Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6086852 Napisano: 04.10.2015 17:30:20 w Biedronka
luko922 napisał(a):

monikar napisał(a):

magisterek napisał(a):

No dobra... skoro emocje już opadły to co WAM SPRAWIAŁO w tym BIEDRONKOWYM konkursie  DZIECIĘCĄ RADOŚĆ emotka ?? Bo chyba nie wyniki, z których nic nie wynika... nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... czy ja to ja, czy inny ja emotka


Pytanie brzmi czy Albedo było w ogóle w stanie w tak krótkim czasie przeczytać taką ilość zgłoszeń no i co z....grającymi laurkamiemotka

Ja tam nie wierzę, żeby czytali tyle zgłoszeń

No szkoda, że nie pokuszą się o opublikowanie tej twórczej radości! Bardzo szkoda! Bo mogłoby być jeszcze ciekawiej emotka Ludzie by zgłaszali plagiaty i nagrody plagiatorom by odbierano, a te bez kombinowania przechodziłyby na ich rzecz skoro rezerw brak! Nie pomyśleli emotka
Albedo nigdy mnie nie nagrodziło... więc jęśli moje inicjały okażą się nie moje to będę szerokim łukiem omijał organizowane przez nich konkursy i wydane 120zł pójdzie w mase... a upragniony kaloryfer znów będzie zapowietrzony! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6086797 Napisano: 04.10.2015 14:14:49 w Biedronka
No dobra... skoro emocje już opadły to co WAM SPRAWIAŁO w tym BIEDRONKOWYM konkursie  DZIECIĘCĄ RADOŚĆ emotka ?? Bo chyba nie wyniki, z których nic nie wynika... nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać... czy ja to ja, czy inny ja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6085125 Napisano: 01.10.2015 16:15:33 w Biedronka
luko922 napisał(a):

No cóż, inne nazwisko - jest nagroda. emotka


U mnie w ten sposób też BAN odczarowany emotka / Co lepsze na to samo hasło, które wcześniej nie nagrodzili!

Zamiast skupiać się na treści, skupiają sie na tym by nie dać nagród jednym i tym samym emotka / a szkoda bo konkurs jest na najlepsze 500 haseł! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6084955 Napisano: 01.10.2015 12:09:36 w Biedronka
CZY W KONKURSIE LEONOWYM BIEDRONKI ZGŁOSZENIA PRZEZ STRONĘ WWW PRZECHODZĄ WAM BEZ PROBLEMU? Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6083912 Napisano: 29.09.2015 21:46:26 w Biedronka
W MOCY NAGRÓD MAM TAK! Od tygodnia chyba jakiś BAN! Słałem po 1 hasełku dziennie i.... same pudła! Więc TE SAME HASŁA dałem znajomej i... CUD! zostały nagrodzone! Ją nagrodzili a mnie nie! Dziwne dość! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6077822 Napisano: 21.09.2015 18:21:55 w Biedronka
Kia mnie nie chciała... komisja pecha miała i mnie nie wylosowała, teraz liczę, że Albedo odczaruje i Nissanem poszusuje... - po ptasim mleczku w głowie mi takie słodkie marzenie kiełkuje! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6077621 Napisano: 21.09.2015 15:02:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edith napisał(a):

Czy w konkursie Prince Polo mogą byc 3 najmniejsze batoniki?? emotka


TAK! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6077584 Napisano: 21.09.2015 14:19:46 w Informują
Coca-Cola z Biedronki - SMS laureaci rezerwowi nagród dziennych. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6073102 Napisano: 14.09.2015 18:14:27 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
KARTA PRZEDPŁACONA Z LOTERII COCA-COLI w BIEDRONCE - 1000zł - karta identyczna jak na plakatach z logo Biedronki i Coca-Coli! Faaaajna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6073100 Napisano: 14.09.2015 18:13:07 w Biedronka
Kochani jeszcze 4 szanse na pralki... tym razem i u mnie pralki brak. Jeśli jest mi pisana to wygram 1 zgłoszeniem i właśnie tylko 1 wysyłam w danym etapie. Zapas 5 proszków w zupełności mi wystarczy. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6072874 Napisano: 14.09.2015 15:30:05 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

asante napisał(a):

joan napisał(a):

Znalazł ktoś w paczce Cheetosów naklejkę Minionki? Ponoć mają być w co drugim opakowaniu.

Rozbebeszyłam rano srylion paczek; zawartość wyrzuciłam do bio, opakowania do plastiku. Przy okazji poszukałam naklejek. Zero emotka

Była niedawno o tym dyskusja - to są naklejki widmo, nikt nie znalazł. 

Jak wroce do domu i ja znajde to wrzuce fote emotka


FENOMEN CHEETOSÓW W BIEDRONCE POLEGA NA TYM, ŻE W TYCH PACZKACH TE NAKLEJKI TO WIDMO! KTO ICH SZUKA TO NIE ZNAJDZIE! PRZYNEWJMNIEJ NIE W TYCH W BIEDRONCE! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6068291 Napisano: 07.09.2015 11:37:38 w Biedronka
masza napisał(a):

Do kiedy mamy czas na wysyłke danych - wygrana z  31.08....


Wysłać należy w przeciągu 5 dni roboczych od momentu dostania e-maila z potwierdzeniem o wygranej! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6068286 Napisano: 07.09.2015 11:36:44 w Biedronka
rogalino napisał(a):

luko922 napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Czy macie potwierdzenia mailowe zgłoszeń z soboty czy niedzieli "Moc nagród", bo u mnie pusto...

dostałam od razu w niedziele potw

ja nie mam ani z soboty ani z wczoraj... i sie zastanawiam czy wysylac jeszcze razemotka

Ja na 8 wysłanych w weekend zgłoszeń 0 potwierdzeń. Szczerze mówiąc, w ogóle o tym zapomniałem, że oni wysyłają. Dziwne..

u mnie wszystko od razu było


Ludziska katalog SPAM sprawdźcie! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6067278 Napisano: 04.09.2015 18:13:52 w Biedronka
benasia napisał(a):

głupoty do organizatora wypisujecie i sami się wkopujecie  emotka   zwykły "mugol" nie ma takich rozterek jak niektórzy - są produkty podane jakie są konkursowe i napewno nie będzie się  zastanawiać czy ma pisać o tym z listy czy o tym co kupił...


I nie wierzę, że weryfikując 500 oświadczeń dziennie, będą sprawdzać dane hasło i czy odpowiada produktowi z paragonu. No chyba, że komuś w Avantii się nudzi... być może, że taka weryfikacja będzie, bo jeśli negatywnie przejdzie się weryfikacje - niezgodność z regulaminem - hasło dotyczy innego produktu niż zakupiony i widniejący na paragonie to 50zł przepada na rzecz organizatora. Ja bym to weryfikował chyba skrupulatnie skoro ponad 1 mln zł jest w puli nagród emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6067273 Napisano: 04.09.2015 18:09:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
masza napisał(a):

Cudaczek  tu sprawdzisz adres banku

numerkonta.com


Coś te adresy Banku z tej strony się nie pokrywają z danymi kontaktowymi danego Banku jakie są oficjalnie na ich stronie i tak Adres ALIOR BANKU to ul. Łopuszańska 38D, Warszawa natomiast na stronie numerkonta.com podają, że Al. Jerozolimskie 94.

Podobnie z INTELIGO i Bankiem PKO BP

Ja adres wziąłem ze strony mojego Banku z zakładki KONTAKT gdzie podanay jest adres siedziby i adres do korespondencji.

Zresztą wystarczy sam numer konta, Adres Banku wpisują dla formalności. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6067212 Napisano: 04.09.2015 16:44:53 w Biedronka
Bucislaw napisał(a):

Przy wpisywaniu numeru paragonu pojawiła mi się informacja, że numer ten jest już wykorzystany. (Na pewno nie przeze mnie.)  Czy ktoś miał taką sytuację ?


Mam tak samo z 1 paragonem i się lekko wku...rzyłem! Ale jeszcze nie zdążyłem i nie miałem kiedy napisać do organizatorów. Chyba nie przewidzieli że numery wydruku z kas mogą się czasem pokryć / heh Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6067008 Napisano: 04.09.2015 13:34:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

maa napisał(a):

magisterek napisał(a):

Czy w konkursie ALLEGRO i VISA są jakieś ograniczenia znaków? Dzisiaj dostałem linka do formularza, kiedy wpisuje odpowiedź i klikam ZAPISZ to mi wyskakuje biała strona i napis ERROR emotka dziwne. Pisałem im email i Pani kazał mi wysłać jej odpowiedź i przekaże ją organizatorom konkursu. Dziwne dość.

skróć

Za dużo znaków  emotka  lepiej skrócić niż przekazywać tej Pani, ilekroć podawała moje prace dalej....jakoś tak pecha miałam  emotka  o ile ktoś je czytał w ogóle emotka

Dziekuję za odpowiedź. Skróciłem i poprawnie odpowiedź zapisało. W regulaminie niestety informacji o długości wypowiedzi nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6066979 Napisano: 04.09.2015 13:04:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w konkursie ALLEGRO i VISA są jakieś ograniczenia znaków? Dzisiaj dostałem linka do formularza, kiedy wpisuje odpowiedź i klikam ZAPISZ to mi wyskakuje biała strona i napis ERROR emotka dziwne. Pisałem im email i Pani kazał mi wysłać jej odpowiedź i przekaże ją organizatorom konkursu. Dziwne dość. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6065636 Napisano: 02.09.2015 19:31:50 w Wkurza mnie...
parole21 napisał(a):

Wkurzają mnie nowe zasady na forum z dodawaniem konkursów. Normalnie nosi mnie na wszystkie strony. Pytam się: "Na co to komu?", "Cóż to zmieni?". Teraz panuje jakiś chory wyścig szczurów. Każdy walczy o to, żeby jak najszybciej dodać jakiś konkurs żeby mieć dostęp do jakby nie patrzeć zwyczajnych choć bardzo przydatnych wątków. Pracuję zawodowo, ale konkursy to moja pasja. Wyjeżdżam z domu o 7, wracam o 16 i choć dwoję się i troję szukając nowych konkursów, okazuje się, że wszystkie są już w bazie. To już paranoja, bo każdy aktywny forumowicz dodaje teraz konkursy, a co ma zrobić ten co nie zdąży? Niech ktoś mi wytłumaczy sens tego, to znaczy bezsens.


POPIERAM! Wpisujesz 50 konkurs i 50 raz ten sam komunikat: KONKURS JEST JUŻ W BAZIE! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6065231 Napisano: 02.09.2015 13:29:40 w Biedronka
maria1980 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Ja wysłałem na siebie 2 zgłoszenia i czekam aż sie ta lista uzupełni emotka - nie widzę, aby te same osoby wygrały więcej niż 1 raz emotka

a ja widzę emotka 7 ,12 np:)


Teraz widzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0