Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika honoris

honoris

#6128431 Napisano: 10.12.2015 00:15:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
Ludzie, wam się już chyba w d**ach poprzewracało! Co innego jeden omyłkowo wysłany mail o przyznaniu nagrody głównej, gdzie wtedy organizator może pójść na rękę i przyznać dodatkową, identyczną nagrodę, a co innego kilka-kilkanaście maili. Naprawdę sądzicie, że jesteście mądrzejsi od prawników Wedla? Przecież oni tego nie odpuszczą i sprawa w sądzie będzie - owszem - ale to wy ją będziecie mieć o  wyłudzenie nienależnego świadczenia. Błąd był, jasne, ale wyjaśniony w okresie niecierpiącym zwłoki.
Szkoda, że zamiast wziąć się za uczciwą robotę, a konkursami tylko bawić, uczyniliście sobie z tego hazard...
Niektórzy widać wstydu nie mają... Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6120781 Napisano: 27.11.2015 13:22:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wczoraj gdzieś w otchłani zamieszania leniowcowego, mój post się nie przebił, dlatego dziś ponawiam pytanie - czy ktoś wie, gdzie w Warszawie mogę kupić warzywa na nowy konkurs Forsty? Nie wolno w supermarketach, a w osiedlowych sklepach, w których byłam, nie mają tych warzywnych nowości emotka

Będę wdzięczna za pomoc. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6120474 Napisano: 26.11.2015 22:34:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy na konkurs Frosty "Co cie zaskoczyło w smaku warzyw?" (te nowości warzywne) można zrobić zakupy w Społem albo Mokpolu? Gdzie to można kupić w Warszawie? Obeszłam już różne delikatesy i nic. Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6058023 Napisano: 18.08.2015 14:03:30 w Informują
Frosta/ Tesco posłała maile dot. konk."Posmakuj świata" Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6055993 Napisano: 11.08.2015 22:09:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobry regulamin konkursu Syoss "Superoferta dla miłośniczek piękna". W regulaminie pkt. 1.3. mówi "objęte są produkty marki Syoss, dostępne w czasie trwania Konkursu w sprzedaży na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w sklepach, o których mowa w pkt. 1.4"

A pkt. 1.4. wygląda tak:

Konkurs przeprowadzany jest we wszystkich sklepach prowadzących sprzedaż detaliczną produktów promocyjnych (dalej: Sklepy ), za wyjątkiem:
1.4.1
sklepów typu Cash&Carry sieci: Selgros, Makro
1.4.2
dyskontów sieci: Biedronka, Lidl, Netto, Aldi
1.4.3
hipermarketów sieci: Tesco, Carrefour, Leclerc, Auchan, Kaufland, Real
1.4.4
supermarketów sieci: Intermarche, Tesco, Carrefour, Simply, Leclerc
1.4.5
drogerii sieci: Rossmann, Super Pharm, Drogeria Natura, Dayli, Hebe"

Po pierwsze, tak jest napisane, że jak ktoś przeczytał pkt. 1.3, to potem zaraz rzuci okiem na pkt. 1.4. i pomyśli, ze właśnie w tych sklepach ma kupić produkt. W regulaminie, tamtą czcionką, szczególnie nieszczęśliwie to wygląda. A po drugie, jeśli wymienili wszystkie sklepy jako zakazane, to gdzie ja mam to niby kupić? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6030800 Napisano: 12.06.2015 01:13:58 w Rossmann
Hej, a czy taki bon do Rossmanna to trzeba wykorzystać na raz na jednorazowych zakupach, czy mogę tą kartą płacić tak jak bankomatową, czyli jeśli mam bon np. na 200 zł, to zapłacić na dwóch oddzielnych zakupach ta samą kartą raz np. 50 zł, a kolejny raz 150 zł? Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6021351 Napisano: 23.05.2015 12:35:53 w Biedronka
UlCiAh napisał(a):

Wysyłałam zgłoszenie 21ego wcześnie rano i dopiero dziś popołudniu otrzymałam maila z potwierdzeniem i linkiem do galerii.
Zastanawiam się czy organizatorzy aby na pewno byli gotowi na ten wierszykowo/zdjęciowo/filmowy szał emotka
Myślę, że zatrudnili dodatkowych ludzi i zaczną powoli nadrabiać zaległości emotka

PS. Dziś poszło od nas jeszcze jedno zgłoszenie - na tą chwilę bez odzewu. 


Yyyy.... HICIOR emotka   emotka

noooo hicior emotka nie wiem czy to szczyt ogłupienia konkursowiczów i robienie z siebie pośmiewiska, czy wręcz odwrotnie - dystans do siebie jak to się teraz mówi. Jednak na pewno "nowa jakość" emotka w konkursach, pewnie będą naśladowcy... Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6020017 Napisano: 20.05.2015 16:15:05 w Rossmann
Ja taka nieobyta... powiedzcie mi proszę, czy Rosnett nagrodę taką nie do odebrania w sklepie (II st. w Maybelline) po prostu przysyła na adres z profilu (kurierem? pocztą?) i czy też trzeba oczekiwać maila potwierdzającego wygraną? Kiedy i komu pokazuje się te paragony? Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#6009947 Napisano: 27.04.2015 15:07:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Hej, przepraszam jeśli powtarzam, ale mimo wcześniejszego zadania już przez innych tego pytania - nie znalazłam odpowiedzi, a mianowicie - o której godzinie Desperados wysyła maila o wygranej? Będę wdzięczna za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#5978028 Napisano: 10.02.2015 10:40:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
napisałam do Frosty i odpisali, że: "Niektóre osoby mogą być poproszone o zgodę na zdjęcie, ale nagrań nie będzie." Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#5977733 Napisano: 09.02.2015 16:40:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A powiedzcie mi proszę, bo się trochę obawiam tej Frosty, a nie mam regulaminu - czy to nie będzie jakiś cyrk przypadkiem? Że np. nagrywają każde wręczenie nagrody, a potem z wybranych zmontują spot tv? Bo nie chciałabym dla mrożonej ryby robić z siebie pośmiewiska na całą Polskę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

honoris

#5972621 Napisano: 28.01.2015 13:56:11 w Paragony
Hej, wygrałam foremkę z Palmy, ale na paragonie z Reala mam napisane "margaryna". Czy czepiają się i powinnam przed wysłaniem skanu iść do Reala aby dopisali adnotację, o jaką margarynę chodziło, czy się nie czepiają? Wyświetl w wątku >>
0 0