Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika konkurs14

konkurs14

#7057262 Napisano: 02.11.2022 09:34:37 w Czy informują/ informowali?
montezuma napisał(a):

scrabble napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy z konkursu T-mobile informowali?

(wiem, ze z bluemedia do kogoś dzwonili, ale nie było konkretów czy to w ogóle z jakiegoś konkursu i jeśli tak, to jakiego konkursu...)

Były pierwsze powiadomienia, trzeba pilnować telefonów po Wszystkich Świętych. Informują odnośnie konkursu Tmobile, który skończył się w lipcu.

Potwierdzam
Dzwonili 31.10 po 15 z numeru +48583557098
Niestety nie zdążyłem odebrać.
Najprawdopodobniej dziś będą dzwonić po raz drugi 

Potwierdzisz, jak odbierzesz. Jaka pewność, czy to odnośnie tego konkursu? Połączeń nieodebranych/odebranych i to z różnych numerów miewam kilka razy w tygodniu. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6683795 Napisano: 17.02.2020 19:10:28 w Kupię...
Kupię chętnie dobrą pralkę z konkursu Persil, a jeszcze chętniej w dobrej cenie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6646741 Napisano: 08.10.2019 17:15:13 w NA CO CZEKAMY?
nelunia napisał(a):

30.09 - DIno Lech losowanie głównych
7.10 Colorino rysunkowy
10.10 - ABC Milka
10.10 - Rimmel Superpharm
do 11.10 - Wygraj bon na nowy tron
11.10 - Luksja
15.10 - Colorino - hasło
16.10 - C4 Elmex
17.10 - Auchan Almette
17.10 - Oral-B Media Expert (e-mail lub tel)
17.10 - Społem/Top Market Fantasia
18.10 - Kubuś "Zostanę naukowcem"
25.10 - 4Move ogólny
25.10 - Laboo Gillette
5.11 - Orlen 4move
13.11 - Konkurs "Świat Toy Story czeka na nową zabawkę"
do 10.12 - Konkurs "Wakacje z Orange 6" (60 dr + 10 dr)

Wyniki z konkursu "Wakacje z Orange 6" powinny być znane raczej do 10.11, a nie 10.12 (konkurs zakończył się 31.08 br.). Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6514982 Napisano: 31.07.2018 18:55:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

https://www.e-kon...gu.html#.W2B8PsIyV1R
Do dzisiaj miała być lista wyników na stronie, niby jeszcze parę godzin im zostało... A może ktoś dostał maila o wygranej z tego konkursu?

Właśnie także miałam o to spytać emotka

Już jest lista z laureatami. Wstawiłem odnośnik w dziale "Wyniki".

Dzięki, ale nie taka miała być... emotka

Też chciałbym inną, tym bardziej, że na niej również mnie nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

konkurs14

#6514972 Napisano: 31.07.2018 18:34:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

mia napisał(a):

https://www.e-kon...gu.html#.W2B8PsIyV1R
Do dzisiaj miała być lista wyników na stronie, niby jeszcze parę godzin im zostało... A może ktoś dostał maila o wygranej z tego konkursu?

Właśnie także miałam o to spytać emotka

Już jest lista z laureatami. Wstawiłem odnośnik w dziale "Wyniki". Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

konkurs14

#6513118 Napisano: 25.07.2018 21:55:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
babska napisał(a):

stamp2 napisał(a):

babska napisał(a):

Sama nie wiem, co myśleć o Red Bullu. Niektóre hasła fajne, a niektóre hmm... ale przecież de gustibus. Chcę wierzyć, że przekombinowałam ze swoimi, a nie że były takie słabe  emotka

Nie wiem  które hasła są Twoje emotka ale patrząc na te"zwycięskie" emotka jestem pewien, że przekombinowalas-albo poprostu nie masz szczęścia w loteriach- tak jak ja emotka emotka

Nie ośmielę się ich przytoczyć. Ale dziękuję za kredyt uznania. Jako świeżak jeszcze nie mam konkursowego wyczucia. Czasem wydaje mi się, że wysyłam coś wspaniałego iiii d....., a czasem jak wyślę gniota to nagle nagroda. Nie pojmuję. 

No cóż ... emotka ja również należę do "przekombinanowców". Nie da się wygrać z Regulaminem konkursu, który m.in. głosi w §11. pkt 1. c) zadanie polega na "(...)wymyśleniu oryginalnego i kreatywnego hasła reklamującego imprezę Red Bull 111Megawatt", po czym dalej pod §14. ppkt 4. c) jawi się informacja, że "Jury dokona wyboru Zwycięzców biorąc pod uwagę takie kryteria jak: pomysłowość, oryginalność, chwytliwość, dopasowanie do tematyki i inne walory artystyczne, przy czym ocena Jury w powyższym zakresie będzie swobodna." , czyli wszystkie przyzwoite hasła de facto mogą być nagrodzone. Nie chcę nikogo krytykować, ale czy hasło (być może będące własnością któregoś z forumowiczów) "RED BULL 111 MEGAWATT BĄDŹ ZOBACZ I POCZUJ TO !" naprawdę jest obiektywnie oryginalne i kreatywne? - w moim odczuciu nie, ale od czegóż jest swobodna ocena Jury. Niektóre z haseł, moim zdaniem, spełniają wymogi i zasługują na rowerową nagrodę. Gratuluję zwycięzcom emotka i pogrążam się w smutku emotka ze zwyciężonymi. Wyświetl w wątku >>
1 mixik 0

konkurs14

#6512986 Napisano: 25.07.2018 15:33:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Może jeszcze mała dygresja na temat konkursu RB w Biedronce. Zaiste, Red Bull dodaje skrzydeł ... tym razem wynikom, które sobie gdzieś latają i latają w przestworzach. Z jednej strony chcemy poznać szybko wyniki, a z drugiej strony możemy później żałować, że poznaliśmy je tak szybko. Krótki termin na podjęcie decyzji w sprawie wyboru zwycięzców, przy kolosalnej liczbie zgłoszeń, może skutkować nierzetelnym czytaniem haseł ze zrozumieniem. Organizator na nałożoną na siebie i przez siebie presję zaczyna się śpieszyć i wówczas konkurs przybiera cechy loteryjności. Przecież przy tak rozpędzonym  (dosłownie i w przenośni - Red Bull, adrenalina, doda ci skrzydeł etc. emotka ) konkursie można spodziewać się mnogości zgłoszeń i problemów z obiektywną oceną w tak relatywnie krótkim czasie, a to może wpłynąć na wiarygodność Organizatora. Zresztą ... odwołując się do logiki i wyliczeń w opóźnieniach pewnego mechanika w warsztacie samochodowym filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - dzień zwłoki czekania w przypadku gwarantowanych 2 dni, to daje nam 50% czekanio-strat, a jakby trzeba było czekać 30 gwarantowanych dni to jeden dzień wygenerowałby nam tylko 0,03% strat w czekaniu emotka Wyświetl w wątku >>
1 miketyson 0

konkurs14

#6512335 Napisano: 23.07.2018 21:37:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
babska napisał(a):

A jak brzmi to perwersyjne hasło?

Odsyłam do "Galerii haseł" dzień 23.07, autor/autorka Hermeregilda - materiał tylko dla widzów dorosłych i tych o mocnych nerwach. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6512326 Napisano: 23.07.2018 20:48:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wycior napisał(a):

..organizator konkursu red bull w biedronce,przekroczył już granice dobrego smaku publikując hasło "z batem......"..chyba że moderator dobiera je pod kątem konwersacji..w melinie, w której ma siedzibę...WSTYDZĘ SIĘ ,ŻE WZIĄŁEM UDZIAŁ W TYM KONKURSIE..!!

Chyba twórca tego tekstu za dużo wypił... ale obawiam się, że nie konkursowego napoju, chociaż niewątpliwie "odleciał" (od norm uznawanych za stosowne). Swoim hasłem nie zachęca, lecz wręcz zmusza do odwiedzenia imprezy i nie wszystkich, lecz wybrane osoby emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6512173 Napisano: 23.07.2018 13:14:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Już przez fakt, że adrenalina pasuje staje się zarazem określeniem powszechnym, a tym samym (nad)używanym przez wiele osób. Ale, żeby nie było, że mam jakąś alergię lub fobię adrenalinową... jak ktoś ma taką wolę niechaj "hormoni" swoje hasła, ja postaram się  "pobudzić" moje hasła w inny sposób emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6512161 Napisano: 23.07.2018 12:52:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Również plagiatom mówię zdecydowane NIE - adrenalina się wzbiera, a endorfina ulatuje, jak słyszy się o takich przypadkach. Osobiście tak mnie nie poraża wielokrotność słów: Kleszczów,  PGE, kopalnia jak wyżej wymienionych hormonów. Ale jest to oczywiście kwestią gustu, a nasze oceny mogą się okazać subiektywne i niewiążące - niech szanowne Jury spojrzy na całość obiektywnym okiem i wyłuska coś oryginalnego i nietuzinkowego ze wszystkich zgłoszeń. Patrząc jednak na konkurs foto-snickersowy mam pewne wątpliwości, czy na pewno wygrają najlepsi, bo nie przypuszczałem, że wystarczyło w większości przypadków ubrać się na biało-czerwono, unieść do góry batonik, uśmiechnąć się i cieszyć się potem z wygranej. Wiele osób, które naprawdę napracowało się nad nietypową scenerią i zaprezentowaniem w oryginalny sposób swojej radości jakoś nie znalazło uznania ze strony Organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6512137 Napisano: 23.07.2018 11:51:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

A co złego w adrenalinie i endorfinie? Ja jak coś piszę na konkurs to często nawiązuję do biologii i chemii, które są typowe dla mojego wykształcenia. Nie przeglądałam galerii, aż muszę zerknąć, czy jest ich aż tyle. Ps. wysłałam tylko jedno hasło....Aha i Red Bulla nie piję tak jak i innych energetyków, stąd pewnie aż jedno moje zgłoszenie emotka

Absolutnie i ja nic złego nie widzę w adrenalinie i endorfinie, ale jak to zwykle bywa (podchodząc medycznie do tematu) - nadmiar może zaszkodzić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6512126 Napisano: 23.07.2018 11:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tym konkursowym Czerwonym Bykiem na plecach Biedronki to prawdziwe szaleństwo - czytając hasła i to tylko te z ostatniej niedzieli dochodzę do wniosku, że wiele osób tworzyło je po spożyciu ... Red Bulla oczywiście emotka Emanuje z nich głownie "adrenalina" i "endorfina", mnóstwo wierszyków, mnóstwo tych samych osób - ciężki i żmudny emotka (a wręcz nudny) będzie wybór, żeby z podobnego wybrać niepodobne, i do tego z duuuużej ilości zgłoszeń. Oby organizator w wyborze haseł nie poszedł na skróty i nie zainspirował się serialem "Alternatywy 4" emotka (odc. pt. "Przydział"), w którym przedstawiciel mediów wyręczył urzędników emotka i szybko uporał się z utworzeniem listy emotka osób, którym "należy" się długo oczekiwany przydział mieszkania. Kto oglądał ten wie, kto nie oglądał, niech obejrzy emotka . Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6479220 Napisano: 04.04.2018 01:05:06 w Smolar
superloser napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Czy ten siedmiodniowy termin (w przypadku oczywiście wygranej) na dostarczenie danych, oświadczenia i paragonu liczony jest od powiadomienia laureata do wpłynięcia przesyłki do firmy, czy też laureat ma 7 dni na wysłanie przesyłki i wówczas decyduje data stempla pocztowego i nie ma większego znaczenia kiedy dokładnie przesyłka dotrze do organizatora (tylko jest ważne, żeby w ogóle dotarła).

Data stempla pocztowego. Poczta Polska NIGDY nie daje gwarancji, że dostarczy polecony za 5,2zl w 7 dni roboczych.

Dziękuję za odpowiedź. Faktycznie Poczta Polska nie daje gwarancji na zwykły, ale na priorytetowy już tak. Ale po co kombinować i dopłacać, jak można byłoby doprecyzować regulamin i wówczas jedynym naszym zmartwieniem byłoby, czy przesyłka wysłana w ciągu siedmiu dni dotarła do Organizatora, czy też nie. Moje wątpliwości wynikają z braku zapisu w regulaminie Organizatora (Smolar) , co by na dochowanie terminu wpływ miała data stempla pocztowego. Nigdzie nie znalazłem takiej wzmianki, a jedynie bliżej nieokreślony 7dniowy termin. Oto cytat z regulaminu: "Warunkiem wydania nagrody jest przesłanie przez laureata w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od otrzymania informacji o wygranej (...)"  W innym punkcie z kolei widnieje zapis: "Przesyłki z wymaganymi danymi i oświadczeniami od laureatów nagród, laureaci mogą zgłaszać do organizatora w terminach wynikających z postanowień regulaminu, najpóźniej do dnia (...) O zachowaniu terminu do wniesienia przesyłki z wymaganymi danymi i oświadczeniami, decyduje data jej otrzymania przez organizatora, nie późniejsza niż do dnia (...)" Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6479217 Napisano: 04.04.2018 00:37:01 w Smolar
Czy ten siedmiodniowy termin (w przypadku oczywiście wygranej) na dostarczenie danych, oświadczenia i paragonu liczony jest od powiadomienia laureata do wpłynięcia przesyłki do firmy, czy też laureat ma 7 dni na wysłanie przesyłki i wówczas decyduje data stempla pocztowego i nie ma większego znaczenia kiedy dokładnie przesyłka dotrze do organizatora (tylko jest ważne, żeby w ogóle dotarła). Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6472004 Napisano: 11.03.2018 21:14:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

Mkonkurs14 napisał(a):

picola napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Czy udało się wygrać komuś z szanownych forumowiczów w konkursie "Aktywna Zima z Orange"? Jakoś cicho o tym konkursie - w sensie wygranych, a nikt nie chce podzielić się z nami tą radosną nowiną. Wyniki są wszak dostępne już od 8 marca.

udało, udało emotka

Udało, udało? A dlaczego się nic nie pisało? Zresztą, w zasadzie się nie musiało ...

Ojjj, było tu bardzo głośno o tym konkursie przy okazji wyników emotka

Jakoś nie odnalazłem (bo nie szukałem emotka ) tego dyskusyjnego wątku, bazując jedynie na braku (słownie braku) wpisów w dziale "Moje dzisiejsze wygrane" odnośnie przedmiotowego konkursu. Dzięki za info. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6472000 Napisano: 11.03.2018 20:53:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
picola napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Czy udało się wygrać komuś z szanownych forumowiczów w konkursie "Aktywna Zima z Orange"? Jakoś cicho o tym konkursie - w sensie wygranych, a nikt nie chce podzielić się z nami tą radosną nowiną. Wyniki są wszak dostępne już od 8 marca.

udało, udało emotka

Udało, udało? A dlaczego się nic nie pisało? Zresztą, w zasadzie się nie musiało ... Wyświetl w wątku >>
1 picola 0

konkurs14

#6471998 Napisano: 11.03.2018 20:36:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy udało się wygrać komuś z szanownych forumowiczów w konkursie "Aktywna Zima z Orange"? Jakoś cicho o tym konkursie - w sensie wygranych, a nikt nie chce podzielić się z nami tą radosną nowiną. Wyniki są wszak dostępne już od 8 marca. Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6466345 Napisano: 22.02.2018 13:44:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 napisał(a):

konkurs14 napisał(a):

Witam. W konkursie Intermarche - "Wygraj z miłości" (Wedel) by wziąć udział należało dokonać zakupu produktów promocyjnych za min. 20zł. Wybrałem dwa produkty, których łączna cena (regałowa) przekroczyła 20zł. Jednak na paragonie został uwzględniony rabat i cena na paragonie spadła poniżej 20zł. Niestety, ale dostrzegłem tą różnice dopiero w domu. W sklepie nie było żadnej informacji o promocji, w gazetce również. Zakupu dokonałem prawie przed zamknięciem sklepu - być może ceny na regale zostały już zmienione, informacje o promocji usunięte, bo promocja się kończyła i dni następnego nie będzie obowiązywać. Jak w takim razie organizator konkursu mógłby podejść do takiej kwestii - czy opisanie takiego wydarzenie mogłoby wpłynąć na ewentualne uznanie paragonu? Być może ktoś z Was miał do czynienia z podobnym przypadkiem, dlatego proszę o mądre rady.

moja rada jest taka: będziesz się martwił, jak wygrasz emotka po co sobie teraz zaprzątać głowę...co by było, gdyby emotka
z RADNĄ raczej problemów nie będzie, są ugodowi.  

Dziekuję za pocieszenie. Mam nadzieję, że w razie wygranej zlitują się nade mną i wtedy "wygram z miłości" ... do Organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

konkurs14

#6466114 Napisano: 22.02.2018 01:14:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Witam. W konkursie Intermarche - "Wygraj z miłości" (Wedel) by wziąć udział należało dokonać zakupu produktów promocyjnych za min. 20zł. Wybrałem dwa produkty, których łączna cena (regałowa) przekroczyła 20zł. Jednak na paragonie został uwzględniony rabat i cena na paragonie spadła poniżej 20zł. Niestety, ale dostrzegłem tą różnice dopiero w domu. W sklepie nie było żadnej informacji o promocji, w gazetce również. Zakupu dokonałem prawie przed zamknięciem sklepu - być może ceny na regale zostały już zmienione, informacje o promocji usunięte, bo promocja się kończyła i dni następnego nie będzie obowiązywać. Jak w takim razie organizator konkursu mógłby podejść do takiej kwestii - czy opisanie takiego wydarzenie mogłoby wpłynąć na ewentualne uznanie paragonu? Być może ktoś z Was miał do czynienia z podobnym przypadkiem, dlatego proszę o mądre rady. Wyświetl w wątku >>
0 0