Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jolajolanta

jolajolanta

#6326570 Napisano: 27.02.2017 22:56:37 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

emotka
No kurcze teraz jeszcze przeglądam skan potwierdzenia odbioru z tym "pięknym" podpisem i tego dnia od 8.00 do 21.00 byłam na randce z mężem/ nie było nas w domu. A odbiór był przed 12.00 . Mam bilet z kina. Ubiję cenzuraa który się teraz smaruje moimi balsaminkami do ciała emotka To ja miałam mieć seksi tyłek a nie on!!!

emotka Ten wpis mnie rozłożył! Totalnie! emotka emotka
Edit: a ilość godzin randki z mężem - też. emotka emotka

Jak ma się męża tylko od święta to się korzysta emotka Oj poniosło mnie, bo się wkurzyłam...adekwatnie do wątku emotka Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6326563 Napisano: 27.02.2017 22:33:35 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

Wkurza mnie kurier który ukradł mi przesyłkę. Otrzymałam skan z moim podpisem...tylko to nie mój podpis widnieje na dokumencie. W środku nagroda...niby tylko kosmetyki warte ok 60-70 zł ale to przykre. Zastanawiam się nad reklamacją...tylko paczka została nadana na początku stycznia. Dosyć z chodzeniem kurierom na rękę, koniec z tolerancją, i wielką cierpliwością!!! emotka

emotka Mnie wielokrotnie z kolei listonosz z PP wprost mówił, bezczelnie się uśmiechając, gdy go pytałam o brak przesyłki, rzekomo przeze mnie odebranej, że to przecież nie jego wina, iż poczta kradnie... A - jak go kiedyś nastraszyłam nasłaniem policji, to tylko się straszliwie zaśmiał. Potem inna listonoszka mi powiedziała, że to ... były glina jest... emotka

Ja mam bardzo łądną, sympatyczną ,młodą Panią listonosz z którą jesteśmy "na ty" więc przynajmiej z tej strony nie muszę się obawiać
joan napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

Wkurza mnie kurier który ukradł mi przesyłkę. Otrzymałam skan z moim podpisem...tylko to nie mój podpis widnieje na dokumencie. W środku nagroda...niby tylko kosmetyki warte ok 60-70 zł ale to przykre. Zastanawiam się nad reklamacją...tylko paczka została nadana na początku stycznia. Dosyć z chodzeniem kurierom na rękę, koniec z tolerancją, i wielką cierpliwością!!! emotka


Na pewno warto reklamować i to koniecznie pisemnie. Jeśli kurierowi teraz się upiecze, możesz kolejnych nagród nie dostać.

emotka
No kurcze teraz jeszcze przeglądam skan potwierdzenia odbioru z tym "pięknym" podpisem i tego dnia od 8.00 do 21.00 byłam na randce z mężem/ nie było nas w domu. A odbiór był przed 12.00 . Mam bilet z kina. Ubiję cenzuraa który się teraz smaruje moimi balsaminkami do ciała emotka To ja miałam mieć seksi tyłek a nie on!!! Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6326538 Napisano: 27.02.2017 21:45:16 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie kurier który ukradł mi przesyłkę. Otrzymałam skan z moim podpisem...tylko to nie mój podpis widnieje na dokumencie. W środku nagroda...niby tylko kosmetyki warte ok 60-70 zł ale to przykre. Zastanawiam się nad reklamacją...tylko paczka została nadana na początku stycznia. Dosyć z chodzeniem kurierom na rękę, koniec z tolerancją, i wielką cierpliwością!!!emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

jolajolanta

#6326165 Napisano: 26.02.2017 21:17:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie zdziwię się jak Pani Karton zostanie twarzą Kinder Bueno emotka
Podziwiam za odwagę. Mam tylko nadzieję, że nie ma dzieci- no w sumie ja abym nie chciała aby moja matka pozowała z pudłem na głowie. Wygrana wygraną, ale jest jeszcze coś zwane godnością. Wyświetl w wątku >>
1 Anita26 0

jolajolanta

#6326157 Napisano: 26.02.2017 20:34:34 w SZUKAM....
Szukam kartonów...do celów wiadomych emotka Ładnych, mało używanych, i mocnych aby długo mi służyły . Zna ktoś miejsce w których takie dostanę/kupię ?emotka Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6325653 Napisano: 24.02.2017 16:46:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
madzik224 napisał(a):

Smakija  emotka

I u Nas też emotka dzieciaki się ucieszą ...a w lodówce pełno Jogobelli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6321040 Napisano: 10.02.2017 22:57:11 w Wkurza mnie...
Monika11 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Agnes napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Wkurza mnie Jet, Toyota, Gerard - takie jazdy co wyprawiają z autami ( wygranymi ) - bez komentarza emotka  aż się nie chce nic ,  człowiek nawet się nie cieszy , że auto wygrał -po prostu jazda -NA MAXA

a co wyprawiają?

w temacie to wkurza mnie smog śmierdzi jak diabli i oddychac się nie da
a dziecko juz prawie zdrowe i marzy o spacerku

W wielkim skrócie - samochód z reg - za 40.300 ( 5-io drzwiowy )- dostajemy samochód za 34tys z groszami ( 3 drzwiowy ) , dodatkowo klauzula dołożona , by odebrać autko - cyt. ,,Nie mam zastrzeżeń co do modelu, wersji, koloru i wyposażenia auta".  ii na deser - faktura na autko 3 -drzwiowe -warte 34 tys z groszami - na kwotę  40,300 - po prosu brak słów  emotka  - na 21 autkach 126 tys -mają na plusie

Chyba książkę napiszę
Jeta i Gerarda ciąg dalszy
Zadzwonili 3 lutego z propozycją rekompensaty -proponują czujniki parkowania ( cennik z Toyoty  1500 zł ) -śmiech... nikt  z osób wygranych z forum nie zgodził się - każdy mówi - chcemy rekompensatę  w gotówce na konto ( stratni  jesteśmy 6 tys zł )
W poniedziałek telefon  koło 21.00 -,, proponujemy 6 tys. rekompensaty '' do auta -każdy ok - do końca tygodnia damy znać ( niektórym gwarantowali, że kasa będzie na koncie do końca tygodnia  ..) I co.... nic od czwartku nie odbierają telefonów, cały piątek dzwonimy z widocznych numerów , z zastrzeżonych - iiii nic.... nabrali wody w usta . Myślę sobie auto 10 dni temu zarejestrowałam i z każdym dniem jestem stratna ( OC , AC ..) a autko stoi sobie .. pod Warszawą do odebrania .DROGI GERARDZIE, I JET- jeżeli to czytasz -sprawa będzie w mediach -masakra -musiałam się wyżalić ....

Bardzo mi przykro. Auto, marzenie każdego konkursowicza a tu taki kwas. Tyle nerwów i utraconego zdrowia, a przecież miało być tak pięknie. Aż strach grać i wygrywać czytając te wpisy. Trzymam kciuki za pozytywnie rozwiązaną sprawę aut, i rekompensaty. I niech autka dobrze się sprawują. Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6321028 Napisano: 10.02.2017 22:36:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
canti0 napisał(a):

chasia napisał(a):

Terapię śmiechem stosuje się w amerykańskich ośrodkach leczenia raka,



https://www.faceb...=app_259056814135836

pkt. 41

41.Śmiech przy niektórych chorobach przynosi lepsze efekty niż terapia high-tech - przekonują badacze z Wielkiej Brytanii. Gelotologię, czyli terapię śmiechem stosuje się w amerykańskich ośrodkach leczenia raka, przy czym w jednym z nich powstała ,,Biblioteka Śmiechu”, w której można wypożyczyć wesołe pozycje do czytania lub film.

żywcem zerżniete emotka

Pisałam o tym w wątku "wkurza mnie" Bez urazy, ale pisząc teksty do Nivea, powtarzam sobie emotka isz jak najprościej, używaj prostych zdań, wyrażeń z mowy potocznej , o rodzinie, babci, prababci ( bo takie teksty są często nagradzane) .... itp.
Ale nie potrafię, nie mój styl .Pisałam swoje teksty 3 dni, rymy, poprawiałam, kreśliłam i...nic-mówi się trudno. Jestem dużą dziewczynką i potrafię przegrywać.
Patrzę na wyniki a tu na pierwszej stronie rzucił mi się w oczy taki  tekst, nie na temat , "kopiuj-wklej" z internetu... Dalej wyników nie czytałam. Smutna porażka organizatora konkursu emotka Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6320891 Napisano: 10.02.2017 16:03:15 w Wkurza mnie...
Nivea -nagradza wypowiedzi w całości kopiuj-wklej z internetu!!! bryyy Nienawidzę ludzi którzy są az tak leniwi żeby nawet szykukopiowanych zdań nie zmienić !!! Ci ludzie też mnie wkurzają!!! Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6320502 Napisano: 09.02.2017 17:29:47 w Kupię...
nikos napisał(a):

Kupię Szumiącego misia Whisbear z funkcją cry sensor podaj cenę lub wymienię na... napisz czego poszukujesz emotka

Witam, nadal potrzebujesz misia? Posiadam nowego, nawet nie otwierałam pudełka emotka Chętnie sprzedam, kontakt priv
https://kids.show...ZHDl5lGvAaAj4v8P8HAQ
Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6319317 Napisano: 06.02.2017 17:58:35 w Auchan
 Jeżeli losowali to cieszę się bardziej z wygranych bonów ... nigdy w życiu nic w loterii nie wygrałam ( Wyjątek ściera z Lubelli)Może zła passa została przełamana w 2017 roku emotka . A z resztą czy to takie ważne...
Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6318548 Napisano: 04.02.2017 22:14:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
Halszka napisał(a):

agicho napisał(a):

mattadore napisał(a):

agicho napisał(a):

mattadore napisał(a):

slonecznik1309 napisał(a):

http://konkurs.kratki.com/
zdjęcie z I miejsca widziałam ostatnio też w jakiś wynikach

Dla mnie lepsze jest II miejsce, pomysł powielany tysiąckrotnie , przez tą Panią. Najśmieszniejsze jest to, że ona chyba już nie musi piec za każdym razem tych liter ,tylko ma już gotowe zasuszone w szufladzie emotka  :P Wpadłem na to bo w kratka.com literka K i A są spalonę , identycznie te same litery ma spalone na zdjęciu w konkursie kiano na Fb emotka   emotka   https://www.faceb...p;type=3&theater

Czyżby powrót abecadła???
https://www.faceb...p;type=3&theater

szczerze to dziwie się, że jeszcze nikt nie podpierdzielił tej Pani ...

Jakoś nikt burzy nie robi a organizatorzy uważają,że "to takie oryginalne i kobieta ma patent" - jedyna oryginalność polega na przekładaniu liter na stole . Ciekawe jakby zareagowali ,jakby tak wszyscy wyskoczyli z abecadłem emotka

Fajne nagrody.... Nie mogę znaleźć tego konkursu w bazie? Szkoda że przegapiłam, bo używam ich produktów.. emotka

Oj w Wielkopolskim też ostatnio zaroiło się od mało apetycznych liter.A Ta kobieta ma patent na wygraną... ewentualnie plagiatuje samą siebie emotka Dziecko/dzieci + ciasteczka (trochę przypalone) bo domowe... organizatorzy to kupują, i ja też emotka
Dziwię się tylko, że jeszcze owe ciastka nie wystąpiły u boku oleju Wielkopolskiego i jogurtów Jogobella...ale wszystko przed nami emotka Wyświetl w wątku >>
1 agicho 0

jolajolanta

#6318543 Napisano: 04.02.2017 21:48:51 w Auchan
dorota8331 napisał(a):

jolajolanta napisał(a):

dorota8331 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

a u mnie jest PANI SUWAŁA G. imię bardzo oryginalne 

Pani Suwała nam konkurencję zrobiła...

Suwała na 99% to nazwisko. Przynajmniej na studiach miałam kolegę który się tak nazywał. Studiowałam w "tym" mieście więc to b.prawdopodobne. Dużo nas gra emotka , brak Auchan'ów w okolicy robi swoje.

Co będzie,to będzie...ale dziś już nie będę się budzić o 1, bo po co się znów rozczarować. wygranej życzę emotka

Ja już swoje wygrałam i to dwa razy. A wyniki z 2 będą pewnie w poniedziałek. To za Was( Moich Ziomków) trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6318536 Napisano: 04.02.2017 21:16:08 w Auchan
dorota8331 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

a u mnie jest PANI SUWAŁA G. imię bardzo oryginalne 

Pani Suwała nam konkurencję zrobiła...

Suwała na 99% to nazwisko. Przynajmniej na studiach miałam kolegę który się tak nazywał. Studiowałam w "tym" mieście więc to b.prawdopodobne. Dużo nas gra emotka , brak Auchan'ów w okolicy robi swoje. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6316668 Napisano: 31.01.2017 23:20:37 w Auchan
Mam głupie pytanie -gdzie są te wyniki. Może to wina przeglądarki ale ich nie widzę w zakładce z wynikami. PS mail o wygranej mam emotka

Wyświetl w wątku >>
1 kunia 0

jolajolanta

#6312579 Napisano: 19.01.2017 16:38:23 w Czy informują/ informowali?
poprostuanette napisał(a):

https://infoatopi...konkurs#contest-feed zadnego maila nie dostalam 

Ja też nie. Zgodnie z reg. mają 10 dni od ogłoszenia wyników. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6312448 Napisano: 19.01.2017 10:47:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trampek, napisał(a):

Jogav napisał(a):

trampek, napisał(a):

dostałam @ o nadaniu paczki inpostem z GoldenSubmarine Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

wie ktoś może co to może być?

Też mam takiego maila, a czekam na Nivea Baby krem na każdą pogodę. 

to może to bo coś mi się kojarzy, ze brałam tam udział, a są gdzieś wyniki?

Tak na 99% to przesyłka z klubu Nivea Baby. Wyniki są na Twoim klubowym koncie , po zalogowaniu u góry w prawej stronie dzwoneczek-wiadomość. Ja wygrałam krem w poprzedniej edycji i szedł 3 tygodnie emotka in-postem emotka . Obecnie też dostaliśmy się do testów-jak zarazie maila o wysyłce brak do wiosny dojdzie. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6309989 Napisano: 11.01.2017 20:45:57 w Czy informują/ informowali?
Witam,
Czy były już maile z konkursu Rodziny Lipikar (tego o atopii)?  Moja fotka została nagrodzona misiem, a wiadomości o nagrodzie brak. Wyświetl w wątku >>
0 0

jolajolanta

#6308566 Napisano: 07.01.2017 11:42:10 w PLAGIATY
rudawka napisał(a):

Cześć, przeglądałam dziś galerię konkursu wielkopolskiego oleju i jakiś złodziej zgłosił do 3 tury moje zdjęcie, którym wygrałam w pierwszym etapie. Zgłosiłam to już do organizatora i tym samym przestrzegam Was, sprawdźcie czy ktoś nie ukradł Waszych prac,  bo jak się okazuje leniwe, śmierdzące złodziejaszki nie śpią emotka

Głupota ludzka nie ma granic. ach... Wyświetl w wątku >>

jolajolanta

#6306709 Napisano: 02.01.2017 14:42:33 w Dyskusje o wynikach konkursu
barcza napisał(a):

mirai napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Z loterii w Groszku na 100 bonów wygrały się tylko 2 osoby z forum? emotka   

No właśnie, też mnie to zastanawia... emotka

właśnie coś mało jak na forum i na 103 nagro

Szczerze to nie miałam wielkich nadziei związanych z tym konkursem, robiąc zakupy widziałam jak kasjerka w Groszku wkładała paragony pod kasę fiskalną... Miała ich spory plik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0