Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika gosposia07

gosposia07

#6212319 Napisano: 12.06.2016 13:56:14 w SZUKAM....
bruce napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Szukam kogoś kto podpowie  gdzie teraz najtaniej kupię jakąs flagę? W końcu Euro więc trza balkon ustroic emotka

Chyba w bi 1 widziałam; wymiary: 90 na 150 za 10 zł, ale to moim zdaniem zbyt drogo, cho nie znam cen w innych sklepach. Przed poprzednim, "polskim" Euro sporo było rozmaitych takich gadżetów w kioskach (i były stosunkowo tanie), ale czy teraz są?emotka
Edit: właśnie Reni wkleiła w innym wątku, że można znaleźć za darmo:
http://www.e-konk...ji/strona/8#p6212183

W lewiatanie "Odbierz flagę"
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6212316 Napisano: 12.06.2016 13:42:24 w Czy informują/ informowali?

gosposia07

#6211746 Napisano: 10.06.2016 15:54:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
los zeros-  we wszystkim
(premia, tyskie, warka, laysy, lewiatan, itd. lista długa...) Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6210443 Napisano: 08.06.2016 18:51:15 w Intermarche
mahuska napisał(a):

na stare numery nie wygrało ani 1 zgłoszenie:/

U mnie podobnie :
0/2- stary nr
1/2 nowy nr Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207999 Napisano: 05.06.2016 15:22:38 w WC - rozmowy o wszystkim
defed większe nagrody udaje ci się sprzedać , czy po prostu odkładasz na "później", w razie W ?
Chodzi mi, czy kasę masz zamrożoną w towarze, czy na bieżąco upłynniasz, żeby wydawać na życie?
Ja np. jeszcze nic nie sprzedałam z nagród, jakoś tak wszystko adoptuję na własne potrzeby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207991 Napisano: 05.06.2016 14:52:42 w SZUKAM....
kinga1 napisał(a):

kochani w jakiej sieci  mają za doładowanie 5zł ważne konto na rok?

W orange pobiera jednorazowo 3 zł za przedłużenie ważności konta na 1 rok, musiałabyś sobie sprawdzić jaki sms się wysyła "konto ważne rok", czy coś w tym stylu. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207977 Napisano: 05.06.2016 14:25:30 w WC - rozmowy o wszystkim
ondine napisał(a):

trimi napisał(a):

Witam wszystkich,
Chciałabym znów powrócić do Was i regularnie grać. Kilka lat temu sprawiało mi to wielką przyjemność, z czasem niestety inne sprawy przysłoniły mi całe życie. Chciałabym wrócić, ale martwię się, że zabranie mi czasu na to niestety. Jak jest u Was? Cieżko znależć wolną chwilę?

Ja teraz nie gram prawie wcale. Brak mi weny i czasu, dlatego podziwiam te osoby, które pracują, mają dzieci i jeszcze udaje im się regularnie grać emotka Biorę udział w pojedynczych, może jak się coś wygra to i zapał wróci emotka

Mnie również ostatnio brakuje czasu, młyn w pracy, coraz cieplej na dworze, wiec szkoda czasu na siedzenie przed kompem żeby wyszukiwać konków, wklepywać zgłoszenia itd. Co jakiś czas przewijają się na forum pojedyncze posty osób które wspominają , że nie pracują i wręcz z konków się utrzymują. Podziwiam, albo dziwię się jak ktoś jest w stanie tak żyć? To przecież jakiś matrix, zależnym się jest od ofert agencji w przypadku promocyjnych, na produkty przecież też trzeba wydać kasę, często produkty są mało atrakcyjne i nie oszukujmy się są niezdrowe i niesmaczne ( cola, chipsy, deserki :słodki ryż, słodkie jogurty,  napoje energetyczne, piwo itd.) Jednocześnie  nigdy nie ma się gwarancji , że się wygra, lub trywialnie okazuje się, że wygrało się śniadaniówkę wielkości mydelniczki, po którą trzeba jeszcze samemu jechać jakieś 50 km, lub flaga kiedy nie do końca interesuje cię sport, albo trzeba kilkakrotnie jeździć do sklepu żeby zrealizować bon bo w sklepie nikt nic nie wie i ogólnie czeski film. Nie mówię nawet o loteriach, kiedy wygrana graniczy z cudem. W kreatywnych, czy na hasła aby osiągnąć zamierzony cel- wygrać coś konkretnego,trzeba mieć wciąż unikatowe pomysły, wenę i wizje pozostawiające konkurencje w tyle i jak to się ma do czasowego spadku formy, sił, codziennych obowiązków?
Dziwię się/podziwiam, bo ja jestem osobą mocno stąpającą po ziemi, lubię poczucie bezpieczeństwa ekonomicznego, które daje mi praca i stały dochód i świadomość, że rachunki co miesiąc będą opłacone, mogę kupić do jedzenia to na co mam ochotę, a nie żywić się tylko konkursowymi chipsami i popijać colą. Mimo wszystko uwielbiam konkursy, ale jest to dla mnie jedynie odskocznia , miły dodatek do codzienności, źródło przyjemnej adrenalinki, jak wygra się coś bardziej wartościowego. Dlatego niezmiernie ciekawa jestem w jaki sposób funkcjonują i utrzymują się konkursowicze tylko z konków, czy jest to nadal przyjemne i łatwe, czy jednak obarczone presją, że "muszę" wygrać, bo to moje jedyne źródło dochodu? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207970 Napisano: 05.06.2016 13:52:08 w WC - rozmowy o wszystkim
Ashedalka napisał(a):

stefania7 napisał(a):

Ashedalka napisał(a):

Jak długo się czeka na wygraną z MLP Hasbro ?

Ja czekam już ponad miesiąc.

Aha - dzięki za odpowiedź to mam nadzieję, że ja się doczekam...

Ja chyba ponad miesiąc, już nawet do nich pisałam zapytania, ale zero odzewu..., a to tylko kucyk podstawowy miał być. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207801 Napisano: 04.06.2016 17:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

mdepfs napisał(a):

defed napisał(a):

@banka-manka napisał(a):

No nie mogę emotka
Mam takiego pecha, że ciągle natykam się na kartonowego stwora emotka  Kolejne mistrzostwo paint'a. 
Jak ktoś ma odwagę emotka
https://scontent-...8e95&oe=57D5898E

Za kazdym razem, gdy ktos znajduje kolejna premiere tej pani, nie moge wyjsc z podziwu dla jej fantazji... emotka
Jej tworczosc porownalabym do "piosenek" Gracjana Roztockiego - podobny poziom artystyczny emotka

emotka emotka emotka emotka ...emotka moje oczy krwawią XD

Ale Ona musi wygrywac skoro dodaje cały czas takie zdjęcia...

To nie jest Kartonowy Stwór. Pani ma swój cel -wygrać - i stosuje metody socjotechniczne. Czy w praktyce działają to już tylko ona wie. 

Jestem pod wrażeniem <żadna emotka nie jest w stanie tego wyrazić > Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6207739 Napisano: 04.06.2016 12:25:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
100zł do Intermarche z loterii Heineken/Warka,
flaga kibica z loterii Tyskie/Biedronka Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6203017 Napisano: 29.05.2016 11:15:12 w Paragony
Mam na sprzedaż 1 paragon z MLP Ponymania Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6202359 Napisano: 26.05.2016 17:35:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wczoraj paczka sprzątaczka z 18 marca, po "małej" interwencji z mojej strony emotka a że jedynie raz wygrałam u nich z pośród 2 edycji, więc nie odpuściłam Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6200468 Napisano: 21.05.2016 14:09:17 w Gratulacje! Dla wygranych!
ludzka strasznie się cieszę za Ciebie emotka , bo jak ktoś z forum wygrywa takie super nagrody, to tak jakbym prawie też wygrała. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6196823 Napisano: 14.05.2016 14:24:10 w Dziś cieszę się z.....
luko922 napisał(a):

Dziś cieszę się z kolejnego tekstu dla SprawnyMarkting.pl emotka
Jak ktoś ma ochotę poczytać, niech klika w obrazek:

Jakby kogoś ciekawiły moje wcześniejsze teksty, to są na blogu- link w stopce. emotka

Świetny tekst emotka
Napisz kiedyś o pictogramach w reklamie, np. dlaczego dzieci nie umiejące jeszcze czytać, po szyldzie rozpoznają bezbłędnie markę maca? Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6191486 Napisano: 03.05.2016 21:19:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

ja-sylwia napisał(a):

Brałam dziś udział w konkursie urodzinowym Glamour. Zgłoszenia miały być przyjmowane do godziny 17 a już teraz dostałam wiadomość o wygranej. W regulaminie doczytałam,że trzeba zapłacić 10% podatku jeśli nagroda przekracza 750 zł. Płaszcz,który wygrałam jest wart podobno 900 zł. Czy to normalne żeby wpłacać organizatorowi pieniądze za podatek? Spotkałyście się z czymś takim? Nie wiem co robić..

Tak, to normalne. Jeżeli w  regulaminie jest zastrzeżone, że podatek opłaca zwycięzca to trzeba 10% zapłacić właśnie organizatorowi. Ja kiedyś wygrałam Iphona6 i musiałam płacić 300 zł ;/ Ale tak czy siak się opylało

Płaciłam podatek w ABC a wygrana miała wartość 250 zł (wg nich)
Płaciłam również za wygraną wartości powyżej 750 zł - złotówkę,  było to ujęte w regulaminie, że "zwycięzca kupuje za 1zł"
czyli można WSZYSTKO ominąć, wyminąć.. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6191481 Napisano: 03.05.2016 21:13:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

soniamonia napisał(a):

delvitto napisał(a):

próbuję dać zgłoszenie z auchan, ale nie chce ani drgnąć by przejść dalej po wpisaniu danych:( nr kasy, ten po #, wg wzoru są zakreślone dwie cyfry z 4, ja wpisałam 4, bo tak mam na paragonie, i nie przyjęło, "podaj właściwy nr kasy", a gdy wpisałam dwie, zatrzymało się, i dalej nie idzie;( wpisywaliście bez problemu?

Ja też mam 4 cyfry i to w takiej postaci: 060 9 wpisałam tylko dwie pierwsze i przeszło, ale zasadniczo nie wiem czy tak to ma wyglądać.

no właśnie nie wiem jak to ugryźć, bo jeśli się wpisuje częściowy numer, to skąd wiadomo, jaki to nr kasy, ten właściwy? bo może też być tak, że tylko jedna cyfra jest potrzebna, np 8, jeśli to była kasa o tym numerze. A ja nie pamiętam, nigdy nie patrzę na cyferki do której kasy stoję. 

numer kasy jest na paragonie np. 014 Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6190887 Napisano: 01.05.2016 00:06:18 w PLAGIATY
Dokładnie. To  tak jakby na jeden paragon grali  w setce różnych sklepów i tylko korektorem poprawiali nazwę (sklepu). Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6190885 Napisano: 01.05.2016 00:00:10 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

Rozwiązałam sprawę emotka  Napisałam do organizatora emotka emotka emotka  Że nie dbają o klientów, konkursy będą ustawione w mniejszych sklepach,  kampania jest niedopracowana a pracownicy nieprzeszkoleni.  A chęć udziału wiąże się z upokorzeniem itp troszkę się rozpisałam emotka  Już mi nie zależy i tak jestem spalona w tym sklepie emotka  Wiadomość odczytali ale pewnie i tak nie odpisząemotka

Na fejsie może będzie lepsza reakcja. Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6190780 Napisano: 30.04.2016 17:36:01 w Konkursy ABC
luko922 napisał(a):

afjgsdfgjsdfjh emotka  
Wiedziałem, że tak będzie! Poszedłem dziś do tego posranego ABC, żeby zrealizować bon, po pół godziny szukania czegokolwiek, co mógłbym w ogóle tam kupić, stwierdziłem, że kupię sobie kilka win. Ale oczywiście, że nieeeeee! Babka w kasie mówi, że oni nie realizują takich bonów. Dzwoniła do kierownika, ale kierownik oczywiście też debil jakiś jak to zwykle bywa w takich sytuacjach i też twierdzi, że nic z tego. 

Czuję się jak jakiś idiota, który sobie drukuje jakieś bony do różnych sklepów z wymyślonych konkursów i łazi po sklepach żeby je okradać.emotka

Do kiedy jest w końcu ważny ten bon? W liście pisali, że do końca kwietnia, a na bonie jest, że do 31 maja. To jak?
gosposia07 udało Ci się w końcu wykorzystać bon? Pod jaki numer do nich dzwoniłaś?

 luko jak ja cię dobrze rozumiem! emotka )))) z tym drukowaniem bonów , no za każdym razem miałam takie same odczucie emotka

bon zrealizowałam, dzwoniłam na taki numer: 601794170

Ta osoba z agencji dzwoniła do eurocash'u podałam o jaki sklep chodzi i wyjaśniała całą sytuację. Później dzwoniła do  mnie,następnie sklep abc do mnie dzwonił,że mogę zrealizować bon i jeszcze raz od agencji dostałam sms , że mogę już zrealizować, za każdym razem przepraszano mnie za niedogodności emotka .
Suma sumarum bon zrealizowany- alleluja! emotka

luko za bon kupowałam między innymi 4 pak piwa, nie było problemu, zadzwoń i powiedz, że miałeś schody z realizacją, babka powiedziała, że ostatecznie jakby nadal był problem, to wyznaczą inny sklep abc. Mój bon był do dzisiaj tj.30.04.16


Co do mojego abc - to również total bizzare emotka ,
Wyświetl w wątku >>
0 0

gosposia07

#6190114 Napisano: 28.04.2016 18:21:50 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
30 paragonów na cola colę  i wielkie G, ktoś mnie pobije ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0