Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kaskaderka1

kaskaderka1

#6151006 Napisano: 27.01.2016 17:20:44 w Wkurza mnie...
@cc_investigator napisał(a):

asia670 napisał(a):

ewikewik napisał(a):

asia670 napisał(a):

a mnie wkurza/to mało powiedziane/ mój sąsiad-lat 28,który gdy tylko mama z tatą wyjadą i chata wolna zaczyna imprezowanie z kumplami.Wczoraj, nie to już przedwczoraj -zaczął o 16 i skończył gdzies koło 8 rano następnego dnia.Wczoraj ok.21 kolesie się schodzili na "poprawiny',no dom otwarty 24 godz/dobę.Na szczęscie obyło sie tym razem bez tańców,skakania po meblach/tak.tak- kiedys tak było/puszczania na cały regulator o 5 rano muzyki.Tylko bardzo głośne "rozmowy nocne Polaków" przy wódeczce.Ponieważ stukanie,chodzenie na górę,proszenie zawsze przynosi ten sam efekt,czytaj żaden,pozwoliłam sobie zadzwonic do mamusi.I wiecie co?Do pół godziny przyszedł z kumplem wstawiony, z wielkimi pretensjami że ile to on ma lat,a ja dzwonie do matki i że go wkur.....i nie mam do niego szacunkuemotka I co byście mi poradzili???spokojnej nocy Wam życze

Sprawa karna za zakłócenie spoczynku nocnego nauczy gówniarza szacunku do Ciebie, możesz być pewna.

ciąg dalszy nastąpił-przebite 4 koła w samochodzie i zamocowany sznur od poręczy schodów do klamki.Mąz wychodził /wyskakiwał/dziś o 4 rano przez okno/mieszkamy na parterze/,bo nie dało sie otworzyć drzwi.Stracone 3 godziny na wulkanizatora i policje.OPINIA POLICJI-NISKA SZKODLIWOŚĆ SPOŁECZNA!!!emotka a sąsiad powiedział ,że sie ich nie boi i będzie robił dalej na złość.Ręce mi opadły,no wychodzi na to ,że to my jesteśmy bandytami i nie wiadomo czego chcemy....

W głowie mi się to nie mieści.
Bardzo, bardzo współczuję emotka

Zgłoś sprawę do dzielnicowego i od dzisiaj zgłaszaj za każdym razem wszystko Policji. Musisz uzbierać jak najwięcej zgłoszeń. Jeśli to zrobisz ,złóż oficjalne zawiadomienie . Sprawa wtedy ruszy. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6150864 Napisano: 27.01.2016 13:55:51 w Smolar
karolinamat napisał(a):

luko922 napisał(a):


Mądry Smolar! Miałem nadzieję, że wyślą w kilku bonach i nie zawiodłem się emotka

emotka

oj kochana wykorzystaj bony na jedną konkretną podróż emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6150545 Napisano: 26.01.2016 18:36:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
luko922 napisał(a):

kreatywny17 gratuluję Nowego Yorku! 

Wygrana na sto dwa! emotka

Nagroda idealna. Gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6150458 Napisano: 26.01.2016 15:20:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
Drogi Ambasadorze!

Już w najbliższy piątek - 29.01.2016 na naszej platformie wystartuje obiecana Aukcja!

Informujemy, że dostęp do Aukcji będą mieć wyłącznie Ambasadorzy, którym nie udało się wylicytować żadnej nagrody w grudniu
Podczas Aukcji każdemu Ambasadorowi zostanie przywrócony stan odznak z grudnia.


Ale Wy jesteście szybkie ,myślałam że będę pierwsza z info emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6150310 Napisano: 26.01.2016 11:21:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gosposia07 napisał(a):

Karta przedpłatowa z  Zrób sobie prezent, Żywiec- Kurier Delta City

I u mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6149602 Napisano: 24.01.2016 21:44:25 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

ziolko napisał(a):

buncia88 - jest osoba, której można się poskarżyć - jest nią rzecznik praw pacjenta, albo oddział NFZ

Jak poszłam do kardiologa prywatnie, bo myślałam, że serce mi nawala (prywatnie, bo na fundusz pewno bym nie doczekała), to mnie obadał dokładnie, wypytał o wiele rzeczy, zrobił EKG, jeszcze coś tam, po czym mówi, że kieruje mnie w trybie pilnym do szpitala.
Poszłam... dzięki temu jestem jeszcze na tym świecie emotka  bo to nie serce mi nawalało, tylko miałam tak silną anemię, że miałam tętno spoczynkowe ok 120-140, jak szłam to po kilku krokach osuwałam się po ścianie, albo musiałam odpoczywać.
Stąd podejrzenie problemów z sercem.

Cieszę się że otrzymałaś pomoc, myślałam o Tobie emotka
Przedwczoraj poranny zawrót głowy rzucił mnie na łóżko. Nie jest to serce, bo się nie męczę, ani anemia, raczej nie ma związku z ciśnieniem (leczę się ale mam w miarę uregulowane). Świat wiruje mi przed oczami przy szybkiej zmianie pozycji głowy. Lekarz rodzinny zapisał mi leki za 100zł i mam je wypróbować, jak nie zadziałają... to będą do wyrzucenia. Wkurza mnie to, że lekarze traktują nas jak króliki. Nie wykupiłam leków, piję nerwosol, dotleniam się i rozmasowuję mięśnie szyi i karku (strasznie są napięte). Trochę pomaga ale chyba przejdę się prywatnie do neurologa, przede wszystkim chcę wiedzieć co mi jest a nie testować jakieś środki chemiczne emotka

A możesz napisać jakie masz objawy.
Twój opis pasuje do moich .Nie wiem co mi jest. Często źle się czuję i mam wrażenie że stracę przytomność.
Serce ok.Tarczyca ok. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6149196 Napisano: 22.01.2016 21:36:07 w GFK
ondine napisał(a):

Remonty - wiek 24-35 (czy jakoś tak) odrzuciło.

U mnie identyczna sytuacja . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6148169 Napisano: 20.01.2016 18:23:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
termitek99 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Czy ktoś już dostał nagrody z Żywiec Zdrój Terytorium? Do mnie dziś przyszły jakieś karty UpBONUS, pierwszy raz to widzę, po zarejestrowaniu jest saldo 0zł, to nie wiem czy to z tego konkursu w ogóle? 

Ja czekam na jedną kartę .
Nie mam doświadczenia z takimi kartami ,ale spróbuj sprawdzić na stronce jeszcze raz saldo.


Takie karty na ogół aktywują (w sensie doładowania) do 2 tygodni od momentu doręczenia do Ciebie

Całkiem możliwe że trzeba poczekać kilka dni aby się aktywowała . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6148166 Napisano: 20.01.2016 17:45:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Czy ktoś już dostał nagrody z Żywiec Zdrój Terytorium? Do mnie dziś przyszły jakieś karty UpBONUS, pierwszy raz to widzę, po zarejestrowaniu jest saldo 0zł, to nie wiem czy to z tego konkursu w ogóle? 

Ja czekam na jedną kartę .
Nie mam doświadczenia z takimi kartami ,ale spróbuj sprawdzić na stronce jeszcze raz saldo. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6147418 Napisano: 19.01.2016 13:18:59 w Informują
luko922 napisał(a):

Bon z Itaki SMolar Cola Statoli!! NIE WIERZĘ!! emotka

Gratulacje emotka

Jak informują ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6147192 Napisano: 19.01.2016 09:50:50 w Gratulacje! Dla wygranych!

kaskaderka1

#6146515 Napisano: 17.01.2016 20:13:35 w Wkurza mnie...
anialistopad napisał(a):

Dziewczyny jak mi dziś źle.Byłam w 6 tygodniu ciąży i koniec ,nie ma mojej dzidzi .Ciągle zadaje sobie pytanie dlaczego? kur....jak to boli,nie mam ochoty na nic ,najchetniej zasnełabym i nigdy sie nie obudziła już emotka

Bardzo mi przykro emotka Przytulam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6146308 Napisano: 16.01.2016 21:14:38 w TESCO konkursy
maa napisał(a):

lily91 napisał(a):

http://www.tesco..../38-zywiec/index.php
Dostał ktoś jakieś potwierdzenie na maila z tego konka?

no właśnie cisza w tej sprawie a zgodnie  z regulaminem konkursu nagrody miały zostać wysłane przesyłką kurierską najpóźniej do dnia18.01.2016 roku. 

Ja dostałam tylko @ z prośbą o adres do wysyłki nagrody . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6145628 Napisano: 15.01.2016 12:41:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z jakich dni teraz idą ? Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6145622 Napisano: 15.01.2016 12:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slawsar2 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

judytkak napisał(a):

aerdna napisał(a):

Z którego dnia macie zgłoszenia ?? Może idą wg dni zgłoszeń. Może ktoś napisać, proszę

Wydaje mi się, że idą od końca.

Czy możecie podać link do tego konkursu ? Gdzieś mi przepadł

Proszę link http://www.poloma...pl/zywiec-zdroj.html

Dziękuję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6145613 Napisano: 15.01.2016 12:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
judytkak napisał(a):

aerdna napisał(a):

Z którego dnia macie zgłoszenia ?? Może idą wg dni zgłoszeń. Może ktoś napisać, proszę

Wydaje mi się, że idą od końca.

Czy możecie podać link do tego konkursu ? Gdzieś mi przepadł
Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6142725 Napisano: 09.01.2016 19:14:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataszka napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

abodak napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Jakieś przecieki odnośnie Smartów Albedo ?


Podbijam.
Ktoś ma jakieś info?
Może być na priv emotka

Sama nie wiem co jest z tym konkursem .Niby dwie osoby się chwaliły że wygrały auta ,ale było to w czasie kiedy konkurs jeszcze się nie skończył. Regulamin mówi że komisja wybierze zwycięzców po zakończeniu konkursu. Trzeba zerknąć w regulamin .
Sorry chodzi o Albedo , a ja piszę o Almie emotka

w trakcie trwania konkursu  oni dzwonili do osob z informacja o wygraniu telefonow,czyli niestety nie aut:(

Na 100% auta. pierwsze poszło 2 tyg. przed końcem konkursu.
Poszukaj w wątku o wygranych.

no tu się mylisz...auta są wybierane na koniec, ktoś źle się wysłowił emotka

ktoś napisał że dzwonili i ma Smarta ,ale osobie ,która to pisala chodziło o smartfona....emotka .Ja tak to zrozumiałam

Ja mam nadzieję że masz rację emotka Ale auto chyba będą losować wśród tych którzy wygrali smartfony . Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6142660 Napisano: 09.01.2016 15:30:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
abodak napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

aniolek33 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Jakieś przecieki odnośnie Smartów Albedo ?


Podbijam.
Ktoś ma jakieś info?
Może być na priv emotka

Sama nie wiem co jest z tym konkursem .Niby dwie osoby się chwaliły że wygrały auta ,ale było to w czasie kiedy konkurs jeszcze się nie skończył. Regulamin mówi że komisja wybierze zwycięzców po zakończeniu konkursu. Trzeba zerknąć w regulamin .
Sorry chodzi o Albedo , a ja piszę o Almie emotka

w trakcie trwania konkursu  oni dzwonili do osob z informacja o wygraniu telefonow,czyli niestety nie aut:(

Na 100% auta. pierwsze poszło 2 tyg. przed końcem konkursu.
Poszukaj w wątku o wygranych. Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6142629 Napisano: 09.01.2016 13:31:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolek33 napisał(a):

aerdna napisał(a):

Jakieś przecieki odnośnie Smartów Albedo ?


Podbijam.
Ktoś ma jakieś info?
Może być na priv emotka

Sama nie wiem co jest z tym konkursem .Niby dwie osoby się chwaliły że wygrały auta ,ale było to w czasie kiedy konkurs jeszcze się nie skończył. Regulamin mówi że komisja wybierze zwycięzców po zakończeniu konkursu. Trzeba zerknąć w regulamin .
Sorry chodzi o Albedo , a ja piszę o Almie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kaskaderka1

#6141747 Napisano: 07.01.2016 15:40:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Paczkasprzataczka - rozwozi Poczta Wyświetl w wątku >>
0 0