Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika ironically

ironically

#5906875 Napisano: 24.08.2014 13:48:52 w Oddam za darmo
Ja mam kod rabatowy (-20%) na wszystkie przecenione produkty w sklepie goodies.pl, jeśli ktoś chciałby, to pw emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5906545 Napisano: 23.08.2014 01:58:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ja jeszcze ani razu nic nie wygrałam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5906498 Napisano: 22.08.2014 22:16:47 w SZUKAM....
kadett33 napisał(a):

ironically napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

ironically napisał(a):

ironically napisał(a):

Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem?


Nie, nie można. PB w ogóle nie oferuje kodów rabatowych.



Dziękuję za odpowiedź emotka
Byłam prawie przekonana, iż istnieje taka opcja, bo pod okienkiem planowania podróży jest również pole zatytułowane "Kod promocyjny".


tak mają taką opcję, ale jeszcze nigdy nie było kodu rabatowego, pewnie nie spodziewali się ze będzie takie zainteresowanie tymi biletami ze nie musieli dodawać kodów rabatowych.



Dziękuję jeszcze raz za odpowiedzi emotka
Szczerze mówiąc osobiście wielokrotnie podróżowałam PB właśnie, jednak na mniejsze odległości i nie zastanawiałam się nawet nad tymi kodami, tym razem muszę wybrać się za granice i wiadomo - jeśli dałoby się zaoszczędzić, to niemądrym byłoby nie szukać jakiegoś najlepszego rozwiązania sytuacji. Skoro jestem upewniona, że nie warto szukać kodów, to ze spokojnym sercem mogę rezerwować bilet emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5906408 Napisano: 22.08.2014 19:22:33 w SZUKAM....
xooxooxoo napisał(a):

ironically napisał(a):

ironically napisał(a):

Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem?


Nie, nie można. PB w ogóle nie oferuje kodów rabatowych.



Dziękuję za odpowiedź emotka
Byłam prawie przekonana, iż istnieje taka opcja, bo pod okienkiem planowania podróży jest również pole zatytułowane "Kod promocyjny". Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5906375 Napisano: 22.08.2014 17:44:19 w SZUKAM....
ironically napisał(a):

Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem?

Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5905973 Napisano: 22.08.2014 01:22:38 w SZUKAM....
Chciałabym zapytać - może ktoś z Was orientuje się w temacie - czy można gdzieś wygrać/znaleźć, albo otrzymać za wypełnienie jakiejś np ankiety kody rabatowe na podróże Polskim Busem? Wyświetl w wątku >>
0 0

ironically

#5904470 Napisano: 19.08.2014 15:05:40 w Oddam za darmo
Jeśli ktoś byłby zainteresowany - oddam kod rabatowy na zakup w sklepie internetowym (Douglas) dwóch kosmetyków do demakijażu, a niespodzianką jest jakiś prezent - nie wiem, nie próbowałam, aczkolwiek mam na zbyciu, więc jakby ktoś był chętny to proszę napisać na PW emotka Jest ważny do 26.08
Wyświetl w wątku >>
0 0