Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aleks1983

aleks1983

#6588387 Napisano: 09.04.2019 10:59:28 w Wkurza mnie...
bethan napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Zlituj się i wstaw w ten strumień myśli przecinki. Czytać się tego nie da.

Sorry ale mam 2 maluchów biegających przy mnie i dałam na nagranie głosowe,żeby jak najszybciej to opisać.
Starałam się robić  przerwy.
Mysle że da się to zrozumieć A nie przecinki są tutaj istotą sprawy. 

Odnośnie reklamacji,właśnie dostałam info że reklamacja jest odrzucona. 

Kurczę szybko mi odpisali, Wam też przyszły odpowiedzi? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6588338 Napisano: 09.04.2019 09:40:49 w Wkurza mnie...
Edit co do reklamacji
Mają 7 dni od otrzymania na rozpatrzenie i 7 od rozpatrzenia na odpowiedź więc w sumie 14.
Teraz doczytałam 
Sorki za wprowadzenie w błąd.
Ale po 14 dniach pisz bo nie możemy tego odpuścić 
To jest czyste chamstwo tak nas traktować,nawet nie poprosić o dodatkowy skan zbpieczatka tylko od razu odrzucić 
A regulaminowo do dziś mogę im dsne bodeslac więc wczoraj w reklamacji Odesłałam skan paragonu pieczątkę i opis sprzedawcy Miła pani z Rossmana wydrukowałam i też rachunek szczegółowy na którymi się podbiła zrobiłam im zdjęcie produktu zrobiłam im screen z wyszukiwarki i to wszystko im Wczoraj razem z reklamacją wysłałam. Na końcu reklamacji napisałam że niedopracowanie regulaminu nie jest błędem uczestników loterii tylko organizatora i jeżeli coś jest niedopracowane To nie można odbierać komuś nagrody.
Niech sobie pomyślą i na następny raz dokładnie opiszę w regulaminie a ja mam już do nich taki niesmak że więcej u nich Nie zagram grałam w kilku edycjach i zawsze jakieś zestaw produktów się trafił ale też tyle rzeczy które po kupowałam a nie ukrywajmy nie są one najtańsze bo Pronto czy gladedla do najtańszych produktów nie należą a teraz mam taki niesmak do tej agencji że myślę że za Kończę już grę z nim Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6588337 Napisano: 09.04.2019 09:35:47 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

też bym się wkurzyła i nie spodziewała takiej reakcji
jak oni chcą całą nazwę mieć? nie ma miejsca, wcale nie jest źle opisany.
to wygląda na takie złośliwe działanie albo chęć oszczędzenia.
pisze koniecznie reklamację

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...

Też miałam paragon ze znanej sieciówki, też straciłam kilka tygodni temu nagrodę, też reklamację napisałam i czekam, bo mnie zaczyna już powoli mega wkurzać to beznadziejne opisywanie paragonów... emotka  Nie wiem, kto za to odpowiada w sklepach, ale powinien zdrowo beknąć za takie olewactwo przy wykonywaniu swej roboty.  emotka

Wg regulaminu mają 7 dni żeby odpowiedzieć na reklamację więc Piszcie do nich bo to po prostu zaczyna być śmieszne .kobieta była tak niemiła do mnie. sama ich sekretarka przyznała mi rację że no przecież wiadomo że to o ten produkt Chodzi. ona na początku też przyznała mi rację po czym poszła do prawnika i z radosnym głosem powiedziała mi że No niestety ale nagroda przepada .
Jeszcze cały czas głupiobkomentowała że głośno do niej mówię i musi sobie przyciszyć telefon bo tak głośno do niej mówię chyba mi to z pięć razy Powiedziała Więc powiedziałam jej że nic na to nie poradzę że mam taki głos i że nie krzyczę na nia tylko po prostu mam taki głos więc trudno żebym rozmawiała z nią szeptem To i tak to komentowała
Jak dla mnie to po prostu próbuje się przypieprzyć do byle czego byle tylko nie dać nagrody a Tobie Jeżeli w ciągu 7 dni nie odpisali na reklamację to Napisz kolejną i napisz że ze względu na brak terminowej brak odpowiedzi na reklamację żądasz wydania nagrody bo jeżeli my mamy tak przestrzegać regulaminu to oni ten regulamin też powinni przestrzegać A sprawdź sobie dokładną date maila i napisz do nich kolejnego maila
Nie jest w regulaminie dokładnie napisane jaka nazwa mam widnieć na paragonie to że oni sobie napiszą że nazwa produktu dla jednego może być to Pronto dla innego może być płyn do podłóg Pro bo nie zmieści się na paragonie i też powinno się liczyć nie naszą winą jest że ich nazwa nie mieści się na paragonie
A przy glade to w ogóle cyrk  ja bo skrót GBB jest skrótem powszechnie używanych w internecie  tylko dla nich .zrobiłabym screena z wyszukiwarki i wpisałam gbb discreet wyświetlały się tylko ich produkty na całą stronę nie było żadnego innego produktu tylko ich więcm tego screena też poslalam  to już po prostu jest śmieszne żeby powiedzieć że to nie jest ich produkt. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

aleks1983

#6588165 Napisano: 08.04.2019 18:30:41 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

Pisz pisemną reklamację.Tak trudno odszyfrować skrót glade by brise? Ręce opadają.

Napisałam  , tłumaczyłam tej pani że rozumiem gdyby pisało odświeżacz powietrza wtedy można było się czepiać ale jeżeli wpisuje w wyszukiwarkę gbb discreet i od razu wychodzi mi glade by brise ers No to czego oni się czepiają poza tym w regulaminie jest napisane nazwa produktu ale nie jest ściśle sprecyzowane jaka to ma być nazwa produktu że dla nich może to być glejt może to być odświeżacz glade może być gbb. ja będącnieświadoma tego że będą się tak czepiali Wysłałam im zwykły paragon skan paragonu i powinni napisać mi maila o uzupełnienie skanu o pieczątkę podpis sprzedawcy a nie od razu mi odmówić Zobaczymy co mi odpisze napisałam na samym końcu iż nie może być tak że niedoprecyzowany regulamin jest prawem do odmowy nagrody bo takim sposobem będą odmawiać nagrody każdemu Kto u nich  wygra . mam nadzieję że ją pozytywnie rozpatrza. zobaczymy co zrobią bo pani do której się dodzwoniłam na początku w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać bo powiedziała że kontakt jest mailowy No ale jak wytłumaczyłam sekretarce o co chodzi to sama przyznała mi rację że nie może tak być i Połączyłam nie z panią zajmującą się tą loterię pani na początku przytaknęła mi że tak że mam rację Po czym powiedziała że Upewni się u prawnika .poszla do prawnika i powiedziała niestety nie. powiedziałam tej pani że mam jeszcze 2 dni na nadesłanie paragonu więc po prostu im ten paragon doślę Pani powiedziała że nie bo liczy się to co zostało posłane pierwsze .tłumacze pani że nie wysyłałam formularza tylko wysyłałam ten paragon zwykłym mailem bo tak Tam trzeba wysłać Pani powiedziała że tak nie może być bo ich sprawdzają czy drugiego Czy trzeciego Pani powiedziała że nie nie, nie że oni im to sprawdzą i że proszę pisać pisemną reklamację więc napisałam tą reklamację w ogóle pani była do mnie tak miła że powiedziała do mnie że mam na nią nie krzyczeć powiedziałam jej że ja na nią nie krzyczę tylko po prostu mam taki głos dodałam głos nauczycielski co prawda na wychowawczym ale głos pozostaje więc pani tylko prychnęła i mam pisać reklamacja mailowo .
kurcze szkoda mi tej pinsetki bo już sobie pomyślałam jak dzieciakom pokupuje zabawek w Ikei a tu lipa.
byłam na 100% przekonana że przejde weryfikację A to dostaję od razu maila o utracie nagrody No po prostu jakbym w pysk dostała Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6588109 Napisano: 08.04.2019 16:21:24 w Wkurza mnie...
Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, androm 0

aleks1983

#6587536 Napisano: 05.04.2019 20:05:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleks1983

#6587204 Napisano: 04.04.2019 19:54:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
alicie2570 napisał(a):

katake napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

W Carex skąd mam wiedzieć które paragon wygrał jak wyslala kilka na siebie j męża?

Miałam ren sam dylemat,nawet do nich napisałam w tej sprawie.Nie odpowiedzieli,więc wysłałam wszystkie.

warto do nich zadzwonic bez problemu mowia  emotka

Ooo dzięki,jutro zadxeonie Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6587185 Napisano: 04.04.2019 18:35:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W Carex skąd mam wiedzieć które paragon wygrał jak wyslala kilka na siebie j męża? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

aleks1983

#6586323 Napisano: 02.04.2019 16:05:34 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleks1983

aleks1983

#6582703 Napisano: 21.03.2019 14:01:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Barilla informuje wszystkich jednocześnie czy lecą dniami? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6582632 Napisano: 21.03.2019 11:27:27 w Dyskusje o wynikach konkursu
Vivacia napisał(a):

Wszystko zgodnie z regulaminem, więc reklamacja nie przejdzie... Ale z drugiej strony, im więcej się ich teraz pomęczy, tym większe prawdopodobieństwo, że więcej loterii na takich zasadach nie zrobią emotka
Ja to nawet prywatną wiadomość z agencji dostałam na FB, żebym przestała ich oczerniać emotka  (przez moje komentarze na FB, że nagrody zostały u agencji)

No bo taka prawda,przecież nie przekazali tego na cele charytatywne. 
Dobrze napisałaś  Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6582624 Napisano: 21.03.2019 11:07:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
ziolko napisał(a):

LOYD - V. POSTĘPOWANIE REKLAMACYJNE§ 22
Reklamacje mogą być zgłaszane przez uczestników Loterii na piśmie od 27 września 2018 r.
najpóźniej do 10 kwietnia 2019 r. Decyduje data stempla pocztowego.

Korci mnie, żeby napisać...  emotka

Mnie też, ale opakowań już w większości nie mam. Popijam jeszcze niektóre herbatki...To może z 3 opakowania by się znalazły. Ale gdzie ta reszta co wrzuciłam...
A autko losowane było że zgłoszonych kodów,to do logos musiało trafić, hehe,dobrze że przy tym losowaniu nie zrobili numery jak z resztą ,bo pewnie byśmy niedługo widzieli jakiegoś przedstawiciela wozacego sie nagrodą glowna.
Konkurs do bani...
Żałuję tylko że głupia zakupiłam tyle herbat Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6582300 Napisano: 20.03.2019 11:33:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bidon Halls,całkiem fajniutki,dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6581120 Napisano: 16.03.2019 15:32:08 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleks1983

#6580826 Napisano: 15.03.2019 12:18:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
651 dokładniej
1 autko, 50 kart 500 zł 
100 głośników, 500 kart po 50

Wczesciej wylosowsli 650 kodów...więc pewnie połowa z nich na półkach leży... Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6580823 Napisano: 15.03.2019 12:06:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
renatak0 napisał(a):

Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria z nutą magii - Loyd


Wyniki dostępne tutaj: https://loydloter...reat%C3%B3w-Loyd.pdf

Śmiech na sali ...na 650 nagród, tyle wydali,reszta dla nich...udała im się tą loteria emotka Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6580429 Napisano: 14.03.2019 12:19:20 w Czy informują/ informowali?
A Barilla z talerzem i informowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6579724 Napisano: 12.03.2019 17:27:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!