Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6002036 Napisano: 08.04.2015 16:45:01 w Visa Konkursy
dotusia napisał(a):

ladyinred napisał(a):dziwi mnie dlaczego majac kilka/kilkadziesiąt  podobnych zgloszen wybierają najbardziej rozmemłane jedzanie, nieostre zdjęcia, niestaranne.
Cos podobnego lepszej jakosci nie przechodzi.

Albo wciąż ta sama tematyka, a jak w galerii pojawi sie cos oryginalnego o ile się pojawi (w sensie tego nie bylo) to nie wygrywaemotka

ja miałam tort tęczowy, ciasteczka, babeczki i co tam jeszcze z jedzeniem można i niestety... wolą zdjęcia robione suszarką...

zostały mi tylko ciasteczka, chętnych zapraszam... będziemy świętować porażkę 



Może na tygodniową wskoczy... apetyczne bardzo! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6002019 Napisano: 08.04.2015 16:31:31 w Visa Konkursy
A ja zmądrzałem i jak większość "oryginalne" zdjęcie z samolotu wrzuciłem i uwaga: komisję konkursową zachwyciłem! - 200zł wygrałem bo ktoś tam kocha loty i ja bezczelnie ten fakt wykorzystałem. Dzieki VISA za moją pierwszą wygraną emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5999622 Napisano: 01.04.2015 18:27:19 w Visa Konkursy
Żeby wygrać 200 złotych trzeba do zdjęć mieć poloty! Po pierwsze: fotografować chmury z samolotu, a po drugie z kordonków, gałęzi, owoców, warzyw, kapsli, butów, drutów, kwiatków, do orzechów dziadków, układać napis VISA najlepiej o poranku - i wygraną masz jak w banku! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5997577 Napisano: 27.03.2015 12:50:45 w Visa Konkursy
magalan83 napisał(a):

Teraz pojawiają się napisy VISA trzeba coś chyba upiec emotka


MURALE dziś na topie emotka technika dowolna! Jedni stopami napisy odciskają inni mąką mączą i pewno 200 złotówek wymączą emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5997294 Napisano: 26.03.2015 17:57:13 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

Grill odbyty, to i kupa radości z tego była.emotka

Na 4 zgłoszenia dzisiaj dziady mi żadnego do galerii nie wrzucili, a jakieś totalne *****  z butami wrzucają. Foch na Visę dziś, aczkolwiek kartą w sklepie płaciłam.emotka


GRILL ODBYTY urządziłem i lekarstwo na hemoroidy zakupiłem, bo się od oglądania gelerii bólu 4 liter nabawiłem! I niech Visa się nie dziwi, że ŻYĆ MI SIĘ NIE WIDZI! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5997269 Napisano: 26.03.2015 17:10:15 w Visa Konkursy
fryteczka napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ten kreatywny opis ewidentnie mi się "NIE WIDZI" ta ŻYĆ emotka http://konkurs.vi...ria/zgloszenie/48025 emotka

Nadal w głowie mi siedzi grill odbyty.. emotka

Trzeba mieć do tego konkursu stosunek ewidentnie analny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5997264 Napisano: 26.03.2015 17:04:14 w Visa Konkursy
0 0

magisterek

#5997227 Napisano: 26.03.2015 15:07:29 w Visa Konkursy
nesteaa napisał(a):

magisterek napisał(a):

KOCHANI PODPOWIEDŹ!!! DZISIAJ BUTY LĄDUJĄ W GALERII - szpileczki, chodaczki, trampeczki - sandałków brakuje emotka

ja mam nowe sandałyemotka

NESTEAA ubieraj sandały, białe skarpety i do roboty... czeka na Ciebie 200 polskich złotych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5997223 Napisano: 26.03.2015 15:05:03 w Visa Konkursy
KOCHANI PODPOWIEDŹ!!! DZISIAJ BUTY LĄDUJĄ W GALERII - szpileczki, chodaczki, trampeczki - sandałków brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5996670 Napisano: 25.03.2015 16:57:47 w Visa Konkursy
KOMORA MASZYNY LOSUJĄCEJ VISA ZWOLNIONA... PIŁECZKI PEREŁECZKI WYPADAJĄ! ZAĆMIENIE WYBITNE - JĘZYKOWO, STYLISTYCZNIE I INTERPUNKCYJNIE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5996268 Napisano: 24.03.2015 19:05:53 w Visa Konkursy
ODNOŚNIE WYCIĄGÓW NA KTÓRYCH NIE MA NAPISANE ŻE TO VISA I BRAKU POTWIERDZEŃ Z BANKU OTRZYMAŁEM TAKĄ INFORMACJE
MOŻE SIĘ PRZYDA:

Szanowny Panie,
Uprzejmie informujemy, iż w przypadku wygranej, w sytuacji braku możliwości
otrzymania dokumentu potwierdzającego z banku, może Pan przesłać skan
karty Visa, na którym widoczne będzie imię i nazwisko użytkownika karty,
nazwa banku oraz 4 ostatnie cyfry numeru karty (te same, które są
widoczne na potwierdzenie transakcji wysłanych z dokumentami
weryfikacyjnymi). Inne informacje należy zasłonić.
 
Z poważaniem,
Zespół Obsługi Konkursu Visa
Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5996231 Napisano: 24.03.2015 17:41:34 w Visa Konkursy
ondine napisał(a):

magisterek napisał(a):

nique napisał(a):czy komuś zaakceptowali już wydruk transakcji z konta z potwierdzeniem banku, że to Visa?

Nie akceptują! Pytałem, musi być dokument potwierdzający z banku a np Inteligo taki wydaje do 30 dni i płaci się 15zł i nie ma pewności, że będzie tam widniał napis że to płatność VISA! Moje 2 transakcje poszły się.... nooo

Jeśli chodzi o PKO BP i wystawią takie potwierdzenie to weryfikacja przebiega pomyślnie!

askaniu, wydrukowałeś potwierdzenie, poszedłeś do oddziału i Ci wystawili potwierdzenie czy w jakiś inny sposób to przebiegło?
A jeśli chodzi o PKO BPi ich wyciągi "szczegółowe" do 30 dni to są darmowe, ale na tych wyciągach też nie ma info, że to VISA.


Ja mam konto w INTELIGO i Banko PKO BP do którego inteligo należy takich potwierdzeń nie wystawia dla mojej karty! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5996213 Napisano: 24.03.2015 17:21:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psika napisał(a):

Kto ma zapisany regulamin Kauflandu, ale jak zaczynał sie konkurs, bo w tej chwili juz go zmienili i grają głupa?

MAM PIERWOTNY REGULAMIN KAUFLANDA JEŚLI KTOŚ CHCE emotka - UDZIAŁU NIE BRAŁEM BO OD RAZU CZUŁEM, ŻE NIE WARTO DZIECKU ZAWRACAĆ GŁOWY BO WYGRAJĄ ROBÓTKI RĘCZNE W 3D Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5996179 Napisano: 24.03.2015 15:58:56 w Visa Konkursy
Wrzucacie tego samego dnia zgłoszenie co data zrobienia zakupu? Czy w późniejszych dniach? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5993096 Napisano: 17.03.2015 12:22:17 w Visa Konkursy
1234567898765432 napisał(a):

troche nudze wiem,ale pytanie do osob ktore wygraly na jakiej zasadzie weryfikuja? jak udowodnic ze paragon nalezy do mnie? i czy np a sie zarejstr nie swoj paragon? tzn (kolezanka pracuje w sklepie i ma tego mase stad pytanie


Koleżanka ma tego masę i na pewno wie, którą kartę wydał jaki bank! Konkursowiczu przeczytaj regulamin, pola, które trzeba wypełniać a może unikniesz zadawania głupich pytań. TAK jak sie odsyła skan weryfikują na jego podstawie właściciela karty. Pytałem o to nawet 2 razy. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5991698 Napisano: 13.03.2015 18:50:00 w Visa Konkursy
ondine napisał(a):

Tytuł konkursu: Spróbuj czegoś nowego z Visa, pytanie konkursowe: Kiedy i czego spróbowałeś po raz pierwszy?
W natłoku zgłoszeń typu co zrobiłem/co kupiłem/zobaczyłem niekoniecznie po raz pierwszy giną te, które są faktyczną odpowiedzią na pytanie konkursowe... Ja np. bym chciała zobaczyć w galerii wreszcie zdjęcia, które faktycznie odpowiadają na pytanie konkursowe, ale rozumiem, to wina organizatorów, bo jakie zdjęcia nagradzają, takie ludzie wysyłają. I dlatego też chciałabym wśród zwycięzców zobaczyć coś oryginalnego, a nie setki brudnych dzieci, potraw czy wycieczek. Serio już nic innego się nie robi w tym kraju poza gotowaniem, podróżowaniem, wychowywaniem dzieci i sporadycznie czymś bardziej kreatywnym? Nawet jeśli tak to tak jak pisałam, jak ktoś wyśle coś bardziej kreatywnego to zginie w tłumie "im więcej, tym lepiej"...


Może to gotowanie, dzieci umorusanie to był właśnie ich PIERWSZY RAZ! Po co robić z igły widły. Wysyłaj foty, filmy jak gotujesz, podróżujesz a może wygrasz 200zł, 1000zł a nawet samochód - czego Ci życzę!

PS Gdyby nie były zgodne z konkursem nie przeszłyby moderacji i zostałyby odrzucone - o tym fakcie też informują! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5990090 Napisano: 10.03.2015 21:38:10 w Visa Konkursy
mia napisał(a):

Widzę, że emocje sięgają zenitu. emotka
Nie bardzo wiem, o co ta histeria, skoro sam zainteresowany to olał (i słusznie).
Akurat w Visie prawa do wykorzystania zdjęć się przekazuje na rok, więc rozumiem magisterek, że omijasz ich szerokim łukiem? emotka


Ja jeśli wezmę udział, a wezmę -  nie załącze zdjęcia - zdam się na sam tekst emotka a jeśli czytałaś regulamin to Uczestnik udziela Organizatorowi upoważnienia do korzystania z utworów słownych, fotograficznych oraz audiowizualnych, które Uczestnik zgłosił do konkursu - a PRAWA do foty, filmu itp nadal są uczestnika!

Udziela się licencji - czyli  zgody na publikacje, a nie przekazuje i nie zrzeka wszystkich praw do konkursowego zdjęcia! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5990070 Napisano: 10.03.2015 20:15:48 w Visa Konkursy
ondine napisał(a):

askaniu, sama bym tego nie zrobiła, ale może ktoś myślał, że laureat tygodniowej nie ma już praw do zdjęcia, bo przekazał je w innym konkursie, a nie sprawdził i chciał się upewnić, więc napisał Może jestem naiwna, ale liczę na to, że nie zrobił tego ze złośliwości tylko żeby upewnić się co do uczciwości przyznanej nagrody emotka


Mówią, że nadgorliwość gorsza niż faszyzm! I tego się obawiam! Znając regulamin VISA i PP nikt nie miałby wątpliwości, że wszystko jest ok! Praw do zdjęcia rzadko się przekazuje. A ja nie przekazuje nigdy, jeśli jakiś taki konkurs jest omijam go szerokim łukiem.

Kurde gościu jeśli to czytasz wisisz mi połowe nagrody - adwokat kosztuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5990067 Napisano: 10.03.2015 20:00:03 w Visa Konkursy
ondine napisał(a):

magisterek napisał(a):

bandit napisał(a):Visa moja odskocznia od tradycyjnych płatności - widac dopiero jak dałem zbadaj element na stronie i html sie wyświetla

Jeśli już coś kolego podajesz to to sprawdź dokładnie. Bo podałeś tylko TYTUŁ DO ZDJĘCIA a konkursowy tekst brzmi następująco: "Kupiłem trampolinę! Skaczę na niej z radości, telefonem robię 'selfie" i z VISA mobilne płatności" - można to sprawdzić w galerii, co też uczyniłem, a nawet nie musiałem, bo podesłało mi parę osób na PW. Więc BADAĆ elementów na stronie nie musisz, mamy tu od tego jak widać innych. Biorąc pod uwagę, że tekst to zapewne połowa drogi do nagrody - to zdjęcie fajnie go uzupełnia - i mnie nagroda tygodnia się podoba! - takie moje zdanie. Czy w Galerii widziałem lepsze... hmmm jedno mi się z farbkami podobało, ale wygrało dzienną... widocznie nie była to transakcja zarejestrowana powyżej 51zł

Mam nadzieję, że nagrodzony to czyta i ma z niektórych tutaj niezła BEKE podobnie jak i ja! Pamiętajcie, karma wraca! Gratulujcie szczerze i zyczcie wszystkim dobrze, a będą wygrane!

Jedyne co nie toleruje to kradzieży i PLAGIATÓW w walce z nimi jestem z Wami!

Skąd taki bulwers, ocenianie innych (i nadzieja, że ktoś ma z kogoś "BEKE" mając świadomość, że "karma wraca" emotka ) skoro laureat nagrody tygodniowej nie złamał regulaminu i może spać spokojnie?


Ja się nie zbulwersowałem tylko włączyłem do dyskusji o wygranej tygodnia. I jak czytam, że ktoś zaraz pisał do VISA, że wygrało zdjęcie, które kiedyś tam wygrało wafelka, to się słabo robi... bo umówmy się jest to słabe! Tym bardziej, że gość wiedział co robi, nikt mu nie zabroni posyłać foty do dalszych konkursów i zgarniać nagród - jeśli tylko jury się spodoba! Osobiście nie mam nic przeciwko temu... nie raz sam słałem na podobne konkursy podobne teksty i co? raz wygrałem a raz nie! Stąd moja lekka irytacja, niektórymi wypowiedziami na forum, i tym, że ludzie doszukują sie problemu tam, gdzie go nie ma.
Lepiej wyegzekwować zniesienie PLAGIATÓW na GIFMELOVE Tymbarka bo tam to nagrodę główną zgarnął gość, który wg regulaminu UKRADŁ filmik z którego zrobili i nagrodzili gifa! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#5990031 Napisano: 10.03.2015 18:27:07 w Visa Konkursy
bandit napisał(a):

Visa moja odskocznia od tradycyjnych płatności - widac dopiero jak dałem zbadaj element na stronie i html sie wyświetla 

Jeśli już coś kolego podajesz to to sprawdź dokładnie. Bo podałeś tylko TYTUŁ DO ZDJĘCIA a konkursowy tekst brzmi następująco: "Kupiłem trampolinę! Skaczę na niej z radości, telefonem robię 'selfie" i z VISA mobilne płatności" - można to sprawdzić w galerii, co też uczyniłem, a nawet nie musiałem, bo podesłało mi parę osób na PW. Więc BADAĆ elementów na stronie nie musisz, mamy tu od tego jak widać innych. Biorąc pod uwagę, że tekst to zapewne połowa drogi do nagrody - to zdjęcie fajnie go uzupełnia - i mnie nagroda tygodnia się podoba! - takie moje zdanie. Czy w Galerii widziałem lepsze... hmmm jedno mi się z farbkami podobało, ale wygrało dzienną... widocznie nie była to transakcja zarejestrowana powyżej 51zł

Mam nadzieję, że nagrodzony to czyta i ma z niektórych tutaj niezła BEKE podobnie jak i ja! Pamiętajcie, karma wraca! Gratulujcie szczerze i zyczcie wszystkim dobrze, a będą wygrane!

Jedyne co nie toleruje to kradzieży i PLAGIATÓW w walce z nimi jestem z Wami! Wyświetl w wątku >>
0 0