Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika milax88

milax88

#5983673 Napisano: 23.02.2015 11:18:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
ondine napisał(a):

constanza napisał(a):

milax88 napisał(a):Ja mam odznaki tak (od lewej): 2, 2, 1. Też za wszystko dostawałam pkt do tej pory.

czyli raczej każdy tak ma. Dzięki, uspokoiłam się emotka  Ja mam teraz 3,2,1. Zawsze robie zadania na ostatnią chwilę i zawsze stres, że mi czegoś nie doliczą emotka

Ja mam 2/3/1 emotka

To i tak macie więcej niż ja emotka Z I etapu jeszcze nie przyznali mi pkt z niektórych zadań. Pisałam do nich i odpisali, że wszystko sprawdzą. Tylko jakoś długo im schodzi. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5983274 Napisano: 21.02.2015 21:18:46 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

aneta19790411 napisał(a):

Czyli bezrobotny mężczyzna, aby móc zapewnić rodzinie byt powinien trafić do więzienia? Bo tam zarobi i odłoży na start po wyjściu?? Rozumiem, gdyby bezrobocia nie było - tak, wtedy więźniowie powinni pracować. Właściwie teraz też - ale nie za wynagrodzenie.

Jak już wyżej wspomniałam, odbywanie kary pozbawienia wolności nie gwarantuje pracy (pomijając już fakt, iż zwykle są to prace porządkowe, remontowo-budowlane, w kuchni itp., do których zwykli bezrobotni się nie garną). Część osób pozbawionych wolności pracuje za darmo, część za pieniądze, ale kokosów na tym nie zbijają. Gdybym była przedsiębiorcą to chętnie zatrudniłabym jakiegoś więźnia, za niewielkie pieniądze, bo można tam znaleźć specjalistów z różnych dziedzin.

I tu jest pies pogrzebany. Wszystko robić jak najtańszym kosztem. Zatrudnię do hydrauliki złodzieja/gwałciciela etc. bo jest dobrym specjalistą i nie chce dużo.  Dziękuję, nie mam pytań. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5983272 Napisano: 21.02.2015 21:16:07 w Ambasadorinnowacji - Philips
Ja mam odznaki tak (od lewej): 2, 2, 1. Też za wszystko dostawałam pkt do tej pory. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5983260 Napisano: 21.02.2015 20:11:15 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

magnus napisał(a):

zarania napisał(a):

napisał(a):freyja88 napisał(a):

napisał(a):napisał(a):zarania napisał(a):

napisał(a):napisał(a):napisał(a):milax88 napisał(a):A mnie wkurza, że więźniowie w tym kraju mają lepiej niż niejeden dobrze wykształcony człowiek. W Radomiu jeden z więźniów dorabia sobie na etacie jako archiwista w Archiwum Państwowym. To mój mąż nie może znaleźć pracy w zawodzie (jest właśnie z wykształcenia historykiem-archiwistą) bo wymagania są, że olaboga a tutaj taki więzień sobie pracuje i pewnie pieniążki idą na jego konto i przez cały pobyt w więzieniu nikt ich nie ruszy żeby ten jegomość miał za co żyć po wyjściu z więzienia. emotka emotka Chory kraj!

Może (a w sumie na pewno) też ma ku temu stosowne wykształcenie, a osobom pozbawionym wolności się mniej płaci niż zwykłym ludziom (tylko płacę minimalną, a wcześniej połowę płacy minimalnej). Jest to korzystne zarówno dla osoby pozbawionej wolności jak i pracodawcy.

co nie zmienia faktu, ze to CHORY KRAJ

Rozumiem rozżalenie milax88, ale nie rozumiem dlaczego "chory kraj". W innych krajach więźniowie też pracują. Jeśli mają ku temu kwalifikacje, to dlaczego nie? Więzień też człowiek, choć człowiek z pogmatwanym życiorysem. A jak nie to może odrazu ich wystrzelajmy i będzie więcej kasy w budżecie i więcej miejsc pracy. Ups, wówczas strażnicy będą stać w kolejce do zasiłku.

A w temacie, wkurza mnie, że wczoraj załapałam katar i teraz mnie męczy i męczy...
Dość mi, że dzieciaki jeszcze nie w pełni zdrowe, a na najlepszej drodze do kolejnego choróbska. I jeszcze bratowa straszy mnie astmą oskrzelową.

Serio nie widzisz różnicy ? Więzień ma papu za kasę Państwa czyli naszą  a mąż milaxx88 musi zapracowac na jedzenie dla rodziny. Wiezień powinien pracować, ale za darmo oddając przynajmniej w części koszty utrzymania. Tak, to chory kraj.

Część więźniów pracuje za darmo, bo dzięki temu ma np. prawo do dodatkowej paczki żywnościowej. Więźniowie też mają rodziny, dzieci na które płaca alimenty itp. sytuacje życiowe. Praca w zakładach karnych nie jest w Polsce gwarantowana dla wszystkich chętnych osadzonych. A kasa którą zarobią w więzieniu jest po to, by mieli cokolwiek na start po wyjściu. Serio chcesz aby taki wyszedł i za chwilę znowu poszedł kraść, bo nie ma co jeść lub gdzie spać?

Dla mnie to chory kraj bo więzień ma więcej przywilejów niż przeciętny obywatel. Nie czeka w kolejkach do lekarzy tylko jest wprowadzany przez policjantów przed wszystkimi, każdy więzień ma indywidualną dietę i w ogóle koszty utrzymania takiej osoby są wyższe. I to wszystko idzie z naszych podatków. Jak człowiek chce iść do lekarza specjalisty to ku&^% musi pół roku czekać. A jak pójdzie na prywatną wizytę to na dalsze badania musi bulić i to niemało. Czy to nie chore? Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5983245 Napisano: 21.02.2015 19:13:53 w Wkurza mnie...
zarania napisał(a):

milax88 napisał(a):

A mnie wkurza, że więźniowie w tym kraju mają lepiej niż niejeden dobrze wykształcony człowiek. W Radomiu jeden z więźniów dorabia sobie na etacie jako archiwista w Archiwum Państwowym. To mój mąż nie może znaleźć pracy w zawodzie (jest właśnie z wykształcenia historykiem-archiwistą) bo wymagania są, że olaboga a tutaj taki więzień sobie pracuje i pewnie pieniążki idą na jego konto i przez cały pobyt w więzieniu nikt ich nie ruszy żeby ten jegomość miał za co żyć po wyjściu z więzienia. emotka emotka Chory kraj!

Może (a w sumie na pewno) też ma ku temu stosowne wykształcenie, a osobom pozbawionym wolności się mniej płaci niż zwykłym ludziom (tylko płacę minimalną, a wcześniej połowę płacy minimalnej). Jest to korzystne zarówno dla osoby pozbawionej wolności jak i pracodawcy.

OK, ale wątpię żeby za te pieniądze opłacał pobyt w więzieniu. Dziwne, bo żeby dostać pracę w instytucji państwowej zawsze wymagają oświadczenia o niekaralności emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5983209 Napisano: 21.02.2015 16:49:08 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że więźniowie w tym kraju mają lepiej niż niejeden dobrze wykształcony człowiek. W Radomiu jeden z więźniów dorabia sobie na etacie jako archiwista w Archiwum Państwowym. To mój mąż nie może znaleźć pracy w zawodzie (jest właśnie z wykształcenia historykiem-archiwistą) bo wymagania są, że olaboga a tutaj taki więzień sobie pracuje i pewnie pieniążki idą na jego konto i przez cały pobyt w więzieniu nikt ich nie ruszy żeby ten jegomość miał za co żyć po wyjściu z więzienia. emotka emotka Chory kraj! Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5982712 Napisano: 20.02.2015 12:14:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kubek termiczny z Kibicuj Justynie (FedEx)

PS: Podajecie zawsze PESEL? Pierwszy raz wypełniałam taki papier i w sumie nie wiem czy jest taki obowiązek. U mnie konkurs prowadził duży bank więc może żadnych niespodzianek nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5981704 Napisano: 18.02.2015 14:10:56 w Wkurza mnie...
A mnie w dalszym ciągu wkurza konkurs Kibicuj Justynie. Mam nagrodę z 6. etapu a jeszcze nie przysłali. Pisałam maila z pytaniem kiedy wysyłają - brak odpowiedzi. Z 9. etapem też się ociągają, a tam powinna być informacja kto jedzie do Falun a wyjazd już w przyszłym tygodniu. To raczej jest ustawione bo normalni ludzie muszą wiedzieć wcześniej, że wygrali wycieczkę z konkretną datą. Ech... emotka
Wkurza mnie też to, że mój lekarz rodzinny, który zna mnie od urodzenia potrafi na skierowaniu wypisać złe imię. Dobrze, że się wczytałam bo nie wiadomo czy by mnie przyjęto u specjalisty z takim skierowaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5981516 Napisano: 18.02.2015 09:40:19 w Twoja najcenniejsza nagroda:D
Kosmetyki z La Roche Posay, ale to było jeszcze za czasów studenckich emotka Wygrałam wtedy szminkę i żel do mycia twarzy, ale ten żel do mycia twarzy ktoś mi ukradł z łazienki i nie nacieszyłam się nim. Poza tym chyba książka była najcenniejsza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5980535 Napisano: 16.02.2015 11:57:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Czy tylko ja tak mam, że uważam niektóre swoje odpowiedzi za fajne i ciekawe (i liczę na coś) a wygrywają jakieś denne wypociny, gdzie autor nie umie stawiać nawet przecinków? emotka W konkursach walentynkowych wygrywały tylko odpowiedzi, które były nastawione na seks. No i nic nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5980524 Napisano: 16.02.2015 11:44:50 w Wkurza mnie...
dorotade napisał(a):

Wkurza mnie to, że ślęczę nad pracami na konkursy, a wystarczyłoby machnąć jeden rysunek i posyłać go gdzie się da:

https://www.faceb...fbid=627192804049163

https://www.faceb.../?type=1&theater

No to tak było na creativemagazine.pl z kosmetykami Avon. Ktoś napisał, że jedna praca wygrała już w innym konkursie (i ten tekst już nie był własnością tej osoby), ale z tego co widziałam to sam portal CM nie odniósł się do tego. Myślę, że z zazdrości nikt takich rzeczy by nie pisał. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5979760 Napisano: 13.02.2015 17:51:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
U mnie bez problemu się zalogowało. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5979238 Napisano: 12.02.2015 15:17:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
erychta00 napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

erychta00 napisał(a):Czy wiecie może kiedy są ogłaszane wyniki ze  strony portalmedialny.pl ?

Najpierw wysyłają e-maila z informacją o wygranej. Wydaje mi się, że jakoś kilka dni po zakończeniu konkursu. W sumie dość szybko.

problem w tym że nie widzę daty zakończenia emotka

A u mnie zawsze jest tak, że wyniki na stronie są najpierw a dopiero potem wysyłają maila. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5979214 Napisano: 12.02.2015 14:31:40 w Ambasadorinnowacji - Philips
A ja nie wytrzymałam i napisałam do nich z zapytaniem co z moimi zadaniami z Etapu I, o których nie mam żadnego powiadomienia. Niby mają sprawdzić. Ciekawe... A odznak u mnie łącznie 4. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5979042 Napisano: 12.02.2015 10:49:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy może ktoś coś wie o wysyłce nagród z konkursu kibicujjustynie.pl? Już wysyłają czy dopiero po opublikowaniu wyników 9. etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5978932 Napisano: 11.02.2015 22:42:08 w TESCO konkursy
Ok, chciałam się tylko upewnić, bo specjalnie zrobiłam zakup w TESCO żeby wziąć udział w konkursie i bardzo bym się zdenerwowała, gdybym pomyliła się jeśli chodzi o numer paragonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5978906 Napisano: 11.02.2015 21:45:50 w TESCO konkursy
No to jeśli ma być na prawo od daty to mam jedynie 6-cyfrową kombinację. Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5978868 Napisano: 11.02.2015 20:31:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie też nędza. Mam nadzieję, że w końcu wygram jakiś wartościowy sprzęt, który pozwoli zapomnieć o porażkach w innych konkursach... Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5978795 Napisano: 11.02.2015 18:43:00 w TESCO konkursy
6-cyfrowy, tak? Dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

milax88

#5978788 Napisano: 11.02.2015 18:35:33 w TESCO konkursy
Mam pytanie odnośnie paragonu z TESCO. Gdzie  na paragonie znaleźć numer paragonu i ile powinien mieć cyfr? Jestem nowicjuszką jeśli chodzi o tego typu konkursy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0