Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konkurs14

konkurs14

#6099697 Napisano: 23.10.2015 13:00:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Widzę, że sporo osób gra emotka Zawsze się miło spotkać w zacnym towarzystwie emotka

asper01 napisał(a):

Nie jest to łatwe. W ogólnych nie widziałem. Dopiero w Media Expert były.


Aha, zatem pójdę na spacer do Saturna, powinni mieć największy wybór - potrzeba mi baterii AA, AAA i akumulatorków. Szkoda byłoby nie zagrać emotka

faktycznie... sporo osób gra, ale tylko wygrywają Ci, co zwykle - proponuję porównać listy zwycięzców w loterii baterii GP i pralek od Persila. w każdym bądź razie życzę wygranych, a setki zakupionych baterii spiąć "do kupy" i zasilać całe mieszkanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099351 Napisano: 22.10.2015 20:27:41 w Biedronka
agamaty napisał(a):

falus napisał(a):

bridget napisał(a):

i moc nadal mnei opusciła 4 dni z rzedu nic.. na 2 osoby.... dziwne:(

Mam to samo jeszcze pare dni temu było ok a teraz  na 4 jeden raz trafiłem.

U mnie były dwa puste dni z rzędu w tym tygodniu, na szczęście z niedzieli moc wróciła. 

a może najpierw trzeba zjeść chipsy i popić pepsi i dopiero potem pisać hasła  - może teraz wybierają tych najedzonych i napitych ... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099349 Napisano: 22.10.2015 20:23:54 w Biedronka
visserarthur napisał(a):

Jakie to szczęście, że Moc Nagród za tydzień się kończy emotka

a może nieszczęście, że pomysły się kończą ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099007 Napisano: 22.10.2015 13:08:54 w Biedronka
czy z "mocy nagród" trzeba odsyłać paragon i oświadczenie pocztą tradycyjną, czy wystarczą skany dokumentacji wysłane emailowo? być może było już o tym gdzieś w wątku napisane, ale dział biedronkowy tak jest na forum rozbudowany, że ciężko znleżć na regałach taką informację emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6097439 Napisano: 20.10.2015 19:14:59 w Biedronka
ultrixx napisał(a):

Akon łaskawy, bo ja za te wszystkie szaumy, szwarckopy, henkle nagród bym nie dała.

poziom haseł - kwestia gustu. jednym się podobają, innym nie, jedne bardziej ambitne, inne mniej. ja również mam mieszane uczucia. przy
takiej ilości nagród dziennych siłą rzeczy, niektóre hasła "chcąc, nie
chcąc" musiały "wypełnić" ewentualną lukę powstałą przy braku kompletu
zgłoszeń w danym dniu. jestem i tak pełen uznania dla agencji, że jako
jedna z nielicznych ma odwagę opublikować hasłą, choć wiadomo, że może
narazić się tym samym na falę krytyki co do wyboru zwycięskich zgłoszeń.
jakoś większość agencji nie mają zwyczaju podawać do publicznej
wiadomości haseł, dzięki którym laureaci zdobywają główne i to o wiele
bardziej wartościowe nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093654 Napisano: 14.10.2015 13:26:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
turli napisał(a):

Czy możecie wysłać zgłoszenie w Gralu?

jak masz problemy - sprawdź wpisywany NIP sklepu, musi być oddzielony kreskami. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093648 Napisano: 14.10.2015 13:25:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lena5_1985 napisał(a):

rachel napisał(a):

Na faktorii win gralam codziennie bez skutku .w weekend poprosilam meza by zagral.dzisiaj dostal info ze nie wygral.ja przez tyle dni zadnej wiadomosci.czy oni cos przysylali? Czy tylkk jego pocieszylu mailem.mam poczte na tlenie. Codziennie sprawdzam wszystkie foldery spam tez.

Poczta na tlenie to chyba najgorsza poczta, tam wiele maili nie dochodzi nie wiadomo czemu. Kiedyś miałam i zmieniłam. Oni zawsze wysyłają maila czy się udało czy nie.

nie jest taka zła ta poczta, tylko może zbyt wrażliwa - często rzuca chciane wiadomości do spamu. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093333 Napisano: 14.10.2015 01:01:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

serio??? nie chce mi się już... ostatnie pół godziny spędziłam na czytaniu wszystkich jadowitych wypowiedzi, dlatego postanowiłam zainterweniować... nie jestem osobą "poszkodowaną", ale aż zniechęcenie i przykrość człowieka ogarnia, jak czyta się takie wypowiedzi... emotka emotka

jeśli ktoś chce komuś dosrać, to niech to lepiej robi na pw, a nie urządza publiczne pranie brudów.. bo nie każdy chce czytać to wszystko

o matko, znowu określenie "jadowite" - wy macie jakąś obsesje na tym punkcie. przykrość człowieka to ogarnia, jak ktoś ma wątpliwości, a inni sprowadzają to do jadów, spiskowych teorii, małolatów etc. - czy forum ma służyć tylko i wyłącznie pochwałom, ma być siedzibą jakiejś  partii  wyznającej zasadę "zawsze jest dobrze, a nawet jak źle to i tak dobrze" lub innej, Która działa w myśl ideologii - "zawsze jest źle, a nawet jak jest dobrze to i tak jest źle"? forum to demokracja - dyskutować, ale się wzajemnie nie opluwać i obrażać, staram się trzymać taki poziom.
ok, z mojej strony to wszystko. urażonych przepraszam, przekonanych zapraszam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093324 Napisano: 14.10.2015 00:46:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

a co o osobach które wygrały po kilka pralek, tabletów, smartfonów - również z przeznaczeniem na prezenty pod choinkę lub dar do Domu Dziecka?

właśnie... sumienie, regulaminy - po co o tym dyskutować i tak nikt i nic tego nie zmieni.

czepiasz się mojego zwrotu... ja pisałam konkretnie o slodyczach, a nie o pralkach, tabletach czy czymś innym. Zaś przykłady były ogólne  (oprócz testowania, bo to pierwsze, co mi przyszło na myśl).
Zaś ogólnie pisałam o wszystkich osobach i wszystkich konkursach bez podawania kto, co i ile. 
Ale widzę, że jesteś w bojowym nastroju i tylko czekasz, aż ktoś coś napisze, żeby dosrać i mieć satysfakcję z tego, prawda??


a może inni chcą mi dosrać, za poglądy i mieć z tego jeszcze większą satysfakcję, prawda ??  emotka emotka a, że w ogóle nie sypiam emotka to dyskutuję, nie chcąc nikogo urazić. zresztą poczytaj moje wpisy, wtedy wyciągniesz wnioski. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093323 Napisano: 14.10.2015 00:41:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

dolly napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

mahuska napisał(a):Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jakemotka

lepiej daj mu jakąś wypasioną swoją nagrodę (samochód?), a nie tam jakieś lajki emotka

Ziolko, to laseczka emotka Avatar to tylko przykrywka emotka



to w takim razie samochód, futro i kwiaty emotka
odnośnie laseczki - faktycznie... patrząc na zdjęcie całkiem całkiem, w moim typie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093319 Napisano: 14.10.2015 00:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mahuska napisał(a):

Ziolko dala bym Ci lika za ten post ale nie ma jakemotka

lepiej daj mu jakąś wypasioną swoją nagrodę (samochód?), a nie tam jakieś lajki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093317 Napisano: 14.10.2015 00:36:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko - a co o osobach które wygrały po kilka pralek, tabletów, smartfonów - również z przeznaczeniem na prezenty pod choinkę lub dar do Domu Dziecka?

właśnie... sumienie, regulaminy - po co o tym dyskutować i tak nikt i nic tego nie zmieni. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093306 Napisano: 14.10.2015 00:16:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jaromon napisał(a):

Wygrała na męża, na siebie, niech wygra i na prababcię, dziadka. W takich sytuacjach nigdy nie mam zastrzeżeń. Mnie osobiście wkurza co innego: wątek paragonowy... Dla przykładu: inwestuję 4x20 złotych i w porozumieniu z mamą, teściową, itd. gram w konkursie dzieląc się czasami nagrodami, zawsze dzieląc się zakupionymi produktami. Uważam, że to jest o.k. (pewnie nie dla wszystkich), bo mam rachunki i pieniądze zainwestowane są.  Ale nie mogę zrozumieć ludzi, którzy grają w konkach nie mając paragonu, odbierając innym szansę na wygrane, a później kiedy wygrywają szukają paragonów na forum. Czy to jestr fair?

lepiej uważaj, bo na forum jest wiele osób, które nie lubią krytyki i zastrzeżeń, lub nie rozumieją takich wątpliwości. po co ci to - tylko się narażasz. tutaj najlepiej emanować szczęściem, radością i udawać, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
ja powiem krótko- dla mnie to (o czym piszesz z paragonami) jest dziwny proceder, ale spełniający formalny wymóg regulaminowy  - dostarczyłeś (swój czy zdobyty innymi kanałami) poprawny paragon, przysługuje Ci nagroda. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093297 Napisano: 13.10.2015 23:54:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

ups... poszło to na public! a miało być tylko do członków grupy    emotka  

dodaj (idąc twoim tokiem rozumowania) grupy 14-latków, z czternastoma zaliczonymi konkursami emotka
i to by było na tyle w tej kwestii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093295 Napisano: 13.10.2015 23:46:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

staszek, enfamka - dla mnie może być i niespełniony artystą, ważne żeby miał wiedzę, a do swojego zawodu podchodził profesjonalnie i nie sądzę, żeby zawsze robił to z nienawiści lub zazdrości.
zresztą..., "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" (Ignacy Krasicki, spełniony pisarz) - mam wrażenie, że coraz mniej takich "cnot" na forum emotka

Powiadam Ci, z cnotkami jeszcze gorzej na tym forum emotka  

współczuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093291 Napisano: 13.10.2015 23:40:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

dolly napisał(a):

trebor1 napisał(a):

patrze i się zastanawiam,
konkurs 14...
to liczba lat, czy ilość zaliczonych konkursów? bo jedno i drugie mi tu pasuje emotka

Trebor....... Ty masz 1
emotka

u mnie to po prostu zapis fonetyczny, oznacza łan , czyli kawał ziemi

dolly emotka
Trebor - jeżeli na podstawie nazwy użytkownika snujesz domysły o wieku lub liczbie konkursów - to swoimi wypowiedziami raczej sam zdradzasz przynależność do grupy, którą chciałbyś zapewne sam opuścić, a nie możesz i na siłę (analizując nazwę użytkownika) chciałbyś do tej grupy  wciągnąć innych  - ja dziękuję, nie skorzystam emotka
Trebor - "u mnie to po prostu zapis fonetyczny, oznacza łan , czyli kawał ziemi" - a może łan, tu, fri...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093279 Napisano: 13.10.2015 23:19:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
staszek, enfamka - dla mnie może być i niespełniony artystą, ważne żeby miał wiedzę, a do swojego zawodu podchodził profesjonalnie i nie sądzę, żeby zawsze robił to z nienawiści lub zazdrości.
zresztą..., "Prawdziwa cnota krytyk się nie boi" (Ignacy Krasicki, spełniony pisarz) - mam wrażenie, że coraz mniej takich "cnot" na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093266 Napisano: 13.10.2015 23:05:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

Wiedziałam, że jad zalewa forum, ale to już przesada!
o cukierki dosłownie zarzynanie się! A niech mają te 10 kilogramów, niech mają i 20 kilogramów! Może lubią, może mają dużą rodzinę a może po prostu bardzo chcą, a nawet jakby je sprzedali to ICH SPRAWA! Dajcie spokój, przestańcie być zawistni, wredni, złośliwi, tego nie da się czytać!!! Karma wraca, jeśli nie wyzbędziecie się tego to nigdy w pełni nie będziecie zauważali własnego szczęścia, ominie was w życiu to co najlepsze bo skupicie się na 10 kilogramach cukierków a nie zauważycie szczęścia koło siebie!
Ja Wam życzę kolejnych 10 kilogramów, sama gram i mi się nie udało, ale  ABSOLUTNIE nie czuję że odebraliście mi szansę, po prostu byliście lepsi, mieliście pomysł który się spodobał! Dlatego GRAJCIE DALEJ i nie tłumaczcie się po co!

tu nie chodzi dosłownie o te "kilogramy cukierków", ale o zasady - jeden uczestnik, tylko jedna wygrana. ktoś tej zasady nie rozumie lub nie chce zrozumieć to lepiej niech się tym nie chwali. niektórzy to mają jakąś fobię na punkcie jadu - jad tu, jad tam, jad jeszcze gdzieś indziej ... nocami zaczną śnic mi się węże, a z komputera zacznie mi kapać. krytyka nie musi być wyrazem zazdrości, zawiesistości - czy krytyk literacki krytykuje bo nienawidzi, zazdrości?
enfamka - oby twa zazdrość nie była wprost proporcjonalna do wartości nagrody emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093187 Napisano: 13.10.2015 21:20:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anika81 napisał(a):

ojej ja czytałam regulamin i nie doczytałam,  że trzeba mieć paragon a zgłoszenie wysłałam. Myślicie że jak teraz kupie cukiereczki to przejdzie w razie wygranej .emotka

nie pękaj emotka w regulaminie nie znalazłem zapisu o wymaganym dostarczeniu bądź okazaniu na żądanie organizatorowi dowodu zakupu, a jedynie o jego zachowaniu. jest też zapis "W celu wzięcia udziału w Konkursie Uczestnik powinien nabyć...." - nie jest sprecyzowane konkretnie kiedy - przed czy po zgłoszeniu. uszy do góry emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6093182 Napisano: 13.10.2015 21:10:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ultrixx napisał(a):

Nie minął tydzień, a konkursowe mizeractwo zaś dławi się własną żółcią.

wyszedłeś cało z tego dławienia emotka ? zachowaj jeszcze trochę żółci - może Ci się jeszcze przydać na kolejne "trafione" teksty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0