Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika Alle

Alle

#6116493 Napisano: 20.11.2015 17:37:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malenka napisał(a):

Alle napisał(a):

Mam pytanie w temacie nagród z Łaciatego. Jeśli już takie padło to błagam o wybaczenie emotka
Wysłałem kilka zgłoszeń, a przyszedł jeden mail - czy to oznacza, że tylko jedno zgłoszenie zostało nagrodzone, czy jest szansa na kilka?

W poprzednim etapie wysyłali tyle maili ile wygranych.


Dziękuję za info  emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6116475 Napisano: 20.11.2015 17:26:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie w temacie nagród z Łaciatego. Jeśli już takie padło to błagam o wybaczenie emotka
Wysłałem kilka zgłoszeń, a przyszedł jeden mail - czy to oznacza, że tylko jedno zgłoszenie zostało nagrodzone, czy jest szansa na kilka?
Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6115532 Napisano: 19.11.2015 17:38:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bethan napisał(a):

Nie obrażajmy gimbazy emotka


No ok, to może jacyś niewyżyci i niedowartościowani Czarusie? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6115524 Napisano: 19.11.2015 17:32:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
delvitto napisał(a):

Alle napisał(a):

Myślałem, że didoleń był idiotyczny ale pipołek rozwalił system. Czekam na mocniejsze tytuły emotka

a ja chciałam wysłać imię Po cenzuraeniec, ale coś mnie powstrzymało;(


Chyba nie ma co się ograniczać emotka . Chyba gimnazjaliści siedzą w komisji emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6115512 Napisano: 19.11.2015 17:26:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Myślałem, że didoleń był idiotyczny ale pipołek rozwalił system. Czekam na mocniejsze tytuły emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6111944 Napisano: 14.11.2015 19:19:44 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Doładowanie od Leniwca - wygrane w październiku, trochę mu się zeszło emotka jak to Leniwcowi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6108954 Napisano: 08.11.2015 23:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

powiedzcie proszę jak to jest z tym konkursem na leniwca
jeśli zasiliłam numer brata a później podałam swój numer i swój email to w razie wygranej kto otrzyma doładowanie?


"Nagrody w postaci Zasileń kont będą realizowane bezpośrednio po ogłoszeniu prawa do takiej nagrody, na numer konta telefonicznego, na które nastąpiło Doładowanie wskazany w formularzu zgłoszeniowym,"
Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6108857 Napisano: 08.11.2015 17:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy ktoś mnie uświadomi, bo nie mogę dojść do ładu z regulaminem, czy w przypadku samych doładowań w Leniwcu też trzeba podawać im dane do rozliczenia ze skarbówką? Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6108629 Napisano: 07.11.2015 18:06:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
buncia88 napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Szukam czy ktoś wygrał więcej niż jedną nagrodę w konkursie "Na Leniwca"? Czy wydaje mi się, czy ograniczają nagrody do jednej dla tego samego adresu IP?

Ja wygrałam doładowania trzy dni pod rząd.

Czy w przypadku doładowań również trzeba podawać dane teleadresowe i urzędu skarbowego?  Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6099085 Napisano: 22.10.2015 14:24:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barszcz napisał(a):

Alle kłania się czytanie ze zrozumieniem-nie wszyscy,ale tylko ci którzy nie otzrymali emaila zwrotnego!!
http://www.akon-mp.pl/pdf/Informacja.jpg


Nie napisałem, że przeczytałem emotka   tylko, że jest info - bo nie czytałem tylko usłyszałem emotka Grunt, że i tak dobrze zrozumiałem emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6099050 Napisano: 22.10.2015 13:47:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
foton napisał(a):

Czy ktoś wieczorem wypełniał formularz na http://www.akon-mp.pl/ ? w okienku piszą, żeby sprawdzić pocztę, a tam brak potwierdzenia...



Jest info na stronie konkursowej, żeby wszyscy co wysyłali 21.10 ponowili zgłoszenie - domyślam się, że chodzi o tych, co nie dostali potwierdzeń.
Generalnie jeśli nie dotarł mail na skrzynkę to znaczy, że zgłoszenie nie weszło. Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6085366 Napisano: 01.10.2015 22:04:58 w Ambasadorinnowacji - Philips
Dorzucili masę kuponów rabatowych, czyli graj i wydawaj  emotka
  nie ma to jak żyć nadzieją na jakiegoś fanta Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6085362 Napisano: 01.10.2015 21:54:47 w Ambasadorinnowacji - Philips
W marcu suszarki i prostownice były po 900, teraz po 2200, przeginka na maksa, większość aukcji dla pierwszej dziesiątki rankingu, dla reszty na otarcie łez bony i taśmy oświetleniowe. Czyżby program już wyczerpał swoją formułę i zamierzali go powoli wygaszać? Z aukcji na aukcję coraz gorzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6085351 Napisano: 01.10.2015 21:29:05 w Ambasadorinnowacji - Philips
Finezyjna napisał(a):

hmm...kogo na nią stać emotka
coś mi się wydaje, że na nic mnie nie będzie stać...

Jeśli ma wszystkie zadania zrobione to aukcja dla numeru 1 w rankingu  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6083993 Napisano: 30.09.2015 07:53:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
Mogliby dzisiaj pokazać, co będzie do wylicytowania, bo nie uśmiecha mi się przeglądanie aukcji w dniu licytacji.
Pewnie znowu będzie drogo i mało - czasy wypasionych aukcji już za nami. Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6079984 Napisano: 24.09.2015 08:18:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
Zadanie też mam zaakceptowane mimo braku zdjęcia, ale odpowiedź miałem dość rozbudowaną. Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6043240 Napisano: 11.07.2015 16:43:23 w Ambasadorinnowacji - Philips
Wyjątkowo nędzne nagrody - kilkanaście wypasionych dla tych na przodzie rankingu i kilka bonów rabatowych na otarcie łez. Jeśli chcą udobruchać tych z dużą ilością punktów to niech zrobią dla nich osobną aukcję, bo nie dość, że zwiększyli wymaganą ilość punktów i odznak to jeszcze poskąpili ilości produktów. Im więcej użytkowników tym gorsze aukcje. Szczęściarze Ci, co do tej pory wylicytowali po kilka rzeczy... Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#6041938 Napisano: 08.07.2015 19:10:39 w Ambasadorinnowacji - Philips
ivanotta napisał(a):

podpowie ktoś gdzie się można zgłaszać do testów? Mam na mejlu info o nowym naborze a po kliknięciu odsyła mnie do strony głównej na stronie ambasadorów.. chyba ja jakaś niekumata jestem emotka

Z kiedy masz maila? Może nabór już się zakończył... Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#5991898 Napisano: 14.03.2015 11:03:54 w Ambasadorinnowacji - Philips
malenka napisał(a):

Alle napisał(a):

malenka napisał(a):Szukam osób, które testowały na Platformie Ambasadorów odkurzacze w ramach poprzednich dużych testów. Niejasno pamiętam, że wybrali wtedy chyba 20 testerów. Czy rzeczywiście na koniec odkurzacze dostała tylko połowa testujących? Czy jest tu ktoś kto musiał odsyłać testowany sprzęt? Mam kilka pytań byłabym wdzięczna za odzew tutaj, albo na PW.

Odkurzacz trafił do 12 osób. Z tego co kojarzę nie wszyscy zamieścili video recenzję, nie wiem jak z pozostałymi wymaganiami. Niestety znam jedynie osobę, która dostała odkurzacz po całej akcji  emotka

Dziękuję za odpowiedź!Najbardziej interesuje mnie kwestia tego, czy są osoby które wywiązały się z postanowień regulaminu, spełniły wszystkie wymagania, a mimo to odkurzacza nie dostały? Regulamin testowania mówi o "zwycięzcach akcji" którzy najlepiej wypełnili zadanie. Zastanawiam się czy jest to tylko taki "motywator" dla testujących, czy też faktycznie zostawiają testowany sprzęt tym kilku osobom, które zarobiły najfajniejsze recenzje.

Raczej nikt się nie przyzna, czy i dlaczego nie dostał sprzętu emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

Alle

#5991177 Napisano: 12.03.2015 22:01:18 w Ambasadorinnowacji - Philips
malenka napisał(a):

Szukam osób, które testowały na Platformie Ambasadorów odkurzacze w ramach poprzednich dużych testów. Niejasno pamiętam, że wybrali wtedy chyba 20 testerów. Czy rzeczywiście na koniec odkurzacze dostała tylko połowa testujących? Czy jest tu ktoś kto musiał odsyłać testowany sprzęt? Mam kilka pytań byłabym wdzięczna za odzew tutaj, albo na PW.

Odkurzacz trafił do 12 osób. Z tego co kojarzę nie wszyscy zamieścili video recenzję, nie wiem jak z pozostałymi wymaganiami. Niestety znam jedynie osobę, która dostała odkurzacz po całej akcji  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0