Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konkurs14

konkurs14

#6292896 Napisano: 29.11.2016 23:08:38 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na konkurs Lays w Żabce/Freshmarket (kończący się dzisiaj) lub wymienię na doładowanie za 10zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6129745 Napisano: 11.12.2015 14:56:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

luko922 napisał(a):

defed napisał(a):

kalinea napisał(a):

Czy Smolar ma jakiś "tajny" sposób na wybór zwycięzców? To jedyna agencja u której kompletnie nic nie wygrałam mimo licznych starań i inwestycji w paragony.

Myślę, że Smolar ma dużo ciekawych konkursów z jeszcze ciekawszymi nagrodami i konkurencja jest spora.
Tak jak wszędzie, trzeba mieć wyróżniającą się odpowiedź i troszkę szczęścia.
Mnie ostatnio zaskoczyli: po paru miesiącach smolarowych pustek,  w zaledwie 3 tygodnie wpadły mi od nich 3 nagrody.

Ja ich nigdy nie rozgryzę. Raz na rok dadzą mi coś wygrać, potem piszę podobnie (tak mi się przynajmniej wydaje) i NIC. Magia emotka

luko922 - no bo popełniasz ten sam błąd co ja: gdy wygrasz, potem piszesz podobnie - a trzeba zmienić styl! (to moja najnowsza teoria) emotka

sposób na pewno jest, ale ci co dużo od smolara dostali niechętnie przecież się podzielą receptą na sukces. ja nigdy u nich nie wygrałem - próbowałem na różne sposoby. jest to dla mnie agencja, która może wygląda na profesjonalną, ale w swym profesjonalizmie się gubi - filmowane są tylko niektóre losowania (dlaczego jedne tak, inne nie?), nie publikują nagrodzonych haseł (zdaję sobie sprawę, że nie muszą tego robić, ale jeśli się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B) i dodatkowo nie zawsze chcą odpowiedzieć na niewygodne, ale istotne pytania. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6125112 Napisano: 04.12.2015 16:08:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


arya napisał(a):

A ja się cieszę, że główna nagroda padła na forum emotka  Wysłałam kilka wg mnie ciekawych imion i żadne nie zostało docenione, dlatego dałam sobie spokój. W konkursach trzeba też mieć szczęście  emotka  Jak dzisiaj wygram 20000 z łaciatego też od razu się pochwalę, nie zważając na krytykę emotka  Tym bardziej, że w jednym z lepszych hasełek zżarłam dość ważną literę emotka

i przez to właśnie, że główna nagroda przypadła użytkownikowi z forum, zamiast krytyki są gratulacje.- ton dyskusji zapewne byłby inny, gdyby nagroda trafiła w anonimowe ręce. oczywiście nie można winić osoby, której przyznano nagrodę główną, można mieć jednak żal do komisji konkursowej, która nie wspięła się na wyżyny swoich kompetencji i przypieczętowała swoim końcowym wyborem brak artystycznego zaangażowania w analizę imion dla leniwca oraz brak szacunku dla kreatywnej twórczości wielu pozostałych uczestników konkursu/loterii. propozycji imion dla leniwca było wiele, nagrodzone zostały nieliczne - jakie? kwestia gustu, jedne fajne inne dziwne albo wręcz kontrowersyjne. według mojego gustu imię Zasirello absolutnie nie zasługuje na nagrodę główną - jestem świadomy swojej negatywnej opinii, licząc się z tym, że zaraz i ja zostanę "skrytykowany za krytykę". uszanuję jednak gust innych, dla których wybór imienia wartego samochód był słuszny i nie budzi wątpliwości. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6123813 Napisano: 02.12.2015 21:08:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Mają jeszcze miesiąc na wysyłkę, a Wy codziennie o to pytacie. Trochę cierpliwości ludzie! emotka


Naprawdę... Tu pytają, w biedronka pytają, czy wysłaja pytają.... Porażka.. (...)


Zdecydowanie najlepsza byłaby infolinia, gdzie każdy rozedrgany wewnętrznie brakiem szamponów i mocnych przelewów mógłby w kółko zadawać te same pytania. Oczywiście połączenie płatne, tak z 24,60 zł / minutę emotka

popieram utworzenie odrębnego działu lub specjalnej infolinii  emotka - permanentne pytania o wysyłkę nagród przed upływem terminu na ich wysłanie jest już żenujące. apeluję o powściągliwość w tej materii i z góry dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6120105 Napisano: 26.11.2015 14:33:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

Leniwiec się rozleniwił... może da od razu wyniki z 20 - 25 emotka

rozleniwił? - on po prostu zasnął emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6119172 Napisano: 24.11.2015 23:21:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

wyniki leniwca z 19.11.- bez komentarza....brak słówemotka

faktycznie... brak słów - dosłownie i w przenośni. Osałek Drynkałek - co to ma znaczyć ??? dzisiaj Bezlimitek, 30.10 - Bezlimitus i jeszcze niejaki Przyjemniaczek... tak słodko się zrobiło, aż mnie zemdliło Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6118944 Napisano: 24.11.2015 17:26:30 w Biedronka
anuska7 napisał(a):

masza napisał(a):

bonitta napisał(a):

Nie jestem jedyną która nie otrzymała ani jednego zestawu z Luksusu mam nadzieję? emotka

ja tez czekam:)

ja czekam jeszcze na 3 emotka

ludzie, ogarnijcie się z tym "oczekiwaniem" na kosmetyki z Luksusu - na prawdę nie macie się czym myć lub upiększać? emotka to nie dwie lub dziesięć nagród do wysłania, ale kilka tysięcy. logistycznie to też trochę musi potrwać, a jeżeli nie zostały przekroczone terminy regulaminowe to i obawy są przedwczesne. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6114928 Napisano: 18.11.2015 23:21:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

asante napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Myślałam, że leniwiec mnie nie wkurzy jak nie będę grać. Jakże się myliłam. Ileś dni temu mój Doładowator nie wygrał nic, dziś Doładowywator wygrywa telefon emotka

Ja chyba na dzisiejszym dniu poprzestanę z graniem, bo jestem zniesmaczona tymi powtórkami. 13.11 telefon wygrywa Szanowator Czasuswego, a 15.11 Czasoszanowacz. To chyba już nie jest nowość? Wersji Czarusiów mieliśmy już od groma., a dzisiaj co? Czarusioleniusio. Wysłałam kilka imion, które do tej pory się nie powtórzyły nawet w przybliżeniu, ale gdzie im tam do Czarusia. Ech...

Didoleń  emotka emotka    chyba odwagi komuś  brakło do pełnej ekspresji słowa emotka

ale zapewne wielu tą odwagę ma, dodając chociażby w myślach literkę L emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6112242 Napisano: 15.11.2015 21:34:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elotta napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

czy ktos z was bierze udział w tym konkursie:
http://www.e-konk...mikolaja9.html#.Vkjm

czy przychodza wam potwierdzenia wysłania listu na emaila bo ja mam @ na onecie i żadnego potwierdzenia nie dostałam, a na WP przychodza potwierdzenia????

Przychodzą, gmail

nie rozumiem tego konkursu - w regulaminie nie ma zapisu o ograniczeniach wiekowych, pełnomocnictwie, w przypadku osób nieletnich. to jak wyślę pracę jako 89-latek, to również będzie ona brana pod uwagę? mamy zdolne maluchy, które tak sprawnie posługują się narzędziami graficznymi w komputerach, ale chyba jeszcze zdolniejszych rodziców, którzy potrafią wcielić się artystycznie w swoje pociechy. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6112162 Napisano: 15.11.2015 16:50:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asante napisał(a):

pioge7 napisał(a):

asante napisał(a):

Czy przychodzi Wam doładowanie na telefon? 2 godziny temu doładowałam przez bank, żeby zagrać w Leniwcu i do tej pory nie mam kasy w telefonie emotka  Tak, sprawdziłam - wpisałam poprawny numer.

jaki bank? ja wczoraj doładowywałem przez Orange Finanse i nie doszło do dziś... reklamacja już poszła emotka .

mBank. Ale jestem zła.  

mBank - u mnie również brak (niby wczoraj mBank miał w nocy przerwę techniczną, ale i tak powinno dojść, skoro z banku wyszedł przelew) Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111921 Napisano: 14.11.2015 18:17:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

Lezozwierz mi się podoba

fajne imię i moim zdaniem słusznie nagrodzone (w porównaniu z banalnymi -usiami, -eczkami) Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111810 Napisano: 14.11.2015 12:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stamp2 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

stamp2 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

no i światło dzienne (a właściwie nocne) ujrzały imiona leniwca. nihil novi - dalej -usie, -esie, -eki, -ciuncie itp. są cenniejsze dla szanownej komisji niż te bardziej ambitne i wcale nie chodzi o moje propozycje, a inne nienagrodzone propozycje forumowiczów. wybaczcie, ale "Stefek Burczy-w-Ucho", choć wywołuje skojarzenia to moim zdaniem na siłę został przerobiony. ale jak to w życiu, kwestia gustu - nie mam nic do twórcy, miał taką koncepcję, stworzył, wysłał, wygrał. jedyne pocieszenie, że Czarusiowi na razie dali spokój emotka
ciekawe, czy komuś z jednego numeru udało wygrać się więcej niż jeden telefon lub więcej niż jedno doładowanie.

nie kumam jak można nagrodzić imie Radocha emotka lub Lepciu emotka  

HE HE HE - Stefek jest mój emotka i został wymyślony po wnikliwej analizie tego co wygrywa. Wcześniej słałam lepsze i ambitniejsze, ale jak komisja chce takie to ja się dostosowuję emotka  I dodatkowo - jest to drugi telefon od Leniwca, na ten sam numer. Prawie dzień po dniu.

emotka no skoro komisja takie badziewie lubi to dzisiaj wysyłąm ZosiaSamosiaemotka

cóż... pozostaje mi jedynie pogratulować mamodwojga. widocznie masz loteryjne szczęście i trafiasz w określone widzimisię jury w danym dniu.
stamp2 - a nie lepiej Czaruś Leniwiuś ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111808 Napisano: 14.11.2015 11:59:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jerzy Copoleży mi się podoba emotka

mi również się podoba, ale to i tak nagrodzone wyjątki. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111707 Napisano: 13.11.2015 22:45:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
no i światło dzienne (a właściwie nocne) ujrzały imiona leniwca. nihil novi - dalej -usie, -esie, -eki, -ciuncie itp. są cenniejsze dla szanownej komisji niż te bardziej ambitne i wcale nie chodzi o moje propozycje, a inne nienagrodzone propozycje forumowiczów. wybaczcie, ale "Stefek Burczy-w-Ucho", choć wywołuje skojarzenia to moim zdaniem na siłę został przerobiony. ale jak to w życiu, kwestia gustu - nie mam nic do twórcy, miał taką koncepcję, stworzył, wysłał, wygrał. jedyne pocieszenie, że Czarusiowi na razie dali spokój emotka
ciekawe, czy komuś z jednego numeru udało wygrać się więcej niż jeden telefon lub więcej niż jedno doładowanie. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111645 Napisano: 13.11.2015 20:18:31 w Biedronka
evita napisał(a):

A ja się załamałam dziś i jestem zła. I jest mi przykro bardzo. Mój chłopak kupował dzis w biedrze coś tam dla się  (zestaw narzędzi) i robił zakupy jedzeniowe. Rachunek mu wyszedł 190, nie rozbił na dwa paragony... No a mówiłam mu o tej loterii. Mam otwarte złamanie chęci wszystkiego emotka
emotka Ja wiem, że to loteria, ale nie mamy dużo, a tu jednak była okazja do podreperowania budżetu.

zmień chłopaka emotka powinnaś być zadowolona, że chłopak idzie upolować jedzenie i dba o narzędzia, żeby sprzęt w chałupie nadal funkcjonował, a Ty w rozpaczy... ach te kobiety emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111377 Napisano: 13.11.2015 14:45:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Czy jest aktualnie jakaś promocja na doładowań w Plusie?

Przyszło właśnie od Leniwca:
30 zł -> Heyah
42 zł -> SimPlus (wyraźnie napisano w smsie: kwota doładowania 42 PLN)

emotka

dla niewtajemniczonych - dlatego nie 30zł a 42zł bo w Plusie jest od sierpnia tego roku promocja „W piątki 40% gratis". Dlatego otrzymałaś 12zł bonusu. Szczegóły dostępne w regulaminach. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6111252 Napisano: 13.11.2015 12:50:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

lola.lola napisał(a):



Główna w IV etapie ŁACIATE - jakby ktoś był ciekaw emotka

świetne emotka  gratulacje emotka

słusznie nagrodzone, gratulacje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110643 Napisano: 12.11.2015 13:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
trebor1 napisał(a):

Nono?

konkurs14 napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

boher401 napisał(a):


LEŃ'is de FONes Wymiata emotka Telefonik powinien być jak nic emotka

Fajne! też uważam, że na telefonik zasługuje emotka

imię rewelacyjne - na samochód zasługuje

z całym szacunkiem do twórcy, ale mnie akurat to hasło nie powaliło - samochodem by jednak nie wyjechało emotka może dla wielu fajne, ale ile (według mnie jeszcze fajniejszych) nie przeszło przez gęste sito leniwca. a samochód to zapewne wygra konkretna osoba, a nie konkretne imię.

no ciekaw jestem ile? Czy masz pełny wgląd w hasła które odpadły czy tylko na podstawie swoich taki osąd?

nie jedna propozycja z tych nienagrodzonych została przedstawiona na forum - wyobraź sobie, że zapoznałem się z nimi, jest ich sporo, a to już "wiele".  każdy ma prawo do własnej oceny,  a ja taką się podzieliłem, chociaż jest inna i być może niewygodna dla pewnych osób. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110594 Napisano: 12.11.2015 11:44:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wioleczka83 napisał(a):

buncia88 napisał(a):

boher401 napisał(a):


LEŃ'is de FONes Wymiata emotka Telefonik powinien być jak nic emotka

Fajne! też uważam, że na telefonik zasługuje emotka

imię rewelacyjne - na samochód zasługuje

z całym szacunkiem do twórcy, ale mnie akurat to hasło nie powaliło - samochodem by jednak nie wyjechało emotka może dla wielu fajne, ale ile (według mnie jeszcze fajniejszych) nie przeszło przez gęste sito leniwca. a samochód to zapewne wygra konkretna osoba, a nie konkretne imię. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6110573 Napisano: 12.11.2015 11:14:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

Chilloutowiec Mój się przebil na doładowanie, ale Phonoloadingowiec już nie.
O telefonie widzę mogę zapomnieć emotka

a pewnie byłaś blisko - popatrzeć na listę 4 miejsce, tuz za podium emotka coś mi się wydaje, że jest bardzo dużo zgłoszeń, wiele w podobnym stylu, ale i tak wygrywają te, co mają wygrać emotka . faktycznie, ciężko wbić się na podium, ale żeby nagradzać takie kontrowersyjne w swej prostocie a odrzucać ciekawe w swojej istocie - to szczyt LENIstwa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0