Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika calle

calle

#6806032 Napisano: 04.09.2021 18:26:44 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy wszyscy nagrodzeni dostali już nagrody z Kapitan Jack? Wygrałam w drugim etapie, a kurtek nadal nie ma : Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6803304 Napisano: 24.08.2021 11:31:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
Hej, mam pytanie o konkurs Casa Pecunia (link: https://www.facebook.com/CasaPecunia/photos/-pozytywnie-nastrajamy-na-letnie-imprezowanie-og%C5%82aszamy-konkurs-w-kt%C3%B3rym-co-tydz/310893573989241/).
Konkurs trwa dobre kilka miesięcy, a na fanpage wygląda to jakby organizatorowi w ogóle nie zależało na uczestnictwie. Niby co tydzień rozdają głośniki, ale jak dotąd pojawiły się tylko 3 posty z nagrodzonymi. W komentarzach wyjaśniają, że nagrodzeni informowani są w wiadomości prywatnej. Widze, ze organizują kilka innych konkursów, dlatego pytam czy macie jakieś doświadczenia z nimi? Czy to prawdziwe konki? Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6797664 Napisano: 27.07.2021 13:37:16 w SZUKAM....
Hej, wiecie może co jest do wygrania w konkursie radia ZET "muzyczne historie"? Chcę dodać do bazy, ale nie otwiera mi sie regulamin.. 
https://konkursy....ja-Muzyczna-Historie Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6775139 Napisano: 13.04.2021 19:43:51 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

lolzek napisał(a):

calle napisał(a):

Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s

Taka tendencja spadkowa zarówno wartości jak i ilości nagród występuje już od dawna...

Na pewno każdy może dać coś od siebie w tym temacie i nie grać o te badziewia. Tutaj na forum zrzesza się jednak spora grupa osób, które grają w konkursach i biorą udział w przeróżnych akcjach promocyjnych. Idealnie gdyby wszyscy, którzy na forum się udzielają (albo chociaż forum czytają) po prostu przestali grać w konkursach o fartuszki, poduszki, tandetne okulary z plastiku albo bluzy z logo (swoją drogą te bluzy też z plastiku). Na pewno spowodowałoby to różnicę w wynikach i statystykach takich konkursów. I może z czasem widzielibyśmy zmianę na lepsze.

Dlatego czasami nawet kupując produkt promocyjny i tak nie gram "przy okazji" o wyżej wspomniane nagrody, polecam emotka

Patrząc po wpisach w MDW to niemożliwe. Ludzie grają na ilość, a nie na jakość.  

Ja uważam, że co za dużo to nie zdrowo. Wygrany fartuszek się może jeszcze przydać, ale milion śmieci w postaci gadżetów, płyt, smyczy, kubków z brzydką szatą graficzną (jak z Delmy) to strata pieniędzy i cios dla środowiska.

Zgadzam się z Tobą...i przeprowadzam totalną filtrację konkursów, w których biorę udział... Wszelakie konkursy o kubek, smycz i poduszkę odpadają już na starcie... Tyle, że żeby to coś dało musiałoby takich osób być więcej , dużo więcej , a czasem jak patrzę na wpisy w mdw to przestaję się łudzić, że kiedyś coś się zmieni...jednak wygrywanie dla samego wygrywania nadal cieszy się popularnością  emotka

Dopóki będą chętni, by odkupować te badziewne nagrody, dopóty ludzie będą grać. Np. miśka z Coccolino można bez trudu opchnąć za 5 zł, gdy nominalna cena bodajże 10 zł była. Wątpię, by komuś kilka miśków było potrzebne. Podobnie jak bluz, koszulek itp.  Uważam ,że powinni dawać, nawet mniejsze, ale nagrody gotówkowe, wtedy te 10 zł każdy przeznaczyłby na co chce. Podobała  mi się loteria Winiar, gdzie był do wyboru samochód lub  jego wartość w gotówce. I w tą stronę agencje powinny iść. Winiary - majonez dekoracyjny( konkurs zakończony) - to moim zdaniem - bardzo dobra opcja z rzeczowymi i pieniężnymi nagrodami do wyboru.

To kalendarze firmowe, to kubki,  kominy, smycze. Nagrody coraz słabsze, a konkursowicze są gotowi układać poemat dwunastozgłoskowcem i dodać prezentację zdjęć z podkładem muzycznym, żeby załapać się na długopis.  O dobre i przemyślane nagrody bardzo ciężko.

A poza tym trochę z politowaniem patrzę na te konkursy, które niby wpisują się w ideę eko, a nagrodami są jakieś promocyjne gadżety, które oczywiście przychodzą opakowane toną folii i plastiku.  Wyświetl w wątku >>

calle

#6774968 Napisano: 12.04.2021 21:20:34 w Wkurza mnie...
Nie macie wrażenia, że nagrody są coraz słabsze? w większości same jakieś graty, które finalnie kończą upchane w szafie. 
Wkurza mnie to :s Wyświetl w wątku >>

calle

calle

#6763860 Napisano: 09.02.2021 14:09:39 w moje dzisiejsze wygrane :)
2000 pln i zaręczyny na antenie meloradia emotka Wyświetl w wątku >>

calle

#6761107 Napisano: 26.01.2021 17:16:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś został bohaterem w koronie w radiu WAWA? co tam się wygrywa (w regulaminie enigmatycznie: voucher + zestawy antykryzysowe)?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6761104 Napisano: 26.01.2021 17:03:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Moja koleżanka została bohaterką w koronie! Więc dla mnie zestaw antykryzysowy emotka Wyświetl w wątku >>

calle

#6757090 Napisano: 08.01.2021 19:53:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
1000 pln + prywatny kierowca od FreeNow emotka Wyświetl w wątku >>

calle

#6757015 Napisano: 08.01.2021 14:34:23 w moje dzisiejsze wygrane :)
pakiet puzzli i gier planszowych od Zima z Radiem emotka Wyświetl w wątku >>

calle

calle

#6227803 Napisano: 11.07.2016 16:53:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wielokrotnie widziałam pracę ze Scrabblami w różnych konkursach (ostatnio Fanta, kiedyś njumobile), użyte słowa są podobne, pewnie dlatego że sloganem Polskiego Busa jest "szybko, tanio, komfortowo", według mnie nie jest to plagiat, być może inspiracja, no ale bardzo trudno będzie to Pani udowodnić, bo jak wspomniałam na początku - nagrodzonych zdjęć ze scrabblami jest ogromnie dużo.   Wyświetl w wątku >>
1 calle 0

calle

#6222714 Napisano: 29.06.2016 22:16:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

mysz-s napisał(a):

calle napisał(a):

mysz-s napisał(a):

calle napisał(a):

Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z loterii wyskocz z kapci (z zastrzeżonego). Pytała o dane, w tym e-mail i numer telefonu. Nie jestem pewna czy podałam właściwy email (moja pierwsza wygrana w loterii emotka ) , więc mam pytanie: po jakim czasie dostaliście emaila od nich?

nie wysylaja nic na @

a  nie dowiem się którym numerem paragonu wygrałam? emotka

niestety nie emotka

ja tez usilnie próbowałam się dowiedzieć o numer paragonu- bo nie opisałam sobie dobrze paragonów a wysyłałam na 3 osoby zgłoszenia ..i niestety musze wysłać wszystkie. Podałam nawet numery paragonów z prośą o wskazanie który to i też nie udzielają takich informacji ..i niby to nie problem -ale pozostaje jeszcze kwestia głównej..jak wylosują na osobę której paragony też odesłałam 


Dziękuję za informację, odeśle im wszystkie paragony. Mam jeszcze jedno pytanie, czy jeśli napiszę na kartce te dane, które wymagają oraz formułkę "zapoznałam się z Regulaminem..." to wystarczy, czy są jakieś specjalne oświadczenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6222433 Napisano: 29.06.2016 15:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

calle napisał(a):

Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z loterii wyskocz z kapci (z zastrzeżonego). Pytała o dane, w tym e-mail i numer telefonu. Nie jestem pewna czy podałam właściwy email (moja pierwsza wygrana w loterii emotka ) , więc mam pytanie: po jakim czasie dostaliście emaila od nich?

nie wysylaja nic na @

a  nie dowiem się którym numerem paragonu wygrałam? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6222415 Napisano: 29.06.2016 15:21:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzwoniła dzisiaj do mnie Pani z loterii wyskocz z kapci (z zastrzeżonego). Pytała o dane, w tym e-mail i numer telefonu. Nie jestem pewna czy podałam właściwy email (moja pierwsza wygrana w loterii emotka ) , więc mam pytanie: po jakim czasie dostaliście emaila od nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6216844 Napisano: 20.06.2016 10:59:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

http://www.e-konk....html#.V2etvtSLTDc 
może ktoś wysłać mi listę laureatów z I etapu ( ma być na instagramie)a mnie sie nie otwiera 


I oto mamy pierwszych 7 zwycięzców #kerfie
@bamfarfe22 
@zanim_odejde 
@dietanka 
@pati_wozniak 
@justyna_kusnierz 
@smiki86 
@cherry_coke90 
Wysyłajcie nam swoje adresy na priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6201559 Napisano: 24.05.2016 17:23:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dzień dobry, czy jest gdzies dostępna lista zwycięzców loterii Nałęczowianki #wyskoczzkapci? Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6185866 Napisano: 19.04.2016 14:09:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Chciałabym wziąć udział w konkursie biedronki Top Chips, gdzie na paragonie znajduje się ten numer, o który proszą? ten w górnym prawym rogu?  Wyświetl w wątku >>
0 0

calle

#6183703 Napisano: 13.04.2016 23:56:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w konkursie top chips/biedronka trzeba miec paragon z danego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0