Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Vivacia

Vivacia

#6080278 Napisano: 24.09.2015 12:18:29 w Wkurza mnie...
stamp napisał(a):

staszek napisał(a):

stamp napisał(a):

masza napisał(a):

polarniczka napisał(a):

noisy0000 napisał(a):

stamp napisał(a):

trzeba bardziej zastanowic sie nad zyciem ludzkim,a nie nad kotkami czy pieskami i nie mówić ze kot umarł,tak mogą mówić tylko dzieci.Zwierzeta zdychają tak dla przypomnienia

Ohhh naprawdę? To sobie mów jak chcesz, ale wybacz nie oczekuj tego od innych. Może to wynika z empatii, niedawno pożegnałam się ze swoim psem, który przez 11 lat był moim kochanym przyjacielem i nigdy by mi przez gardło nie przeszło, że "zdechł mi przyjaciel" emotka

zwierzę to istota żyjąca, jak człowiek więc też umiera....cokolwiek żyje zasługuje na szacunek i opiekę i nigdy nie zgodzę się z traktowaniem zwierząt jako czegoś niższej kategorii....pies nawet jak go uderzysz to będzie Cię kochał jak nikt inny na świecie, nie zna takich uczuć jak zazdrość, czy nienawiść....a bywa, że najbliższa rodzina jak się tylko odwrócisz wbije nóż w plecy....śmierć dotyka wszystkich nieważne czy mają dwie czy cztery nogi....

emotka

nawet 5-letnie dzieci wiedzą że umrzeć może tylko ta istota która ma dusze.Czy według Ciebie pieski mają dusze i idą do nieba czy piekła?emotka

A skąd wiadomo kto ma duszę, a kto nie? Czy została zbadana? Ktoś ją widział, jak wątrobę albo nerkę? Może jej nie ma, a może jeden ma, inny nie. Może muchy mają, a słonie już nie. Tego nikt nie wie emotka

kosmity tez nie widziałas ale latwiej ci w to uwierzyc niz w to że masz dusze?

No mi łatwiej uwierzyć w kosmitę niż piekło i niebo.
A umrzeć to znaczy: "zakończyć życie, przestać żyć, skonać". Słownik języka polskiego ani słowa o duszy nie mówi. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6079348 Napisano: 23.09.2015 14:30:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
ksantypa napisał(a):

Vivacia napisał(a):

"Odrzucono wykonanie zadania: wakacje z Philips"
Czy to było zadanie Tworzę z poprzedniego etapu? Pamięta ktoś może pytanie?

u mnie tez odrzucono-chyba napisze zapytanie do nich dlaczego mi odrzucli-troc napisałam na temat

No ja też napisałam na temat i też nie wiem o co chodzi. Brak zdjęcia? Ale było opcjonalne, prawda?
Jak Ci odpiszą, to daj mi znać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6078427 Napisano: 22.09.2015 13:24:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Cisza ostatnio. A do loterii kompletnie szczęście straciłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6078426 Napisano: 22.09.2015 13:22:56 w Ambasadorinnowacji - Philips
klaudia011 napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

Czy macie jakieś problemy z zalogowaniem się na platformę Ambasadora?

"Dane nieprawidłowe" emotka

U mnie również emotka  Opcja "przypomnij hasło" też nie działa. Już myślałam, że usunęli moje konto emotka

ja zalogowałam się bez problemu.

O, już jest ok i u mnie. Może mieli jakąś chwilową awarię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6078415 Napisano: 22.09.2015 13:15:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
aniolka2310 napisał(a):

Czy macie jakieś problemy z zalogowaniem się na platformę Ambasadora?

"Dane nieprawidłowe" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6077430 Napisano: 21.09.2015 11:16:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
malenka napisał(a):

Vivacia napisał(a):

"Odrzucono wykonanie zadania: wakacje z Philips"
Czy to było zadanie Tworzę z poprzedniego etapu? Pamięta ktoś może pytanie?

Trzeba było napisać jaki produkt Philips zabrałaś ze sobą na wakacje lub jaki by Ci się na tych wakacjach przydał. Można było dołączyć zdjęcie lub filmik.

Aaa, ok! Dziękuję malenka i monia24 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6077427 Napisano: 21.09.2015 11:12:59 w Ambasadorinnowacji - Philips
"Odrzucono wykonanie zadania: wakacje z Philips"
Czy to było zadanie Tworzę z poprzedniego etapu? Pamięta ktoś może pytanie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6075212 Napisano: 17.09.2015 09:45:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

Vivacia napisał(a):

marionzzz napisał(a):

Vivacia napisał(a):

migi napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Pytał ktoś może Albedo, ile produktów trzeba kupić na konkurs Graala? W zasadach napisali "kup dowolny produkt", a w regulaminie już mowa o trzech...

Ja będę się trzymać regulaminu i nawet nie dyskutować, skoro tak zapisali emotka

No ja też kupiłam trzy, ale tak sobie myślę, że może w regulaminie się rozpędzili? emotka Gdyby można było kupić jedno opakowanie to bym spróbowała jeszcze raz, ale na trzy kolejne to mnie nie stać emotka

 dzwoniłam na infolinię (nr macie podany na stronie jeśli ktoś chce sam zadzwonić ) -wystarczy jeden produkt czekają na zmianę regulaminu

Dzięki! emotka

A co to za konkurs? emotka

https://www.e-kon...al.html#.VfpvEJe2omY Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6075199 Napisano: 17.09.2015 09:37:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marionzzz napisał(a):

Vivacia napisał(a):

migi napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Pytał ktoś może Albedo, ile produktów trzeba kupić na konkurs Graala? W zasadach napisali "kup dowolny produkt", a w regulaminie już mowa o trzech...

Ja będę się trzymać regulaminu i nawet nie dyskutować, skoro tak zapisali emotka

No ja też kupiłam trzy, ale tak sobie myślę, że może w regulaminie się rozpędzili? emotka Gdyby można było kupić jedno opakowanie to bym spróbowała jeszcze raz, ale na trzy kolejne to mnie nie stać emotka

 dzwoniłam na infolinię (nr macie podany na stronie jeśli ktoś chce sam zadzwonić ) -wystarczy jeden produkt czekają na zmianę regulaminu

Dzięki! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6075176 Napisano: 17.09.2015 09:05:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Pytał ktoś może Albedo, ile produktów trzeba kupić na konkurs Graala? W zasadach napisali "kup dowolny produkt", a w regulaminie już mowa o trzech...

Ja będę się trzymać regulaminu i nawet nie dyskutować, skoro tak zapisali emotka

No ja też kupiłam trzy, ale tak sobie myślę, że może w regulaminie się rozpędzili? emotka Gdyby można było kupić jedno opakowanie to bym spróbowała jeszcze raz, ale na trzy kolejne to mnie nie stać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6075171 Napisano: 17.09.2015 08:57:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pytał ktoś może Albedo, ile produktów trzeba kupić na konkurs Graala? W zasadach napisali "kup dowolny produkt", a w regulaminie już mowa o trzech... Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6074553 Napisano: 16.09.2015 13:29:13 w SZUKAM....
ktoskcies napisał(a):

titinunu napisał(a):

malgol napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na bon Apart z Garniera-Drogeria Natura?

Ja nie mogę doczekać się 

U mnie to samo, wciąż brak... właśnie pytać miałem. emotka

Mój doszedł wczoraj, ale to była główna. Może je najpierw puścili, a innych jeszcze nie? Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6074519 Napisano: 16.09.2015 12:59:05 w Biedronka
koper napisał(a):

Vivacia napisał(a):

Jest na stronie Smolara lista zwycięzców pralek.

Jakieś zmiany na tej liście, czy ta sama co wczoraj?

Uch... jakoś przespałam to, że była wczoraj emotka Sorry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6074505 Napisano: 16.09.2015 12:40:48 w Biedronka
Jest na stronie Smolara lista zwycięzców pralek. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6074425 Napisano: 16.09.2015 11:33:49 w Biedronka
lena5_1985 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Wysłałam mojego do biedronki po lays i tropicane to ci wraca w wielce uszczęśliwiony z chrupkami monster te buźki takie i zamiast tropicany kupił mi soczki kubuś .To jest kurde cymbał hehe 

Chciał Ci przyjemność sprawić emotka

A na Monster nie ma teraz przypadkiem ogólnopolskiej loterii? Może da się coś odratować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6074381 Napisano: 16.09.2015 10:51:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

Nie jestem w stanie dodać zdjęć do wakacyjnego konkursu TESCO.  Wszystko jest ok. ale ostatnie "dalej" nie działa. 
Też macie problemy? 

Miałam tak samo na Mozilli, poszło na Chromie. Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6073433 Napisano: 15.09.2015 10:58:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bon do Apartu - Lato pełne komplementów, Garnier, Natura, UPS Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6071707 Napisano: 11.09.2015 16:05:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ekstra... żeby dostać z Amino miskę wartą 10 zł, trzeba wysłać im paragon listem poleconym emotka Chyba sobie daruję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6071675 Napisano: 11.09.2015 15:46:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nina54 napisał(a):

Ostatnio widziałam w Hebe ulotki o jakiejś loterii z Colgate, więc odruchowo zgarnęłam dwie pasty, a teraz szukam tego konkursu i nie mogę znaleźć... Wiecie coś?

Jest ogólnopolska loteria Colgate https://www.e-kon...ch.html#.VfLaVX3PkhM Wyświetl w wątku >>
0 0

Vivacia

#6071488 Napisano: 11.09.2015 13:03:03 w SZUKAM....
Jest jakiś konkurs, gdzie trzeba kupić kawę ziarnistą? Wyświetl w wątku >>
0 0