Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#5976514 Napisano: 06.02.2015 02:46:41 w TESCO konkursy
Jak szukać konkursy w Tesco, zawsze się zastanawiałem od dłuższego czasu i nie mogę znaleźć. Jak  wy to robicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#5970040 Napisano: 21.01.2015 14:48:09 w WC - rozmowy o wszystkim
dzięki za pomoc. Widzę że tutaj są dobrzy ludzie. Aż nie chce mi się w to wierzyć. Wszędzie każdy patrzy na swój interes. A wy robicie coś zupełnie za darmo żeby inni mogli wygrywać w różnych konkursach. Powinniście tutaj pracować na pełen etat i mieć płaconą normalną pensję. Jestem naprawdę miło zaskoczony.
Pozdrawiam Was. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#5970023 Napisano: 21.01.2015 14:00:21 w WC - rozmowy o wszystkim
wszytko rozumiem, tylko ja nigdy nie szukałem konkursów. Nie wiem jak to robić, muszę w ciągu miesiąca dodać 3? nic o tym nie wiedziałem. Co ja mam teraz zrobić?
Gdy dodaje jakąś informację dotyczącą wyników skąd mam wiedzieć czy ktoś już tego nie zamieścił?
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#5969890 Napisano: 21.01.2015 01:08:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie wiem gdzie spytać, więc piszę tutaj.
Jestem nowy proszę o informację:
1. Czy z udzielania się na forum są jakieś korzyści, np. gdybym w odpowiednim dziale zawsze zamieszczał wyniki konkursów? Dodawał nowe konkursy. zawsze sam dodaje sobie do zakładek i sprawdzam wyniki konkursy, nie widzę problemu żeby się dzielić z innymi tylko po co? są jakieś korzyści jak tak, to jakie?
2. Biorę udział w konkursach za pośrednictwem dwóch stron od listopada. Teraz miałem prawie od końca grudnia przerwę. Wcześniej codziennie po 2-3 godziny. Wygrałem sporo nagród nie umiem zliczyć ponad 20. o różnej wartości od około 20-30 złotych po 350 złotych. Czy to jest taka średnia, czy może miałem szczęście? Teraz czekam na 5 paczek są w drodze, z różnymi wygranymi, mimo iż tyle czasunie brałem w tym udziału.
Myślałem aby to był mój dodatkowy zarobek, z różnymi prezentami w tle, którymi mógłbym się dzielić z najbliższymi. Zarobek nie chodzi o pieniądze, a różne rzeczy które mogę wygrać. Myślałem o takich schemacie: praca 8 godzin, powrót i dodatkowo 2-3 godziny konkursy, dam radę się wyrobić i to jakoś pogodzić? proszę o informację doświadczonych albo tych którzy wiedzą. Ja zauważyłem jedną prawidłowość im więcej wysiłku wkładam w dany konkurs, tym bardziej zwiększam szansę na wygraną. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#5969884 Napisano: 21.01.2015 00:32:10 w Uwaga na Maszynki Courlux i program Pobieraczek !
nie płaczcie pobieraczka, nigdy z tego tytułu nikt wam nie zrobi żadnej krzywdy. Powołuję się na jeden z największych autorytetów od prawa w tej dziedzinie. Nie chce wymieniać nazwisk, ale kwestia była poruszana na wykładzie. Nie wiem jak jest teraz ale w 2013 roku żaden prawnik by nie ruszył tej sprawy, przegrał by w sądzie. Wyświetl w wątku >>
0 0