Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jolajolanta

jolajolanta

#6057392 Napisano: 16.08.2015 18:38:46 w SZUKAM....
kurpianka napisał(a):

bridget napisał(a):

meduza2015 napisał(a):

joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Szukam jakiegoś sprawdzonego leku na ból zęba bez recepty.Niestety, wizytę u dentysty mam dopiero 20 sierpnia, a do tego czasu chyba się przekręcę z bólu.


Z bólem zęba muszą Cię przyjąć dziś, nieważne, na kiedy masz wizytę. Normalnie idziesz i mówisz, że Cię boli - zresztą, od razu zauważą po mimice. Po co czekać i truć się tabletkami? Zakładam, że chodzisz do dentysty prywatnie, to nie wiem, jak u Ciebie: u mnie przyjmują od rana do 22, w każdy dzień tygodnia.

płukanie  jamy ustnej wodą utlenioną i gożdziki http://bez-chemii...zeba-bez-chemii.html

Gożdzik naprawde pomaga,mój partner stosował olejek z godzika i mu pomogło emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6056628 Napisano: 13.08.2015 11:26:12 w Wkurza mnie...
is77 napisał(a):

nie tyle wkurzają ile wqr... mnie ostrzeżenia przed burzą. Codziennie ostrzegają i na tym się kończy emotka  ja nie chcę gołosłownych ostrzeżeń, ja chcę deszcz!!!! Ja zaraz zwariuję ! a dziecko jak urodzę to od razu będzie miało żółte papiery emotka

Witaj w klubie zbulwersowanych pogodą mam. Ja jestem w 8 miesiącu i jeszcze do południa jakoś zleci ale po...masakra.  A do tego 20 miesięczna córcia ciągle marudzi, wszystko w ogrodzie usycha, i tak jak brak deszczu brak nagród-weny? Wszystko mnie wkurza!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6056197 Napisano: 12.08.2015 12:32:02 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kolorowe- biedronkowe płatki do testów.
Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#5968238 Napisano: 16.01.2015 11:57:12 w SZUKAM....
Dziękujęemotka
Niech Wam bozia w nagrodach wartościowych wynagrodzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#5968230 Napisano: 16.01.2015 11:49:14 w SZUKAM....
Witam. Szukam osóbki która oświeci mnie co robie żle
:( Mam pytanie odnośnie formularza z czekoladek rmmfm. Wypełniam test na 3 pk. Wyskakuje mi formularz i...są puste kratki co mam pisać w danej kratce? Czy jest jakaś kolejność danych?. Bo ciąle jest żle. Zły format kodu -próbuję kod z kreską XX-XXX, kod bez kreski XXXXX, kod z miejscowością pisaną obok i dalej jest źle. Co robię nie tak? Może to wina komputera bo po 4 latach z powodu awari laptopa przesiadłam się na stacionarny który jest tochę przymulony i wyświetla formularz w złym formacie? Wyświetl w wątku >>
0 0