Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika batistutek123

batistutek123

#6477672 Napisano: 28.03.2018 00:30:39 w WC - rozmowy o wszystkim
joasiunia napisał(a):

cb656 napisał(a):

slonko365 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czyjej żony szukacie? Kto zaginął?

A dlaczego tylko do 28? Czuję się dyskryminowana!  emotka

Zaginęłaś mężowi? emotka

Na ekonkach czasami łatwo się zagubić w czasoprzestrzeni. Człowiek siądzie i bach! Wpada w forumowy wir, znika on sam, a i jemu przy okazji znika gdzieś godzina, dwie... emotka



Niee, teraz rozkręcam w Danii swój biznes sprzedaż internetowa.
Nudzi się człowiekowi takie życie, wstydzi się zagadać do kobiet. Łatwiej mi przez internet. Jakieś dziwne czasy! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6469638 Napisano: 04.03.2018 20:50:35 w WC - rozmowy o wszystkim
Szukam żony, ktoś coś wiek do 28 lat. Najlepiej gdyby już była w Danii.  Wyświetl w wątku >>

batistutek123

#6358364 Napisano: 21.05.2017 21:30:57 w SZUKAM....
Szukam zony!! Najlepiej zeby brala udzial w konkursach!! 20-25 lat !! Ja pracuje dobrze zarabiam, przystojny, zadbany i kulturalny.  Wyświetl w wątku >>

batistutek123

#6206443 Napisano: 02.06.2016 21:47:19 w SZUKAM....
Szukam dziewczyny pracuje i dobrze zarabiam w Danii. Około 120 złotych na godzine. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6204052 Napisano: 30.05.2016 20:53:31 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie zmienna pogoda w Dani. Czy zarobki 50 złotych na godzine są dobre jak na Polskie warunki ? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6193403 Napisano: 09.05.2016 02:57:10 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):

bruce napisał(a):

kalka napisał(a):

Ja już ryczę ... 
Ja, obca baba czuję jak coś ściska za gardło, kiedy pomyślę o tym nieszczęściu, a co przeżywają rodzice dzieciątka...!?

emotka Żal każdego człowieka, który przedwcześnie odchodzi, a najbardziej - Dziecka.


dlaczego najbardziej dziecka? a tego, który przedwcześnie nie odchodzi, to już nie żal? w ogóle to gdzie jest granica "przedwczesności"? wiele osób umiera każdego dnia i każdego jakoś tam szkoda, choć tak naprawdę to w żałobie płacze się głównie nad sobą i nad tymi, co zostali, niż nad tymi, którzy umarli.

wkurza mnie... robienie z dzieci nadludzi.


Nie da się umrzeć, życie jest wieczne... Marudzicie tutaj i smucicie. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6193250 Napisano: 08.05.2016 11:46:21 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

delvitto napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

norweska20 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

moje liczby w lotto

10 13 19 28 31 49

więc do pracy jednak trzeba w poniedziałek iść emotka

i ja pójdę do pracy-a tak się dobrze zaczęło 11 14 15 22 24 42

a mówiłam Panu w kolekturze że biorę na trafił... chyba nie zrozumiał o co mi chodziło:P

przyłączam się do oburzonych! Bo jak to jest, że zawsze są trafiane liczby o oczko obok emotka

Ja też się przyłączam, bo Lotto wkurzyło mnie niesamowicie. Od rana grzmieli w TV przez całą sobotę, że ktoś mądry wyliczył: trzeba wydać około 42 milionów, aby nadać wszystkie możliwe kombinacje i mieć 100% pewności na trafienie "szóstki", więc już się nastawiłam, że się poświęcę emotka , jeżeli będzie nadal kumulacja (następna to byłoby 80 milionów emotka ), wydam tyle kasy w poniedziałek, w końcu: raz się żyje, wtedy na pewno będę jedna jedyna emotka , a tu taki pech. emotka Swoją drogą, jeżeli są wśród nas z forum sobotni zwycięzcy - szczere gratki! emotka


Wkurza mnie że trafiłem tylko dwie liczby, a wysłałem aż trzy kupony (dwa na chybił, jeden swoje liczby). Jest nowy szef Lotka chciał się wykazać (nowa władza) stąd taka kumulacja, jeszcze pamiętajcie że to było w okresie świątecznym kiedy ludzie robią najwięcej zakupów. Mało kto wie, pokazywała mi Pani w kolekturze kumulacja była potrzebna teraz żeby wprowadzić nowy produkt w grze Lotto, do Lotka teraz zamiast tylko PLUSa będzie można dokupić za 2 złote kolejny dodatek i udział w dodatkowym losowaniu. Ktoś to wszystko ciekawie zaplanował.
Chciałbym zobaczyć jak maszyną losuje drugi raz (po głównym losowaniu) ciekawe czy wylosowała by te same liczby co wcześniej.

Jeszcze zapomniałem napisać, ten nowy dodatek wchodzi za kilka dni po tej wielkiej kumulacji. Teraz sporo ludzi jeszcze przez jakiś czas będzie żyło marzeniami. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6193126 Napisano: 07.05.2016 18:11:09 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

wkurza mnie że jak ludzie jedzą w restauracji, to wysiąkane chusteczki czy to serwetki wrzucają do talerza!!

a co, mają je zjeść, jak nie ma żadnego kosza, żeby je wyrzucić,mówię to z własnego doświadczenia emotka


Zawsze są kosze, a jak nie ma to trzeba zasygnalizować obsłudze. I pamiętaj nie wrzucaj chusteczek na talerz bo później ktoś będzie jadł po Tobie te zarazki! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6192968 Napisano: 06.05.2016 19:55:42 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że jak ludzie jedzą w restauracji, to wysiąkane chusteczki czy to serwetki wrzucają do talerza!!
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6192578 Napisano: 06.05.2016 02:05:43 w Wkurza mnie...
asantesana napisał(a):

enfamka napisał(a):

asantesana napisał(a):

No i trafiłam na 2 paczki laysów zielona cebulka bez kodów. No niech mnie ktoś trzyma emotka

MAM TO SAMO!!! TYLKO 3 RAZY emotka

To przeczytaj to co napisałam w "Dyskusjach"  emotka

a kiedy się żenicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6191233 Napisano: 02.05.2016 15:52:15 w Wkurza mnie...
wkurza mnie że część osób związanych z konkursami nie identyfikuje się ze Słowianami! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6187702 Napisano: 23.04.2016 15:29:22 w Wkurza mnie...
stenka napisał(a):

ignam napisał(a):

snowflake napisał(a):

PiS, ich totalitarne zapędy, chore pomysły itp. emotka
http://wiadomosci...-tozsamosci-00020478

A jak czytałam jako nastolatka "Rok 1984" to wydawało mi się wszystko taaaaaaaaaką abstrakcją...a tu niespodzianka  emotka

To jeszcze nie wszystko:
http://serwisy.ga...yterrorystyczna.html

Tylko szaleńcy mogli coś takiego wymyśleć


To lepiej popatrz na to, dla mnie SZOK!!!! Ciekawe co z tymi osobami, które mają licznik na działce a nie oglądają Tv i nie korzystają z radia, wie ktoś?
http://www.fakt.p...artykuly,628472.html

Apropo wątku wkurza mnie zostałem zaproszony przez kuzynkę na Fb na koncert zespołu "Gang Albanii" do Nowego Sącza, a ja nic nie wiem o tym zespole!!! Zna ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6186897 Napisano: 21.04.2016 12:19:15 w Wkurza mnie...
magdal14 napisał(a):

Wkurza mnie ten bałwan, z którym jestem teraz już tylko dla dziecka. Nic go nie interesuje, wieczny 30letni dzieciak.


Jeżeli facet taki nie był przed poznaniem Ciebie, to prawdopodobnie to Twoja wina. Zacznij od zmiany nawyków prostych rzeczy i mniej użalania się u innych na niego, tylko szczera rozmowa i szukanie rozwiązań, działań możliwych na ten czas. W większości takich przypadków pomogła praca zagranicą, tylko musisz mieć tam do kogo jechać np. kolega, rodzina. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6186890 Napisano: 21.04.2016 12:11:44 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie że tutaj działa sekta... Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6186188 Napisano: 20.04.2016 01:08:04 w WC - rozmowy o wszystkim
Zauważyłem że fora konkursowe nie są nastawione na rozwój, sekciarstwo w pełni... Każdy broni każdego, to jak by ślepy prowadził ślepego. Kontrowersyjne, bo dzisiejszy świat jest już do tego stopnia zniszczony, że powiedzieć prawdę to wszyscy są w szoku. Nie były kopiowane z żadnego bloga, zaledwie kilka wiadomości i był dołączony cytat. Fajnie że ktoś zaglądnął na bloga.

...
pozostała część usunięta przez moderatora
Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6185518 Napisano: 19.04.2016 02:00:42 w WC - rozmowy o wszystkim
Ktoś usuwa komentarze, moje nie mające nic wspólnego z religią. Nawet odpowiedzi, są usuwane. Nie wiem po co, żeby ośmieszyć? I to nie wszystkie tylko wybrane, te które dosadnie stwierdzają. Zło się ukrywa, boi maskuję działanie. Dobre siły nie mają nic do ukrycia. Ciekawe to że tam nie było ani słowa o religii. Może to bronienie "kumpli" Coś podobnego na forum, jak w polityce i ten tekst o obrażaniu uczuć religijnych. Nikt uczuć religijnych nie obraża. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6184278 Napisano: 14.04.2016 23:24:26 w WC - rozmowy o wszystkim
@-Violka- napisał(a):

Były już te jakieś rozważania na temat związku owłosienia z płodnością. czyli jeżeli nogi ogolone (na wiosnę emotka ) to nie trzeba martwić się piętą emotka


Apropo nóg tutaj dobry materiał- polecam - (nie polecam golić nóg, szczególnie kobietom) - https://www.youtu.../watch?v=fTTQ0Lkszf4

Można tam włączyć napisy po Polsku. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6184128 Napisano: 14.04.2016 17:53:42 w WC - rozmowy o wszystkim
batistutek123 napisał(a):

dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):


Przeczytaj uważnie początek wpisu, piszę tam o ćwiczeniach pomocniczych.
Nie rozumiem Twojego pytania, czemu mnie pytasz personalnie o takie sprawy? Tutaj chodzi o konkretne sprawy bez wskazywania konkretnych osób. Jeszcze sporo lekcji masz do przerobienia. Trzymam kciuki!

Przeczytałam uważnie i odpisałam, majac nadzieje, ze tez przeczytasz uważnie.
  Pytanie zadałam bo to jednak interesujace, jak taki ktos jak Ty , widzi swoje pożycie,  mając takie poglądy.
Nic osobistego. 
A co do lekcji, to niestety musze Cię rozczarować, nie obejrzałam ani jednego filmiku i nie przeczytałam, ani jednego tekstu, który podawales. Po prostu mamy inne spojrzenie na świat i życie. 
Ale, jak najbardziej życzę Ci abys znalazł tę wymarzoną, wysniona kobietę swojego zycia. emotka


Doly jest Matka Ziemia to natura- płeć żeńska wszystko to co mnie otacza, wystarczy. Nic na siłę, na spokojnie z
kobietą u boku uczysz się dwa razy szybciej, z Matką Ziemią 1,5, samemu
tylko 1.
To jak nie zapoznałaś się z tymi materiałami to wychodzi na to że jesteś przemądrzała, bo z tego wynika że nawet nie wiesz nic o
tematach na które się wypowiadasz. Nie obejrzałaś, masz inne spojrzenie
(sama sobie zaprzeczasz, bo nawet nie wiesz jakie masz spojrzenie, bo
nie znasz tych materiałów) Wychodzi na to że się czegoś boisz.- teraz to
zaczynam się martwić o Ciebie.
Kobieta znajdzie się albo też nie, nie jest to najważniejsze. Jak nie będzie żadnej to też jestem i będę szczęśliwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6183939 Napisano: 14.04.2016 13:27:49 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

batistutek123 napisał(a):

"I dodam tutaj, że (chodzi o wspomniane ćwiczenie pomocnicze -siedzenie na pięcie). Jeśli joginka chce zajść w ciążę to siada na przeciwnej
pięcie (mężczyzna w takim wypadku też - on na prawej ona dla odmiany na
lewej)
. Energia zaczyna krążyć w sferach rozrodczych- u kobiety
przygotowując się na formowanie nowego ciała a u mężczyzny na produkcję
nasienia. To jest niewyobrażalny wydatek energii- powiada się, że
jeden wytrysk to dla mężczyzny rok życia , chyba pisałem ale nie dość
powtarzania

Basti, wyjawie Ci tajemnicę życia, - żeby kobieta zaszła w ciążę, to musi "usiąść", ale na męskim penisie.
I mozesz sobie siedziec na pięcie, leżeć z nogami w górze, czy co tam kto jeszcze chce, ale tak zostalismy zbudowani, zeby "cos do czegos" pasowało.
Zadalam Ci pytanie o poprzedni avatar z dzieckiem i o Twoja częstotliwość współżycia z przyszłą żoną, ale ponieważ to pytanie jest baaaaardzo intymne,  to brak odpowiedzi mnie nie hmm zaskakuje emotka


Przeczytaj uważnie początek wpisu, piszę tam o ćwiczeniach pomocniczych.
Nie rozumiem Twojego pytania, czemu mnie pytasz personalnie o takie sprawy? Tutaj chodzi o konkretne sprawy bez wskazywania konkretnych osób. Jeszcze sporo lekcji masz do przerobienia. Trzymam kciuki! Wyświetl w wątku >>
0 0

batistutek123

#6183713 Napisano: 14.04.2016 01:32:48 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

Basti, chyba niewygodne pytania zadaje  bo juz kolejne pozostało bez odpowiedzi emotka
Swoja droga, Ty przeklinasz? emotka emotka


o które pytanie CI chodzi?
Przekleństwa i np. fastyka nie są złe, to znak Słowiański. A co do przekleństw to słowianie używali jak trzeba było. dobry materiał- https://www.youtu...AE&nohtml5=False Wyświetl w wątku >>
0 0