Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aleks1983

aleks1983

#6268969 Napisano: 13.10.2016 14:35:21 w Informują
Tesco Duck informuje:) smski:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6268873 Napisano: 13.10.2016 12:50:48 w Biedronka
czeko napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

lager napisał(a):

chochliczka napisał(a):

kalka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

Mariolu a ja stwierdziłam , że wlasnie w kazdej akcji będę brała udział emotka  po tym jak zrobili sensacje z tego, ze kupowalam 30 sztuk coli na oddzielne paragony, chyba cała obsługa biedronki trąbiła dlatego mam ich gdzies. Jest akcja mam prawo wziąc udział więc wezmę na bank  emotka

Po to są w końcu akcje konsumenckie (w tym też konkursy), żeby konsumenci brali w nich udział i jestem w 100% pewna, że nikt na nich nie traci, a wręcz przeciwnie! Organizator zyskuje znacznie więcej niż konsument (bo wiadomo, że za darmo to boli gardło) i skoro firmy, banki itp robią promocje w stylu niby "darmowych" prezentów, zakupów, maskotek, to bądźcie pewni, że zyskują na tym więcej niż nam konsumenckim mugolom się wydaje. 
Chochliczko jeśli zaś chodzi o zakupy na oddzielne paragony (robiłam je w Biedronce przy ubiegłorocznej loterii Coca-coli  emotka  ), to prosiłam o otworzenie dodatkowej kasy i nigdy nie było z tym problemu i frustrowania zniecierpliwionych klientów.

Ale ja tez o to proszę zawsze, ostatnio kasjerka stwierdziła do mnie, że : mam co innego do roboty niz nabijanie każdej coli oddzielnie...Tak sie dziwnie poczulam, bo co za roznica czy nabija mnie czy 10 klientow innych? Ale była zla, ze poprosilam o otworzenie kasy dla mnie i stad ten tekst. Ja tak sobie mysle, czy  pracownicy maja w ogole prawo obgadywac klientom tyłek co kto kupował?Czy naprawde nie maja swojeg ozycia, skoro zajmuja sie tym co kto i ile kupil?

Ja bym takie zachowania na bank zgłosiła do głównej siedziby, dostaną upomnienie to zaczną szanować klientów i robotę emotka  j

ja nigdy nie zapomnę jak ponad 2 godziny tłumaczyłam kierownikowi sklepu że "wygrałam" darmowe czteropaki, 
masakra
kasa stanęła oni nabić nie potrafią tego kuponu,
kierowniczek poleciał na zaplecze, potem stał przy mnie z telefonem w ręku i wczytywał się w notatki, by powiedzieć mi że potrzebuje wygranego paragonu (którego nomen omen nie miałam bo wysłałam do agencji), 
nie wytrzymałam po prostu złapałam jego identyfikator i zaczęłam spisywać jego dane, prosząc by na kartce napisał mi informację ze on mi nie wyda tych piw (chodziło o dwa czteropaki) niech się podpisze da pieczątkę i ja już sobie to dalej załatwię
to ten chyba się zdygał i powiedział że jeśli ja mu podpiszę oświadczenie że wygrałam i że odbieram to wtedy on mi wyda te nieszczęsne piwska

dwie godziny  najdłuższe w moim życiu nigdy tego nie zapomnę dlatego nie bawię się w te zwroty bo w mojej mijescowości kierownicy nic nie wiedzą a ja czuję się jak złodziej lub jakiś menel koszmar ||

także odpuszczam sobie te testowania bo szkoda mojego zdrowia i nerwów 

U mnie to samo, kierowniczka do mnie z tekstem, że to podejrzane się wydaje bo ostatnio kawy brałam! Też się musiałam z godzinę ostać, żeby zwrot dostac..

A co ją to interesuje? Powiedz, że na następny raz złozysz skargę i tyle. Masz prawo do zwrotu to zwracasz i tyle.A ją nie powinno to obchodzić co i kiedy zwracasz i co za to dostajesz:( Oj dziwne te niektóre kierowniczki Waszych Biedronek. U mnie akurat w pobliskiej Biedronce jest taka fajna kierowniczka, że sama napisała mi smsa(przy akcji z kawą), że dostali kody na maila, bo byłam w pn i jeszcze nie mieli a widziała, że jestem z małym dzieckiem to powiedziała, że da mi znać kiedy będą żebym nie musiała chodzić. Podała mi swój numer żebym się dopytała, napisałam w pn wieczorem jeszcze nie mieli, a rano o 8 sama dała mi znać: "proszę przyjść, mamy kody":) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6268795 Napisano: 13.10.2016 11:10:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pablo75 napisał(a):

Barimor napisał(a):

Hej,gdzie można najtaniej kupic serek Almette?

Ja wczoraj kupowałem w Mili po 2.99 zł

W Biedronce też są od dziś za 2,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6268786 Napisano: 13.10.2016 11:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

nkba napisał(a):

Czy zauważyliście, że w konku P&G w ITM (tym od dzisiaj) TQG nie chce nr paragonu? Zastanawiam się czy się nie walnęli? A może jeszcze zmienią regulamin bo oni chyba zawsze nr chcą? emotka

A czy przy olimpiadach w zabce, itm czy w stokrotce numer chcieli? Nie.

A mają tam ograniczenie na gospodarstwo? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6268782 Napisano: 13.10.2016 10:59:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zwrot z Dove na Alior Bank:) Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6267808 Napisano: 11.10.2016 17:51:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
aniabania napisał(a):

lolka182 napisał(a):

kampania Skyn ze Streetcom emotka  - dziś informacja o nadaniu paczki i własnie dotarła

U nas to samo  emotka

Ja też mam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267736 Napisano: 11.10.2016 15:56:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
Żele LPM Z ITM Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267616 Napisano: 11.10.2016 13:45:02 w Biedronka
violka88 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

violka88 napisał(a):

a z jakiego numeru dziś dzwonią z winiary? emotka

Wczoraj dzwonili z prywatnego dziś dzwonią z nr Albedo 61....Mąż miał wczoraj nieodebrane połączenie z prywatnego, zadzwoniłam dziś  zapytać, czy jestem na liście bo mam połączenie i Pani stweirdziła że z prywatnego nie dzwonią, a tu osoby się chwałiły że z prywatnego.Więc Pani chyba nie wie z jakiego dzwonią numeru:( no i w końcu się ie dowiedziałam czy jestem na liście i czy to oni dzwonili:( a mąż nie da rady w pracy odebrać, dziś mi zostawił telefon więc mam nadzieję, że jeśli to oni to zadzwonią:)

dziękuję za info emotka
Ja wczoraj miałam nieodebrane z zastrzeżonego a dziś telefon milczy emotka

Mój telefon tzn męża też emotka a ja patrze na niego jak wariatka:-(   Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267581 Napisano: 11.10.2016 12:51:01 w Czy informują/ informowali?
kalka napisał(a):

Czy było już info o wygranej z tego konka z konkursu w TESCO "Nivea dla niej i dla niego"

Do 26go mają informować Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267549 Napisano: 11.10.2016 12:12:38 w Biedronka
violka88 napisał(a):

a z jakiego numeru dziś dzwonią z winiary? emotka

Wczoraj dzwonili z prywatnego dziś dzwonią z nr Albedo 61....Mąż miał wczoraj nieodebrane połączenie z prywatnego, zadzwoniłam dziś  zapytać, czy jestem na liście bo mam połączenie i Pani stweirdziła że z prywatnego nie dzwonią, a tu osoby się chwałiły że z prywatnego.Więc Pani chyba nie wie z jakiego dzwonią numeru:( no i w końcu się ie dowiedziałam czy jestem na liście i czy to oni dzwonili:( a mąż nie da rady w pracy odebrać, dziś mi zostawił telefon więc mam nadzieję, że jeśli to oni to zadzwonią:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267384 Napisano: 11.10.2016 07:18:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo96 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały zestaw Velvet w konkursie "Mama - najbardziej wymagający zawód świata" - czy dostaliście mail z informacją o wygranej? I ewentualnie czy była też tam prośba o dane adresowe. Ja zdaje się wygrałam, ale maila nie dostałam, co mnie lekko niepokoi emotka

Dane podawalas w formularzu przy zgłoszeniu.ja też wygrałam a maila nie mam,wiec moze od razu wyśla na ten adres ze zgłoszenia Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267183 Napisano: 10.10.2016 20:07:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
alaalicja napisał(a):

zestaw VELVET 

Też mam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267177 Napisano: 10.10.2016 20:03:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

violka88 napisał(a):

magalan83 napisał(a):

violka88 napisał(a):

kto mógł dzwonić z zastrzeżonego dziś o 15.40???? mam nieodebrane emotka  

Winiary? Biedronka

agniehaha89 napisał(a):

violka88 napisał(a):

kto mógł dzwonić z zastrzeżonego dziś o 15.40???? mam nieodebrane emotka  

albedo winiary dzwoni dziś 

dzięki za info emotka  mam nadzieję, ze jutro jeszcze raz zadzwonią emotka
a z jaką nagrodą dziś dzwonili?

w mdw bandit chwaliła się robotem Kitchenaid z Winiary. Czy według Was oni jeszcze jutro będą dzwonić z kartami na 750 zł czy też już pozamiatane emotka

ktos juz pisal na watku (nei pamietam ktorym) ze z kartami tez jzu dzwonili dzisiaj emotka


wiem ze z robotami dzwonili po 16-tej.... przyzna sie ktoś o której były karty??

W regulaminie jest napisane ze nawiaza kilka prob,a jesli sie nie dodzwonia to wyślą smsa o wygranej:-) to moze będą więcej razy dzwonić,chyba zeby zadzwonić do nich czy jest sie na liście. Tylko nie wiem jak w albedo to wygląda czy udziela informacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6267049 Napisano: 10.10.2016 16:54:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

violka88 napisał(a):

kto mógł dzwonić z zastrzeżonego dziś o 15.40???? mam nieodebrane emotka  

Winiary? Biedronka

A z czym dzwonia? Mąż też ma nieodebrane emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6266998 Napisano: 10.10.2016 15:23:46 w Intermarche
kalisto1986 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

Wygraj weekend w prowansalskim stylu - czy smolarowi zacięła się maszyna losująca tfu czytająca, czy coś pokręciłam z terminem wyników?

Ktoś wie cokolwiek na ten temat?

5go mieli informować Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6266932 Napisano: 10.10.2016 14:05:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
wioleczka83 napisał(a):

bluegirl napisał(a):

mika0103 napisał(a):

alaalicja napisał(a):

leman8 napisał(a):

nigdy nic nie wygrałem w biedronkowej coca coli ... emotka

łączę się w bólu...:( nie lubią mnie tam...

Na razie nie wygraliśmy ale spokojnie, bo dla nas mają przeznaczone vouchery na autka emotka

Oby i dla mnie auto się znalazło.

to ja również dopiszę się do listy na autka emotka . zero wygranych w coli

też nic nie mam:( a autko chętnie przygarnę:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6266675 Napisano: 10.10.2016 09:45:19 w Biedronka
monisss napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

monisss napisał(a):

paragon z coli z 23 września to nie mam co zgłaszac nie? kurde mama mi jakiś stary znalazła ;(

A czemu nie?można przez całyczas trwania konkursu

bo w regulaminie jest mowa o etapach, więc myślałam,że nie można. dziękuję!!! emotka

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6266672 Napisano: 10.10.2016 09:43:16 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Ciekawe czy Smolar puści dziś smski z Coli? 

Obstawiam że tak emotka

No to czekamy:) Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6266660 Napisano: 10.10.2016 09:24:57 w Biedronka
Ciekawe czy Smolar puści dziś smski z Coli?  Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6266652 Napisano: 10.10.2016 09:10:27 w Biedronka
monisss napisał(a):

paragon z coli z 23 września to nie mam co zgłaszac nie? kurde mama mi jakiś stary znalazła ;(

A czemu nie?można przez całyczas trwania konkursu Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0