Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaskaderka1

kaskaderka1

#6015431 Napisano: 10.05.2015 15:19:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
izak1000 napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam dylemat w konkursie bricomarche
trzeba podać nr paragonu - czy wpisać numer transakcji  czy numer na przeciw datyemotka
proszę o pomoc emotka

ja wpisałam nr transakcji bo tak mi pokazała kasjerka a inni piszą o nr górnym..ale myślę,że najwazniejsze aby te numery się zgadzały bo paragon jest podstawą odebrania nagrody (jak wygrasz).

Ja pamiętam sytuację kiedy pierwszy raz brałam udział w konkursie Tesco i kasjerka kazała mi wpisać zamiast nr paragonu ten mieszczący się na dole.twierdząc że to jest nr paragonu.Oczywiście była w błędzie.dlatego też z przymrużeniem oka traktuję ich wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015430 Napisano: 10.05.2015 15:14:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lunka napisał(a):

kasiulll napisał(a):

Czy ktos z Was dostal maila potwierdzajacego rejestracje po zgloszeniu kodow w Żywiole żywca? Jesli tak to po jakim czasie doszedł taki mail? pozdrawiam

No właśnie mi tez nic nie doszło. Kody zmarnowane, nowych bez logowania nie mogę wpisać, a dziś się kończy pierwszy etap emotka
 Jestem wkurzonaemotka  

Ja dostałam chyba mail od razu po zarejestrowaniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015257 Napisano: 09.05.2015 18:12:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiciunia21 napisał(a):

ondine napisał(a):


Kiciunia21 napisał(a):

2O kuponów wybiera kierownik sklepu i księgowy (a) a następnie przesyłają je dalej...


Skąd to info?

Od osoby tam pracującej emotka Stanowiska nie zdradzę emotka

Czyli masz szansę na wygraną emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015252 Napisano: 09.05.2015 18:03:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
spacje i znaki = 130 znaków ,jest w regulaminie emotka specjalnie się wczytałam.

A Tchibo - 6.05.miało być losowanie głównej .
Cicho sza.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015248 Napisano: 09.05.2015 17:53:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bridget napisał(a):

a macie  jakies pieczatki? o których tu była mowa na forum?

Ja mam,ale jak wspomniałam prawie mnie zjadły.... Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015244 Napisano: 09.05.2015 17:44:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
silvia8 napisał(a):

ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

bridget napisał(a):

no własnie,   by było nad wyraz kreatywnie zyczenia musiałby miec ok 160 znakow, wtedy cos mozna stworzyc bardziej  rozbudowanego  a zmniejszajac ich ilosc,  czesto charakter  pracy się zmienia i juz nie jest  az  tak ujmujace.. 

Dokładnie.
Moje dzieło było imponujące emotka ale po zmniejszeniu ilości znaków wyszło jak wyszło emotka

Dokładnie, taka ilość znaków jak na SMS byłaby OK, szczególnie, że na kuponach jest na to miejsce emotka

ja swoje skracałam do takiej długości...

Cóż zobaczymy czy się nam poszczęści.Obawiam się tylko że nic z tego nie będzie.Panie sprzedające miały srogie miny i były nieuprzejme .
W momencie jak poprosiłam o kupon prawie mnie zjadły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015240 Napisano: 09.05.2015 17:29:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bridget napisał(a):

no własnie,   by było nad wyraz kreatywnie zyczenia musiałby miec ok 160 znakow, wtedy cos mozna stworzyc bardziej  rozbudowanego  a zmniejszajac ich ilosc,  czesto charakter  pracy się zmienia i juz nie jest  az  tak ujmujace.. 

Dokładnie.
Moje dzieło było imponujące emotka ale po zmniejszeniu ilości znaków wyszło jak wyszło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015231 Napisano: 09.05.2015 16:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

dala napisał(a):

moni250 napisał(a):

fruitella napisał(a):

moni250 napisał(a):
w brico to który wpisujecie ten numer górny czy dolny?
pani przy kasie w jednym ze sklepów powiedziała, że dolny

Mi powiedziała, że ten obok daty emotka

czyli sami nie wiedzą  emotka

Mnie powiedziała, że dolny (numer transakcji). Wpisałam obydwa podpisując odpowiednio: numer transakcji, numer paragonu.

Ja wpisałam ten obok daty .

Mi kasjerka powiedziała, że dolny i ten wpisałam, ale pisałam też w tej sprawie do agencji i odpisali, że będą mieli na uwadze "mój przypadek" i w razie czego przekażą do sklepu, który będzie weryfikował, więc z tego wynika, że jednak ten na przeciwko daty należy wpisać. To było logiczne dla mnie, ale babka ze sklepu się wręcz upierała, a skoro to oni będą weryfikować paragony to stwierdziłam, że niech jej będzie, ale się zabezpieczyłam mailem do agencji

Czy ja dobrze zrozumiałam emotka Ekspedientki będą decydować kto wygra ?
Jeśli tak ,to już można zapomnieć o wygranej emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6015213 Napisano: 09.05.2015 14:18:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dala napisał(a):

moni250 napisał(a):

fruitella napisał(a):

moni250 napisał(a):
w brico to który wpisujecie ten numer górny czy dolny?
pani przy kasie w jednym ze sklepów powiedziała, że dolny

Mi powiedziała, że ten obok daty emotka

czyli sami nie wiedzą  emotka

Mnie powiedziała, że dolny (numer transakcji). Wpisałam obydwa podpisując odpowiednio: numer transakcji, numer paragonu.

Ja wpisałam ten obok daty . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014968 Napisano: 08.05.2015 16:13:36 w TESCO konkursy
edzia21 napisał(a):

Czy na konkurs Nałęczowianki mogą być wody w wersji smakowej? Skoro dopuszczają WSZYSTKIE, mam nadzieję że tak...

tak,mogą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014849 Napisano: 08.05.2015 12:45:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

wredzia napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Megaturniej - jestem nieprzytomna emotka Zgłosiłam paragon w formie smsa i na stronie emotka

już zaczęli dzwonic?

Wiem że już dzwonią z poprzedniego etapu.
Ja dziś dopiero zgłosiłam swój udział w tej jakże miłej zabawie emotka

Z drugiego etapu już dzwonią tzn z tego co dziś było losowanie?

Tak,chyba z drugiego .widziałam że dwie osoby się chwaliły . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014811 Napisano: 08.05.2015 12:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wredzia napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Konkurs Megaturniej - jestem nieprzytomna emotka Zgłosiłam paragon w formie smsa i na stronie emotka

już zaczęli dzwonic?

Wiem że już dzwonią z poprzedniego etapu.
Ja dziś dopiero zgłosiłam swój udział w tej jakże miłej zabawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014798 Napisano: 08.05.2015 11:55:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Konkurs Megaturniej - jestem nieprzytomna emotka Zgłosiłam paragon w formie smsa i na stronie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014419 Napisano: 07.05.2015 17:20:22 w TESCO konkursy
Cytrusek77 napisał(a):

marzenier napisał(a):

donia7 napisał(a):

Wiadomo coś, czy może być pow. 160 znaków na Nałęczowiankę?

Różnie mówia
podobno komuś odpisali ze ma być 160 
ale jak dla mnie to bez sensu , ja np czytam regulamin , takiego zapisu nie ma ,więc nie mam obowiązku do nich pisać i się dopytywac 
ale co ono zrobią ze zgłoszeniami powyżej 160 tego juz nie sprawdzimy emotka

Wczoraj dzwoniłam do Axela i Pan potwierdził, że ma być 160 znaków.

Ale w regulaminie tego nie ma.Więc w tym wypadku myślę że ilość znaków nie będzie miało dużego znaczenia. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014226 Napisano: 07.05.2015 11:15:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W konkursie kawy Tchibo ,lista osób które wygrały  do 21.04. jest na stronie.a co z resztą? sam konkurs trwał do 30.04.
I głównej wygranej nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6014011 Napisano: 06.05.2015 19:36:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

ondine napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

Bo to powinno wyglądać tak:
- czy można poprosić kupon konkursowy?
- ale po co pani kupon? I tak wygra moja ciocia Jadzia i jej sąsiadka Grażyna. Konkurencja niepotrzebna.

Obawiam się, że będzie dokładnie tak jak napisałaś emotka

ubawiłam sięemotka  a u nas pani kupony wręcz wciska! I tak mijam dziś w drzwiach Brico rodzinkę i taki oto dialog:
-nastoletni syn: Mamo, kupon konkursowy dostaliśmy
-mama: No i co?
-syn : może weźmiemy udział?
-matka: że niby jakieś życzenia będę wymyślała, zgłupiałeś???!!!!

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6013969 Napisano: 06.05.2015 18:18:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

Bo to powinno wyglądać tak:
- czy można poprosić kupon konkursowy?
- ale po co pani kupon? I tak wygra moja ciocia Jadzia i jej sąsiadka Grażyna. Konkurencja niepotrzebna.

Dokładnie emotka

Myślę że byłam pierwszą osobą która otrzymała kupon emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6013966 Napisano: 06.05.2015 18:06:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ondine napisał(a):

sylwik napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Dziewczyny,konkurs w Bricomarche,czy macie pieczątki na rachunkach ?

nie

Nie, pytałam przy kasie, kobieta zrobiła wielkie oczy i powiedziała, że o niczym nie wie emotka

Właśnie jestem po zakupach.
Powiem tak.Jak płaciłam i dostałam resztę ,grzecznie czekałam na kupon i nic....
Więc pytam ..
- czy można poprosić kupon konkursowy?
-ale konkurs się skończył ...
Ja na to ..- nie nie skończył ,trwa nadal...
- eee ten kupon ? emotka
-tak ten kupon..
- to poproszę jeszcze o pieczątkę na paragonie .
-jaką pieczątkę ? taką ?  tu pokazała wielką pieczęć
- o tak,taką ...
-ja nie wiem po co te pieczątki
ja- ja też nie wiem emotka
I dostałam,ale przyznam szczerze dziwny sklep ....emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6013738 Napisano: 06.05.2015 12:34:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dziewczyny,konkurs w Bricomarche,czy macie pieczątki na rachunkach ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6013298 Napisano: 05.05.2015 16:39:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ja napisałam na 2 smsy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0