Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika magisterek

magisterek

#6117472 Napisano: 22.11.2015 19:18:17 w Biedronka
jankowska napisał(a):

Wiecie co.Przeglądam Wasze wpisy i....ręce mi opadają.... Wiem,że większość z Was powie mi,że ja wygrałam Leona i bronię organizatora.... Ale myślę,że moje hasło nie było najgorsze i to,że wygrało jest potwierdzeniem,iż organizator czytał nasze hasła. Ja sama wysyłałam ze 6 zgłoszeń i każde hasło wysyłane było na inną osobę w rodzinie. Wszystko,odbyło sie zgodnie z regulaminem,bo wydałam ponad 120zl na Delme i Lipton które będę jadła i piła z rodziną przez najbliższe pół roku....Nr paragonów były podobne i gdybym wygrała dwa auta to nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia,a z tego co czytam na forum to większość z Was gdyby wygrało dwa Leony to oddało by jednego.....nie wierze w to....Jeśli chodzi o organizatora,to myśle iż nie można mu póki co nic zarzucić.W smsie wszystko jasne opisane,co należy zrobić. Wyniki w terminie,wszystko zgodnie z regulaminem. Tez jestem zdania,iż gdyby nagrodził jakieś filmiki czy laurki to byłoby niepoważne..... Ja też grałam w Wedlu i Pedigree i miałam nadzieję,że zgarnę Juka lub 20 tys,ale sie nie udało wiec zacisnełam zęby i grałam dalej....Coca coli z Biedronki mam rownież zapas spory i nic nie wygrałam....zresztą gra się w rożne konkursy i często nie wygrywa się,lecz ja jestem zdania,iż należy się nie załamywać i próbować dalej. A takie dyskusje czy komentowanie wyników zniechęca do chwalenia się swoimi wygranymi....to,że pochwalilam się Leonem było wyrazem mojej radości, mimo(tu nie będę skromna) iż to nie moje pierwsze auto) więcej chyba nie będę się chwalić w obawie przed zbesztaniem mnie przez zacne grono.....


Tez sie juz nie pochwale... a jak ktoś chce kogos besztac i zarzucać mu denny tekst niech ma na tyle przyzwoitości i pochwali się wcześniej swoim - wtedy można dyskutować. Wygrałem w Whiskasie, Leon nie był mi dany - ale szczerze gratulowałem i będę gratulował a obłudnikom, ktorzy gratulowali i słali prywatne wiadomości a potem wylali wiadro pomyj - bo tak najlepiej ulżyć sobie w porażce polecam 3 razy się zastanowić i kupić maść na ból wiadomo czego! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117444 Napisano: 22.11.2015 17:43:17 w Biedronka
normafia napisał(a):

magisterek napisał(a):

taalvikki napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wiem jedno, zgłoszeń nie było dużo, wiele osób trafiło sporo stówek - jak ja. I tak samo mogło się komuś trafić z autkami. Ktoś ładnie napisał i tyle moim zdaniem. I szczerze mu gratuluję.


a ja nie gratuluję, kiedy nie widzę, co wygrało. gdyby w whiskasach nie pokazali odpowiedzi, a ja bym w ciemno pogratulowała takim banałom, to...ekhm.. zwłaszcza, że wiem, co zazwyczaj agencje uznają za "ładne".

plagiatów nienawidzę, ale w sumie żenady i pseudolitościwości nie znoszę chyba jeszcze bardziej.


a ja nie znosze takiej arogancji i bufoniady... chcialbym zobaczyć jak bardzo np. moj tekst czy innych jest żenujący na tle Twojego. Pokaż nam swój a potem dopiero czyń tu honory! 

askaniu, nie przejmuj się tym co tutaj ludzie wypisują, bo to nie jest już krytyka, tylko zwykłe obrażanie i sprawianie przykrości. Organizator wybrał to, co jemu przypadło do gustu, a co istotne- nie nagrodził plagiatów, ani makiet/laurek/animacji/piosenek. Gratuluję nagrody, też brałam w tym udział, mój tekst nie spodobał się komisji, przełknęłam gorycz porażki i próbuję podbić serce Łaciatego, które jest głuche na moje wdzięki  emotka


Akurat tym sie nie przejmuje - spokojnie emotka  Tylko jak ktoś komu zarzuca plytkosc, banal, zenade to niech od razu ma jakis argument w postaci swojego "lepszego" hasła. Sam go zglosze do literackiej nagrody Nobla. Takie wypowiedzi, to już nie zawiść ale tupet i hejt ot tak, dla zasady emotka  Cebula, że aż w oczy szczypie. I hejterzy wiedzcie jedno - nie sprawicie, że będę miał wyrzuty sumienia, że mój żenujacy i banalny tekst wygral - dopóki Waszego, lepszego, cudownego, nie zobacze. Jestem 1 z 20 i spelnie swoje marzenie.

@normafia trzymam kciuki za łaciate życzenia, i pamietaj piszesz je dla siebie i 20 tys a nie dla sfrustrowanych wielkich przegranych.  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117425 Napisano: 22.11.2015 16:59:01 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

termitek99 napisał(a):

Wiem jedno, zgłoszeń nie było dużo, wiele osób trafiło sporo stówek - jak ja. I tak samo mogło się komuś trafić z autkami. Ktoś ładnie napisał i tyle moim zdaniem. I szczerze mu gratuluję.


a ja nie gratuluję, kiedy nie widzę, co wygrało. gdyby w whiskasach nie pokazali odpowiedzi, a ja bym w ciemno pogratulowała takim banałom, to...ekhm.. zwłaszcza, że wiem, co zazwyczaj agencje uznają za "ładne".

plagiatów nienawidzę, ale w sumie żenady i pseudolitościwości nie znoszę chyba jeszcze bardziej.


a ja nie znosze takiej arogancji i bufoniady... chcialbym zobaczyć jak bardzo np. moj tekst czy innych jest żenujący na tle Twojego. Pokaż nam swój a potem dopiero czyń tu honory!  Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117385 Napisano: 22.11.2015 14:13:56 w Biedronka
brudny napisał(a):

I każde wyniki powinny być komentowane, co w tym złego? Przynajmniej można sprawdzić, czy laureat nie skopiował czyjegoś pomysłu, a Agencja uczciwie rozdała nagrody. Nie rozumiem więc zupełnie poruszenia co niektórych, co najmniej jakby sami wygrali samochody i teraz bali się oceny emotka
W regulaminie zapis mówi jasno, że zostaną opublikowane dane, więc należy spokojnie poczekać.


Zgadzam się! Tylko niech to komentowanie ma jakąś kulturę a nie wrzucaniem wszystkich do jednego wora z analfabetami i parterem intelektualnym, bo tu obraża się nie tylko organizatora ale tych którzy wygrali. Nam hasło może się podobać lub nie! Bez zbędnych matafor i epitetów.

Ja oceny się nie boję, bo sam na co dzień ludzi oceniam i wiem, jakie to jest trudne - a skrzywdzić kogoś można bardzo łatwo.

Oczywiście za publikacją wyników jestem, gdyż niepokoją mnie te wszystkie prezentacje na YT, które tu wrzucano... i każdy chyba chce mieć pewność czy aby taka forma nie została nagrodzona. Co byłoby nie fair! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117381 Napisano: 22.11.2015 14:03:39 w Biedronka
kalisto1986 napisał(a):

80% osób które pisze dobre hasła i wygrywa dużo wartościowych nagród, nie pisze o tym na forum. Nie dlatego że nie chce się cieszyć swoją radością, a dlatego, że wie jak zawistni potrafią być inni. Jak konkursowicz nie potrafi postawić się na miejscu drugiej osoby i zamiast myśleć o sobie pomyśli tez o drugiej osobie.

Wiecznie tutaj czyta się, że na forum są "kliki" - tak są. To osoby, które sobie pomogą nie oczekując w zamian czegoś dla siebie. Oddadzą swoje hasło i jak wygra nim ktoś inny nie chcą nic w zamian tylko cieszą się tym. Jak komuś zabraknie paragonu to oddadzą swoje mimo, że stracą przez to swoją nagrodę gorszego stopnia. Tak są takie osoby na forum, ale siedzą na pw wiedząc jakie są inne osoby i jak potrafią wszystko spieprzyć. 

Możecie być pewni, że są też osoby, które wygrały te leony i nie napisały o tym na forum. Pomimo, że wygrały uczciwie teraz siedzą i myślą czy po publikacji haseł ktoś nie zmiesza ich z błotem "bo hasło było zbyt proste", czy nie zrobiły jakieś literówki przez co zostaną posadzone o anaalfabetyzm. Czy nie użyły jakiegoś popularnego zwrotu, przez co ktoś posądzi ich o plagiat. Może kiedyś i wy będziecie na ich miejscu i dopiero wtedy zrozumiecie, jak ktoś może odebrać wam radość z wygranej.
Z góry zakladajac agencji oszustwo sprawiacie że później oni traktują nas tak samo. Wolą dać nagrodę potencjalnemu mugolowi i nie martwić się, że może wygrała rodzina przez co oni będą posadzoni o oszustwo.

Reklamacje są ok kiedy jest co do tego zasadność - tutaj jej nie ma. Regulamin jest napisany zgodnie z prawem, czytelnie. Nigdzie nie wskazuje, że organizator ma obowiązek publikacji haseł, czy nazwisk. Lista jest opublikowana w takim stanie na jaki zdecydował się organizator. Kto miał kiedyś do czynienia z tworzeniem regulaminów czy prawnik, potwierdzi to. To tylko bramka dla agencji, gdyby zdecydowała się na publikację, bez takiej zgody nie może tego zrobić. I zamiast patrzeć na to co wygrał ktoś inny, spójrzcie na to co wy macie. 
Zrobiliście szambo z tego forum i większość wstydzi się przyznawać przy odbiorze nagrody, że też tutaj jest. I to nie jest wina agencji, konkursów, a nas samych. Jeśli jest złamanie regulaminu co jest jednoznaczne ze złamaniem prawa to wtedy się walczy, ale nie wtedy kiedy nie ma się do tego podstaw.  I nikt mi nie wmówi w przypadku tego konkursu, że walczy dla samej idei, że szuka haków tylko po to, żeby mieć pewność. Inne konkursy olewa, tak samo jak łamania regulaminu, ale tutaj nagle obudził swoją "moralność".
Mimo tego wszystkiego ciesze się, że tak wyszło, bo pokazało to jakie maski niektórzy potrafią nosić.
I pomimo tego, że wg regulaminu w przypadku rezerwy mam ogromną szansę na auto, mam nadzieję, że listy tej nie będzie. Ciesze się z tego co wygrałam i nie chce szukać za wszelką cenę haka na innych. 


ZGADZAM SIĘ Z POWYŻSZYM! ROBI SIĘ TOTALNE SZAMBO I WYLEWANIE POMYJ. KAŻDE HASŁA SĄ ROZKŁADANE NA CZYNNIKI PIERWSZE, KAŻDE WYNIKI SĄ KOMENTOWANE I OBRZUCANE BŁOTEM.

BEZ WYJĄTKU CZY LEŃ,  WHISKAS, LUKSUS, CZY ŁACIATE ŻYCZENIA! JEŚLI KOGOŚ KRYTYKUJESZ ZA SŁABE HASŁO/TEKST POCHWAL SIĘ OD RAZU SWOIM - A NÓŻ LAUREAT PRZYZNA CI RACJE.

ZAMIAST POGRATULOWAĆ I CIESZYĆ SIĘ ZE KONKURSY SĄ - TO WIĘKSZOŚĆ PROWADZI JAKĄŚ WOJNĘ ZACZEPNĄ - LISTY DO AGENCJI, REKLAMACJE. RÓBCIE TAK DALEJ TO BĘDZIECIE WYGRYWAĆ WACIKI I PRÓBKI PODPASEK A NIE LEONY I INNE FAJNE NAGRODY.

JA SIĘ POCHWALIŁEM TUTAJ OSTATNI RAZ JAKĄŚ FAJNĄ WYGRANĄ! Z KOLEJNYCH BĘDĘ SIĘ TYLKO CIESZYŁ I UŚMIECHAŁ DO MONITORA CZYTAJĄC KOMENTOWANE WYNIKI WSZYSTKICH TYCH, KTÓRZY W "DOMNIEMANIU" (BO PRZECIEŻ SIĘ NIE POCHWALĄ SWOIM) MAJĄ O NIEBO LEPSZE HASŁO/TEKST OD KAŻDEGO NAGRODZONEGO!

OTO POLAK WŁAŚNIE!
PROPONUJE AGENCJOM, ŻEBY W RAMACH POCIESZENIA OBDAROWYWAŁA NIENAGRODZONYCH NAGRODĄ POCIESZENIA - KILOGRAMEM CEBULI! SYMBOLICZNIE! W RAMACH WDZIĘCZNOŚCI ZA ZAINTERESOWANIE I PÓŹNIEJSZE KOMENTOWANIE ICH PRACY I PODJĘTYCH DECYZJI. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6117364 Napisano: 22.11.2015 13:24:58 w Biedronka
Foto-front napisał(a):

asante napisał(a):

giulietta napisał(a):

rkvi napisał(a):

A może jest na Forum jakiś prawnik i zinterpretuje punkt 47 regulaminu konkursu z Seatami?

"47. W razie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię,nazwisko, miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi konkursowej na Stronie Internetowej
Konkursu. Dane te zostaną usunięte po upływie 1 miesiąca od  d a t y   z a m i e s z c z e n i a na Stronie Internetowej." czyli muszą zostać zamieszczone emotka  imię, nazwisko, miejscowość, treść odp,  na liście "Trwa weryfikacja danych osobowych- prosimy zapoznać się z treścią sms w celu wypełnieniaformalności uprawniających do wydania nagrody." 

Reklamacja: "43.....Reklamacje,niezależnie od formy, mogą być zgłaszane przez cały okres trwania Konkursu i po jego
zakończeniu, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni od daty ostatecznego wydanianagród...

Miałam się nie odzywać, ale już nie mogę czytać Giulietta tego co piszesz. Na podstawie tego, że dane musza być usunięte wyciągasz wniosek, ze musza być zamieszczone? To chyba daleko posunięta nadinterpretacja. 

asante sana ma rację - wyrażasz zgodę na ewentualne upublicznienie danych i zwycięskiej pracy, które jeżeli zostaną opublikowane po miesiącu muszą zniknąć emotka


Ludzie tam nie ma nigdzie słowa EWENTUALNE tylko W RAZIE PRZYZNANIA NAGRODY Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje danych (imię, nazwisko, miejscowość oraz Treści. Więc logiczne jest, że Ci którym nagroda została PRZYZNANA wyrażają zgodę na publikację owych danych! 

Publikacja danych nie dotyczy tylko tych, którym NAGRODA NIE ZOSTAŁA PRZYZNANA!

Proste jak budowa CEPA!

Tak samo było z MOCĄ NAGRÓD! Z igły, widły i tysiąc pytań do....

Widzi ktoś problem, żeby te hasła nagrodzone upublicznili? Bo ja tego nie rozumiem czego i kto się boi - zwłaszcza, że wszyscy są KREATYWNI i piszą przecież najlepsze teksty. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116717 Napisano: 20.11.2015 20:40:19 w Biedronka
tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

Może ktoś zna laureatów? Przecież laureatami na bank są wytrawni konkursowicze. Spokojniej bym spała, gdybym wiedziała, że wygrał ktoś fajny emotka

Dziwię się tylko,że z 20 autek nie wygrał nikt z naszego forum?


Wygrały chyba 3 osoby emotka chwaliły się - i na pewno następnym razem tego nie zrobią. Ja już się nie pochwalę emotka obiecuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116698 Napisano: 20.11.2015 20:22:01 w Biedronka
magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

TRZEBA TE WSZYSTKIE WYNIKI PRZEKUĆ W SUKCES - POGRATULOWAĆ SZCZĘŚCIA, FARTA, POMYSŁU... DOCZEKAĆ SIE TEKSTÓW LEONOWYCH I SPEŁNIAĆ DALEJ MARZENIA... MÓJ SAMOCHÓD JESZCZE Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ widocznie NIE ZJECHAŁ I TEGO SIE TRZYMAM emotka

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ - MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

heha- pomysłu, tekstu buhaha
Te teksty sprowadzają mnie do parteru


WNIOSEK: może zamiast chodzić z głową w chmurach może warto czasem zejść do parteru emotka - widać to się niektórym opłaca emotka

To nie o głowie w chmnurach mowa tylko o poziomie emotka


Widać w poziomie jest metoda emotka - nie liczy się obciach tylko nagroda. Zresztą obciach to pojęcie względne - indywidualne odczucie. Dla jednych obciachem jest jazda np. maybachem emotka

Po co ja dyskutuję z Tobą: zakrecony: nie mając TAKICH marzeń
magisterek napisał(a):Whiskas marzenia - e-mail dostałem o 16:56 a Telefon o 17:00 - obudziła mnie miła Pani i do teraz chyba snię 


NO właśnie zbędna dyskusja emotka zamiast dyskutować pochwal się swoim emotka - nie wiem na ile Twoje jest lepsze i bardziej kreatywne. Jeśli będzie lepsze zrezygnuje z nagrody emotka - chociaż już jedna komisja konkursowa zdecydowała. Jestem w tej 20 co swoje marzenia spełnią. Nie pisałem ich z myślą o tym, by uszczęśliwić innych tylko siebie! A jeśli faktycznie mamy dyskutować nad wynikami to trzeba mieć argumenty -  a nie tylko domniemanie, że coś sie miało lepsze. Jestem jak niewierny TOMASZ - nie uwierze, póki nie zobacze emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116589 Napisano: 20.11.2015 18:44:11 w Biedronka
magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

TRZEBA TE WSZYSTKIE WYNIKI PRZEKUĆ W SUKCES - POGRATULOWAĆ SZCZĘŚCIA, FARTA, POMYSŁU... DOCZEKAĆ SIE TEKSTÓW LEONOWYCH I SPEŁNIAĆ DALEJ MARZENIA... MÓJ SAMOCHÓD JESZCZE Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ widocznie NIE ZJECHAŁ I TEGO SIE TRZYMAM emotka

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ - MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

heha- pomysłu, tekstu buhaha
Te teksty sprowadzają mnie do parteru


WNIOSEK: może zamiast chodzić z głową w chmurach może warto czasem zejść do parteru emotka - widać to się niektórym opłaca emotka

To nie o głowie w chmnurach mowa tylko o poziomie emotka


Widać w poziomie jest metoda emotka - nie liczy się obciach tylko nagroda. Zresztą obciach to pojęcie względne - indywidualne odczucie. Dla jednych obciachem jest jazda np. maybachem emotka

Czyli wg Ciebie trzeba zacząć  uczyć sie pisać niegramatycznie, z błędami ortograficznymi  , no i bez sensu- brak odpowiedzi na zadany temat.
Jak to ma być metoda, to ja przepraszam


Przyznam Ci racje, że KOMISJA KONKURSOWA miała brać pod uwagę niebanalność, niepowtarzalność i poprawność językową. Widać nie wszyscy skończyli tam FILOLOGIĘ POLSKĄ - wyselekcjonowali marzenia te dla nich unikatowe, niepowtarzalne - w sensie niezdublowane pomysły - bo chyba nikt nie pisał wiecej o protezie dla sąsiada czy ulach dla pszczół - no i z tych unikatowych wybierali. 

Już 2 tyg temu wszystko było pozamiatane wiec ja gratuluje, a nie wrzucałbym wszystkich do jednego wora - bo niektóre teksty są ok. Z własnym kinem mi się podoba i z kotem perskim też emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116570 Napisano: 20.11.2015 18:30:37 w Biedronka
krzysieq napisał(a):

Na 100tys. zgłoszeń akurat dwa teksty (100 znaków !!!) JEDNEJ osoby wpadły w oko jury? Jasne, pewnie wygrały linki do filmów, zdjęć itp. - publikacji tekstów pewnie nigdy nie będzie...


NAWET NIE ŻARTUJ Z TYMI LINKAMI... TYM BARDZIEJ TRZEBA SIĘ O WYNIKI UPOMNIEĆ. Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116564 Napisano: 20.11.2015 18:25:36 w Biedronka
magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

TRZEBA TE WSZYSTKIE WYNIKI PRZEKUĆ W SUKCES - POGRATULOWAĆ SZCZĘŚCIA, FARTA, POMYSŁU... DOCZEKAĆ SIE TEKSTÓW LEONOWYCH I SPEŁNIAĆ DALEJ MARZENIA... MÓJ SAMOCHÓD JESZCZE Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ widocznie NIE ZJECHAŁ I TEGO SIE TRZYMAM emotka

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ - MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

heha- pomysłu, tekstu buhaha
Te teksty sprowadzają mnie do parteru


WNIOSEK: może zamiast chodzić z głową w chmurach może warto czasem zejść do parteru emotka - widać to się niektórym opłaca emotka

To nie o głowie w chmnurach mowa tylko o poziomie emotka


Widać w poziomie jest metoda emotka - nie liczy się obciach tylko nagroda. Zresztą obciach to pojęcie względne - indywidualne odczucie. Dla jednych obciachem jest jazda np. maybachem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116554 Napisano: 20.11.2015 18:18:27 w Biedronka
magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

TRZEBA TE WSZYSTKIE WYNIKI PRZEKUĆ W SUKCES - POGRATULOWAĆ SZCZĘŚCIA, FARTA, POMYSŁU... DOCZEKAĆ SIE TEKSTÓW LEONOWYCH I SPEŁNIAĆ DALEJ MARZENIA... MÓJ SAMOCHÓD JESZCZE Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ widocznie NIE ZJECHAŁ I TEGO SIE TRZYMAM emotka

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ - MARZENIA SIĘ SPEŁNIA!

heha- pomysłu, tekstu buhaha
Te teksty sprowadzają mnie do parteru


WNIOSEK: może zamiast chodzić z głową w chmurach może warto czasem zejść do parteru emotka - widać to się niektórym opłaca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116549 Napisano: 20.11.2015 18:13:34 w Biedronka
TRZEBA TE WSZYSTKIE WYNIKI PRZEKUĆ W SUKCES - POGRATULOWAĆ SZCZĘŚCIA, FARTA, POMYSŁU... DOCZEKAĆ SIE TEKSTÓW LEONOWYCH I SPEŁNIAĆ DALEJ MARZENIA... MÓJ SAMOCHÓD JESZCZE Z TAŚMY PRODUKCYJNEJ widocznie NIE ZJECHAŁ I TEGO SIE TRZYMAM emotka

MARZENIA SIĘ NIE SPEŁNIAJĄ - MARZENIA SIĘ SPEŁNIA! Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116539 Napisano: 20.11.2015 18:05:03 w Biedronka
katrin1 napisał(a):

Nam cisnienie skacze a zwyciezcy smieja sie w glos, ech, chyba wole zeby tych hasel nie publikowali.


A ja jestem za... może ktoś komuś tekst ukradł emotka a nóż rezerwa wpadnie emotka a i zawsze to jakieś emocje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116531 Napisano: 20.11.2015 18:00:04 w Biedronka
akaska napisał(a):

I dlatego nie ma miejscowości:)


A być powinna emotka i teksty też - no ale regulamin widać działa tylko w jedną stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116518 Napisano: 20.11.2015 17:51:48 w Biedronka
magnus napisał(a):

magisterek napisał(a):

ciekawe jakie HASEŁKA zgarnęły LEONY emotka - to nie koniec wrażeń na dziś emotka

Moze podobne. Ostatnio komisje przestawiły się na TAKOWE tekstyemotka


PUNKT 47 REGULAMINU

Wrazie przyznania Nagrody Uczestnicy wyrażają zgodę na publikację swoich danych (imię, nazwisko, miejscowość) oraz treści zwycięskiej odpowiedzi
konkursowej na Stronie Internetowej Konkursu. Dane te zostaną usunięte po
 upływie 1 miesiąca.

Z urodzin ITM też miały być publikowane. Może ktoś poprosi Hackett Hamilton o wywiązanie się z zapisu regulaminu.

Poznamy gusta i teksty jakie należy pisać by zgaraniać miliony i Leony Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6116501 Napisano: 20.11.2015 17:42:17 w Biedronka
ciekawe jakie HASEŁKA zgarnęły LEONY emotka - to nie koniec wrażeń na dziś emotka

Zgodnie z regulaminem miły zostać opublikowane zwycięskie hasła ale niestety ktoś o tym zapisie zapomniał. A też chętnie bym poczytał emotka   -

http://www.20urod...odziny_Biedronki.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6115979 Napisano: 20.11.2015 10:46:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PYTANIE ODNOŚNIE LENIWCA!
Czy ktoś mi powie, po jakim czasie od podania wyników dostał e-mail z wygraną. Tydzień temu moje imie dla Leniwca pojawiło się w wygranych a emaila brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6115192 Napisano: 19.11.2015 12:38:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-1989 napisał(a):

mamadwojga napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

defed napisał(a):

magdalena-1989 napisał(a):

Z Leniwca 10.11 wyniki podane były w sobotę 14.11, a maila nadal brak... 

dzisiaj jest środa,do godziny 24tej maja czas, jest jeszcze pare godzin, zdążą emotka
(maja przecież na @ 3dni robocze od ukazania sie listy imion)

Ok, czekam cierpliwie emotka

No ja też czekam tylko niecierpliwie emotka

No i już prawie koniec dnia i nadal maila brak.. a 3 dni minęły.. zawsze dostawaliście w ciągu 3 dni? Nie dostał jeszcze nikt z 10.11 @  (informowali  w sobotę)?


Ja nawet z piątku informacji nie dostałem że od Leniwca Telefon wygrałem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

magisterek

#6114864 Napisano: 18.11.2015 21:48:12 w Biedronka
witegz napisał(a):

agamaty napisał(a):

witegz napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy juz skonczyli informowac o kartach i leonach?? nic mi nie przyszło , nawet nie wiem jak ja juz to wysłAŁAM CZY MEILEM CZY SMS  emotka zreszta na co ja licze jedno zgłoszenie i to jeszcze wysłane w ostatnim dniu emotka

Czy skończyli to nie wiem, raczej tak. Info przyszło smsem bez względu czy wysyłałaś przez stronę czy sms

Czy zgłaszając przez stronę podawało się imię i nazwisko?? Bo nie wiem czy był tylko nr tel czy imię i nazwisko tez?

Imię i nazwisko się podawało, telefon i maila też

ok - dziękuję


NIE PODAWAŁO SIE IMIENIA I NAZWISKA TYLKO PARAGON, TELEFON, E-MAIL! Nawet w regulaminie jest wyszczególnione co sie podawało. Wyświetl w wątku >>
0 0