Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika rogala

rogala

#6673562 Napisano: 14.01.2020 14:07:49 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bransoletka fantasia emotka Wyświetl w wątku >>

rogala

#6673236 Napisano: 13.01.2020 16:54:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bombonierka od RMF FM emotka  zaraz idę odebrać  Wyświetl w wątku >>

rogala

#6672697 Napisano: 11.01.2020 20:58:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
caramela napisał(a):

izak1000 napisał(a):

caramela napisał(a):

9edzia21 napisał(a):

soulfly napisał(a):

caramela napisał(a):

Przychodzą Wam dzisiaj zwrotki z colgate w lidlu? 

Tak

z jakiej sieci?

Play

Ja mam w odpowiedzi info o admistratracji moich danych.Chyba to jest potwierdzenie udzialu..

Tak to jest to. Wczoraj też to miałam tylko z innego numeru i tez w play. Zastanawiam się czy można wysłać drugi raz? Jeszcze nie miałam takiej sytuacji. 

Też mam telefon w play i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej  emotka  trochę to dziwne - też właśnie myślę czy nie wysłać jeszcze raz Wyświetl w wątku >>
0 0

rogala

#6670742 Napisano: 05.01.2020 10:40:41 w Nasze wygrane w minionym roku
Cześć emotka  Jestem już z wami trochę czasu ale jeszcze nie miałam okazji się przywitać. Zacznę od podsumowania roku, który był dla mnie bogaty w nagrody przydatne w codziennym życiu - nic wielkiego, ale każda wygrana cieszy emotka  Dużo książek, kosmetyków, trochę bonów do empiku, stokrotki, lidla, zalando, adidasa, auchan itp. Najmilej wspominam takie konkursy jak
fantasia - udało się wygrać trochę łyżeczek, a "omyłkowe" fotele idealnie pasują do ogrodu
ob. na ig, kreatywny konkurs z fajnymi nagrodami, udało sie zdobyć plecak kanken
garage - zestawy piwa i conversy
w konkursie fotograficznym milko wygrałam opaski xiaomi dla moich bliskich 
no i zaskoczenie - loteria tic tac, nigdy nie miałam szczęścia w loteriach, a tu udało sie zdobyć konsolę, bony na okulary i czytnik emotka

Każda wygrana to motywacja do dalszego działania, życzę sobie i Wam weny konkursowej, wymarzonych wygranych, kreatywnych konkursów i loterii z świetnymi nagrodami. 
Miłej niedzieli emotka Wyświetl w wątku >>