Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6667423 Napisano: 18.12.2019 18:57:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Rowerek i książeczka z Nivea, syn będzie zachwycony emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6664164 Napisano: 05.12.2019 21:05:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
synk napisał(a):

pipi99 napisał(a):

rene napisał(a):

Czy może ktos podpowiedziec jak wygrac w Henia?wysyłam tylko jedno zgloszenie DZIENNIE!moze za mało? Pisac wierszem?proza?już stracilam wiare  emotka

Też się chętnie podepne....wysyłam od początku, codziennie po parę zgłoszeń. Dziś już się załamałam, bo 3.12 wysłałam dużo fajnych życzeń i NIC...:-( Zupełnie nie wiem o co im chodzi.

mało osób wygrywa po 2 razy (na te same dane), a co dopiero więcej (jedna - 4 razy, 3 osoby - po 3x, 58 osób - 2x). Raczej nikt nie zdradzi drogi do sukcesu. Ja mogę napisać moją drogę do porażki: codziennie po kilka - kilkanaście zgłoszeń, przeważnie rymy. W sumie z 200 zgłoszeń. Domniemam że mam jakiegoś bana na nazwisko. Tylko dlaczego? emotka

Ja w tym roku biorę Henia na spokojnie, wygrywałam w każdej edycji, teraz są dni że wyślę z 5 zgłoszeń, ale większość dni kończę na 0 i póki co wygranych też 0 emotka Tu potrzeba cierpliwości, wysłać i zapomnieć może akurat przyjdzie mail z wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
1 synk 0

mysia

#6664060 Napisano: 05.12.2019 15:27:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

czy w loterii inpost trzeba zachować list - etykietę do celów wydania nagrody?
Nie mogę się doszukać takiej informacji w regulaminie, więc chciałam się upewnić.


No właśnie tam jest to jakoś dziwnie zapisane, więc jednak te naklejki kolekcjonuję...

Według mnie nie trzeba, do wydania nagród wg. regulaminu chcą nasze dane + podpisane oświadczenia.
Gdyby chcieli etykiety a ktoś z Was by nie miał, zawsze można poprosić osobę które nadała przesyłkę, aby taką etykietę Wam posłała na maila tam przecież nie ma żadnych podpisów, to tylko wygenerowana z systemu etykietaemotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6657025 Napisano: 13.11.2019 19:54:48 w GFK
Po jakim czasie powinno dotrzeć zamówione doładowanie? Czekam i czekam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

mysia

mysia

#6655747 Napisano: 09.11.2019 20:27:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

Ktoś już kupował nivea baby z kubusiem? Dzisiaj objechałam rossmany, kauflandy i kerfury. Nigdzie nie ma  emotka

W Hebe znalazłam jeden z Myszką Mickey emotka Rossmany, super pharm, hebe nic... Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

mysia

#6655746 Napisano: 09.11.2019 20:26:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Mysia napisał(a):

edith napisał(a):

Czy ktoś juz realizował voucher z Garage na buty w Galerii Krakowskiej? Chodzi mi o personalizację czy mają gotowe wzory czy trzeba mieć swój ?  emotka

Ja przyniosłam swoje, próbuj zagadać też żeby z Warszawy wysłali na Twój adres po co masz jechać specjalnie po odbiór emotka  Jeśli w Krakowie wysyłki nie załatwisz to zadzwoń do Warszawy tam się z nimi da dogadać emotka  Dziękuję a w jakiej formie    miałaś wzór,email czy pendrive? 

Na pendrive emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6655392 Napisano: 08.11.2019 10:37:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy ktoś juz realizował voucher z Garage na buty w Galerii Krakowskiej? Chodzi mi o personalizację czy mają gotowe wzory czy trzeba mieć swój ?  emotka

Ja przyniosłam swoje, próbuj zagadać też żeby z Warszawy wysłali na Twój adres po co masz jechać specjalnie po odbiór emotka Jeśli w Krakowie wysyłki nie załatwisz to zadzwoń do Warszawy tam się z nimi da dogadać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6654739 Napisano: 06.11.2019 12:44:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

rufus napisał(a):

Mam wrażenie, że tik takowych nagród na forum coraz mniej.
Z początku był wysyp, a teraz..  emotka

tez takie mam wrazenie, ale z tygodnia na tydzien coraz wiecej osob gra....wiec....

W dodatku były wpisy o rezerwach, a przecież wgrywa się paragon, podaje dane... możliwe że grają kombinatorzy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6653935 Napisano: 04.11.2019 10:00:27 w SZUKAM....
Szukam kogoś kto ogarnia to nowe allegro emotka (tak wiem zdzierstwo 10% od sprzedaży, ale nie mam czasu na odp i zabawę na olx)
Postanowiłam wystawić kilka rzeczy pech chciał, że akurat teraz... od 31.10 wprowadzili zmiany i wystawiać trzeba albo na allegro lokalnie albo allegro lokalnie + allegro, biorę drugą opcję a tu nie mozna dac kup teraz + licytacja tylko jedno wybrać, dwa na moim allegro w ofertach nie widzę tych nowych aukcji, jak wejdę na mój nick to widać, ale na profilu zero info emotka jeszcze musi być dokładna lokalizacja no ręce opadają emotka ogarnia to ktoś?emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6651722 Napisano: 26.10.2019 12:15:22 w Smolar
krseta napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

cala-w-trawie napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

krseta napisał(a):

podobno informuja tel. o przedłuzonym terminie Voucherów do 30.11 z Garage

potwierdzam:)

Dzwonią czy sms? emotka  

ja mam info od kolegi, który do nich wcześniej pisał i pytał o to.

dzwonia

No to super do nas nikt nie dzwonił i na szybko realizowanie, gdyby było więcej czasu trochę inaczej bym to ogarnęła no trudno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6651101 Napisano: 24.10.2019 08:51:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
margo1 napisał(a):

assal napisał(a):

Margo1: Na razie cisza. W wielu sklepach nie wiedzą o co chodzi, więc część osób wzięła białe buty bez nadruku. Chciałam zostawić buty I podać gotowy wzór z nadruku w Tarasach, "nie da się". Co się da? Po iluś tam telefonach, dopytywaniu się itp., na tę chwilę mogę dać swoje zdjęcie. Niestety, nie pokażą mi, jaki efekt będzie końcowy, bo "nie da się". Nie wiem, czemu nie mogę mailem zdjęć wysłać, by mi wizualizację zrobili, ale też "nie da się". Ale i tak do przodu, bo przy pierwszej wizycie w sklepie nic się nie dało emotka  
Wolałabym wziąć buty w dowolnym kolorze bez tego zamieszania i nadruku, ale "nie da się" emotka

Dzięki,miałam nadzieję że przedłużą,ktoś pisał że trwa rozmowa z Converse,bo termin niezgodny z regulaminem,ja mam wzór na pendrive ale obawiam się,że od razu mi nie zrobią nawet w Tarasach,a muszę specjalnie jechać bo sklepu się nie nie mam

Nie straszcie, że efektu nie pokażą emotka ja jak pisałam zgram plik na buty + plik z wizualizacją jak chcę żeby to zrobili zobaczymy co z tego będzie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6651046 Napisano: 23.10.2019 20:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

patyk napisał(a):

Serio aż tyle osób się napalilo na colgate biedronkowy? W mojej opinii to akurat jeden ze słabszych konkursów... Znowu zestawy produktów, mam wrażenie że oni nic innego już wymyślec nie potrafią, kup pastę, wygraj pastę i tak w kółko... Ale widzę że im się sprawdza ta taktyka po ilości osób zainteresowanych.... 


W pełni się zgadzam. Koszt zakupu to ok. 5 zł - 7 zł. W porównaniu do innych akcji, gdzie za taką kwotę można wygrać coś naprawdę zarąbistego... sama odpuściłam.

Ja ciągle rozmyślam, bo potrzebny nowy telefon choć z drugiej strony małe szanse że go wygram emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6650657 Napisano: 22.10.2019 20:43:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy dostali już vouchery z Garage czy ktoś jeszcze czeka? Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6650247 Napisano: 21.10.2019 12:22:53 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

Mysia napisał(a):

zazdrosnica napisał(a):

Ktoś orientuje się kiedy będą informować zwycięzców z konkursu Wawel w Auchan? emotka

Chyba dzisiaj :>

a oni za wszystkie dni będą od razu informować, czy za jakieś ostatnie?
nie wiem czy dawali nagrody na bieżąco ?

3.6.1. W okresie od dnia 4 października 2019 r. do dnia 21 października 2019 r. każdego dnia  zostanie wybranych 10 autorów Prac Konkursowych...
3.6.2. Ponadto podczas obrad Jury w dniu 21 października 2019 r. spośród wszystkich przedstawionych Prac Konkursowych zostanie wybrany autor Pracy Konkursowej, któremu zostanie przyznana nagroda główna, o której
mowa w pkt 4.2.
5.1 Zwycięzca nagrody głównej zostanie poinformowany o decyzji Jury i
wygranej za pośrednictwem połączenia telefonicznego (...) wykonane w dniu wyboru pracy konkursowej, której autor ma otrzymać nagrodę główną.

Ja myślę, że wszystkich dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6650239 Napisano: 21.10.2019 12:10:51 w Czy informują/ informowali?
zazdrosnica napisał(a):

Ktoś orientuje się kiedy będą informować zwycięzców z konkursu Wawel w Auchan? emotka

Chyba dzisiaj :> Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6650238 Napisano: 21.10.2019 12:09:47 w SZUKAM....
agusiamajusia napisał(a):

Czy ktoś z was wybierał trampki zdalnie? 
Czy można tak? Czy trzeba jednak jechać wybrać i potem odebrać?

Dzwoniłam tam i musisz jechać dwa razy (zamówić i odebrać), chyba że jedziesz do Warszawy (Złote Tarasy) to masz na miejscu. Wyświetl w wątku >>

mysia

#6650237 Napisano: 21.10.2019 12:08:27 w SZUKAM....
ladyinred napisał(a):

Ïestrelitta napisał(a):

PatrycjaRT napisał(a):

Szukam informacji czy do odbioru trampek z Garage potrzebne są jedynie te vouchery otrzymane pocztą czy sprawdzają również dowód osobisty (na wygrane dane)?

tylko voucher

a można wybrac krótkie bez personalizacji?

Tylko na wysokie trampki Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6650204 Napisano: 21.10.2019 09:35:49 w SZUKAM....
krseta napisał(a):

To poproszę jeszcze o pomoc osoby, które wybierały opcje nadruku.
Jak dostarczaliście plik? Jest jakaś strona do tego od producenta?
znalazłem coś takiego tylko http://blog.eastend.pl/custom/
dzieki!

Do nich przynosisz plik, ja też sobie projektuje na tej stronie właśnie, ale przyniosę im i plik i prt sc z projektem.
Ktoś się orientuje czy można zrobić dwa rożne trampki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0