Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pamal73

pamal73

#3273112 Napisano: 06.04.2010 05:29:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
magazyn inspiracje i torba michałki Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3272008 Napisano: 06.04.2010 12:13:46 w Inne mniejsze markety
siwy28 napisał(a):

pamal73 napisał(a):

ewachem napisał(a):

clearka napisał(a):

ewachem napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

clearka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

A więc odnośnie danych w kauflandzie dzwoniłam do agencji, powiedziałam że przy takeij kwocie nie jest obowiązku opodatkowania nagrody w związku z czym mam obawy przed ujawnieniem tak szczegółowych danych , do tego powiedziałam ze zasięgnełam porady u rzcznika emotka który odradza mi podawania takich danych, a jako że w regulaminie nie było mowy o podawaniu ich chciałabym tego uniknąć pani powiedziała że to są wymogi księgowości ale w takim razie we wtorek mam zadzonić i postara się coś zrobić emotka

I jeszcze bony będą wysyłane emotka




Brawo, Jestem pod wrażeniem i nieukrywam, że cieszę się, iż coś wreszcie drgnęło w tej sprawie. Gdy dzisiaj rano dzwoniliśmy do TQG, to Pani powiedziała, że możemy w takim razie nie brać udziału w konkursie, jeżeli mamy jakieś zastrzeżenia... Generalnie wszystko rozgrywało się podobnie. Pani powiedziała żeby dzwonić we wtorek, kiedy będzie już księgowa, bo te całe nip-y to podobno wymogi księgowości itd. Nie wiem czy uda nam sie ominąć podwanie tych szczegółowych danych, ale może jednak. Także we wtorek kontynuacja tematu w tqg. No i miło, że boniki będą wysyłane pocztą, a nie jak w regulaminie...


bo zawsze trzeba dobrze jest powiedzieć że rozmawiało się z rzecznikiem emotka
ale to i tak nic nie przesądza co nie znaczy że im popuszcze te dane



i ja rowniez zadzwonie ;> jutro



Moi Drodzy, dzwońcie do TQG, bo delikatnie mówiąc problem tych szczegółowych danych mają gdzieś... Dzwoniliśmy juz i do TQG, i do Rzecznika Praw Konsumentów, i do Urzędu Skarbowego i do Państwowej Inspekcji Handlowej... W PIH-u śmieją się, że niedługo zażądają od nas podania numeru kołnierzyka... To jakaś paranoja z tymi NIP-ami i adresami Urzędów Skarbowych... A w TQG nie ma nikogo kto orientowałby się w tej kwestii, nie ma księgowości w ogóle, a Pani Prezes będzie albo dzisiaj po 15:00, albo jutro... A czas ucieka. Termin na wysyłkę paragonów i danych tylko do 9 kwietnia. A my stoimy w miejscu... Dzwońcie i walczcie (tak jak i my), żeby tych szczegółowych danych nie trzeba było podawać, bo po co mieszać się w jakieś sprawy podatkowe, skoro to nasza WYGRANA KONKURSOWA i teoretycznie nie powinna być w ogóle objęta podatkiem, bo wartość jej wynosi poniżej 760 zł... Dzwońcie i piszcie co udało Wam się ustalić, bo W GRUPIE SIŁA emotka



przeciez juz dzwonione bylo, ze takie dane im sa potrzebne ale zadnych pitow nie dostaniemy...pisalam wyzej nie bede sie powielac



wrócił mi @ od nich
tu słałam a.zboralska@tqq.pl




a.zboralska@tqg.pl
G a nie Q


Podziękował pieknie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3271970 Napisano: 06.04.2010 12:04:33 w Inne mniejsze markety
ewachem napisał(a):

clearka napisał(a):

ewachem napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

clearka napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

A więc odnośnie danych w kauflandzie dzwoniłam do agencji, powiedziałam że przy takeij kwocie nie jest obowiązku opodatkowania nagrody w związku z czym mam obawy przed ujawnieniem tak szczegółowych danych , do tego powiedziałam ze zasięgnełam porady u rzcznika emotka który odradza mi podawania takich danych, a jako że w regulaminie nie było mowy o podawaniu ich chciałabym tego uniknąć pani powiedziała że to są wymogi księgowości ale w takim razie we wtorek mam zadzonić i postara się coś zrobić emotka

I jeszcze bony będą wysyłane emotka




Brawo, Jestem pod wrażeniem i nieukrywam, że cieszę się, iż coś wreszcie drgnęło w tej sprawie. Gdy dzisiaj rano dzwoniliśmy do TQG, to Pani powiedziała, że możemy w takim razie nie brać udziału w konkursie, jeżeli mamy jakieś zastrzeżenia... Generalnie wszystko rozgrywało się podobnie. Pani powiedziała żeby dzwonić we wtorek, kiedy będzie już księgowa, bo te całe nip-y to podobno wymogi księgowości itd. Nie wiem czy uda nam sie ominąć podwanie tych szczegółowych danych, ale może jednak. Także we wtorek kontynuacja tematu w tqg. No i miło, że boniki będą wysyłane pocztą, a nie jak w regulaminie...


bo zawsze trzeba dobrze jest powiedzieć że rozmawiało się z rzecznikiem emotka
ale to i tak nic nie przesądza co nie znaczy że im popuszcze te dane



i ja rowniez zadzwonie ;> jutro



Moi Drodzy, dzwońcie do TQG, bo delikatnie mówiąc problem tych szczegółowych danych mają gdzieś... Dzwoniliśmy juz i do TQG, i do Rzecznika Praw Konsumentów, i do Urzędu Skarbowego i do Państwowej Inspekcji Handlowej... W PIH-u śmieją się, że niedługo zażądają od nas podania numeru kołnierzyka... To jakaś paranoja z tymi NIP-ami i adresami Urzędów Skarbowych... A w TQG nie ma nikogo kto orientowałby się w tej kwestii, nie ma księgowości w ogóle, a Pani Prezes będzie albo dzisiaj po 15:00, albo jutro... A czas ucieka. Termin na wysyłkę paragonów i danych tylko do 9 kwietnia. A my stoimy w miejscu... Dzwońcie i walczcie (tak jak i my), żeby tych szczegółowych danych nie trzeba było podawać, bo po co mieszać się w jakieś sprawy podatkowe, skoro to nasza WYGRANA KONKURSOWA i teoretycznie nie powinna być w ogóle objęta podatkiem, bo wartość jej wynosi poniżej 760 zł... Dzwońcie i piszcie co udało Wam się ustalić, bo W GRUPIE SIŁA emotka



przeciez juz dzwonione bylo, ze takie dane im sa potrzebne ale zadnych pitow nie dostaniemy...pisalam wyzej nie bede sie powielac



wrócił mi @ od nich
tu słałam a.zboralska@tqq.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3261740 Napisano: 02.04.2010 08:09:09 w Inne mniejsze markety
a pamietacie jak był konkurs coś z rachunkami w kauflandzie, najpierw trzeba było zapłacić 100 zł podatku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3261654 Napisano: 02.04.2010 07:47:13 w Żegnamy zmarłych
.............) \...........
............( , )..........
..........._ `|'__.........
..........( \\_ )........
...........)/(/( \|...,'...
...........() )()|| .......
...........| () ||........
...........|.....|.........
...........|.....!..........
...........|.....|..........
...........|.....|..........
...........|_____|..........
.......(_____________)...... Wyświetl w wątku >>
[*] 0

pamal73

#3258930 Napisano: 01.04.2010 10:38:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
torba wawel dotarła do mamy Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3256731 Napisano: 31.03.2010 07:27:40 w GFK
dziś u mnie Znajomość marek
93 pkt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3256016 Napisano: 31.03.2010 04:30:57 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
winiary z żurkiem Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3248080 Napisano: 29.03.2010 04:33:01 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zapach Bruno Banani emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3246445 Napisano: 29.03.2010 09:47:28 w Giełda Kodów ; )
10 kodów z kubusia za sposób na Leona emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3245400 Napisano: 29.03.2010 05:33:20 w Żegnamy zmarłych

pamal73

#3239253 Napisano: 26.03.2010 05:00:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Encyklopedia Dinozaurów z Puchatka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3225941 Napisano: 22.03.2010 05:38:01 w GFK
kuku napisał(a):

Jak ucieszyłam się z możliwości zdobycia 125 punktów to okazało się, że musieli zakończyć badanie emotka



i u mnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3225734 Napisano: 22.03.2010 04:32:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
płyta zet kids emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3213118 Napisano: 18.03.2010 04:27:34 w Wkurza mnie...
gocha26 napisał(a):

mrilka napisał(a):

katjen27 napisał(a):

Wqrza mnie strasznie, ale to przestrasznie, Streetcom - zapisałam się tam szmat czasu temu, wysłałam nawet charytatywnie to oświadczenie całe, a nie dostałam ani jednej akcji, co ja mówię, ani nawet pół dropsa z żadnej kampanii...

Czy to dlatego, że mieszkam na piątym końcu świata ?! Może i tak, ale w końcu napiszę do nich wiadomość z kulturalnym zapytaniem, co jest ze mną nie tak, że nie łapię się na żadną kampanię ???!!! emotka emotka emotka

AAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHH !!!!!!!!!!!!!
emotka


ja mam to samo , wrrr emotka


oj ja też emotka



ja tak samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3206103 Napisano: 16.03.2010 06:20:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kubeczek z talerzykiem z homeopatii
pasta blend-a-med expert sensitive
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

pamal73

#3196306 Napisano: 13.03.2010 04:47:01 w GFK

pamal73

#3179121 Napisano: 08.03.2010 05:41:11 w Pomocy!!!!
pamal73 napisał(a):

Szukam osoby która poratuje mnie do jutra 1 kodem z kakao puchatek - oddam jutro ok 17 PW




ma ktoś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pamal73

#3179087 Napisano: 08.03.2010 05:25:56 w Pomocy!!!!
Szukam osoby która poratuje mnie do jutra 1 kodem z kakao puchatek - oddam jutro ok 17 PW Wyświetl w wątku >>
0 0