaczytana-pola napisał(a):

@asante napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

batistutek123   emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam emotka

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy?

Bardzo śmieszne, ubezpieczenie nie obejmuje zalania kawą emotka  Siostra rozbiła wyświetlacz ubezpieczonego telefonu i oczywiście nie uznali roszczeń, bo to jej wina. Drobnym maczkiem jest duuużo "ale" przy ubezpieczeniu. 

Teraz przy ubezpieczeniach domów/ mieszkań można wykupić OC w życiu prywatnym. Roczny koszt nie jest jakoś specjalnie wygórowany, a przy dzieciach i psie wart rozważenia.


Ubezpieczałem dom i mieszkanie w obu polisach mam OC i NNW nie zauważyłem alepodobno to dobrze, bo jak się stanie to sumują. Bardzo dobra cena i plus taki ze na cały rok.
Na wiosce się ze mnie śmieją sąsiady że przepłacam za ubezpieczenie mam od lat w PZU i płace za dom 350 i za mieszkanie 350 , oni mają większe domy i płacą mniej. Ale to nie moja bajka póki nie stanowi to dla mnie bariery taka składka i jestem zadowolony z tego co proponują to mi wystarcza.

Mam pytanie może ktoś pomoże i dostane pewnie opiernicz, ale nie chce rozpoczynać nowego wątku.
Czy gdybym komuś kogo nie znał polecił sprzedaż starych złotych monet za około 10 tys. to jest to bezpieczne dla obydwu stron ?
Co tamta osoba ryzykuje i co ja mogę zaryzykować?
Jak może tamta osoba zminimalizować ryzyko. Płacę jej 5% od wartości sprzedaży, wysyłam zdjęcie, opis i sposób przeprowadzenia licytacji. (chodzi oczywiście o portal allegro) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6170521 Napisano: 08.03.2016 23:59:24 w Wkurza mnie...
ola26 napisał(a):

@asante napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

batistutek123   emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam emotka

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy?

Bardzo śmieszne, ubezpieczenie nie obejmuje zalania kawą emotka  Siostra rozbiła wyświetlacz ubezpieczonego telefonu i oczywiście nie uznali roszczeń, bo to jej wina. Drobnym maczkiem jest duuużo "ale" przy ubezpieczeniu. 

Się wtrącę- takie ubezpieczenie, które obejmuje zalanie kawą to tzw.ubezpieczenie rozszerzone. Wzięłam takie na laptopa, bo niezdara straszna ze mnie, na szczęście jeszcze nie korzystałamemotka  A moja siostra miała ubezpieczony w ten sposób telefon. Miesiąc przed końcem gwarancji pieprznęła nim o podłogę (tak doradził facet w sklepie, serio!) i dali nowy emotka oczywiście trzeba czekać, wysyłać mailem zdjęcia z uszkodzonym sprzętem, numerem polisy itd, ale mimo wszystko się opłaca.  Obie kupowałyśmy w Neonecie, ja za laptopa zapłaciłam niecałe 450 zł na dwa lata bodajże.


To samo moja siostra zrobiła z samochodem kilka dni przed końcem terminu ubezpieczenia i chyba tez gwarancji, wiem że szwagier nie mógł go rozwalić zrzucając z balkonu to wpadli na pomysł że spróbuje jeździć po nim samochodem i jakoś dało radę wspomogli młotkiem. Wymienili jej na nowy bez żadnych probłemów i równiez to jej zaproponował sprzedawca w sklepie gdzie to kupowała.
Chce podziękowac w ostatnim czasie dużo pozytywnych wiadomości dochodzi na pw, dzięki za nie. Myślałem czasem że może faktycznie mi cos odbiło, obracam czasem rzeczywistość nie tylko tutaj ale w wielu sprawach o 180stopni. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6170512 Napisano: 08.03.2016 23:25:40 w Wkurza mnie...
malutka456 napisał(a):

batistutek123   emotka   ubezpieczyłam to co najcenniejsze - siebie i dzieci  emotka  o laptopie nie pomyślałam emotka

Wiem że siostra niedawno kupowała laptopa, była podoba sytuacja wylana kawa i miała ubezpieczonego to chyba w cenie zakupu wymieniła sobie na nowego po tej samej cenie- mogła dopłacić. Więc warto kupować rzeczy z ubezpieczeniem. Było to bodajże w takim sklepie media markt w Nowym Sączu jest takowy? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6170500 Napisano: 08.03.2016 23:07:22 w Wkurza mnie...
29renata napisał(a):

defed napisał(a):

Wkurza mnie, że kolejny raz wierzyłam w jakąkolwiek wygraną w loterii, tyle dziś rozwiązań i nic. To ma być Dzień Kobiet? To ja podziękuję emotka  

Też mnie to wkurza i moja choroba emotka

jaka choroba?
malutka456 napisał(a):

właśnie córka zalała mi nowego laptopa herbatą... wspaniałe zakończenie dnia emotka

tylko nie mów że nie miałaś ubezpieczonego:) Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6169937 Napisano: 08.03.2016 00:38:04 w Wkurza mnie...
elotta napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

elotta napisał(a):

monikar napisał(a):

Zgadzam się. Niemniej sama choruję na depresję, biorę leki już od roku, chodzę na terapię i niestety lepiej nie jest. Czytałam na forum, że wiele osób pomimo leczenia farmakologicznego i wizyt u psychologa nie potrafi wyjść z tak strasznej choroby jaką jest depresja.

Mam nadzieję, że terapia i leki w końcu zaczną działać, trzymaj się emotka

Leki ją wykończą a może terapia ale nie wiem na czym polega brzmi strasznie! I to co napisałas nie jest pomocą!

Ponieważ nie potrafię pomóc, zdaję sobie jednak sprawę z tego przez co przechodzi. W przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty nie dość, że nie pomagasz to jeszcze Twój zerowy poziom empatii i brak elementarnej wiedzy w temacie są wręcz żałosne.


Musi zmienić otoczenie, bo to doprowadziło ją do upadku- tak mi się wydaję. Inaczej się wykończy, niech szuka pomocy np. psychiatry są bodajże darmowi w Mopsach. Niech się nie wstydzi tylko walczy o siebie i dobrze by były jakieś osoby które by ją wspierały  i pomagały. To przejściowy stan jak popracuje i naprawi lata zaniedbań wróci do równowagi. Niestety tyle czasu ile ją kosztowało dojście do tego stanu będzie musiała równowartość tego czasu poświęcić na wyleczenie się z tego. Wyświetl w wątku >>
0 0