Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6650203 Napisano: 21.10.2019 09:31:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

To jeszcze jeden strzal: garage? 

No może. Ale w tym samym etapie wygrał mąż i u niego SMS brak hm

Na mailu sprawdź czy jest info zawsze jest od kogo, jak od Smolara to możliwe że Garage bo do mnie też jedzie, zapewne z datą ważności do 31.10.2019 emotka
Czy komuś odpisali skąd taka ważność skoro w reg. jest 2 miesiące? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6649499 Napisano: 17.10.2019 20:04:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

 

Wysłałem zapytanie, czekam na info skąd data...
A ktoś pytał jak to wygląda z własną grafiką? Co do dostarczenia wzoru, rozmiaru? Znalazł ktoś może na Internecie czy dzwonic

Na necie jest program, bo próbowałam tam coś zrobić i sprawdzić, ale raczej służy do zamówień online... Z tego co mi powiedziano to do nich przynosi się grafikę/foto oni wysyłają do Warszawy i mailowo Ci prześlą czy jest ok, tak mi powiedziała dziewczyna z Converse tylko że brzmiała jakby nie była pewna tego co mówi...
Ja planuję zrobić tak: na pendrive grafika + zrobię sobie projekt na necie i dołączę do tych plików żeby wiedzieli jakbym chciała tą grafikę nanieść na buty. Tylko wkurza mnie, że trzeba potem jeszcze przyjechać odebrać emotka już wolałabym koszt wysyłki kurierem pokryć bardziej by mi się to opłacało. Dajcie znać co z tą datą, w końcu jest niezgodna z regulaminem  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6649352 Napisano: 17.10.2019 12:49:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
GARAGE

Macie 3 opcje:

1. Warszawa Złote Tarasy tam robią Wam na miejscu nadruk.

2. Inne miasta jedziecie zamawiacie, oni wysyłają do Warszawy i za kilka dni przychodzicie (przyjeżdżacie drugi raz emotka ) po odbiór.

3. Wszędzie udajecie się tylko raz i dostajecie buty, ale bez waszego projektu.

Według regulaminu do jutra muszą vouchery wysłać.
Pytał ich ktoś skąd ta data ważności 31.10? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6649259 Napisano: 17.10.2019 08:54:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

olywka napisał(a):

Czy jak ktoś będzie wymieniać voucher na trampki converse napisze jak to przebiegało emotka  ? Na stronie podawało się takie informacje jak rozmiar buta i dane osobowe. Tutaj nie widzę tej informacji ale nie wiadomo czy ta naklejka nie jest jakoś kodowana emotka  Interesuje mnie też czy trampki od razu można odebrać na miejscu, jeśli wybiorę wśród ich wzorów albo pozostanę przy wersji klasycznej białej emotka  P.S. Troszkę szkoda, że można zrealizować kod jeszcze tylko przez 15 dni emotka  

Wybierając jakikolwiek wzór poza sklepem w Warszawie I tak chyba trzeba potem czekać na realizację nadruku I odebrac w innym terminie. Tak mi sie wydaje

Też proszę o info, ale jak mam jechać specjalnie złożyć zamówienie i później drugi raz po odbiór to ja dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6648984 Napisano: 16.10.2019 10:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joanna napisał(a):

Mysia napisał(a):

mama-l-k-m napisał(a):

Czy wszyscy co wygrali vouchery na Trampki w Garage  w I etapie mają takie krótkie terminy realizacji 31.10.2019?
Ciekawe czy do końca października wyślą za inne etapy bo chciałabym przy jednej trasie odebrać wszystkie wygrane emotka

Czy w regulaminie nie było info o voucherach ważnych 2 MIESIĄCE? emotka


tak-ważność vouchera to dwa miesiące

No to super bo ja chcę sobie coś na trampeczkach zrobić i jak się okaże że mam niecałe 2 tyg na zrealizowanie to super... emotka Najpierw chciałam się dowiedzieć jak to wygląda, wypytać jak to zrealizować ale dopiero jak voucher dostanę... teraz za mało czasu, extra! Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6648979 Napisano: 16.10.2019 10:32:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mama-l-k-m napisał(a):

Czy wszyscy co wygrali vouchery na Trampki w Garage  w I etapie mają takie krótkie terminy realizacji 31.10.2019?
Ciekawe czy do końca października wyślą za inne etapy bo chciałabym przy jednej trasie odebrać wszystkie wygrane emotka

Czy w regulaminie nie było info o voucherach ważnych 2 MIESIĄCE? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6648851 Napisano: 15.10.2019 19:49:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
koc (a z tego co ktoś wrzucał to raczej super cieniutki kocyk emotka ) Belriso  Wyświetl w wątku >>

mysia

#6648585 Napisano: 14.10.2019 19:46:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
androm napisał(a):

magie1982 napisał(a):

androm napisał(a):

pioge7 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jaki kolor ma kindle z tic taca, bo nie chce otwierać. Dobrze myśle, że biały?

Mój był biały 

a to model wifi? bez reklam?

Tez się zastanawiam, bo kompletnie się na tym nie znam. A ktoś mnie tez dopytywał.

pioge7 nie wiesz?

Nie wiem czy czasem po numerze nie da się sprawdzić tego w necie, sprzedawałam kiedyś i miałam zapytania ale już nie pamiętam czy mi się to udało sprawdzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6648406 Napisano: 14.10.2019 11:12:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

mysia

#6647399 Napisano: 10.10.2019 10:22:22 w moje dzisiejsze wygrane :)

mysia

#6643979 Napisano: 29.09.2019 19:17:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Paragon tic-tac opisany jako cukierkiemotka wygrał ktoś słabo opisanym? Oni to weryfikują po wylosowaniu czy przed? Nie wiem czy warto zgłaszać, a może przejdzie foto opakowania +paragon? Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6643115 Napisano: 25.09.2019 18:12:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Milkowa krowa dla sąsiadki, ale się cieszyła! emotka   Wyświetl w wątku >>

mysia

#6641199 Napisano: 18.09.2019 19:38:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
Tic-tac mnie olał, za to bon do Kauflanda na 50zł wpadł i też fajnie emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6640907 Napisano: 18.09.2019 08:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

konkurs o.b. na instagramie, bony new balance - wykorzystałam je w ostatniej chwili, ale buty które przyszły.. hmm rozmiar to jakiś kosmos, w sumie model na żywo też mi się nie podoba i moje pytanie: czy ktoś zwracał je i dostał zwrot pieniędzy na konto zamiast bonu? czy może w ogóle nie da się tego zwrócić i bon przepada?

Myślę, że problemu nie będzie w końcu masz prawo zwrotu jak coś kupujesz przez internet, podejrzewam że dostaniesz to w formie bonu i raczej nie ma innej opcji. Co do obsługi tego sklepu i problemów to szkoda gadać, ja zamówiłam buty i okazało się, że jednak nie mają tych butów emotka oficjalny sklep niby, a informacja o tym przyszła po kilku dniach. Jak już wybraliśmy inne buty to zamiast rozliczyć , to do zapłaty za pobraniem wpisali całą kwotę i znowu problem... Trzymam kciuki zeby wszystko poszło sprawnie emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6640787 Napisano: 17.09.2019 19:50:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonaxx5 napisał(a):

bruce napisał(a):

delfinka101 napisał(a):

bruce napisał(a):

Nutella jeszcze coś będzie z wyników dziennych, na razie przerwa tylko, czy już koniec, bo się pogubiłam?  emotka emotka  Tych dni było więcej chyba niż zamieszczonych dotąd wyników??? emotka

Okazało się iż 2 ostatnie dni czyli sobota i niedziela nie były już dniami konkursowymi...Nie wiem więc dlaczego w regulaminie było iż konkurs trwa do  niedzieli czy nawet poniedziałku. Nie wiem jakoś tak. Ci którzy wysłali zgłoszenie w sobotę i niedzielę już nie byli nagradzani

No to ładnie.  emotka

ale kicha 

Sobota i niedziela były dniami konkursowymi, bo ja wysyłałam zgłoszenie TYLKO w ten ostatni weekend i wygrałam Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6640183 Napisano: 16.09.2019 12:49:12 w moje dzisiejsze wygrane :)

mysia

#6639433 Napisano: 13.09.2019 11:29:56 w Czy informują/ informowali?
LECH C4? Chwalił się ktoś piwkami? Bo już wszystkie etapy powinny być poinformowane, a główna do jutra chyba.
Nie widziałam wpisów,chyba że mi umknęło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6639381 Napisano: 13.09.2019 09:43:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
Wczoraj w końcu udało się zdobyć krowę dla sąsiadki, teraz w Milce zagram tylko jak dostanę paragon emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6639285 Napisano: 12.09.2019 20:09:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam 2 paragony z Farmio ale jakimiś skrótami opisane, czy w razie wygranej robią problemy? Bo nie wiem czy chce mi się jechać po pieczątki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6638516 Napisano: 11.09.2019 07:55:53 w Czy informują/ informowali?
delfinka101 napisał(a):

Z tego co liczę wygrało już 300 osób, więc już nie powinno być osób które wygrają ale..poniedziałek, wtorek itd az do 9 września który w/g regulaminu powinien też być brany pod uwagę miały byc finały. Zobaczymy jak to będzie

Grałam 7.09 albo 8.09 nie pamiętam, dziś rano mail o wygranej, więc już pewnie wszyscy poinformowani.
edit. 15 finał dnia Wyświetl w wątku >>
0 0