Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Claudia77

Claudia77

#6300271 Napisano: 14.12.2016 15:03:51 w SZUKAM....
z około 4 miesiące temu bo się nie ładował , reklamacja w punkcie  Apple Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

Claudia77

#6300248 Napisano: 14.12.2016 14:41:00 w SZUKAM....
ace napisał(a):

ja z podobnym pytaniem o gwarancję na IPADY - czy ktoś wie, jak się ta gwarancja liczy?Na infolinii babka mi powiedziała, że liczy się od momentu zakupu przez agencję i że do reklamacji niezbędny jest dowód zakupu, przy czym jeśli kupiła firma - jest tylko rok gwarancji.
Chcę sprzedać Ipad wygrany już jakiś czas temu, mam protokół odbioru, ale na stronie appla gdy chcę sprawdzić gwarancję wyskakuje mi, że podadzą informację dopiero, gdy się zaloguję i podam datę zakupu.
I pytanie, jaką datę ma wpisać ktoś kto ode mnie kupi - datę zakupu ode mnie, datę z protokołu przekazania nagrody?

Czy ktoś rejestrował taki Ipad z konkursu - był rok czy dwa lata gwarancji i od jakiej daty (rejestracji, protokołu przekazania, czy może daty zakupu przez agencję?) Help

gwarancja na wszystkie apple rozpoczyna się od pierwszego włączenia - tak mi powiedziano gdy oddawałam do naprawy swój i nie chcieli żadnych dowodów zakupu ani nic podobno mają taki system Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

Claudia77

#6299236 Napisano: 12.12.2016 13:14:33 w Pomocy!!!!
Claudia77 napisał(a):

Witam mam pytanie odnośnie dr Gerarda - czy w załączniku trzeba cały tekst hasła reklamowego wpisać? i odnośnie kwoty wartości brutto ( tablet) wpisać kwotę wartości tabletu + tej wartości pieniężnej ?( w sumie dziwne oświadczenie, oświadczam że otrzymałam nagrodę< której jeszcze nie otrzymałam)  Dzięki za pomoc

już znalazłam w innym wątku sorki Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6299214 Napisano: 12.12.2016 12:48:16 w Pomocy!!!!
Witam mam pytanie odnośnie dr Gerarda - czy w załączniku trzeba cały tekst hasła reklamowego wpisać? i odnośnie kwoty wartości brutto ( tablet) wpisać kwotę wartości tabletu + tej wartości pieniężnej ?( w sumie dziwne oświadczenie, oświadczam że otrzymałam nagrodę< której jeszcze nie otrzymałam)  Dzięki za pomoc Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295464 Napisano: 03.12.2016 16:14:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Też tak miałem, skoro nie ma zwrotki to raczej system go nie przyjął, wyślij ta sama wiadomość z innego telefonu który nie przerabia automatycznie długich smsow w MMS,  niestety nie da się tego wyłączyć

no niestety już trzeci telefon i lipa...........emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295382 Napisano: 03.12.2016 11:28:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

Też tak miałem, skoro nie ma zwrotki to raczej system go nie przyjął, wyślij ta sama wiadomość z innego telefonu który nie przerabia automatycznie długich smsow w MMS,  niestety nie da się tego wyłączyć

Dzięki bardzo...emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6295379 Napisano: 03.12.2016 11:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam serdecznie wszystkich. Mam pytanie dotyczące dr Gerarda, gdyż wysłałam długiego smsa, którego mi skonwertowało na wiadomość multimedialną i napisałam już do nich na ten temat i czekam na odpowiedź, gdyż nie dostałam zwrotki. Czy ktoś jeszcze tak miał? Będę wdzięczna za odp.  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6291715 Napisano: 28.11.2016 10:20:36 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie,że od środy nie działa mi w domu internet stacjonarny na laptopie.Niby jest napisane: Dostęp do internetu i siła połączenia: doskonała,a pomimo tego nie działa. Próbowałam resetować router,ale to nic nie dało.Rachunek za Internet na pewno opłacony, bo inaczej byłaby blokada windykacyjne,ech emotka


Spróbuj na telefonie się połączyć z netem poprzez WiFi - jeśli na telefonie będzie śmigał, znaczy się: wina lapka.

Witam u mnie też tak było wszystko działało oprócz laptopa i kolega zaktualizował mi jakieś sterowniki na lapku i śmiga jak ta lala...) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6286830 Napisano: 18.11.2016 20:03:13 w Konkursowiczki w ciąży
nanajka81 napisał(a):

benasia napisał(a):

Wszystkie maluchy to słodziaki - gratuluję, niech zdrowo rosną!
Moja już 9 mies. i wszędzie jej pełno      emotka

a mój 15 miesięcy, wspina się na łóżko a ulubioną zabawą jest rysowanie kredką po półce emotka
a swoją drogą czy któraś z mam może polecić jakąś ciekawą zabawkę dla takiego dzieciaczka?

co do zabawek to nie polecam żadnych, 5 minut u mojego i po zabawie, jedyne co ostatnio mu się spodobało to namiot z Lidla - lubi sobie wchodzić to polecam- a cała reszta to najlepsze są pudełka po jogurtach, butelki,a  w kartonie zrobiłam otwór i pochowałam piłeczki to miał zabawę ....aż na 10 minut... Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

Claudia77

#6190913 Napisano: 01.05.2016 08:18:10 w Pomoc potrzebującym!
https://www.faceb...zak-181687492219254/
https://www.facebook.com/michalekkalis/

a jeśli ktoś miałby ochotę i serduszko wykonać choć 10 zł przelewu dla Tymusia a dla Michałka choć jeden sms puścić ...
Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#6189720 Napisano: 28.04.2016 08:46:07 w Pomoc potrzebującym!
niunia-k napisał(a):

Kochani mam prośbę syn  chorego kolegi stara się o niewielkie stypendium dla zdolnych dzieci (150 zl/ms) , pomóżmy a wierzę że dobro powraca.
Proszę kliknijcie na jego kandydaturę Jacek Dobiański

http://uski.edu.p...dex.php?page=ankieta

zagłosowane  Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5994118 Napisano: 19.03.2015 09:39:21 w Visa Konkursy
Szanowna Pani,Dziękujemy za wiadomość. Zaistniała sytuacja zostanie zweryfikowana i zgłoszona do odpowiedniego działu. Z poważaniem,Zespół Obsługi Konkursu Visa Taką odp. dostałam Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5988470 Napisano: 06.03.2015 06:33:13 w Konkursowiczki w ciąży
is77 napisał(a):

Nooo, ja również gratuluję Adze maleństwa i życzę szybkiego odzyskania sił emotka

Wróciłam z badań prenatalnych. Młode mam charakterne, nie będzie mu nikt w kaszę dmuchał emotka  nie dało się ustawić do badań choć lekarz przekonywał jak mógł i nawet dwa razy mnie przyjmował emotka  Stanęło sobie na głowie, nos zakryło łapką i wzgardziło nami! I dowiedziałam się, ze ciąża jest starsza o 4 dni niż wynika to z cyklu. Teraz to ja wszystko rozumiem: skąd w ogóle ta ciąża emotka  i dlaczego tak grubo przed kolejnym spodziewanym okresem czułam objawy  emotka

Witam, moje też się zakryło na badaniach jak byłam .) lekarz kazał mi parę razy zakaszleć i małe się w końcu odkryło ale tylko buzię bo dalej nie wiem co tam kryje w sobie za płeć...) Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5982531 Napisano: 20.02.2015 06:55:22 w Popraw sobie humor...
UlCiAh napisał(a):

To jak tak "prawie" w temacie....

Mam dziś 30 urodziny - poprawcie MI humor emotka
Od kilku dni się zastanawiam, czy cieszyć się czy płakać - niby nic się nie zmienia, ale jakoś tak smutno bez tej dwójki z przodu emotka

Należy się cieszyć bo ja weszłam 19 -go lutego w  37 urodziny i to jest dopiero powód do płaczu... ach 30 -stko gdzie jesteś... to piękna liczba Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5904928 Napisano: 20.08.2014 12:34:11 w WC - rozmowy o wszystkim
asante napisał(a):

size napisał(a):

Nie wiecie moze co mnie moglo użreć?

Czy ugryzienie przez kleszcza jest na tyle zauważane/bolesne ze mogłam -->Go<-- siupnąć po fakcie użarcia a przed zagnieżdżeniem?

OPIS:
-ugryzienie ok. dwa dni temu, prawie na oczach - wielkosć gada jak muszki owocowki, ae wyglądał jak pajęczak /chyba
- po godzinie dwa bąbelki ok. 3 mm
- po niecałej dobie zlane bebelczysko, 3 cm, rumień na 7 cm/od śladu wgryzienia
- struktura bąbla pęcherzykowata, cały dzien z miejsc ugryzienia wyplywa osocze. Łapa suchnięta, nie gorąca.

Przeanalizowalam znane mi gady/meszki/kleszcze i nie wiem was ist das.

Do lekarza nie pojdę poki co, bo chyba śmiech z takim czymś iść.


Niestety po pajakach/pajęczakach występuje bardzo silna reakcja alergiczna. Mnie kiedyś ugryzł w powiekę, oko spuchło tak, że przez 3 dni nic nie widzialam i musialam miec zaklejone, bo wygladało okropnie. Kolezankę ostatnio ugryzl i wlaśnie przy takich objawach jak Twoje (coś się wylewalo) dostala antybiotyk, bo to był już stan zapalny. Chyba dobrze byłoby udac się do lekarza, przynajmniej po jakąś maść z antybiotykiem.


Witam
ja tylko Was tak obserwuję czasami i gram w coś od czasu do czasu, ale apropo tego ugryzienia radzę szybko iść do lekarza i nie dać się zbyć , prowizorycznie wziąć antybiotyk
silny, ja niestety zbagatelizowałam podobne ugryzienie i od 2 lat borelioza niszczy mi życie.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5875570 Napisano: 15.06.2014 16:55:47 w Oddam za darmo
wiktor25 napisał(a):

czy ma ktoś kody z tymbarków? emotka


Proszę bardzo:
RN7PY9L9
734Q9X6Q Wyświetl w wątku >>
0 0

Claudia77

#5864628 Napisano: 20.05.2014 22:12:07 w Zafree darmowe kosze słodyczy - oszuści
witam,
jestem nowa więc serdecznie pozdrawiam wszystkich konkursowiczów.
Gram sobie na razie po cichu sama, ale odzywam się bo mam podobny problem ale z portalem tanie zakupy.pl
Przekierowało z tych licytacji i też pajacują.
Ale płacić nie będziemy kij im w oko... pozdrawiam, także uwaga na licytacje-komornicze i tanie zakupy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0