Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konkurs14

konkurs14

#6093176 Napisano: 13.10.2015 21:03:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
michałek13 napisał(a):

joan napisał(a):

mczarna napisał(a):

Dziewczyna ma ksywę michałek?


Nieważne, jaką ma ksywę. Wygrała raz i jej mąż też raz. Po co od razu docinki? To takie szokujące? emotka

Witam, Mam na imię Ewa - michałek13 - od imienia syna dla ciekawskich... Od jakiegoś czasu poziom strony robi się żenujący, tylko zazdrość i zawiść i tyle. Tak wygrał raz mój mąż, raz ja i na dodatek mamy paragony. I co w tym złego? Nie bardzo rozumie czemu na mój temat dyskutujecie. Pisze na priv co najmniej z 10 osobami, które codziennie wysyłają WAWEL z kilku e-maili a założę się, że niektórzy nawet e-maile na te użytek tworzą. Dlatego odpuście sobie dyskusje na mój temat. I to był mój ostatni wpis w poście moje wygrane... bo każda wygrana rodzi chore dyskusje, zamiast czas marnować wysyłajcie konkursy i powodzenia życzę

jak się chwalicie nagrodami to albo piszcie precyzyjnie i ze zrozumieniem, albo po prostu nie piszcie o tym. sama droga Ewo pisząc "u mnie po raz drugi..." ustaliłaś pojedynczego zwycięzcy z dwiema nagrodami. albo "u mnie" (w domyśle tylko u mnie) albo "u nas" (w domyśle u mnie i kogoś innego)  - wtedy nie byłoby zamieszania. informacje, o tym, że inni wysyłają z kilku e-maili zgłoszenia do konkursu mi osobiście nie imponuje i dziwię się, że tym się chwalą, zamiast sprawę przemilczeć. mimo wszystko życzę kolejnych wygranych, nawet tych, którymi się z nami nie podzielisz .... w formie wpisu na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093108 Napisano: 13.10.2015 19:46:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PatrycjaRT napisał(a):

Tak odnośnie Wawela - czy ich cukierki na wagę tez mogą być?

"W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien nabyć przynajmniej jednoopakowanie Produktów Wawel i zachować dowód ich zakupu. Produkty, których nabycie uprawnia do udziału w Konkursie, zwane dalej , to wszystkie rodzaje produktów Wawel dostępne w sklepach na terenie Polski. "

... bo nie do konca jest dla mnie jasne te 'jedno opakowanie'.

dziwna sprawa z tym konkursem. na stronie w "krokach" nie ma żadnej informacji o konieczności zakupu produktu - celowe działanie czy zaniechanie? bo w regulaminie jest informacja o "powinności" nabycia produktu. moim zdaniem nie ma znaczenia co się kupi - czekoladę, cukierki, bombonierkę itd., ważne, żeby był to produkt marki Wawel. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093080 Napisano: 13.10.2015 19:14:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

wioleczka83 napisał(a):

sugrasugar napisał(a):

michałek13 napisał(a):A u mnie po raz drugi 5 kg słodkości z Wawelu emotka

przecież w tym konkursie można wziąć udział tylko raz

pewnie inny adres email został podany

a ile takich "razów" jest w loteriach , a jak ktoś (m.in. ja) zacznie zwracać uwagę na te "ponadwymiarowe" i
nieregulaminowe wygrane to zaraz fala krytyki i wypowiedzi typu, a że
teorie spiskowe, a że się komuś nudzi itp. jak ktoś już nie może bez
kombinowania żyć, to niech to sobie robi, ale w zgodzie z własnym sumieniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092339 Napisano: 12.10.2015 17:55:24 w Smolar
giulietta napisał(a):

np takich numerów paragonów 111/222 000/333 xxxx/yyyy nie widziałam nigdy w realu, a tylko na listach wyników i to przy głównych... przypadek?

weryfikować, weryfikować i jeszcze raz weryfikować - tak twierdzę, bez związku z wyborami i będąc bezpartyjnym obywatelem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092314 Napisano: 12.10.2015 17:20:59 w Smolar
giulietta napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Znowu można obejrzeć losowanie auta, tym razem z Lewiatana
http://www.smolar...atana-rozstrzygni-ta

podobają mi się takie filmiki emotka  bardzo przekonujące no i jest rezerwa emotka  uważam, że w regulaminie każdej loterii powinien być zapis o obowiązku zamieszczenia takich filmików z losowań urnowych czy systemowych, bo w konkursach wiadomo, że nie losują  emotka  

mi również się podobają - ale niech zostanie przyjęta jakaś zasada - filmuje się każdą (no powiedzmy z bardziej wartościowymi nagrodami) loterię, albo żadnej - te zarejestrowane są bardziej ok niż te niezarejestrowane? po przez taką kategoryzacje (sfilmowane/niesfilmowane) rodzi się jeszcze więcej wątpliwości - dlaczego ta tak, a tamta nie? ale i tak należą się ukłony agencji za odwagę, żeby zarejestrować losowanie - może to jakiś krok milowy do transparentności loterii. dla mnie jednak ważniejsze są czynności po losowaniu - czyli dokładna weryfikacja dokumentacji i samych zwycięzców.
agencja Smolar mogłaby sobie troszeczkę ułatwić pracę, sporządzają listę z przyporządkowanymi do każdego zgłoszenia numerami - wtedy zamiast tracić czas na robienie zawiniątek z karteczkami, potem ich demontowanie, można byłoby przygotować urny i z każdej losować po jednej cyfrze odpowiadającej numerowi zgłoszenia. w przypadku wylosowania wyższej liczby, niż ostatnia z listy - losowanie powtórzyć lub ustalić, co w takim przypadku zrobić. oczywiście wcześniej sporządzona lista byłaby do wglądu i obecna na wizji i na bieżąco pokazywana po danym etapie losowania. mniej roboty, a tak same przygotowania do losowania bardzo pracochłonne. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092160 Napisano: 12.10.2015 14:26:56 w Smolar
fino - dla Ciebie "gdybanie", dla innych problem. już nie jeden spożytkował energię (i nie tylko) na loterię, ale ma poczucie, że coś jest nie tak i dlatego postanowił może podzielić się tym z innymi. statystyki uważam, za potrzebne - na szczęście nie musiałe/aś zużyć "swojej energii" na ich sporządzenie - ja ma jeszcze dużo energii, wystarczy mi na inne konkursowe boje. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092137 Napisano: 12.10.2015 14:16:48 w Smolar
staszek - każdy ma prawo mieć nawet dwa garaże starterów - chodzi o to, w jaki sposób się je wykorzystuje. może Ciebie to nie dziwi, że tyle razy się powtarzają numery,  dla mnie jednak jest to kwestia zastanawiająca. sama napisałaś, że masz trzy nowe startery - ok. w sytuacji, gdyby te trzy twoje nowe numery pojawiły się na liście zwycięzców w danej edycji loterii, oznacza to, że wygrałaś trzy razy nagrodę, ale formalnie przysługuje ci jedna nagroda, a co z pozostałymi dwoma? a jeżeli jakaś osoba wpuści takich starterów do loterii ponad 100 z niezweryfikowanymi jeszcze numerami paragonów - to wtedy sytuacja nie jest już taka jasna. oczywiście, że wygrywają również "normalni", tacy są poza sporem i "teorią spisku", ale ich skala maleje wobec potencjalnych oszustów lub hurtowników - i to jest problemem. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092118 Napisano: 12.10.2015 14:01:44 w Smolar
jackk76 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

piąty (na szczęście ostatni) etap loterii z pralkami za nami. znowu wielki triumf, tych, co znaleźli sposób na wielokrotne wygrywanie w jednym etapie - powtarzające się prefiksy numerów i podobne trzy ostatnie cyfry na to wskazują. snucie takich wniosków nie jest wyrazem rozgoryczenia z braku wygranej, ale obiektywnym i szerszym spojrzeniem na listy zwycięzców. obym się mylił, że doszło do jakiś nieuczciwych praktyk ze strony określonych uczestników, w przeciwnym razie warto byłoby wprowadzić zmiany, by każdy miał równe szanse na zdobycie nagrody. przypomniały mi się czasy, jak loterię organizowaną przez orange, zdominowała grupa osób, które niemalże codziennie wygrywały samochody (bmw) - niby loteria, niby zgodnie z regulaminem, ale zaskakująca trafność i powtarzalność.
na koniec trochę statystyk z piątej edycji loterii persil (w wielu przypadkach widać, że są to numery z jednej puli, ostatnie cyfry są przybliżone):
735 xxx xxx - zaledwie 21 razy
604 xxx xxx - tym razem skromnie, 12 razy
883 xxx xxx - jedynie 10 razy
784 xxx xxx - tylko 10 razy
zagadkowe są dla mnie numery paragonów - tutaj już jest duża różnorodność, mam nadzieję że paragony są autentyczne i drukowane przed ogłoszeniem wyników a nie generowane po opublikowaniu listy zwycięzców - i tutaj raczej trzeba byłoby zweryfikować autentyczność dokumentacji. jeżeli moje podejrzenia są bezpodstawne, to pozostaje mi jedynie uwierzyć w coś, czego nie potrafię logicznie i empirycznie ogarnąć.
i na koniec jeszcze jedna dygresja .... dlaczego agencja smolar zdobyła się na rejestracje i upublicznia wideo TYLKO jednego loteryjnego losowania, chociaż oczywiście nie musiała tego robić?


Prośba do Smolara - Jeśli to czytacie.
Weryfikujcie oryginalność paragonów - Wiem, że wiąże się to z dodatkowymi kosztami obsługi loterii, ale tylko w ten sposób można wykluczyć tych, którzy paragony sami sobie drukują. Wiem, że niestety tacy są i proceder kwitnie w najlepsze, a agencjom nie jest na rękę sprawdzanie paragonów u tych, którzy je wystawili.
Nie mam nic do tak zwanych "hurtowników" co to kupują produkty w sporych ilościach, ale oszustom trzeba to ukrócić!

jackk76 - popieram i właśnie ta kwestia również mnie niepokoi, tym bardziej, że jedynie organizator ma możliwości takiej weryfikacji (jest w posiadaniu danych), anie pozostali uczestnicy. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092114 Napisano: 12.10.2015 13:52:32 w Smolar
fino napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że te trzy pierwsze numery nie są unikalne i w każdej z sieci posiadaczy numerów z takim samym początkiem jest na pęczki, nie widzę w tym absolutnie nic dziwnego, że mogły się powtórzyć 10, czy 12 razy w jednym losowaniu... niektórym, to się naprawdę nudzi.  emotka

"niektórym" to się nie chce czytać dokładnie i ze zrozumieniem. jakby się chciało to by się przeczytało całość m.in. z tym fragmentem "... w wielu przypadkach widać, że są to numery z jednej puli, ostatnie cyfry są przybliżone..." niestety nie znamy środkowych trzech cyfr - może to i lepiej, bo byś może okazałoby się, że będą one identyczne. dlatego nie możemy twierdzić (czego nie robię), a jedynie przypuszczać (co czynię). w takiej dyskusji zdania będą podzielone - uszanuję również zdanie tych, co mają inny punkt widzenia na loterię i się "nie nudzą". Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6092091 Napisano: 12.10.2015 13:20:44 w Smolar
piąty (na szczęście ostatni) etap loterii z pralkami za nami. znowu wielki triumf, tych, co znaleźli sposób na wielokrotne wygrywanie w jednym etapie - powtarzające się prefiksy numerów i podobne trzy ostatnie cyfry na to wskazują. snucie takich wniosków nie jest wyrazem rozgoryczenia z braku wygranej, ale obiektywnym i szerszym spojrzeniem na listy zwycięzców. obym się mylił, że doszło do jakiś nieuczciwych praktyk ze strony określonych uczestników, w przeciwnym razie warto byłoby wprowadzić zmiany, by każdy miał równe szanse na zdobycie nagrody. przypomniały mi się czasy, jak loterię organizowaną przez orange, zdominowała grupa osób, które niemalże codziennie wygrywały samochody (bmw) - niby loteria, niby zgodnie z regulaminem, ale zaskakująca trafność i powtarzalność.
na koniec trochę statystyk z piątej edycji loterii persil (w wielu przypadkach widać, że są to numery z jednej puli, ostatnie cyfry są przybliżone):
735 xxx xxx - zaledwie 21 razy
604 xxx xxx - tym razem skromnie, 12 razy
883 xxx xxx - jedynie 10 razy
784 xxx xxx - tylko 10 razy
zagadkowe są dla mnie numery paragonów - tutaj już jest duża różnorodność, mam nadzieję że paragony są autentyczne i drukowane przed ogłoszeniem wyników a nie generowane po opublikowaniu listy zwycięzców - i tutaj raczej trzeba byłoby zweryfikować autentyczność dokumentacji. jeżeli moje podejrzenia są bezpodstawne, to pozostaje mi jedynie uwierzyć w coś, czego nie potrafię logicznie i empirycznie ogarnąć.
i na koniec jeszcze jedna dygresja .... dlaczego agencja smolar zdobyła się na rejestracje i upublicznia wideo TYLKO jednego loteryjnego losowania, chociaż oczywiście nie musiała tego robić? Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6091483 Napisano: 10.10.2015 19:14:27 w Smolar
giulietta napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

giulietta napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

freyja88 - je też nie akceptuję aktywności hurtowników w loteriach, ale ciężko będzie wyeliminować ten proceder.
kurkavip - jakbyś pomyślał jak hurtownik do doszedłbyś sam do wniosku, że skoro w jednym gospodarstwie można wygrać jedną nagrodę, to co stoi na przeszkodzie, żeby zaangażować niespokrewnionych znajomych? ja tak nie czynię, bo uważam to za nieuczciwa praktykę, czasami widoczną na listach laureatów, ale trudną jednak do udowodnienia.

wcale nie jest to trudne do udowodnienia, wystarczy PESEL, który jest unikalny emotka

PESEL to jedynie półśrodek, który nie rozwiąże problemu - znajomi też posiadają numery PESEL i to różne emotka

PESEL = osoba fizyczna, o s o b a (nie zwierzak czy rybki w akwarium)   osoba z prawdziwym imieniem ( nie imionkiem!) i nazwiskiem emotka

PESEL 1 = hurtownik, PESEL 2 (i n n y i p r a w d z i w y) = znajomy hurtownika z prawdziwym imieniem i nazwiskiem, który się z nim dogada i jakoś się podzielą, PESEL 3 (inny i również prawdziwy) = kolejny realny znajomy hurtownika, również usłużny itd. przecież to znajomi, a nie rodzina (regulaminowo zgodnie), ale nagroda i tak trafi do jednej osoby (regulaminowo niezgodnie). Agencja tego nie widzi, gracz, któremu zależy na nagrodzie, takie kombinacje zauważy. domysły są - dowodów brak i tu jest niedosyt. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6091274 Napisano: 10.10.2015 00:27:01 w Smolar
giulietta napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

freyja88 - je też nie akceptuję aktywności hurtowników w loteriach, ale ciężko będzie wyeliminować ten proceder.
kurkavip - jakbyś pomyślał jak hurtownik do doszedłbyś sam do wniosku, że skoro w jednym gospodarstwie można wygrać jedną nagrodę, to co stoi na przeszkodzie, żeby zaangażować niespokrewnionych znajomych? ja tak nie czynię, bo uważam to za nieuczciwa praktykę, czasami widoczną na listach laureatów, ale trudną jednak do udowodnienia.

wcale nie jest to trudne do udowodnienia, wystarczy PESEL, który jest unikalny emotka

PESEL to jedynie półśrodek, który nie rozwiąże problemu - znajomi też posiadają numery PESEL i to różne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6091131 Napisano: 09.10.2015 18:58:14 w Smolar
freyja88 - je też nie akceptuję aktywności hurtowników w loteriach, ale ciężko będzie wyeliminować ten proceder.
kurkavip - jakbyś pomyślał jak hurtownik do doszedłbyś sam do wniosku, że skoro w jednym gospodarstwie można wygrać jedną nagrodę, to co stoi na przeszkodzie, żeby zaangażować niespokrewnionych znajomych? ja tak nie czynię, bo uważam to za nieuczciwa praktykę, czasami widoczną na listach laureatów, ale trudną jednak do udowodnienia. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6088320 Napisano: 05.10.2015 23:46:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
karola-00 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków.

przez rok napisałeś 3 wiadomości  i masz jeden ptk karny emotka  Czy tylko potrafisz narzekać i szukać sensacji ;]
Weż sie w garść i pomyśl jak załatwić w tydzień 100 paragonów może coś wygrasz ;] Jak masz jaja i łeb to kombinuj! Ja mam tylko łeb na karku i daje rade emotka

uważam, że ocena jednostki na podstawie ilości napisanych wiadomości (wybacz, że przez rok tylko trzy - może dla Ciebie to za mało) jest mało obiektywne. można mieć wiedzę i umiejętności, ale nie musowo o wszystkim pisać i się tym chwalić. jakbym napisał 89 wiadomości , wtedy mogłoby okazać się, że za dużo - i tym również można ściągnąć na siebie falę nieuzasadnionej krytyki. a według Ciebie, jak jedna osoba ma na facebooku ponad 300 znajomych, a inna tylko 20 - to na tej podstawie można ocenić te osoby ? ta co ma 300 to jest super, a ta co ma 20 jest gorsza? - a może tych 20 to prawdziwi wartościowi, znajomi, przyjaciele. jestem zdania, że trzeba bardziej zwracać uwagę nie na ilość, a no formę i treść wypowiedzi. jakbyś była bardziej krytyczna do siebie, to przeanalizowałabyś najpierw ilość wiadomości wysłanych przez siebie na forum w pierwszym roku po rejestracji - też mam ocenić na tej podstawie?
czy w twojej wiadomości z 19 marca 2015r. https://www.e-kon...70450/p/97/#p5994514 "narzekałaś czy szukałaś sensacji" ?
rozróżniaj narzekanie od krytyki, sensację od przypuszczeń i opinii. krytycznie podchodzę do wypowiedzi wielu osób, ale zarazem podoba mi się mnóstwo innych opinii - ale nie muszę o tym wszystkim pisać , chociaż właśnie m.in. temu służy forum i mam nadzieję, że też zrozumiesz te zasady.
a propos jednego (aż!)  punktu karnego - jest on nie za poglądy i krytykę, tylko umieszczenie postu w innym dziale, niż to jest wymagane.
wybacz, nie skorzystam z zasugerowanej przez Ciebie metody  na wygranie "czegoś" (tydzień, 100 paragonów). mam "jaja" - matka natura tak chciała. mam "łeb na karku" - używam go do myślenia, a nie do "kombinowania". miej świadomość, że w konkursach i loteriach sukcesem do zwycięstwa nie jest jedynie posiadanie wspomnianego "łba", ale również szczęście, sprzyjające okoliczności zewnętrzne, trafienie w gusta agencji reklamowej, uczciwa konkurencja. jak tobie udaje pogodzić się wszystkie te czynniki z łatwością i masz tego wymierne efekty to gratuluję. mnie (i podejrzewam, że wielu innym) taka sztuka niestety rzadko się udaje. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6088117 Napisano: 05.10.2015 19:19:39 w Wkurza mnie...
mczarna napisał(a):

I znów po pralce emotka ...Ale podejrzane te numery 735...

mczarna na to samo zwróciłem też uwagę pisząc tutaj http://www.e-konk...257/p/2454/#p6088060
żeby wszystkich zawiedzionych pocieszyć u mnie też nie ma pralki i wcześniej też nie było w tej loterii.
STOP hurtownikom w loteriach, STOP nieregulaminowym praktykom! !

dzięki za czujność ^poprawiłem^ Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6088060 Napisano: 05.10.2015 18:38:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kolejny etap loterii Biedronki i Persila za nami i kolejny raz tryumfują hurtownicy - tym razem nienasycony jest właściciel numerów 735 xxx xxx. Tak wiem, wiele osób może mieć taki prefiks, ale jak trzy ostatnie cyfry są przybliżone numerycznie, to jedynie może jeszcze utwierdzać mnie w tym przekonaniu. Teraz rozumiem zasadność stosowania numerów systemowych (np. nr kas), a nie nr paragonów. Loteryjność w loteriach powoli staje się loteryjna dla przeciętnego gracza, pewna - dla hurtowni i innych nieregulaminowych cwaniaków. Wyświetl w wątku >>
0 0