Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mysia

mysia

#6763038 Napisano: 04.02.2021 13:38:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

katrin1 napisał(a):

Czy ktokolwiek z Was, kto nie miał potwierdzenia z Wawelu na poczcie wp wygrał bon?

ja na o2 nie miałem potwierdzenia i wygranej, póki co też nie emotka

o2 brak potwierdzenia, brak nagrodyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6759621 Napisano: 19.01.2021 15:13:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
t-mobile rozumiem, że jak dokonam doładowania normalnie przez mbank to jest ok? Czy jednak trzeba mieć aplikację?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6758883 Napisano: 16.01.2021 14:03:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka Anita26 napisał(a):

margobb napisał(a):

Jest jakieś ograniczenie na gospodarstwo domowe w konkursie z piniatami Kinder? Wydaje mi się, że nic nie widzę w regulaminie, ale wolę się upewnić emotka

Do mnie druga juz jest w drodze emotka l

Oooo a miałam szukać info emotka  Dzięki! emotka Aktualnie konkursuje z małym śpiochem na kolanach, więc takie info to oszczędność czasu emotka Wyświetl w wątku >>
1 margobb 0

mysia

#6756565 Napisano: 06.01.2021 19:10:57 w Nasze wygrane w minionym roku
Moje wygrane były jak rok 2020 emotka   usprawiedliwiam się tylko tym, że ciężko ogarnąć coś z dwójką maluchów  emotka  Myślałam, że jak przy jednym jakoś daję radę to i z dwójką ogarnę, rezultat: wygrane na ok. 8tyś. emotka
Trudny rok dla nas wszystkich, więc i tak cieszy mnie taki wynik. Nie mam co narzekać, biorę się do robotyemotka Mam nadzieję, że ten rok będzie lepszy pod każdym względem, na początek wpadły garneczki z profi więc start mam dobryemotka
Czekam na Wasze wpisy, a  przy okazji gratuluję Waszych wygranych. Ostatnio mało się loguję i nie jestem w stanie wszystkiego wyłapać i pogratulować, ale zaglądam i podziwiam. Wszystkiego dobrego! Wyświetl w wątku >>

mysia

#6721815 Napisano: 13.08.2020 12:00:31 w Wygraj mi / Wygram za...
Czy ktoś wygrywa koszulkę z Lecha za kody? emotka  Jak tak to proszę o info  Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6717919 Napisano: 24.07.2020 20:35:29 w SZUKAM....
W poniedziałek ma być u mnie DHL a ja nie kojarzę co by to mogło być (przesyłka z Warszawy) czekam jeszcze na nagrodę w formie przelewu i 2 nagrody ale nie z tych rejonów emotka  Ktoś jeszcze ma info od DHL i wie może na co czekamy? emotka  Wybaczcie ja ostatnio trochę nie ogarniam, w domu mam od 2 tygodni moje drugie szczęście i chwilowo mało się orientuję w konkursowym świecieemotka  Zaglądam tu czasem i pozdrawiam wszystkich! emotka  
Wrócę emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6702249 Napisano: 11.05.2020 10:35:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

pioge7 napisał(a):

to wysyłanie 1 zgłoszenia dziennie przeze mnie nie ma znaczenia  

najmniejszego. tu się śle codziennie to samo i w dużych ilościach. ponoć tak najprościej wygrać emotka  ponoć, bo ja nie gram.

Ja gram, bo mam komu dać takie piwko emotka Wygrałam 1 raz, ale wysyłam jak mam chwilkę, nie gram codziennie nie chce mi się emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6700057 Napisano: 29.04.2020 20:15:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kate86 napisał(a):

ikropka napisał(a):

kate86 napisał(a):

jak Wam idzie w Żywcu? kurczaki ja jak do tej pory 20 kodów i nic  emotka  

Nie idzie. Wpisujemy z mężem i jak do tej pory wpadła nam torba i zniżka. Nie to co rok temu emotka

A by się wydawało, ze skoro knajpy zamknięte to będzie prościej coś ugrać...

W zeszłym roku zebrałam sporo 30, w tym póki co nie wygrałam NIC też ok. 20 kodów... Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6696502 Napisano: 13.04.2020 21:10:56 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):


nagrywajcie takie rzeczy, kiedyś będzie to fajnie pokazać dzieciom. Ja wczoraj stojąc w kolejce do rossmanna (musiałam iść po żarcie dla kota) gdzie się nie obróciłam - widziałam kolejki... Pepco, warzywniak, poczta, apteka, jeden sklep, drugi... Dziwne uczucie.

Za to ja dzisiaj na luzie...poczta (0 osób), hebe jedno i po chwili drugie (0 osób), później apteka (0 osób) i na koniec super-pharm...to samo emotka  zakupy VIP w jednej z wrocławskich galerii emotka  

Nie wkurzaj ludzi emotka ja mało wychodzę, mój mąż cierpi. Ostatnio cierpiał 40min w kolejce na poczcie, dlatego że POCZTEX KURIER nie miał ochoty nawet przyjechać, z automatu mi wystawili awizoemotka na poczcie nikt nie odbierał, żeby wyjaśnić sprawę, nie mamy żadnej kwarantanny emotka   niestety nie miałam opcji paczkomatu i musiałam zamówić POCZTEXEM i co... więc się wkurzyłam emotka Co do ludzi, w sąsiednim bloku co piąteczek domówka full ludzi na balkonie, na olx ręce opadają sprzedaję ciuszki po synku i co chwile wiadomość "Gdzie odbiór osobisty?" nikt nawet nie pomyśli żeby zapytać czy taki odbiór w obecnej sytuacji jest możliwyemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6695587 Napisano: 08.04.2020 10:02:51 w Wkurza mnie...
la-princessa napisał(a):

A mnie wkurza kontakt z klientami w pracy. Nawet taki mejlowy potrafi bardzo męczyć. Niektórzy ludzie są niereformowalni. Brak kultury, szacunku dla drugiego człowieka, zero odpowiedzialności. Marzę, aby kontakt z niektórymi z nich już się urwał. A w dodatku jestem między młotem a kowadłem. Z jednej strony obrywam od szefa, a z drugiej od klientów. Każdy się na mnie wyżywa. I każdy się mści, kiedy nie idzie po jego myśli. Człowiek staje na głowie, aby być jak najbardziej profesjonalnym i rzetelnym, aby dogodzić. A tu ciągle tylko groźby donosów do szefostwa na rzekomo złą pracę, gdy klienci nie potrafią się ogarnąć i ja potem ponoszę konsekwencję ich błędów, zaniechań i niedopatrzeń. Bardzo mnie to wkurza, gdy się latami buduje wizerunek, zaufanie, pozycję, a ktoś to lekkomyślnie i bezpodstawnie próbuje przekreślić jakimś donosem albo złą opinią. 

emotka
W mojej pierwszej pracy przy obsłudze klienta trafiali się tacy klienci, którzy wszystko wiedzieli lepiej. Mimo, że decyzje w ich sprawach podejmowali kierownicy, to mi się obrywało i raz trafił mi się taki agresywny klient którego nawet inni klienci uspokajali, a on i tak napisał na mnie skargę, a mój kierownik cóż wysłał do niego przedstawiciela z przeprosinami... 3maj się dzielnie, praca z klientem bywa bardzo stresująca emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

mysia

#6695347 Napisano: 07.04.2020 11:19:10 w Wkurza mnie...
cleo25 napisał(a):

Mysia napisał(a):
" ...chciałabym żeby w tych wszystkich punktach które są zamknięte, restauracje, salony kosmetyczne itd. podnieśli później na jakiś czas ceny, by mogli jakoś łatwiej się pozbierać i dalej funkcjonować..."

A mnie wkurza,  że te wszystkie restauracje, salony fryzjerskie, kosmetyczne itp. tak wywindują ceny, że wszystkim oczy z orbit wyjdą, bo będą się chcieli szybko odkuć . I nie bedzie to " na jakiś czas", bo jeszcze nigdy taka usługa np. fryzjerska nie staniała. A wyjście do restauracji będzie zarezerwowane na jakąś ekstra-okazję. Smutne to i przykre.

Mam wśród znajomych osoby które prowadzą własny biznes w tym fryzjerkę z własnym zakładem i koleżankę która ma zakład kosmetyczny, nikt o podniesieniu cen nie mówi, a salon ratuje się póki co sprzedażą voucherów online do wykorzystania w późniejszym terminie nawet z rabatami. Jak pisałam nie zarabiam dużej kasy, ale nie miałabym nic przeciwko temu żeby zapłacić choćby np. 5-10zł więcej w ulubionej restauracji, bo rozumiem że jest to dla nich trudny czas.
Zresztą teraz i tak wielu z nas dorzuca się żeby szpitale miały maseczki, fartuchy itd.  Wyświetl w wątku >>

mysia

#6695274 Napisano: 06.04.2020 21:24:09 w Wkurza mnie...

luki28 napisał(a):

Dzięki!

Wkurza mnie, że nadal nic nie wiem nie mogę niczego zaplanować... Wkurza mnie, że przez tą sytuację w wielu firmach panuje jedna wielka niewiadoma, u mojego męża też pewności nie ma czy zwolnienia się nie posypią. Akurat większość oszczędności wpakowaliśmy w remont, konkursowo też ciężej i już nawet gram o malutkie wygrane bo boję się, że zaraz będę liczyć każdą złotówkę emotka I choć nie zarabiam dużej kasy, to chciałabym żeby w tych wszystkich punktach które są zamknięte, restauracje, salony kosmetyczne itd. podnieśli później na jakiś czas ceny, by mogli jakoś łatwiej się pozbierać i dalej funkcjonować. Cieszę się że wiele osób zakłada zbiórki żeby wspomóc swoje ulubione miejsca, które mają kiepskie szanse na przetrwanie.
Wkurza mnie, że naprawdę nie wiem co o tym wszystkim myśleć i wkurzają mnie Ci którzy cały czas jak nakręceni sprawdzają info gdzie? ile? kto? co o nich wiemy? jak się zarazili? itd. W moim mieście jak tylko wrzucili info o pierwszym zakażeniu to zaraz było, że muszą widzieć co za dzielnica, wielkie oburzenie że nie podali! 
Zdrówka ludziska i miłego wieczorku emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6693999 Napisano: 01.04.2020 11:47:46 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mam nadzieję że tylko duże sklepy, bo na stronie minieterstwa są informacje
Czy sklepy mają obowiązek zapewnić rękawiczki dla klientów?Sklepy będą miały obowiązek zapewnienia jednorazowych rękawiczek. Natomiast zalecamy, żeby również
klient we własnym zakresie miał ze sobą rękawiczki. Obowiązek ten
wprowadzamy od 2 kwietnia 2020 r.


Czy osoby poniżej 65. roku życia będą mogły wejść do sklepu w godzinach 10:00-12:00?Nie. W godzinach od 10:00 do 12:00 sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65 roku życia.


Ale skąd pomysł że tylko duże sklepy? Ja rozumiem, że chodzi o wszystkie.

Tak tak wszystkich, mi chodzi o to że w dużych sklepach ciężej zapanować nad ludźmi w dodatku jest samoobsługa, a w małych sklepikach mniejsza powierzchnia i towar głównie podaje sprzedawca, dodatkowo w dużych mamy koszyki i wózki, każdy może wszystkiego dotknąć, ludzie mijają się w alejkach, czasem sięgają po towar w tym samym momencie, w małych sklepach takiego problemu nie ma, u nas wchodzi 1 osoba maksymalnie 2 towar podaje ekspedientka, po część towaru klient może sięgnąć sobie sam (są dostępne rękawiczki). Zapewne jeśli będą kontrole to przede wszystkim skupią się właśnie na tych dużych sklepach widzimy przecież ile osób udostępnia zdjęcia z tłumami pod sklepami typu Kaufland czy Auchan. Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6693885 Napisano: 31.03.2020 22:02:37 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

wkurzam się niesamowicie na dzisiejsze restrykcje...
siedzimy z szefem teraz sobie w sklepie i tak rozmyślamy, co z tym nakazem, który od jutra ma być.
10-12:00 mogą robić zakupy tylko osoby w wieku 65+. U nas w sklepie przede wszystkim tacy klienci są w godzinach 7-8:30. Później już 10:30 osoba w wieku 30 lat to co? Mam ją wyprosić ze sklepu i zaprosić od 12? Nie rozumiem i ja i szef ...
co z jednorazowymi rękawiczkami... mają je załatwiać sklepy czy klienci sami sobie... jeśli klienci to ok, jeśli sklepy to co... na hurtowni nie ma od 2 tygodni jednorazowych rękawiczek... nie ma jak zamówić. Dzwoniłem po hurtowniach i nic...
wkurza mnie to, że nic nie ogłaszają do końca tylko zdawkowo... emotka

Ty mi lepiej powiedz skąd pewność, że ktoś ma 65+ będziecie dowody sprawdzać? Wydaje mi się, że to bardziej się tyczy dużych sklepów, w mniejszym jak piszesz przyjdzie ci ktoś w wieku 30 lat a sklep pusty to bez sensu wypraszać, choć może młodsze osoby będą się stosować do tych godzin i nikt nie przyjdzie... Wirus szaleje myślę, że kontroli tez dużo nie powinno być, prędzej w dużych sklepach. Rękawiczki trzeba mieć na wejściu do sklepu? A jeśli jesteś sam to co będziesz rzucał zza lady jak zobaczysz że ktoś wchodzi? emotka Bez sens, według mnie  to klient powinien zadbać jak chce robić zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6693318 Napisano: 29.03.2020 20:34:32 w Wkurza mnie...
andziulka21 napisał(a):

Ja za tydzień miałam wziąć ślub, wszystko dopiete na ostatni guzik i nic z tego nie będzie. Nie dość, że trzeba siedzieć w domu, to plany zrujnowane. Ale trudno, zdrowie i życie ważniejsze... 

Ale nic nie wkurza mnie tak jak tabuny staruszek i staruszków w sklepach, na ulicy, na ławeczkach w parkach, no są wszędzie a mieli być w domu emotka

emotka
Znajomi też przełożyli właśnie ślub, będzie dobrze z mniejszym stresem i większą radością emotka Wyświetl w wątku >>

mysia

#6693094 Napisano: 27.03.2020 20:53:09 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

kierowcy którzy jezdza za granicę nie podlegaja kwarantannie.

Oooo i to mnie właśnie dzisiaj wkurzyło, na naszym osiedlu w miarę spokój, choć była chwila że kilka osób ewidentnie odpuściło zalecenia (jeszcze przed ogłoszeniem stanu epidemii). Teraz się trzymają, a tu jeden sąsiad właśnie na tirach jeździ i ponoć się jeszcze wykłócał, że jego to nie obowiązuje więc na zakupy itp. swobodnie chodzi emotka Niedługo znowu wyjeżdża... 
Powiem Wam, że nie wiem co myśleć media robią swoje, statystyki ponoć zaniżane nie wiadomo jak tak naprawdę jest emotka ale mimo wszystko lepiej nie ryzykować, więc wkurza mnie już to wszystkoemotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

mysia

#6690659 Napisano: 17.03.2020 21:24:47 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

Ja tez nie wychodzę nigdzie, ale widze przez okna staruszki siedzące na ławkach to mnie krew zalewa. Znajoma przez tel mowiła mi, bo pracuje w biedronce,ze codziennie widzi całe rodziny z dziecmi przychodza na zakupy. Masakra, zero odpowiedzialnosci. A ja siedzę w domu i się stresuję. Od 1,5 miesiąca czekam na info odnosnie reklamacji z banku - dalej maja mnie w cenzura. A po drugie  jak jużkiedys mowiłam spłacam za kogos duuuzy kredyt i nei wyrabam, liczylam, ze banki sie zlituja teraz i coś odroczą ale cichosza ;( 

emotka
Czy ktoś może ma info jak powinny wyglądać wypłaty u osób zatrudnionych na umowę o pracę w momencie zawieszenia działalności? Ja rozumiem oczywiście pracodawców i im współczuję, natomiast co do wypłat i zasad mam zupełnie różne informacje, jedni mają dostać 100% (bez premii i dodatków) innym powiedziano 60% wypłaty, dzisiaj słyszałam że panie sprzątaczki w szkole mają wypisany urlop bezpłatny i nie dostaną nic... Straszne zamieszanie, a tu kredyty człowieku płać i kupuj jedzenie które drożeje emotka Ja mam aktualnie l4 przymusowe, choć w mojej firmie praca zdalna wchodzi w grę, natomiast moi znajomi mieli zaplanowany ślub za kilka miechów, a tu takie jaja nie dość że z pracą to jeszcze nikt nie wie czy planów nie będą musieli zmienić... Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6690285 Napisano: 16.03.2020 12:03:19 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

(...) edit. szukam, ale może ktoś z nudów podrzuci jakieś najciekawsze konkursy foto emotka Górlaki wczoraj posłałam, ale nic ciekawego, na szybko a teraz mam duuuużo czasu emotka


O Ty franco, nic Ci nie podrzucę, bo mnie wkurza, że teraz to wszyscy w domu siedzą i nic, jeno konkursują! Hucpa! emotka

Ja to według zaleceń to powinnam leżeć nawet emotka   spoko tak nie wychodzę z domu, że dziś się zorientowałam że nie zgarałam w konkursie Lech (był do wczoraj emotka ) i bardziej uderzam teraz w konkursy gdzie do wygrania wyprawki itp. emotka Również pozdrawiam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

mysia

#6690281 Napisano: 16.03.2020 11:54:25 w WC - rozmowy o wszystkim
Szał był w weekend, na ulicach pustki, a dziś już u nas za oknem dużo ludzi słychać i nie tych co do pracy poszli tylko sąsiadki, dzieci... U nas tylko wyjścia do sklepu, przez te 3 dni byłam może 40min poza domem, w bezpiecznej odległości od innych. Mam wrażenie, że wiele osób panika zakupy w dużych sklepach, przesiedzieli weekend w domu i już im starczy emotka obym się myliła emotka

edit. szukam, ale może ktoś z nudów podrzuci jakieś najciekawsze konkursy foto emotka Górlaki wczoraj posłałam, ale nic ciekawego, na szybko a teraz mam duuuużo czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mysia

#6689768 Napisano: 13.03.2020 11:32:48 w Gratulacje! Dla wygranych!
defed i UlCiAh GRATULACJE! Marzy mi się dokładnie taka wygrana (remont remont… co podliczam to jeszcze większy minus emotka )
Zazdroszczę!emotka Wyświetl w wątku >>
2 defed, ulciah 0