Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika aleks1983

aleks1983

#6592605 Napisano: 24.04.2019 11:34:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleks1983

#6592085 Napisano: 23.04.2019 09:27:30 w moje dzisiejsze wygrane :)

aleks1983

#6591537 Napisano: 19.04.2019 10:49:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzwonek i plecak danonki
I worek Visa  Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6591254 Napisano: 18.04.2019 11:21:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniunia1900 napisał(a):

działają wam linki z visa? wczoraj wygrałam butelkę a dzisiaj chciałam wypełnić formularz i formularz nie pojawia się emotka

Ja nie mogłam danych wprowadzić z komórki,z tabletem nie było problemu Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6590961 Napisano: 17.04.2019 12:07:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
1 termos a 3 wygrane,chyba sla dniami... Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6590633 Napisano: 16.04.2019 14:37:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
ilona162 napisał(a):

Crunchips Tesco, zestaw produktów emotka

Ja też mam Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6590435 Napisano: 16.04.2019 07:08:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzięki za odpowiedzi.
Paragon jest tak blady,że mało co widać dlatego zdjęcie nic nie da.
Nie wiem czemu tak wyblakl, był wyraźny,A tu w sumie tylko 2 tygodnie.
Pójdę dziś i w razie e poproszę o zastępczy bo już ledwo co widać,mam nadzieję, że się uda.
Czasem wygrywaj w Kaufland więc szkoda by było,jeśli by przepadło.
Już wystarczy że mi 500 do Ikea przepadło i dalej rozwiązujemy problem,bo dalej uparcie nie uwzględniają reklamacji. 
Od dziś rzecznik działa, bo czekaliśmy na pisemną odpowiedź do reklamacji. 
Zobaczymy czy coś wywalczy Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6590378 Napisano: 15.04.2019 21:29:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś kiedyś w Kaufland budżet wysyłał paragon szczegółowy?
Właśnie robię porządki w paragonach, patrzę A paragon sprzed 2 tyg wyblakl i ledwo co widać...Kurczę A gdzie tam ogłoszenie wyników?
Wkurza się jak wygram A tu lipa bo paragon blady,dlatego w razie w... chciałam wziąć szczegółowy ale nie wiem czy przejdzie u nich Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6590155 Napisano: 15.04.2019 12:37:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

staszek napisał(a):

Nie mogę wypełnić formularza w Visie, nie wchodzi mi 0 w kodzie pocztowym. Czy ktoś miał problem z tym formularzem czy tylko u mnie lipa emotka

kod bez myslnika sprobuj, u mnie tak poszlo

Dokładnie,kod bez myślenia wpisałam .z myslnikiem jest za dlugi Wyświetl w wątku >>
1 staszek 0

aleks1983

#6589738 Napisano: 13.04.2019 11:33:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Macie na mailu potwierdzenie z Misi Velvet?
Wczoraj 2 wygrałam,na 2 maile i na żadnym nie ma potwierdzenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6589388 Napisano: 12.04.2019 06:40:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kurcze w visa już chyba z 10 paragonów i nic...
Może bank im nie pasujeemotka
Wygrał ktoś z Millenium? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6589386 Napisano: 12.04.2019 06:21:03 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

A Itm z kawą informowali już z jakiegoś dnia,bo ostatnio bylo raczej na bieżąco?

Póki co cisza

Dzięki,teraz doczytałam że robią wspólne jedno losowanie,23 kwietnia czyli inaczej niż we wcześniejszych edycjach  Wyświetl w wątku >>
1 monkakk 0

aleks1983

#6589326 Napisano: 11.04.2019 19:26:49 w Czy informują/ informowali?
A Itm z kawą informowali już z jakiegoś dnia,bo ostatnio bylo raczej na bieżąco? Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6589325 Napisano: 11.04.2019 19:24:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzwonek z Danonkow Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6588548 Napisano: 09.04.2019 16:16:24 w Wkurza mnie...
Mi wladnie Przysłali maila że źle napisałam reklamacje ponieważ nie napisałam że dotyczy loterii wielkie sprzątanie nie napisałam adresu email zwrotnego No kurcze przecież z jakiegoś adresu to wysyłam.
Więc napisałam to samo reklamacja jeszcze raz dołączyłam dane po czym na dole dodałam że byłam w tej sprawie u rzecznika praw konsumenta i że wysyłam im paragon w terminie czyli w tych trzech dniach roboczych.
Oprócz tego w regulaminie nie jest nigdzie napisane że jeśli pierwszy mail będzie ze skanem bez pieczątki to od razu jest utrata nagrody jest tylko napisane że ma się 3 dni na wysłanie danych i według tego powinni to nagrodę wydać i tego od nich zadam. Powiem wam że przecież już kilka razy grałam w paczce sprzątaczce i w konkursach tego typu zawsze wygrałam jakiś zestaw produktów i nigdy nie było problemu z tym że paragon jest nieczytelny to są po prostu kpina Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

aleks1983

#6588518 Napisano: 09.04.2019 14:58:33 w Wkurza mnie...
Pani rzecznik powiedziała, że jest tu jak byk naruszenie. 
Nie jest ściśle napisane skad UCZESTNIK loterii ma wiedzieć czy paragon jest dobrze opisany.
Poza tym zamieściłam się w regulaminowych 3 dniach paragon jest opisany więc nie ma mowy o odmowie.
Mam przywieźć wszystkie dokumenty i korespondencję z nimi I ich sprawdza. Poza tym powiedziała że skoro już kilku osobom odmówili to kombinują.
Mówiłam jej też o loterii z loyda,powiedziała że tu dopiero  jest naruszenie jaki szkoda, że ludzie tego nie zgłaszają bo organizatorzy na tym żerują .
(Za ewentualny  brak przecinkow itp z góry przepraszam emotka ) Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6588481 Napisano: 09.04.2019 13:12:14 w Wkurza mnie...
Wiecie co dla mnie to jest śmieszne bo jeśli byłoby napisane odświeżacz bez nazwy to bym po ta pieczątkę poszła. 
Dziś mijają 3 dni na doslanie paragonu opisanego  oni na kolejną reklamację nie odpisuje z chwilę znowu km napiszę maila,będę ich tak bombardowac że będą mieli mnie dość  Wyświetl w wątku >>

aleks1983

#6588436 Napisano: 09.04.2019 12:01:50 w Wkurza mnie...
szukajacykonkursow napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

mczarna napisał(a):

androm napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Wielkie sprzątanie 
Kawał....Nie napiszę czego
Wygrałam 500 zl wysłałam paragon, straciłam prawo do nagrody bo mam gbb discrett A nie glade 
Dzwonoe mówię że pójdę i potwierdzę A Pani mówi że już straciłam prawo do nagrody
Mówię, tłumacze że to mail zwrotny że mam jeszcze 2 dni, że dosle A Pani że nie...nosz k.....jeszcze pewnie karniaka dostanę 

też bym się wkurzyła i nie spodziewała takiej reakcji
jak oni chcą całą nazwę mieć? nie ma miejsca, wcale nie jest źle opisany.
to wygląda na takie złośliwe działanie albo chęć oszczędzenia.
pisze koniecznie reklamację

No przecież ja miałam podobną akcję,o czym tu informowałam.Miałam GLD aerozol. Wysłałam reklamację i czekam na jej rozpatrzenie. Najlepsze jest to,że to nie był Sklep u Wiesi,tylko znana sieciówa.  Moim zdaniem w tej edycji jakaś wyjątkowa złośliwość jest...

Reklamacja , reklamacja i jeszcze raz reklamacja! 
Nie możesz staracić prawa do nagrody jeśli kupiłaś produkt który wymienili w REGULAMINIE.To że  nie był opisany tak jak oni chcieli literka po literce nie zależy od Ciebie , sama sobie go nie drukujesz przecież.Ty wywiązałaś się z zadania poszłaś do sklepu kupiłaś co trzeba było i posłałaś to zgłoszenie no i miałaś farta że wygrałaś...Teraz jak kolejny raz będziesz chciała wziąć udział będziesz latała przez pół miasta po sklepach i prosiła kasjerki zeby ci sprawdzały jak wyskakuje na paragonie bo jeśli źle to ty tego nie chcesz?! parodia... skoro nie potrafią robić loterii niech się za to nie biorą albo niech wskażą 1 sklep w którym na terenie całego kraju można dokonywać zakupu wtedy każdy paragon będzie wyglądał tak samo i nie będą mieć problemu.
Nie widze w Twoim przypadku innej opcji jak pozytywne rozpatrzenie reklamacji.
Walcz o swoje.Zabiorą Ci nagrodę raz, zrobią to kolejny...i kolejny i każdego następnego też tak będą urabiac.
Jak raz wysmarowałam reklamację w jednym konkursie w podobnej sprawie i wywaliłam im opinie na stronie nagroda znalazła się z prędkością swiatła a dodatkowo dorzucili coś w ramach przeprosin...bo ? yyy nie przewidzieli że w każdym sklepie opis może być inny ...śmiech na sali emotka  W kazdym kolejnym wygranym u nich już nigdy nie miałam problemu że coś im nie pasowało... emotka   emotka     

Ja brałem raz udział w konkursie Pt. czego oprócz szmponu head & shoulders i smochodu potrzebujesz.I w regulaminie było napisane żeby w haśle nie było użyte słowo head & shoulders i Hummer.A uwaga wygrało hasło pt. Gdy używam szamponu head & shoulders powiem szczerze czuję się pewnie jak w Hummerze.

Właśnie dzwoniłam do nas do rzecznika konsumenta,kazała mi przyjść przynieść dokumenty i będzie działać.
Śmiała się do telefonu bo powiedziała że to jest chore żeby tak ludzi z nagród oszkubywac Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6588421 Napisano: 09.04.2019 11:51:59 w Wkurza mnie...
isiulka napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Edit co do reklamacji
Mają 7 dni od otrzymania na rozpatrzenie i 7 od rozpatrzenia na odpowiedź więc w sumie 14.
Teraz doczytałam 
Sorki za wprowadzenie w błąd.
Ale po 14 dniach pisz bo nie możemy tego odpuścić 
To jest czyste chamstwo tak nas traktować,nawet nie poprosić o dodatkowy skan zbpieczatka tylko od razu odrzucić 
A regulaminowo do dziś mogę im dsne bodeslac więc wczoraj w reklamacji Odesłałam skan paragonu pieczątkę i opis sprzedawcy Miła pani z Rossmana wydrukowałam i też rachunek szczegółowy na którymi się podbiła zrobiłam im zdjęcie produktu zrobiłam im screen z wyszukiwarki i to wszystko im Wczoraj razem z reklamacją wysłałam. Na końcu reklamacji napisałam że niedopracowanie regulaminu nie jest błędem uczestników loterii tylko organizatora i jeżeli coś jest niedopracowane To nie można odbierać komuś nagrody.
Niech sobie pomyślą i na następny raz dokładnie opiszę w regulaminie a ja mam już do nich taki niesmak że więcej u nich Nie zagram grałam w kilku edycjach i zawsze jakieś zestaw produktów się trafił ale też tyle rzeczy które po kupowałam a nie ukrywajmy nie są one najtańsze bo Pronto czy gladedla do najtańszych produktów nie należą a teraz mam taki niesmak do tej agencji że myślę że za Kończę już grę z nim


Idź po ta nieszczęsna pieczątkę i moim zdaniem powinni uwzględnić no bo spełniałas warunki . O 500 zł warto  powalczyć.

Ale ja wczoraj wraz z reklamacja wysłałam im opisany, opieczatkowany paragon,kasjerka dała mi dodatkowo paragon szczegółowy też z pieczątką i odpisali że nagroda przepada bo liczy się 1 mail. 
A dziś dopiero termin nadsyłania mija. Wyświetl w wątku >>
0 0

aleks1983

#6588392 Napisano: 09.04.2019 11:07:16 w Wkurza mnie...
[quote=[quote=
bethan napisał(a):

aleks1983 napisał(a):

Zlituj się i wstaw w ten strumień myśli przecinki. Czytać się tego nie da.

buziolek]

aleks1983 napisał(a):

Zlituj się i wstaw w ten strumień myśli przecinki. Czytać się tego nie da. bethan]

aleks1983 napisał(a):

Zlituj się i wstaw w ten strumień myśli przecinki. Czytać się tego nie da. Sorry ale mam 2 maluchów biegających przy mnie i dałam na nagranie głosowe,żeby jak najszybciej to opisać.
Starałam się robić  przerwy.
Mysle że da się to zrozumieć A nie przecinki są tutaj istotą sprawy. 

Odnośnie reklamacji,właśnie dostałam info że reklamacja jest odrzucona. 

Kurczę szybko mi odpisali, Wam też przyszły odpowiedzi?

Taka mnie myśl naszła, że mam pretensje do organizatorów o czepianie się...A tu  forumowicz ma problem z moimi przecinkami.
Szukajmy we wszystkim problemów... Wyświetl w wątku >>
0 0