Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konkurs14

konkurs14

#6110430 Napisano: 11.11.2015 21:45:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

moje drogie i moi drodzy emotka czy jak na konkurs smolara wyślę w smsiewcześniej wykorzystany numer paragonu (xxxx.nr paragonu.hasło) , to czy dostane informację, że numer już został wcześniej użyty?

Dostac, dostaniesz...ale nic nie wygrasz. Pamietaj, że oni nie lubią kombinatorow. 

ale nie chodzi o kombinowanie, tylko niepewność co do wykorzystania nr paragonu (są dwa paragony - jeden już został wykorzystany, ale nie wiadomo który). i tak posłałbym to samo hasło na któryś z numerów , ale nie wiem, jak system zareaguje. tym bardziej, że osoba od której zdobyłem paragon też nie jest pewna, czy ten już został zużyty.

Znaczy się, że "zdobywasz" paragony od osoby, która sprzedaje/oddaje zużyte ??? Nie bardzo kumam... emotka

nie o to chodzi. osoba ma dwa paragony - jeden z nich wykorzystała (w sensie numeru emotka ), tylko nie pamiętała który. ale z dużą dozą pewności wskazała na ten nie użyty. wierzę, że tak jest i nie podejrzewam oszustwa, tylko chcę mieć pewność, że w razie zdublowania otrzymam wiadomość typu, że numer paragonu już został wcześniej użyty. przed chwilą wysłałem i doszło - otrzymałem potwierdzenie bez żadnych niepokojących komunikatów. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110420 Napisano: 11.11.2015 21:22:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

moje drogie i moi drodzy emotka czy jak na konkurs smolara wyślę w smsiewcześniej wykorzystany numer paragonu (xxxx.nr paragonu.hasło) , to czy dostane informację, że numer już został wcześniej użyty?

Dostac, dostaniesz...ale nic nie wygrasz. Pamietaj, że oni nie lubią kombinatorow. 

ale nie chodzi o kombinowanie, tylko niepewność co do wykorzystania nr paragonu (są dwa paragony - jeden już został wykorzystany, ale nie wiadomo który). i tak posłałbym to samo hasło na któryś z numerów , ale nie wiem, jak system zareaguje. tym bardziej, że osoba od której zdobyłem paragon też nie jest pewna, czy ten już został zużyty.

a nie ma w wysłanych wiadomosciach tego SMSa żeby zobaczy c jaki się numer wysłało?

faktycznie, być może tam się zachowały jakieś ślady. dzięki wam dobrzy ludzie za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110413 Napisano: 11.11.2015 21:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

moje drogie i moi drodzy emotka czy jak na konkurs smolara wyślę w smsiewcześniej wykorzystany numer paragonu (xxxx.nr paragonu.hasło) , to czy dostane informację, że numer już został wcześniej użyty?

Dostac, dostaniesz...ale nic nie wygrasz. Pamietaj, że oni nie lubią kombinatorow. 

ale nie chodzi o kombinowanie, tylko niepewność co do wykorzystania nr paragonu (są dwa paragony - jeden już został wykorzystany, ale nie wiadomo który). i tak posłałbym to samo hasło na któryś z numerów , ale nie wiem, jak system zareaguje. tym bardziej, że osoba od której zdobyłem paragon też nie jest pewna, czy ten już został zużyty. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110406 Napisano: 11.11.2015 20:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moje drogie i moi drodzy emotka czy jak na konkurs smolara wyślę w smsiewcześniej wykorzystany numer paragonu (xxxx.nr paragonu.hasło) , to czy dostane informację, że numer już został wcześniej użyty? Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110381 Napisano: 11.11.2015 18:55:38 w Paragony
potrzebuję nr paragonu aktualnego konkursu Henkel ITM (pralki) - w zamian oferuję kod doładowujący lub doładowanie za 10zł (dowolnej sieci). Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110311 Napisano: 11.11.2015 12:44:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onmyown napisał(a):

A może jury ma czasami przesyt przekombinowanych imion, które co prawda powalają grą słów i pomysłem, ale człowiek już podczas ich czytania po prostu się męczy... Jak potem takie imię wykorzystać np. w kampanii reklamowej? Jak dla mnie (poza kilkoma wyjątkami) wybierają naprawdę spoko - trochę takich z pomysłem, trochę prostszych "czarusiowatych" ale jednocześnie uroczych i git

zgadzam się z Tobą - niektóre imiona są pomysłowe, ale nierzadko "pierwszym czytaniem"  nie wywołują skojarzeń, a jak szanowna komisja musi dziennie przeczytać kilkaset, to nie będzie poświęcała zbyt dożo czasu na dogłębna analizę każdego imienia. jury mogłoby jednak tą zaoszczedząną energię na analizie wykorzystać do odrzucania imion, które jedynie ładnie brzmią i ... tylko brzmią  - np. Donald,  Kubuś, Staś, Stefanek, Jacuś, Gapciuś (z całym szacunkiem dla ich pomysłodawców). Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110291 Napisano: 11.11.2015 11:22:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

Na leniwcu widzę, że już nawet te główniejsze obniżyły poziom, przykre. Nosem czuję, że wybór samochodowy będzie kontrowersyjny emotka

6.11 to ostatni dzień, w którym grałam i więcej się już nie skuszę emotka

dla mnie wybór samochodu w konkursach zwykle jest kontrowersyjny. chyba sam leniwiec z niektórych nagrodzonych imion-propozycji nie byłby zadowolony, chyba że to prosty organizm i niezbyt wymagający, w przeciwieństwie do nas - inteligentnych reprezentantów gatunku ludzkiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6109309 Napisano: 09.11.2015 15:03:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
misiamisiam napisał(a):

toka napisał(a):

staszek napisał(a):

1Hiacynta1 napisał(a):

luko922 napisał(a):

ziomal102 napisał(a):

https://princepolo.pl/zwyciezcy -- nie wiem czy to ktoś z forum może, ale wierszyk jest fenomenalny emotka

Oooo, fajne emotka

emotka emotka  

To zdanie mnie rozwaliło: "A gdy giermek na mej stronie Twe imię obwieści" emotka rewelacja!

genialne emotka

Mnie się również bardzo podoba. Lekko napisane, bez zbędnej wazeliny i tak... życiowo emotka Gratuluję zwycięzcy jesli jest na forum

ja również dołączam się do oczarowanych zwycięskimi wierszykami - bardzo fajne, pomysłowe. wyceniłbym je tak na ok. 30tyś. PLN emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6109304 Napisano: 09.11.2015 14:55:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monikar napisał(a):

trebor1 napisał(a):

ANTONIm PRACUŚ... na co ja z tym imieniem liczyłem:)


Jak dla mnie smartphon się należyemotka  Szkoda, że nie docenili, na prawdę szkoda...

wielu innym hasłom też się należy i szkoda, że też nie zostały docenione Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6109145 Napisano: 09.11.2015 12:09:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cc_investigator napisał(a):

Biorąc pod uwagę, że kilka dni wcześniej wygrał Czaruś, teraz Czruś, to ja dziękuję, wychodzę emotka

nie ma co dziękować, tylko tworzyć - Czarś, Caruś, Czaru, Zaruś ... itd. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6109131 Napisano: 09.11.2015 11:52:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Mia - dokładnie wygląda mi to tak, jakby ktoś sobie dla żartu trochę wybierał.

Ale umieszczanie nazwiska "celebryty" jako imienia dla leniwca (sic!), to już kiepski żart... I taki, na którym można się zdrowo przejechać.emotka

a czy tylko "celebryta" (chociaż skojarzenia są jednoznaczne) nosi takie nazwisko? więcej luzu i dystansu proponuję. ale fakt faktem, że niektóre zwycięskie propozycje dają wiele do myślenia, ale myślenia typu "jakimi kryteriami jury kierowało się przy wyborze hasła i czy w ogóle się kierowało?" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6107959 Napisano: 06.11.2015 13:33:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
migi napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

na ostatniej liście laureatów Łaciatego znajduje się 1595 imion z nazwiskami, a powinno chyba być 2000, a co z resztą?

Przecież jedna osoba może wygrać więcej jak 1 raz.

to tym bardziej, powinna figurować na liście klikukrotnie - i tak właśnie jest.
no chyba, że takie sposoby (jak autentyczny przykład poniżej ) przechodzą przez sito zwycięzców:

Joanna leszczynska Lesycyznska
Joanna Leszczynska
Joanna leszczynska Leszczynska
Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6107942 Napisano: 06.11.2015 13:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
na ostatniej liście laureatów Łaciatego znajduje się 1595 imion z nazwiskami, a powinno chyba być 2000, a co z resztą? Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6107897 Napisano: 06.11.2015 12:53:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

I są wyniki z łaciatego 3 etap. Zwycięskie hasło to:
"Ranek, kuchnia i lodówka, znów zaczyna się harówka, ale jakże milej wstać, gdy łaciata czeka brać. Życzę Tobie, także sobie, jeszcze setki takich ranków, miłych spotkań przy śniadanku!"

No wreszcie! emotka emotka Mój ideał! emotka

no cóż.... kwestia gustu - dla mnie zasługuje na nagrodę, ale nie na miarę głównej. mam wrażenie, że ostatni człon ostatniego zdania jest zbyt krótki w stosunku do pierwszego - przez to rym jest mało płynny. pewnie laureat chciał zmieścić się w długości tekstu stąd być może, wg mnie mało zręczne,  cięcie tekstu. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6104271 Napisano: 30.10.2015 22:45:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gryszelm napisał(a):

bandit napisał(a):

Łaciate emotka  nei powinny być dziś wyniki ?

Powinny...i liczę, że będąemotka

z drugiego etapu już są wyniki, czytaj laureaci, na stronie oraz zwycięskie (złote) hasło. jeżeli chodzi o hasło ... no cóż... z całym szacunkiem do twórczyni, ale hasło wg mojej subiektywnej oceny  zasługuje na nagrodę, ale nieco inną - miseczkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6102267 Napisano: 28.10.2015 12:17:30 w Biedronka
ewunia napisał(a):

gienek1 napisał(a):

kreatia napisał(a):

Nawet jeśli zapis byłby, że można pisać TYLKO I WYŁĄCZNIE o zakupionym produkcie - nie ma szans, żeby to sprawdzali tak dokładnie. To samo tyczy się daty wysłania paragonu, nie będą sprawdzać bo paragonów i oświadczeń dotrze do nich 30 tysięcy . Moja teoria emotka

Będą sprawdzać. Każda niezgodność to korzyść dla nich. W tych 30 tys. wychwycą np. 1 tys., w których coś jest nie tak- to ile im zostaje?


A jeżeli kupiłam 7up, a na paragonie wybiło Mirinda? Pisałam o 7up, nie moja wina, że co innego drukują...uważam, że tego nikt nie będzie sprawdzał emotka

u mnie podobnie - kupuję 7UP, na paragonie zapis Mirinda mix. podejrzewam, że w wielu Biedronkach jest podobnie, stąd być może "prokonsumenckie" podejście Organizatora do konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099932 Napisano: 23.10.2015 16:42:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co tam, mała konkurencja w tym łaciatym... na razie tylko 20 260 haseł emotka pora coś wymyślić i nagroda główna w kieszeni  emotka tylko co? przejrzałem kilka haseł i słowa uznania dla ich twórców - muszę się chyba przeprogramować, pracuję chyba na starym i mało wydajnym systemie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099919 Napisano: 23.10.2015 16:32:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magisterek napisał(a):

W Łaciatym wyniki - pięknie ładnie - a gdzie te nagrodzone teksty, które według regulaminu miały też być na stronie? Pytam apropos tych życzeń na miarę 20 tys emotka

mi się wydaje, że 20tys. mogło kosztować hasło typu:  Wszystkiego najlepszego z okazji 20lat waszego mleka. Pije je już 20 lat. Piotrek, lat16. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099910 Napisano: 23.10.2015 16:24:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

laurette napisał(a):

foton napisał(a):

Myślicie, że w loteriach IQ Marketing jest "losowanie" ? Myślicie, że akurat "system informatyczny" sam losowo wybiera te same miasta wielokrotnie ? Myślicie, że osoby, które nawet wysyłają paragony, czy ich skany wysyłają paragony z "zarejestrowanej" kasy fiskalnej, czy kupionej na Allegro za 100 zł ? emotka

ja napisałam w sprawie prince polo i tych samych miast, otrzymałam taką odpowiedź, która i tak mnie satysfakcjonujeemotka  

Witamy serdecznie, W przypadku mechaniki loteryjnej im więcej zgłoszeń prześle dany uczestnik tym większe szanse ma w losowaniu.To, że powtarzają się miejscowości, z których pochodzą zwycięzcy oznacza, że prawdopodobnie z tych miejscowości jest najwięcej zgłoszeń lub po prostu te zgłoszenia mają szczęście. Pozdrawiamy,Organizator

oj chciałbym mieć w loteriach tak "po prostu" szczęście, jak te osoby, których zgłoszenia tak  "po prostu" mają szczęście emotka i zaskakująca logika wypływa z tej otrzymanej odpowiedzi - "im więcej zgłoszeń prześle dany uczestnik, tym większe szanse ma w losowaniu" - a ja myślałem, że nie ma to wpływu na wyniki końcowe loterii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6099722 Napisano: 23.10.2015 13:20:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

bridget napisał(a):

blanca napisał(a):Prince Polo 6 etap

http://loteria.princepolo.pl/zwyciezcy

Łodz i Aleksandrów niezle zdominował wyniki,   a moich tyle paragonów się zmarnowało i  nic - bezsensu ten konkurs

właściwie - loteria, a jak loteria to nie ma się co łudzić, bo Łódź i pokrewne,
Nowy Dwór i tak zagarną pulę. od nadmiaru tych prince polo naprawdę
można zostać wafelkowym księciem, z wafelkowymi polami . nie martw się .... Ty bez wafelków już wygladasz jak księżniczka

Wyświetl w wątku >>
0 0