Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6071136 Napisano: 10.09.2015 19:24:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Specjal przyszedł emotka (I etap) Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6071130 Napisano: 10.09.2015 19:21:04 w Ambasadorinnowacji - Philips
jokan napisał(a):

czy punkty po nowym roku są kasowane? nie wiem czy sie w to bawic jeszcze? mam 1270 pkt i jescze nie zaczelam tego nowego wyzwania

Pisali w którymś newsletterze, że punkty nie będą kasowane. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6069925 Napisano: 09.09.2015 12:26:19 w Intermarche
estrelitta napisał(a):

A na jakim dniu stanęło informowanie?

Ja miałam z 10.08. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6069759 Napisano: 09.09.2015 08:45:37 w Biedronka
asiakali napisał(a):

Koleżanka poszła po proszek Persil, proszku nie było a pani w sklepie powiedziała, że nie ma i będzie dopiero od czwartku i że konkurs jest przesunięty...podobno ktoś daty pomylił ... nie wiem czy się śmiać, czy płakać...

Taa... ja jakoś Persil kupiłam w poniedziałek i wtedy też wzięłam udział w loterii, więc coś mi się nie wydaje, żeby był przesunięty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6066353 Napisano: 03.09.2015 16:03:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aniolka2310 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

A graliście na różne numery telefonów, że macie po kilka zgrzewek, czy zapomnieli, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę? emotka

A no właśnie. Jedna osoba może wygrać jedną nagrodę, ale na jeden adres może wygrać kilka osób

W regulaminie jest mowa tylko o jednej osobie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6066295 Napisano: 03.09.2015 15:25:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A graliście na różne numery telefonów, że macie po kilka zgrzewek, czy zapomnieli, że jedna osoba może wygrać jedną nagrodę? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6066111 Napisano: 03.09.2015 12:47:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

maa napisał(a):

benon69 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Lech odpowiedział na FB. Trochę bredzi, bo jak dla mnie wychodzi, że najpierw weryfikują paragony, a potem powiadamiają zwycięzców emotka
"Lech Katarzyna, Aleksandra, Jola, Maria, Iga, ponieważ Organizator jest związany regulaminem promocji (dostępnym pod adresem http://bit.ly/Regulamin_zKimTrzymasz) wraz z Żabką i Freshmarketem musi zweryfikować paragony, w celu potwierdzenia prawa uczestników do wygranej nagrody. Jednak pozytywnie zweryfikowani zwycięzcy są na bieżąco informowani o wygranej, a następnie stopniowo będą otrzymywać nagrody."




no ciekawe czy rozdadza te nagrody oby bo tez mi nic nie wpadlo a myslalam ze wyslanie smsa to tylko formalnosc hihih

piszecie na facebooku lecha bo nie mogę znaleźć wpisów a też chętnie bym zostawiła swoje 3 grosze

Często FB prowadzi ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o konkursie, więc nie sugerowałabym się tym wpisem emotka

No teraz już sensowniejsza odpowiedź z fanpage'a: Weryfikacją paragonów zajmuje się Żabka i odbywa się ona poprzez system, w którym
sprawdzany jest każdy numer paragonu podany w SMSie i indeks produktu,
który powinien się na nim znaleźć. Do osób, których zgłoszenia zawierają
numery paragonów poprawnie zweryfikowanych w systemie Żabki są na bieżąco wysyłane SMSy z
unikalnym kodem weryfikacyjnym oraz adresem strony www, gdzie należy
podać dane do wysyłki nagrody. Informujemy, że weryfikacja cały czas
trwa, a kolejne osoby są na bieżąco informowane o przyznanej nagrodzie –
prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Jednocześnie zapewniamy, że
wszystkie nagrody w konkursie są zabezpieczone i trafią do wyłonionych
laureatów w najbliższym czasie Emotikon smile Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6065570 Napisano: 02.09.2015 18:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Lech odpowiedział na FB. Trochę bredzi, bo jak dla mnie wychodzi, że najpierw weryfikują paragony, a potem powiadamiają zwycięzców emotka
"Lech Katarzyna, Aleksandra, Jola, Maria, Iga, ponieważ Organizator jest związany regulaminem promocji (dostępnym pod adresem http://bit.ly/Regulamin_zKimTrzymasz) wraz z Żabką i Freshmarketem musi zweryfikować paragony, w celu potwierdzenia prawa uczestników do wygranej nagrody. Jednak pozytywnie zweryfikowani zwycięzcy są na bieżąco informowani o wygranej, a następnie stopniowo będą otrzymywać nagrody." Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6064929 Napisano: 02.09.2015 08:18:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Luiza12 napisał(a):

Hej, a ja mam pytanie, czy ktoś z Was brał udział w konkursie cinema. Ja zakupiłam bilet i chciałam zgłosić otrzymany kod, ale pomimo kilku prób wciąż pojawiał się komunikat o niewłaściwym numerze. Napisałam do Smolara i dzisiaj w nocy otrzymałam nowy kod i voucher na popcorn, ze niby wygrana. Ale dla mnie to podejrzane, po 1sze nie mogłam wziąć udziału w losowaniu nagrody natychmiastowej, myśle ze dlatego otrzymałam ten popcorn, ale mogłam nie wygrać nic albo cis więcej. Po drugie czyżby ktoś złamał system i już zgłosił mój kod? Ogólnie Smolar już od dawna budzi moje watpliwości jako organizator konkursów, czy ktoś z Was miał podobna sytuacje?

Ja łącznie 4 kody miałam, wpisały się bez żadnych problemów. Tam nie dało się zupełnie nic nie wygrać, zawsze wpada przynajmniej coś z mniejszych nagród - popcorny, napoje, bilety itd. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6064389 Napisano: 01.09.2015 13:23:24 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Porażka z Lechem, Carte d'Or, Nestle... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6063818 Napisano: 31.08.2015 14:23:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lusienka napisał(a):

marzenier napisał(a):

Tak to jest jak się niemal przyjmuje coś za pewniak 
700 nagród,myślę sobie no nie ma bata,aby choć jedna nie wpadła 
No to mi udowodnili,ze jest taki bat i nie dali emotka

Podejrzewam że Biedronka też niejednokrotnie numer taki nam wywinie emotka

Też myślałam, że wpaść musi, tym bardziej że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. No i też się przeliczyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062334 Napisano: 27.08.2015 19:58:50 w Biedronka
fragles napisał(a):

katrin1 napisał(a):

fragles napisał(a):

assal napisał(a):

Jarko44: Jak czasem publikują hasła, literówka goni literówkę  emotka

Oczywiście, pomylić się może każdy, zwłaszcza jak IQ chce datę zgłoszenia, datę zakupu, numer paragonu, pesel  emotka  dane itp. Im więcej trzeba wpisać tym większa szansa na błąd. Tyle, że w moim przypadku mam screeny, kopię paragonów i wszystko się idealnie zgadza. Dodatkowo jeszcze jedna osoba z forum ma taką samą sytuację. Pomijam, że 2 miesiące nie dali znać, dowiedziałem się z wyników, gdy zabrakło mojego nazwiska. Zadzwoniłem, nic nie chcieli powiedzieć. Pani z przekąsem odrzekła : "może sobie pan napisać reklamację, ale jeszcze nigdy żadnej nie uznaliśmy". Jakoś w innych agencjach nie dokucza mi pomroczność jasna i się nie mylę, choćby w Smolarze. Rzadko, bo rzadko, ale jak się wygra nie ma cudów żeby odebrali nagrodę. Pomijam, że czasem w przypadku pomyłki niektóre agencje po prostu informują. 

Nie ma mocnych na to IQ? Przecież Izba celna czy ktoś inny chyba ma prowadzić nadzór nad konkursami, może trzeba zgłosić że nagminnie nie przyznają nagród i nasze nagrody warte kilkanaście tysiaków wciąż pozostają do dyspozycji organizatora. Albo że w loteriach wciąż wygrywają te same osoby. Ewidentny przekręt emotka

A w temacie: do którego dnia poinformowani są laureaci z loterii Coca-coli?

Żeby nie ciągnąć  tematu, w Izbie Celnej mogę zgłosić swoją sprawę, nie mam dowodów, że nagminnie łamią regulamin. gdyby każdy napisał za siebie może coś by z tym zrobili.
Co do dostarczania osobiście paragonów, świetne rozwiązanie. Tyle, że jeśli u nich w systemie figurują inne niż były zgłoszone (jak podobno było też w przypadku blenderów) lub jak u mnie zgłosiłem 2 paragony i 2 odesłałem, a chcą np. : 3 to nic nie pomoże. Chciałbym wierzyć, że oni jako agencje gdzie pracują ludzie też się mogą pomylić, ale niestety to raczej celowe działanie. Mogę mieć dowód na to co zgłosiłem, kopie, screen itp. Ale jeśli u nich w systemie figuruje co innego jest kłopot.

A gdyby tak nie do Izby, ale do jakiejś gazety? Zebrać wpisy z forum o ich przekrętach, historie osób, które się na nich przejechały, zebrać przykrótkie listy zwycięzców i to podarować jakiemuś dziennikarzowi. Media to ogromna siła emotka Sama bym to chętnie zrobiła, ale chwilowo nie znajdę na to czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062279 Napisano: 27.08.2015 18:17:01 w Informują
Maile ze Specjala Niefiltrowanego Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062265 Napisano: 27.08.2015 17:52:51 w Czy informują/ informowali?
Vivacia napisał(a):

nataliarobert473 napisał(a):

Byłaś w nagrodach głównych? pewnie znikły bo w nagrodach głównych dwa razy powtarzało się Robert.B a w nagrodach dodatkowych też bylo kilka powtórzeń  emotka

Tak, w głównych emotka Rzeczywiście, też mi się ten Robert w oczy rzucił emotka

Już są znów - bez dubli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062195 Napisano: 27.08.2015 15:49:07 w Czy informują/ informowali?
nataliarobert473 napisał(a):

Byłaś w nagrodach głównych? pewnie znikły bo w nagrodach głównych dwa razy powtarzało się Robert.B a w nagrodach dodatkowych też bylo kilka powtórzeń  emotka

Tak, w głównych emotka Rzeczywiście, też mi się ten Robert w oczy rzucił emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062190 Napisano: 27.08.2015 15:42:26 w Czy informują/ informowali?
nataliarobert473 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

A z tego Specjala Niefiltrowanego, którego są wyniki za I tydzień, to informowali?
Bo imię jakby moje, ale raczej nie jestem jedyną Dorotą S. na świecie...

Nie wysyłali jeszcze... sprawdź w galerii zdjęć czy byłaś jedyną Dorotą.S która wysyłała zgłoszenie. 

Jedyną! Dzięki za radę emotka Ale wyniki rzeczywiście znikły... mam nadzieję, że się nie zmienią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6062184 Napisano: 27.08.2015 15:32:06 w Czy informują/ informowali?
A z tego Specjala Niefiltrowanego, którego są wyniki za I tydzień, to informowali?
Bo imię jakby moje, ale raczej nie jestem jedyną Dorotą S. na świecie... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6060559 Napisano: 24.08.2015 15:51:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
migi napisał(a):

xooxooxoo napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Czy kolejne wyzwania się w ogóle kiedyś pojawią? Najpierw miały być w miniony poniedziałek, potem w najbliższy poniedziałek, a teraz pokazuje mi się, że za... 18 dni!


Właśnie sprawdzałam i też się nad tym zastanawiam. Raz za 5 dni, raz za 7 a teraz za 17 dni. Lekka przesada, ciągle to przeciągają emotka

Wydaje mi się, że wczoraj jak sprawdzałam to było za 14 dni kolejny etap, a dziś jest za 7 dni emotka

Jeszcze dziś rano było 14. W końcu zaczynają skracać, zamiast wydłużać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6060507 Napisano: 24.08.2015 14:40:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
SaMaE napisał(a):

Jaki jest najtańszy produkt loreal men expert?

Najtańsza jest chyba pianka do golenia... W Naturze jest teraz promocja na męskie kosmetyki, ta pianka jest za 12,99.
http://www.droger...a_mezczyzn.html#p=14 Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6059110 Napisano: 20.08.2015 15:40:25 w Biedronka
boher401 napisał(a):

bc14 napisał(a):

smolar chyba pobije ilosć graczy w tej loterii jak czytam ile inwestujecie to i te 10 kart dziennie to mało emotka

15 zgrzewek po 24szt zakupione emotka 2 kasjerki pomagały liczyć emotka  

Jak kiedyś jeszcze wygrywałam w loteriach Smolara, to zawsze jednym jedynym zgłoszeniem. Więc teraz kupię jedną puszkę i zgarnę Wam auto sprzed nosa, o! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0